Stérimar Denní Hygiena

Mužská rýmečka je terčem mnoha vtipů a naše protějšky si často dobíráme. Ale ruku na srdce dámy, i nám dokáže rýma pěkně znepříjemnit život a zpomalit chod domácnosti. A když jde ještě navíc o naše děti, chceme se téhle “smrtelné” nemoci vyhnout obloukem. Období rýmy a nachlazení je zase tu a vy možná přemýšlíte, jak sebe i vaše nejmenší tentokrát ochránit před neustálým smrkáním a ucpaným nosíkem. Je to jednoduché, zapojte se do testování Stérimar!

Stérimar Denní Hygiena

Ať už je váš nos velký, malý, křivý, špičatý nebo kulatý, je vstupní branou dýchacího systému a každý den plní velmi důležitou funkci. U dospělého člověka přefiltruje denně 10-15 tisíc litrů vzduchu, pracuje neustále a bez odpočinku. Nos je také prvním místem, které přijde do kontaktu s nevítanými patogeny. Pokud si svůj nos hýčkáte a udržujete ho zdravý, dokáže se do jisté míry těmto původcům nemocí ubránit. K tomu, aby byl váš nos v dobré kondici, pomůže především mořská voda. Mořská voda je lidskému tělu přirozená, protože má velmi podobné složení jako krevní plazma. Obsahuje minerály jako hořčík, síru, vápník, draslík, brom a uhlík, dále aminokyseliny a mikroorganismy, které mají antibakteriální a antibiotické účinky na naše tělo.

Značka Stérimar vznikla už v roce 1975, kdy Francouz Francoise Herlemont spustil výrobu mořské vody ve spreji. Umožnil tak všem, kteří se nemohou často koupat v moři a dýchat mořský vzduch, pocítit blahodárné účinky mořské vody. Spreje Stérimar jsou vhodné jako prevence rýmy a jsou účinné i v případě, že vás trápí ucpaný nos.

Stérimar Denní Hygiena

Nedejte rýmě a ucpanému nosu šanci! Vyzkoušejte sprej Stérimar Hygiena, který je určen pro denní používání a všem věkovým kategoriím i těhotným a kojícím ženám. Čistí nos, hydratuje a také posiluje obranyschopnost nosní sliznice, čímž chrání před nachlazením. Sprej obsahuje mořskou vodu v izotonické koncentraci (slanost přirozená buňkám lidského těla) a je 100% přírodní. Může se užívat dva až šestkrát denně.

Více o produktech a účincích Stérimar najdete na https://sterimar.cz/pripravky

Jak obstály produkty Stérimar u maminek z Modrého koníka?

Hodnocení a zkušenosti se Stérimar Denní Hygienou

Máš zkušenost se Stérimar Denní Hygienou?