🎁 soutěž s dm : Voňavý domov 🎁
A máme tu další soutěž, tentokrát s další privátní #dm značkou Profissimo 🎁 Pomaloučku polehoučku se nám blíží podzim a s ním doma, kdy budeme zase více doma. Začne se dříve stmívat, a to je ideální doba, kdy začínáme pálit vonné svíčky a chceme si provonět ten náš DOMOV ❤
Výherce se může těšit na voňavý balíček:
🍀 Profissimo éterický olej Pomeranč, 10 ml
🍀 Profissimo vonná svíčka Písečné duny, 1 ks
🍀 Profissimo vonný set Botanical Retreat, 90 ml
🍀 Profissimo vonná svíčka NATURALS Yuzu & vodní máta, 1 ks
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
"Co máte nejradši na podzimním období?"
A nezapomeňte prosím - jeden soutěžící, pouze JEDEN komentář ❤
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pondělí 15.9. (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Přeji hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Čerstvé vlašské orechy
Procházky po louce nebo v barevném lese, když svítí ještě teplé sluníčko, ale příroda už se připravuje na zimu 🍂🍃
Barevné listí, vyřezávání dýní, takovéto specifické teplo, které mají radši než to letní 🙂
Podzim venku mam rada pouze slunecny, jinak samozrejme teplo domova a utulno 😊
Barevná příroda, vůně podzimu. Houby, procházky ❤️
Barvy přírody 🤗
barevnost v přírodě a pálení svíček
Miluju podzimní stromy a procházky 👍
Pouštění draků, barvy přírody, dlabani dýní.
Synovy narozeniny 🥰. A pak barvy...podzimu
Nejraději mám samozřejmě svíčky letos poprvé si ji užijeme i s naší malou co strašně ráda všelijaké světýlka.
Barvy přírody, zapálené svíčky 🎃
Mám ráda svit svíček, vůní spadaného listí a barvy🍂
Dřív to bylo to krásné teplo z kamen s čajem, dekou a seriálem ale co máme malou tak je to spíš ten krásný čas spolu když jdeme pouštět draky to i malá miluje❤️
Barevnou přírodu. Je to moje nejoblíbenější období 😊
Když je ještě hezky a teplo a neprší celé dny.
Posvícení Václavské a to jídlo ☺
Nejradsi mam krasne babi leto,take u nas na konci zari mame vaclavskou pout. Jinak kdyz je osklive, tak hezky gauc, deka, svicka a hezky film 😁
Dýňovou polévku a oheň v krbu
Babi leto.
Barvy
babí léto a barevné listí
Babí léto
Barevnou podzimní přírodu
Barvy 🍂🍁
Babí léto
Barevné stromy
Zapálené svíčky 🙂
Na podzimu mám nejradši, jak se svět kolem mě proměňuje do zlatavých a oranžových odstínů, jak voní čerstvě spadané listí, a jak každý večer s hrnkem horkého čaje a svíčkou promění obyčejný okamžik v malý podzimní zázrak.
Barevné listí, mlhavá rána a čtení
Miluju barevný teplý podzim, ale samozřejmě svíčky a hrnek čaje nebo horké čokolády.
Listí a zklidnění
Sběr kaštanů 🙂
Procházky lesem, kde jsou všude barvy a opadané listí na zemi...
Typickou podzimní barevnost 🍂
Ranní mlhy a barevné listí.
Miluji barevné stromy
Mám ráda barevné stromy a houbaření.
Barevne listy 🍁
Svíčky a barevná příroda 😊
Barvy, svíčky a pouštění draka s dětmi 😊
Barevně zbarvené stromy
Zapálenou svíčku, krb, deku a čaj. 🙂
Krb a svíčky
večery se svíčkou
Babí léto 😂, ještě barvy podzimu,zapalování svíčky večer
Venku barvy, doma svíčka, teplý čaj, kniha
Svíčky
Barvy a zbytek slunce
podzimní přírodu..
Když je hezky, tak procházky v přírodě.
Barevnou přírodu a večerní pálení svíček
Padajici listi
Barvy
Barvy listí 🍂
Svíčky, barevné listy..
Brodit se na procházce barevným listím.
Sbírání kaštanů.
Čerstvá jablíčka ze zahrady 🍂🍎
Barevné listí a že už není takové horko 😅
Dýně 🎃
Déšť a takové to vlhko šedivo, všichni jsou zalezli a mě právě v tomhle počasí baví chodit ven 😂 asi že je všude málo lidí 🤭
Prochazky
Babí léto a barevné listí.
Zbarvenou přírodu,babí leto,podzimní večery u hrnku čaje a knihou v ruce.
podzimní sluníčko, barevné listí, procházky přírodou 🍂🌞🍂
Jak je vse barevne
Za mě určitě teplý čaj, svíčky, deka. Ale příroda umí taky krásně kouzlit a je radost na to pohledět.
Barevné listí, procházky přírodou, sbírání ořechů a kaštanů 🍁🍂
Vůni ovocné zahrady
vůni podzimu
Podzimní přírodu
Procházky v podzimní barevné přírodě, doma potom čaj nebo kafe v křesle pod dekou, vedle na stolečku zapálená vonná svíčka 😍
Pohled na podzimně zbarvenou přírodu 🍁🍂
Barevné listí♡
Draka, svicky, svarak 🙂
Barvy padajiciho listi
Procházky v barevném šustícim listím . 😍
Vuni spadaneho listi, ty barvy ach 😍
Houby, kaštany a fialové hvězdnice, které mi kvetou una chalupě
Babí léto a pálení svíček.
Odpolední procházky s kočárkem na sluníčku, ideálně někde v lese s barevným listím a večer s horkým čajem, pod dekou a zapálenými svíčkami. Už se nemůžu dočkat. 😀
Mlhy a barevné listí, zastavení se
Barevné listí a svíčky
Barvičky v přírodě a večery u filmů a svíček.😊
Barevné listy 😍😍
Barevnou přírodu a štrůdl
Ořechy
Západy slunce, paprsky ve stromech, chladná rána s hřejivý sluncem....
Mám ráda barvy podzimu 🍁🍂
Spadané barevné listí
Barevné listí 🍁🍂🍁
Přes den barevný svět listů a večer svíčky a krb, po létě je to příjemná změna
Prodlužující se večery.
Mám ráda právě to sychravo, co k podzimu patří.
Barvy
Barvy listí ❤️
Miluju tu barevnost, to že není ani zima ani horko, takže skvělé počasí na procházky.
Burčák 😅
Svíčky.
Celkovou "ponurou" atmosféru, která láká zalézt si do tepla a pohodlí. Světýlka, Halloween, barvy...
Babí léto
Sychravo, dušičky těšení se na Ježíška
Barvy přírody - barevné listí, zoraná pole… pouštění draků, sbírání hub 🌸
Procházky a večery a čajem zabalená v dece 🥰
Barvy a vůně.
barvy listi a kastany 🙂
Barvy přírody
Dýně, vřesy na oknech, barevné listí
Svíčky, brzké stmívání, mlhu
Nic 😀
Když se vrátíme vyfoukaní z procházky, zapálíme v krbu, dáme si domácí koláč a horký nápoj a jsme prostě splou.🤗
Babí léto
Na podzimu mám nejraději, když se ukončí venkovní zahradní práce a pak ten pocit, že už venku nic dělat nemusím a můžeme lenošit doma, dny se zkracují, pije se čaj, kakao, kouká na pohádky, pomalu se těší na vánoce..
Barevné listí ve svitu slunce.
Vsechno, podzim miluju ❤️ - barvy, mlhy, uprseny pocasi, vyzdoba, strudly, takovy to tajemno
Hromady barevného listí
Miluju podzim, ty barvy, počasí, hygge, svíčky, oheň v krbu a na konci pak těšení se na vánoce...
Procházky v sychravém počasí a hlavně následné zahřívání doma u krbu a teplého čaje / kakaa 🫖
Barevné listí, svíčky a horký čaj.
Barevné listy, dýňovou polévku
Dýně
Barevné listí, vůně svíček a takovou tu teplotu kalhoty, tričko, mikina, prostě žádné vedro ale zase žádná krutá zima
barvy
Právě ty vonné svíčky a olejíčky,krásně svítící aroma lampy
Miluju, jak se zbarvi priroda
Procházku v barevné přírodě a na dušičky procházku po hřbitově kde plápolají svíčky.
Miluju ty barvy, ze neni vedro a taky mam podzim narozeniny 🙂
Večery u svíček s horkou čokoládou 😌
Večery u svíček a barvy 🙂
Procházky přírodou.
Svíčky
Dýňové latté, teplé svetry a procházky spadaným listím ❤️
Atmosféru klidu,, po hektickém létě má podzim takový zpomalující a uklidňující rytmus.
A pak pohodlí doma, když venku fouká vítr a prší, je krásné zabalit se do deky s čajem při svíčkách .🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂
barvy v přírodě, procházky a pak si zalézt pod deku, k tomu čaj, knížku a zapálit svíčku 🙂
Na podzimu miluji to,jak se barví listí,příroda hraje všemi barvami ,žlutá, červená va oranžová
A když sedím u krbu pijí čaj a pozoruji praskají polínka a oheň v krbu🔥
Nádherné barevné stromy, dýňová polévka, maminka a dcera narozeniny 🤗
Miluju ty barvičky a večery s rodinou u krbu s vůní hořících svíček 😍
Barevné listí a pro mě začíná sezóna svíček 🙂
Barevné listí 🍂🍁
Barevné listí na stromech
já mám ráda, že je brzy tma, užívám si tak domov
Podzim ráda nemám, ale když už mám něco vybrat, tak procházky venku s dětmi když je hezky a slunečno. Jít na kaštany, nebo do lesa na houby. Nejlépe pak ty houby i najít 😅
Večery při svíčkách a pohádkách s čajem ❤️
Mám ráda barvy podzimu, vůni podzimu- listí a ohýnků. A když je ještě i sluníčko, tak je to top.
Barevné listí a babí léto s poletujícími pavucinkami 🙂
Barvičky všude kolem mě a sbírání kaštanů
Vůni spadaného listí 🍂
Houby. Procházky v lese plným berev a vůní.
Mám ráda léto a teplo, ale barevný podzim a večery pod dekou jsou také fajn.
Podzim krásně barví přírodu, vzduch chládne, listy šustí, vítr si hraje s vlasy a příroda je tak nějak unavená a ospalá. Podzim je nejkrásnější 🙂
Konečně chladnější počasí a barvy podzimu.
chození ve spadaném listí
Barevné listí 🍀
Svicky, horky kafe a deku u filmu
Podzimní vůni-spadaného barevného listí, ještě slunce, které už bývá po ránu a k večeru zubaté, vůně svíček, dobrý horký čaj, knížku a chundelatou deku na křesle. Procházky s dětmi, sbírání kaštanů, zdobení dýní a těšení se na Vánoce ☀️🎃✨
Návraty z procházek domů do tepla, čaj, kakao, svíčky a k tomu si pustit pohádku, film...
Procházky v barevném listí a dušičky
Miluji procházky po spadaném listí zároveň kouzlo podzimu v barvách a dušičkové období,lákající si zavzpomínat a připomenout důležité věci.
Barvy přírody. Když je hezké počasí, procházky.
Synovi narozeniny
Barvy listů
Barvu listu na stromech
Ten klid na čaj a čtení knížky při škaredém počasí 😍
Vycházky se psem v barevném listí, okrasné dýně, dýňová polevka, kaštany a babi léto, později večery u svíček, když je deštivo.
Sbírání hub, procházky v barevném podzimu a pak třeba teplý svařáček a zachumlat se pod deku.
Barevné stromy, výrobu zvířátek z kaštanů, i to že člověk má potřebu trochu zvolnit, zavrtat se pod hebkou teplou deku a zkouknout nějaký ten seriál
Na podzimu mám nejraději barvy přírody, houbaření, šustění spadaných listů při procházce a teplo krbu s zapálenou svíčkou 😊.
Pumpkin Spice Latte 😍☕️
Já výzdobu, nemohu se dočkat ,až vyzdobím dům novými dekoracemi a dýněmi 😀
Loveni posledních zbytků sluníčka než začne pršet
Pouštění draků, vjdk se děti valí v listí, sbírání kaštanů
Procházky se psem v krásně barevné přírodě = o to jsou kouzelnější fotky. A takový ten pocit, že se blíží pomalu čas Vánoc. 🍂❤
Procházky v přírodě
Procházky s manželem a se psem, když ještě nemusíme nosit zimní bundy 🧥 😁🍂 🍁
Podzimní vůni svíček
Když slunce svítí do barevných listů, že už není vedro
ty barvy a pouštění draka s dcerou
Bláto, nečasí. Opravdu 😊 Neexistuje špatné počasí, pouze špatné oblečení 🤗
Barevne zbarveni prirody🍁
Harry Potter, deka, nějaká dobrota a horká čokoláda🙂
Ľahšie sa mi zaspáva
Pouštění draka, pečený čaj, dýňovou polívku a pálení svíček 🙂
Podzimní barvy a specifický vzduch. Že už není velké vedro a zároveň se ještě nechoulím v zimní bundě. Ideální na výlety.
Barvy a vůně podzimu.
Nejraději barevné listí, babí léto a výlety do přírody.
Vůni tlejícího listí, jeho barvy, chladná rána.
houby, krb
Barevné listí
Barevné listí, procházky, sbírání kaštanů pro štěstí.
Houby a babí léto
Svíčky, teplý čaj a barevné listí
Já se těším až se zabalím do deky ❤️ udělám si kávu se skořicí a budu koukat na Twilight při dešti a větru 🤩🤩❤️
Barevne podzimní listí, teplý strudl, čaj, svíčky, o mlhy jsou někdy fajn.
Nejraději mám sbírání žaludů a kaštanů.Také vybraných podzimních listí. Letos budeme pouštět i draka.
Barevné listy a pálení svíček
Babí léto a pro nás začíná období pálení svíček 😁
Padání listí a praskání ohně v krbu 🙂
Barevné listí na stromech
Na podzimu miluji atmosféru - stromy se nádherně zbarvují, listí opadává a krásně šustí pod nohama, úklid zahrady, sbírání plodů pro zvířátka ale i ovoce na uskladnění. Vše se začíná zpomalovat, uklidňovat. Podzimní uklidňující déšť - čtení oblíbených knih. Užívám si společné chvíle s rodinou doma i venku. Začínáme zapalovat svíčky a aromalampy.
Na podzimu mám nejradši tu jeho vůni, ráno chladno, odpoledne ještě teplo a všude nádherné barvy
Na podzimním období mám nejraději hořící krb, svíčky a horké vany.
Všechno svíčky kaštany spadané listí čaje knížky
Snad jen barevné listí na stromech a a zvláštní vůně ve vzduchu, jinak mi přijde toto roční období velmi depresivní a smutné.
Chladnější počasí, barevné listí, sběr jablíček a hrušek a častější vaření dýňových polévek.
Nejradši mám barvy podzimu a tu atmosféru jak příroda usíná
Barevné listy, procházky přírodou

Vecery u krbu a svicek 😍