Skřípnutý nerv v 9. měsíci těhotenství? Zažily jste to?

luckiesj
12. zář 2015

Už asi týden mi bolí pravá půlka zadku. Nejdřív se to tvářilo jako bolest kyčle, myslela jsem, že je to od toho, jak se mi tělo už pomalu připravuje na porod. Ale přijde mi, že je den ode dne horší a horší a myslím, že jde spíš o skřípnutý nerv. Někdy chodím celkem normálně, jen prostě cítím pravou půlku. Ale když udělám nějaký "špatný" pohyb, tak mi v té půlce píchne a bolest vystřelí nahoru do zad nebo do celé nohy. Je to hodně nepříjemné a úplně se děsím toho, jak s tímhle porodím. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nevíte, kam s tím zajít a co mi s tím vůbec můžou udělat? Děkuji moc za každou radu a zkušenost 🙂

mialagia
13. zář 2015

@brunetka11 tak to ti závidím toho maséra - můžu se zeptat v kolikátém týdnu tě to chytlo?mě právě nikdo nechtěl pomoct že je to riskantní protože ty vazy atd.jsou uvolněné a tělo může reagovat úplně jinak než normálně..

brunetka11
13. zář 2015

@mialagia Už ve třetím nebo čtvrtém týdnu, hodně brzy. Chodím k němu už cca 9 let, postupně se po podobných zážitcích začal na těhotné i specializovat. Pomáhal mi i hodně s těhotenskými otoky nohou. A děláme si ze sebe srandu, že má obě má těhotenství na svědomí 🙂 Pokaždé to bylo po akci, co jsem si vyhodila záda a nutil mne u masáže cvičit. Pokaždé, když si něco uskřípnu a on mi s tím pomůže, mne pak varuji, až ať se vyhnu manželovi oklikou ,-)
Podobně dopadly mé dvě další kamarádky, co jsem za ním poslala 🙂

daasenka85
13. zář 2015

@mialagia přesně, na mě se taky všichni vyprdli.. Ta, ke které chodím na Mojžíšku, chtěla potvrzení od doktora (což chápu), jenže ten mi ho vzhledem ke zkrácenému čípku nemohl dát a později když jsem byla kvůli čípku hospitalizovaná, se mi v nemocnici vyloženě vysmáli

mialagia
14. zář 2015

@brunetka11 a ten masér je prosímtě i fyzioterapeut nebo nějakej mudr? Mě tak všichni vystrašili s těma rizikama, že bych se v těhu přeci jen trochu bála,ale asi jako když to někdo fakt umí tak to pomůže..nemohla bys dzkt hodit na něj kontakt?doufám že už to tedy nikdy nezažiju ale člověk nikdy neví..

mialagia
14. zář 2015

@daasenka85 jo to potvrzení od gyndy po mě taky chtěli, že jako nemám rizikové - na jedné soukromé rehabilitační klinice..tak jsem to s nima vzdala páč moje mudr se na to moc netvâřila..

brunetka11
15. zář 2015

@mialagia MUDr. není 🙂 Šla jsem k němu na základě dobrých referencí, jsem u něj opravdu dlouho, takže vím, že mi zatím vždy pomohl a pokud mám problémy, tak i když těžce přesluhuje, prostě mne nepustí, dokud to společně nějak nerozchodíme. Pokud na to nemá, svého klienta pak posílá rovnou k lékaři. Teď už k němu chodí část naší firmy ,-) Klasika - office - sedavá zaměstnání...
Kontakt pošlu do pošty, už začíná mít dost narváno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru