Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porodnice Nové Město na Moravě

4 zkušenosti

Porodnice Nové Město na Moravě
Porodnice v Novém Městě na Moravě prošlo během své existence řadou změn. V roce 2001 bylo ořevřeno nově zrekonstruované porodní oddělení, která mimo jiné nabízí svým pacientkám také alternativní porody4 s možností doprovodu u porodu137.

Pacientkám jsou na porodním oddělení nabízeny dvou nebo jednolůžkové pokoje a 3 nadstandardní rodinné pokoje s možností pobytu partnera.

Co porodnice Nové Město na Moravě nabízí:

  • alternativní porod4,
  • 3 nadstandardních pokojů,
  • 3D2 a 4D2 ultrazvuk,
  • doprovod u porodu137,
  • předporodní kurzy6 - každé první pondělí v měsíci od 14:00, vede je vrchní sestra. Kurzy jsou bezplatné s možností přítomností partnera. Součástí kurzu je prohlídka porodního sálu. Více informací na tel. čísle 566 801 327.

Co si vzít s sebou do porodnice?

Porodnice Nové Město na Moravě

Více o porodnici Nové Město na Moravě na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Nové Město na Moravě
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s porodnicí Nové Město na Moravě

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Nové Město na Moravě?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
ivis
10. črc 2014

Porod - červenec 2012

Rodila jsem zde v červenci 2012, až na pár vyjímek (chtělo to větší vyřídilku, ale kdo ji má během a po porodu, že :-) ) mohu jedině doporučit.

Zde píši co mi vadilo:
1.chtěla jsem klistýr, nedostala jsem ho, prý by se to nestihlo, nakonec jsem porodila až za hodinu, takže myslím, že času dost.
2. po porodu zaujmout pozici úplně vleže - i normálně mám s touto pozicí problém, natož po porodu, několikrát jsem byla napomenuta, když jsem chtěla zvýšenou pozici.
3. Porodila jsem v 1:37, v porodnici od půlnoci, než jsem se dostala na pokoj byly 4h ráno a dítě si sestry vzaly na pouhou hodinku a už jsem ho měla na starosti, ač jsem tedy celou noc nespala a byla total vycuclá.

Jinak se mi líbil systém vážení, společného koupání i to, že dítě si sestry v případě potřeby odvezly a pak zas dovezly (narozdíl od prvního porodu v Brodě, kdy jsme museli být 3x během 2hodin nastartovaný, dítě připravený k prohlídce, takže čisté, muselo se budit atd. - to jsem fakt šílela)

Jinak porod pohoda, sestra to nechávala na nás, jen přišla vždy s nějakým doporučením.
0 poděkování
eelka
9. črc 2014

Doporučuji!!

Ve Městě jsem rodila 2x - leden 2010 a únor 2013. Obě dcerky se narodily sekcí. Personál se po celou dobu choval velmi profesionálně a všichni byli příjemní a milí.

Doporučuji!!!
0 poděkování
mariekulis
17. čer 2014

Doporučuji také

V této porodnici jsem měla dva porody, oba císařským řezem a jsem 100% spokojená jak s personálem na porodním, tak i na novorozeneckém.

Jen vřele doporučuju!!
0 poděkování
zuzamik
23. kvě 2014

Doporučuji!

V Novém Městě jsem rodila 11.1.2014 a mohu porodnici jen doporučit: personál byl příjemný, po celou dobu pobytu se o nás hezky starali. Můj porod byl fyziologický a bez komplikací, takže se mnou trávila čas jen paní asistentka a doktor přišel až na šití.

Péče byla profesionální a přístup citlivý. Syna mi ihned po narození přiložili na hrudník, k mytí a prvotnímu ošetření ho odnesli až po několika minutách, k prvnímu přiložení došlo necelou hodinu po porodu (ihned po vyšetření miminka).

Využila jsem možnosti umístění na nadstandardní pokoj, takže s námi partner mohl být po celou dobu (i přes noc) a návštěvy se také nemusely nijak omezovat. Plánujeme ještě jedno dítě a já se sem k porodu určitě vrátím.
0 poděkování