Špatná průchodnost placenty. Máte podobnou zkušenost? Jak to řešit?

bubu889
15. čer 2020

Dobrý den, chci se zeptá kdo z vás měl špatnou průchodnost placeti.. A jak jste to řešili.. Neumím sedět na zadku a nic nedělat.. Bojím se o své dítě a nechci aby mi umrelo kvůli tomu že jsem nic nemohla dělat.. Doopravdy nejde udat císař a vyndat ji ven aby byla aspoň v ingubatoru a byla v bezpečí a já v klidu že ji nic nehrozí.. V nemocnic na kontrole mi řekl že to nejde. But to bude v pohodě a nebo to bude konec.. A když mi tohle řekla tak jsem myslela že mě klepne.. Měli jste tohle taky někdo? Nebo jak se to dá řešit.. Já tohle doopravdy nedávám 😪😪😪😪

madamas
21. čer 2020

Ahoj, píši svou zkušenost. Jela jsem v 36tt do porodnice s počínajícími kontrakcemi (asi🤔). Na porod to ale nevypadalo. Na utz zjištěna špatná průchodnost, miminko odpovídalo 32 tt, váhový odhad max. 2 kg. Za dvě hodiny bylo miminko na světě akutním císařským řezem s mírami 2000 g a 45cm. Následoval inkubátor, miminko zhublo na 1800g ale za celkem deset dní jsme s váhou 2000g odjeli domů... Přeji i tobě ať vše dobře dopadne😉🌷

bubu889
autor
22. čer 2020

@madamas jo tak já už jsem taky v porodnici a zítra císař nejspíše 🤷‍♀️ už to je horší jak minule..

madamas
23. čer 2020

@bubu889 To je dobře že se to řeší. Všechno bude jistě v pořádku, přeji ať vše proběhne hladce a s miminkem jste brzy doma.

bubu889
autor
24. čer 2020

@madamas už se nám narodila rychlík císařem beruška.. 2280g a 44 cm

teerulka
24. čer 2020

@bubu889 moc gratuluji a přeji pevné zdraví. Můžu se zeptat, proč nakonec zvolili císaře místo vyvolání porodu?

bubu889
autor
24. čer 2020

@teerulka špatně ozvy na monitoru už.. ☹️ neměli čas čekat

madamas
24. čer 2020

@bubu889 Jů, gratuluji moc, všechno dobře dopadlo, teď už bude jenom lépe, uvidíš jak vám krásně bude přibývat 😉 Měli jsme to stejně, špatné ozvy - císař. Jako by to bylo včera, až na to že zítra má ve školce pasování na školáka 😀 Přeji brzké zotavení po císaři a ať jste brzy spolu doma😉🌹😘

maci299
24. zář 2020

@bubu889 Ahoj,mohla bych se zeptat,jak Vám prospívá dceruška? Prožívám podobný příběh🙂

pincola
24. zář 2020

@bubu889 To mě mrzí!!!!!!! Napiš dr. Kouckému do poradny porodnice.cz
Jsou to magoři, někteří ti lékaři. Tohle říct!!!!!!!!!!!

maci299
24. zář 2020

@pincola Ne ne,špatně jsem se vyjádřila,ty řeči ne,jen ta nízká váha miminka a asi porod dříve - omlouvám se

bubu889
autor
24. zář 2020

@maci299 Už jsme v pořádku. Akorát teď jsme oslavili 3 měsíce. Akorát mi přijde že je o par tydnu tedy pozadu ale já vím že to dožene. Děkuji ze jsi se zeptala

maci299
24. zář 2020

@bubu889 Určitě dožene,teď je všechno jen víc "vidět",každý gram.
Hezký den

bubu889
autor
27. zář 2020

@pincola Určitě ale zase když jsi to vezmu spatky tak je lepší vědět pravdu než si něco nalhavat 🤷‍♀️Udělí mi akutní císař a ja a mala jsme v pořádku..takže můžu děkovat ze to takhle dopadlo <3

bubu889
autor
27. zář 2020

@maci299 Jako u první dcery ... jsme rady ze je spokojena a váží uz 5 a pul kila ..😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru