Těhotenství po potratech, mimoděložním a krvácení v 6tt

holkaokomodra
27. dub 2019

Dobrý den dámy, v životě by mě nenapadlo, že budu zakládat diskuzi od které budu čekat sdílení zkušeností a oporu, ale je to tady! Moje situace je taková, že jsem v 6tt a objevilo se u mě krvácení. Toto těhotenství to je moje páté (dva potraty, jedno mimoděložní a jedno bezproblémové díky, kterému mi doma běhá syn) a protože jsem po předchozích zkušenostech dost vycukaná, ráda bych znala Vaše zkušenosti v podobých situacích, jak jste se obrnili trpělivostí, co jste pro sebe udělaly, aby jste vydržely to nekonečný čekání, nejistoty atd... Případně jak dopadla zkušenost s krvácením v těhotenství. U mě naštěstí zjistili, že dutinka je pořád tam kde má, takže nejsem ani mimoděložňák ani potrat (teda zatim - uf) a napsali mi utrogestan. Krvácení se zmírnilo, ale čekám na pondělní kontrolu jak na smilování a přemýšlím jestli už bude vidět plod nebo ne... Má být už vůbec vidět v termínu 6plus5 nebo je to hraniční? Díky za všechny názory a sdílení. 🙂

sister05
27. dub 2019

Srdíčko má čas do 9tt. Držím pěsti ❤

holkaokomodra
autor
27. dub 2019

@sister05 děkuju snad to bude ok, mě naměřili v termínu 4 plus 6 hcg asi 1030 a o týden později jsme našli dutinku cca 6mm, tak už mě ani nenabírala, protože jsem vyloučily to mimoděložní. Jenže pak začlo to krvácení, který už teda vypadá mnohem líp, ale stejně vrtá mi to hlavou, jestli nebude zamklý nebo jinej průser, já už si po tolika zklamáních nějak netroufám věřit v zázraky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru