Opakující se krvácení, placenta vzadu, žádný hematom. Zkušenosti?

lalolita
16. pro 2021

Zdravím holky,
Jsem dnes 13+5tt a trápí mě od 7tt krvácení, špinění.
V 7tt byl zjištěn velký hematon, který odcházel a zbytek se vstřebal.
Od začátku těhotenství zavádím Utrogestan, beru magnesium, detralex. Týden byl teď bez krvácení klid, v pátek po genetice jsem začala krvácet, na pohotovosti příčina nezjištěna, prý se to může opakovat, když už předtím jsem krvácela.
V pondělí kontrola u mé gyndr, kdy už byla naštvaná, že jsem tam zase s krvácením, kdy není žádný hematom, placenta vzadu.
Poctivě ležím a koukám s mladší dcerkou na pohádky, je nemocná, jsem na neschopence a pomalu ani vycházky nevyužívám.
V noci jsem se při návštěvě WC rozkrvácela, celkem dost při každé návštěvě WC.
Dr mě už v pondělí upozorňovala, celkem arogantně, ať s dalším krvácením ani nechodím, že už neví, co semnou ať si jdu lehnout do nemocnice
Já si myslím, že mám nějaký zánět, táhne a štípe mě čípek.
Teď babo raď, co dělat.
Mela s tím některá zkušenosti? Krvácení bez příčiny?
Omlouvám se za sloh, ale psychicky jsem z toho už vyřízená.
😢

verka86
16. pro 2021

@lalolita já bych zkusila jiného doktora, třeba jen na konzultaci. Měli by být trošku empatičtí a chápat, že máme strach. Já v těhu zastávám názor, že raději 100x k lékaři než jednou něco zanedbat. Ať to dobře dopadne 🍀🤗

lidija1234
16. pro 2021

@lalolita ahoj já jsem spinila skoro celé těhotenství a taky mi nebyly schopni říct proč. Když jsem jednou víc krvácela tak mě gyndarka řekla že mám nízko placentu že to může být tím. Vůbec bych se nebála a jezdila na kontroly já jsem na gynde byla snad každý týden 😃 jestli se s tebou baví arogantně tak bych jí řekla ať ti doporučí někoho jiného pokud má problém tě hlídat ale že je snad normální že máš strach když krvacis. Popřípadě bych jezdila na kontroly na pohotovost. Já jsem málem o malého přišla protože mě ke konci bylo blbe furt někoho otravovat a malý byl několik dní bez kyslíku. Šla jsem akutně císařem a strávila měsíc v nemocnici. Takže buď radši hysterka a jezdi pokaždé než aby jsi jednou přijela pozdě. Budu držet palce ať je vše v pořádku a odpočívej co nejvíc to jde 🍀😊

katrad77
16. pro 2021

Krvácela jsem asi jako ty od začátku. Příčina neznámá, pak už mě přestalo bavit běhat na gyndu, měla jsem v tu dobu 1,5ročního syna. Měla jsem hodně odpočívat, což nešlo. Říkala jsem si, že co se má stát stane se.....No uběhl 20tt a krvácení už se neobjevilo až do konce těh. Dceru jsme donosila do termínu a porodila v poho.Držím palce ať to máš také tak🍀

lenkalubina
16. pro 2021

Jdi k jinému dr. Ta tvoje je teda krá..,když je ještě naštvaná! Od čeho tam asi tak je? Ať jde do fabriky,když ji to obtěžuje! Omlouvám se, ale k podobné jsem taky chodila a radši šla jinam...držím pěsti ☘☘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru