Snížená funkce štítné žlázy v těhu. Měla jste některá?

deliba
11. pro 2023

Holky, dneska mi gynekoložka volala, že mi vyšly špatné výsledky štítné žlázy. Nemam s tim žádnou zkusenost, tak jsem se docela zalekla.. TSH - 3.08
Mam se objednat na endokrinologii. Měla jste některá take takove hodnoty v tehotenstvi? Jsem v 11 týdnu..

Děkuju

vercaaevzen
11. pro 2023

Ano já. Brala jsem celé těhotenství jód a letrox. Rodila jsem den před termínem. Syn je zdravý. TSH mám po porodu zase v normě 😊

marketa1218
11. pro 2023

@deliba A ona ti k tomu nic neřekla? Také mám sníženou funkci štítné žlázy, v těhotenství je potřeba mít hormon v pořádku kvůli centrální nervové soustavě miminka. První trimestr je nejdůležitější, takže endokrinologie určitě. Nasadí léčbu.

janule0123
11. pro 2023

@deliba cekacky šílený, sle kouzelný slovo, jsem těhotná … takže hlaš jako první at se s tebou baví o inteligentním termínu pak rikej dal😝co se týká objednání …jinak cekacka tak 4 měsíce … je potřeba to kompenzovat leky a hlídat …otěhotněla jsem při hodnotách v normě … a i tak jsem chodila každý měsíc na krev… pokud je to hlidany, bude to ok, jestli neberes nějaký komplex vitamínu pro tehotny, tak si ho nasad ještě než tam půjdeš, je tam jod a ten je důležitý v těhotenství a při kojení .. mrknu se schválně co jsem měla za čísla …

swan42
11. pro 2023

@janule0123 samozrejme ze maji tehotne prednost, jednak kvuli snizene hladine muzou potratit a jednak muze byt kvuli nedostatku dite postizene.

@deliba objednej se co nejdriv

janule0123
Autor odpověď smazal
Zobraz
janule0123
11. pro 2023

@swan42 to říkám kvůli tomu, ze vím ze na to slysi a objednají ji hned .. kdybych se s tím nelecila a neměla zkušenosti … tak na jejím místě se zeptám jeslti berou a kdy mají volno, řeknou me tak za 4mesice a to je pozde … takže je dobrý začít informaci jsem těhotná 🤣🤣😎takto myšleno …

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru