Svědění kůže po celým těle v 16tt, máte zkušenost?

lucia4580
9. led 2017

Holky potrebuji poradit . Jsem 16 tt a svědí me kůže po, celým tele ,nevim proč . Ma některá z vás nějaké zkušenosti ? Dekuji

lajla
9. led 2017

Jo..je zima a kuze je vice sucha...zacnete se mazat
Prispiva k tomu prechod teplo zima a taje vrstvy obleceni
Pro klid duse si nechte udelat jaterni testy

puresin
9. led 2017

@lucia4580 Hned to hlaste gynekologovi, klidne tam jeste pred poradnou zavolejte, necekejte. Mela jsem to v prvnim tehotenstvi - cholestaza (zhorsena funkce jater). Neohrozuje miminko, ale Vas, vetsinou staci dieta a podpurne doplnky stravy.
A pak ve tretim tehotenstvi - hepatopatie (vysoka hladina celk. zlucovych kyselin). Prusvih pro miminko, hlavne teda ke konci tehotenstvi. Mne ji zjistili a druhy den jsem sla na vyvolani. A nenechte se odbyt jen jaternimi testy, ze jsou OK, to udelal muj doktor a malem to spatne skoncilo. Testy na zlucovky jsou totiz nakladne a nedelaji je vsude, takze jsem si je nakonec (a nastesti) vyjezdila sama.
Kazdopadne Vas nechci strasit, snad to bude jen sucha kuze ze zimy, jen jsem to zazila nedavno a doted jsem z toho spatna, tak se bojim, aby se to neopakovalo jinde. Drzim pesti 🙂

sovulka
10. led 2017

mě svědí záda v oblasti ledvin, a nohy, stehna, boky :( když se natřu pomůže, ale nevydrží to přes den.... nejhorší, když mám punčochy pod kalhotama...to kouše hodně :D

misulkaa1
10. led 2017

Me svedi hlavne bricho a zada dole. Mazu rano a vecer excipialem a je to o trosku lepsi 🙂

lida9
10. led 2017

mě svědilo tělo skoro celé těhu, vždy v určitém období víc někdy méně.... hodně dělali materiály, které jsem nosila nebo třeba ložní prádlo... nezabíralo na to nic, možná na chvilku trochu namazat... každopádně pozor na tu cholestazu - to tuším,že ale zjistí z krve...

nikyselen
10. led 2017

když jsem byla těhotná tak jsem s tím byla u obvodní Dr. a dala mi na ty léky na alergii,že když mě začne zase svědit celé tělo nesnesitelně mám si vzít půlku prášku(už nevím zda to byl Xyzal,Xados)..v těhu prý nevadí.. Jinak říkala,že to budu mít alergii na nějakou potravinu,že je to běžné v těhotenství,ale přitom jsem jedla to co vždy..

lucia4580
autor
11. led 2017

Holky moc vam děkuji ,ale bude to asi tou zimou . Protože jsem se zacala vic mazat.a pomaha to 🙂 dneska mam klidecek vubec nic,ale určitě to řeknu doktorovi ,proistotu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru