Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porodnice Teplice

1 zkušenost

Porodnice Teplice Krajská porodnice v Teplicích se zabývá komplexní péči v regionální oblasti. Rodičkám jsou zde nápomocni při porodech28 od 32. týdne těhotenství27.

Součástí porodnice je také ambulance pro těhotné24 ženy a poradna pro rizikové těhotenství.

Tým porodnice

funkcejménoe-mailtelefon
primářMUDr. Michal Šoltésmichal.soltes@kzcr.eu417 519 341
vrchní sestraAlena Silnicováalena.silnicova@kzcr.eu417 519 338

Více o porodnici Teplice na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Teplice
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s porodnicí Teplice

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Teplice?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
radun
27. led 2014

Krásná zkušenost

Má osobní zkušenost s teplickou porodnicí je výborná. Vybírala jsem podle toho, že jsem odmítala podruhé vstoupit do ústecké porodnice a hledala jsem porodnici nepříliš vzdálenou bydlišti a také porodnici, kde mám alespoň částečnou záruku přirozeného porodu. Poslední, ale nutnou podmínkou bylo to, abych měla umožněnu přítomnost nejen manžela, ale také duly, která mě porodem doprovázela.

Měla jsem porodní plán, předem částečně konzultovaný při zápisu do porodnice a při předporodním kurzu a hlavně Elišku, která znala dobře mě i "náš" plán. Personál byl velmi vstřícný, komunikující, chápající, respektující - všichni se vždycky představili, vysvětlili, proč tam jsou a co jdou dělat (v Ústí nevídané!). Porodní plán vzali jako jasnou věc a kromě jedné porodní asistentky, která pořád mluvila o tom, jak je lepší vodu píchnout dřív než později, tak ho respektovali bez jediné poznámky - a to nejen porodní asitentky a přítomná lékařka (naprosto skvělá - ovšem moje paměť jmen je hrozná a porodní bolesti ji nijak nevylepšují :-) ), ale dokonce i neonatologové, kteří se starali o syna. Neměli nejmenší problém s přestřihnutím pupečníku až po dotepání (toto jsme zapomněli připomenout - přesto to doktorka hlídala, protože si přečetla porodní plán a neměla problém ho dodržet), ani s dvouhodinovým bondingem, kde skutečně až po těch dvou hodinách přišli, jestli by si mohli miminko půjčit na vyšetření (a zároveň nás vyzvali, že můžeme být přítomni, což manžel využil).

Takže jsme byli nad míru spokojeni - ale abych je jen nechválila - je tu jedno dosti zásadní ALE - Úplně jim nevěřím, že by to takto dopadlo, kdybychom nebyli "vyzbrojeni" porodním plánem, informovanou dulou, manželem a velkým odhodláním užít si přirozený porod. Vedle v boxu v tu samou dobu rodila mladá holčina a byla nastřižená a dítě jí odebrali hned po porodu.

V Teplicích jsem rodila v roce 2012, nevím, jak se posunuli od té doby. Rozhodně bych se tam ale s radostí vrátila, mám s touto porodnicí spojený jeden z nejkrásnějších zážitků svého života.
0 poděkování