Neschopenka v těhotenství - jaká je pravděpodobnost kontroly?

martonina
13. srp 2018

Dobry den. Je tu nekdo kdo byl od zacatku na neschopence? Zajimalo by me v kolik hodin na vas prisla kontrola. Vychazky dodrzuji ale pres noc spatne spim takze se mi stava ze si jdu dopoledne lehnout a nekdy i usnu. Vychazky mam do 5 a to uz treba v pul devate vecer spim. 😂 bojim se aby me probudil zvonek

swetlusska
14. srp 2018

já měnila místo pobytu během neschopenky asi 3x (nahlásí se mudr do systému a oni to tam zadají), kontrola nikdy nepřišla, ani za mnou nepřijela na chalupu. Zvonek jsem si ale vždy zprovoznila (nebo jsem měla přenosný zvonek - až na zahradu třeba🙂, kdyby náhodou.

kkubikula
14. srp 2018

@tulikiss chodí i mimo pracovní dobu. I po 17 hod.

tulikiss
14. srp 2018

@kkubikula a ja snad psala ze nechodi?

kkubikula
14. srp 2018

@tulikiss psala jsi,že většinou chodí jen do 17 hod. kvůli přesčasům,tak jsem napsala,že to není pravda.

tulikiss
14. srp 2018

@kkubikula no tak ja mam z prace jinou zkusenost, vetsinou chodi jen v tuto dobu, jen na udani chodi mimo tento cas, takze prijit mohou, ale drtiva vetsina kontrol je behem pracovni doby

jane46
14. srp 2018

Koupit bezdratovy zvonek do zasuvky a dat si ho k posteli. Investice za par korun...

kkubikula
14. srp 2018

@tulikiss chodí kdykoliv.prescasy jim ČSSZ neproplaci, vybírají si to v rámci náhradního volna.Takze kontroly probíhají dle rajónu v daný den dle sjetiny.rozhodne je neukončí v 17 hod.s tím počítají dopředu.

tulikiss
14. srp 2018

@kkubikula jak rikam u nas to fungovalo jinak...

kkubikula
14. srp 2018

@tulikiss jo, možná u vás.ale je dalších x OSSZ, které jedou dle pokynů.Pokud jste od zdroje,tak víte. A proto píší,jak to chodí všeobecné.

tulikiss
14. srp 2018

@kkubikula on pokyn je jedna vec a pak byla bohuzel u nas realita a ta byla daleko od pokynu, ale to uz je jina vec.. asi bych to shrnula tak ze kdyz sem na PN tak sedim mimo vychazky doma a pak me muze byt jedno kdy prijde kontrola.

eflerovapetra
15. srp 2018

Já mám vycházky od 13:00 do 19:00 a přišla mi zatím jen jedna a to v 9:30 🤪

martonina
autor
15. srp 2018

@eflerovapetra zavidim vychazky. Me je rozdelil :/

eflerovapetra
16. srp 2018

@martonina Tak to je celkem na prd,a nešlo by to se při další kontrole nějak dohodnout na změně? 🧐

martonina
autor
17. srp 2018

@eflerovapetra doktor nevypadal ze by mi je chtel dat v kuse :/

uzivatelkapetra
17. srp 2018

Manžel prý na své první neschopence před sto lety měl kontrolu večer, pán si lidi obcházel v rámci procházek se svým psem, takže klidně i večer.

andelka
18. srp 2018

@martonina mně vždycky dali vycházky podle toho jak jsem já chtěla a potřebovala. Teď mám 6 h v kuse,od září si to rozdělím kvůli škole. Jak doktor vypadá je snad jedno,zeptat se můžeš.

martonina
autor
18. srp 2018

@andelka ja se ho ptala. Rekl ze mi to da takhle.

lachtanice86
18. srp 2018

@martonina o časovém úseku vycházek rozhoduje lékař

vaseli16
23. srp 2018

Byla jsem doma rok s nohou(prac.uraz navic) a kontrola ani jednou 😂

karol1996
10. zář 2018

Já mám vychazky od 13 do 19, a přišla mi jen jedna kontrola a to hned první týden, co jsem byla na neschopence v 8 ráno! :D a k tomu mi nezvoni zvonek, takže tam mam lísteček, aby volali, no volal? :D ne, nemít akčního souseda, který mi zavolal, že před barákem nám stepuje cizí člověk, vím prd. :D

karol1996
10. zář 2018

@swetlusska nevíte kolikrát to dr muže změnit? Já mám mamku 200 km daleko, takže jet k ni na otočku jaksi nejde a na černo se bojím :D už jsem si to jednou vybrala, protoze se u nás predelavala voda :D a je mi blbe zase otravovat doktorku :D

pajule88
10. zář 2018

Byla jsem na neschopence od 10tt až do konce a kontrola nepřišla ani jednou. Vycházky jsem měla od 13 do 19 hodin. Dopoledne jsem stejně chodila max. k doktorovi, protože mi bylo blbě. A ke konci těhu jsem měla zakázáno chodit nebo jsem ležela v nemocnici, takže mi to bylo stejně jedno. Zato kamarádka měla kontrolu asi 3x.

swetlusska
11. zář 2018

@karol1996 Já to za celých 7 měs měnila asi 3x (i na víkend myslím). I rozložení vycházek jsem si 1x změnila. Přinesla jsem napsanou změnu adresy na papírku, naťukali to do PC a bylo hotovo. Akorát je třeba počítat, že kontrola může přijít i na tu "novou" adresu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru