Podchlazení, nevolnost a bolesti v podbřišku v 16tt

messias
8. kvě 2016

Ahoj, včera jsem byla s přítelem asi do 2h do rána na rybách. Sice jsem byla oblečená myslím vic než dost (tričko, mikinu, zimní bundu a navrch ještě softshellovku), ale nejspíš jsem i tak prochladla. Byli jsme tam od odpoledne na přímém slunci, takže opalovačka, nebylo se kam schovat. No a večer mi byla zase zima. Přijeli jsme domů asi ve 3 ráno, dali lehkou sprchu a šli hned spát. Vzbudili jsme se asi ve 14h 😀 ale mně bylo hned od rána zle, bolesti v podbřišku (píchání) bolesti zad, je mi na zvracení a teploměr ukazuje 35,7°C .. takže jen ležím, piju čaj a zahřívám se. Vypila jsem i sklenici s rozpuštěným glukopurem na energii.. nevím co víc můžu dělat. A hlavně se bojím o mimi, jsem v 16tt :-/ máte někdo takovou zkušenost ?

prostejina
8. kvě 2016

Hodně pij, bud furt v teple a když se ti do zítra neudělá lip, šla bych k dr. Aby to nebyl zánět vaječníku.

messias
autor
8. kvě 2016

Co jsem se vzbudila tak lezim, kazdou hodinu merim teplotu a uz jsem se zvladla i najist, takze to bude ok. Momentalne mi je uz oblecena a pod perinou hrozny vedro a teplota stoupla na 36,7°C i bolesti ustoupili, takze budu snad ok. Procitala jsem si ruzny clanky a kdyz je clovek podchlazeny s teplotou kolem 35°C ze by to melo trvat 2-3 hodiny, nez se da telo do normal stavu. Takze jsem asi vazne byla podchlazena a telo to trosku nezvladlo. No kdyby nadale pokracovali nejake příznaky, dr. je jasna volba

lv
8. kvě 2016

spíš mě napadl úžeh ze sluníčka? z toho může být taky na zvracení..
U toho podchlazení je bolest končetin, poruchy jemné motoriky, zmatenost, výrazný třes..

messias
autor
8. kvě 2016

To me taky napadlo. Uzeh a zaroven mouna i trochu podchlazeni. Je pravda, ze vcera mi byla k ranu uz vazne dost zima a mela jsem zmrzle nohy. Kazdopadne uz mi je dobre 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru