Omicron, bolest zad. Zkušenosti?

barborat13
1. únor 2022

ahoj holky jsem 20tt a teď omicron...bolí mě hlava...únava...trošku teplota...ale nejvíc dole záda.. nedokážu vůbec říct jestli v kříži nebo jsou to ledviny...píšu dost tekutin...když jdu na malou vše v pořádku. ...miminko pohyb cítím...jen ty záda dole je to hrozny mela jste některá...bojim se aby to nebyl ty ledviny...dekuji

vaseli16
1. únor 2022

@barborat13 měla jsem, úplně doslova šílene bolesti zad dole, postupně to ustoupilo...byla jsem i unavená a malátná...plus kašel, rýma,bolest v krku...po necelých 14dnech je to pomalu na ústupu...jen občas mě přepadne únava ještě

barborat13
autor
1. únor 2022

@vaseli16 dekuji moc ja právě...se bála jestli to nejsou ledviny ta bolest je hrozná...ale snažím se uklidnit největší strach mam o miminko

eliska_r
1. únor 2022

@barborat13 já mám teď to samé, akorát už nejsem těhotná. Odpočívejte, snažte se to co nejvíce prospat, davat mimču živiny z jídla, i když v nemoci na to není moc pomyšlení a koukejte třeba na nějaké hezké filmy, čtěte příjemné knížky.. ať miminku naladíte pocit, že se nic neděje ❤️ Hodně síly posílám !! 🌞

eliska_r
1. únor 2022

@barborat13 jinak mě v té největší anginu na konci těhotenství strašně moc pomohlo colostrum 🙏🏻

barborat13
autor
1. únor 2022

@eliska_r dekuji snažím se nestresovat...spaní mi moc nejde ani v noci ....miminko se vrtí to mi vždy zvedne náladu...je mi 35 v létě jsem měla SP tak tak se bojim každého pichnuti

barborat13
autor
1. únor 2022

@eliska_r dekuji 🥰

vaseli16
1. únor 2022

@barborat13 já se nakazila těsně před porodem, Doktor řekl že placenta a plodové obaly vir nepropustí, že ještě nikdo neprokázal opak,syn se teda narodil císařem kvůli poloze koncem pánevním byl a je opravdu negativní.Ze se spíše miminko nakazí při spontánním porodu,stejně jako třeba u streptokoka,ale vzhledem k aktuální mutaci by to vše zvládlo.Jsi v 20tt takže do porodu daleko,bude to určitě vše v pořádku ❤️🍀

martulka88
1. únor 2022

@barborat13 Hlavně dej vědět na gynekologii. Nejspíše dostaneš léky na ředění... Ale dej jim vědět, aby věděli.

barborat13
autor
1. únor 2022

@vaseli16 dekuji 🍀🥰

barborat13
autor
1. únor 2022

@martulka88 moc dekuji zavolám 💯🍀🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru