Placenta na přední straně nízko. Máte zkušenost?

katanovobran
18. únor 2022

Ahoj holky,jsem ve 14 tt mate někdo zkušenost s placentou která byla ve predu a nízko ? Nekrvacim nic ale dneska sem měla screening a doktorka mi tohle řekla.Spraví se to ?

lenulen
18. únor 2022

@katanovobran ja mela placentu na predni strane (nevim, jestli nizko). Jedine, co bylo jine, nez u predchozich tehotenstvi, necitila jsem tak moc pohyby.

katanovobran
autor
18. únor 2022

@lenulen tam je prave rozdíl na přední strane a na přední strane nízko 🙁

kikika87
18. únor 2022

@katanovobran Já měla vcestnou placentu na přední straně. Jak se zvětšuje děloha, tak se vytahuje víc nahoru. V 17tt už mi doktorka řekla , že je to ok. Takze odpadl klidový režim a zákaz sexu. Pohyby sem začala cítit 18-19tt a cítím je až až. Určitě se ti taky vytáhne jako většině žen.

katanovobran
autor
18. únor 2022

@kikika87 díky moc ♥️

hani_na
18. únor 2022

@katanovobran Taky ji mám na přední steně a nízko a doktorka říkala, že se v drtivé většině vytáhne. Tohle jsou přesně ty informace, co jsou spíš na škodu. V prvním těhotenství mi ve 38tt řekli, že mi stárne placenta, to bylo taky info "k nezaplacení". Porod komplikovaný, jediné co byli ve finále ok byla placenta, která prý byla ukázková. Hlavně klid✊

intonace
18. únor 2022

Měla jsem placentu na přední straně. Pohyb miminka téměř nula🙈 Nevím ve kterém týdnu přesně nás lékař vyděsil jak budu rodit předčasně, že je v hrozném stavu a ve finále jsem přenášela a placenta,na můj dotaz, těsně po porodu v pořádku. Jak se píše v předešlém příspěvku informace na škodu.

katanovobran
autor
19. únor 2022

@hani_na pravda,lepší je když to člověk neví protože pak je tak akorát vystresovanej

lenickakl
19. únor 2022

většinou se vytáhne s tím, jak poroste břicho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru