Pagáče

avatar
habaduk založila diskuzi
Dnes ve 14:30    

Zarudnutí obličeje

Ahoj holky, teď jak jsou ty vedra tak to moje pokožka jaksi nedává :D jakmile vyjdu ven na sluníčko, hned mi zrudne obličej.. mám pak fakt rudý a světlý fleky po obličeji a vypadám jak 🐄 :mrgreen: N

🔒 NOVINKA NA MODRÉM KONÍKU: Uživatele si už můžeš zablokovat

Jedna z vašich nejčastějších žádostí je konečně tady. Na Modrém koníku od dnešního dne přibyla možnost zablokovat uživatele, se kterým nechceš komunikovat nebo jehož obsah si nepřeješ vídat. Když jsme se vás před časem v průzkumu ptali, co byste na Modrém koníku nejvíce přivítali, právě možnost blokování uživatelů se umístila v TOP 3 nejžádanějších novinkách.

💙 Vyslyšeli jsme vás

A připravili jsme funkci, která ti dá větší kontrolu nad tím, čí obsah vidíš, kdo může reagovat na tvoje příspěvky a kdo tě může kontaktovat.

🔹 Jak blokování funguje?

Pokud tě někdo obtěžuje, nechceš s ním komunikovat nebo ti jeho obsah jednoduše nevyhovuje, můžeš si ho zablokovat.

Uživatele můžeš zablokovat na několika místech:

avatar
modrykonik založila diskuzi
Dnes ve 13:12    

🔒 NOVINKA NA KONÍKU: Uživatele si už můžeš zablokovat

Jedna z vašich nejčastějších žádostí je konečně tady. Na Modrém koníku od dnešního dne přibyla možnost zablokovat uživatele, se kterým nechceš komunikovat nebo jehož obsah si nepřeješ vídat. Když jsme

avatar
aaliyahhh založila diskuzi
Dnes ve 12:57    

Mám šanci na těhotenství po užití Ovitrelle?

Ahoj všem, jsem po užívání léků clostylbegyt, na ultrazvuku dva dominantní folikuly. Následně vpich ovitrelle, momentálně jsem 9 den po ovitrelle. A zkouška testu od 7 dne. Dnes byl test clearblue s m

Hezká soutěž na FB 😍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    Dnes v 06:00    

V posledních dnech jsem vám psala více o značce SUNDANCE 🌞

Nazapomeňte, že až do pátku můžete soutěžit o produkty SUNDANCE určené pro citlivou pleť 😎

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-leto-s-dm-a-mame-tu-dalsi-sou-ngx75k/

#dm #sundance

Je štěstí mít vedle sebe už 14 let jednoho člověka 🍀♥️

Dobrý den děvčata, zeptám se Vás na učebnice. Syn jde teď do šesté třídy a donesl si 16 let staré učebnice. Jsou teda polité, úplně věkem sešlé, je to prosím normální i jinde🤔?

Děláte prosím některá doma tyto hot dogy? Co vše do nich dáváte? Díky za typy 😉

Holky, prosím radu, kluk 10let chodí na judo tréninky 1,5h 2x týdně. Ted se stalo, že měl delší sportovní aktivitu, chůze 13km minulou neděli a dnes měli sportovní dopoledne, v obou případech bylo teplo a byl unavený, měl bolest hlavy, teplotu jen 36,6. Ještě ma rýmu i tak jsem mu dala paralen, stěžoval jsi, že mu je zima a na bolest hlavy. Za týden odjíždí na tábor, kde budou sportovat, loni byl taky a vše v pohodě. Myslíte že to bylo jen z toho tepla nebo na nej něco leze? S rozestupem týden je mi to divný, máte někdo zkušenost?

Ahoj holky,jdu do toho jo jdu do toho,ale bojim se,po dětech mám velmi špatne zuby,bojím se zubařu jak nevím co,ale rozhodla jsem se,i když mi je 36 let,tak zuby po dětech mám na vytrhání a na klapačky,ano až tak mám špatne zuby,proto jsem se rozhodla,že do toho půjdu,dnes jsem psala jedné zubařce a posílala foto mých zubů,ta se lekla a napsala ať ve čtvrtek dojdu na rtg,vyléčí mi zánět a potom se bude trhat,zaplatím si hned ty prvji implantáty,a pak si počkám na klapačky od státu,prosím napište mi,že dělám dobře a,že vy co jste měly panicky strach ze zubařu,že jste ten strach překonali,je mi zlé,bojím se,chce se mi brečet,ale dělám to pro moje děti,ať tu ještě maminku mají a nestydí se za maminku,ale vážně já už s toho strachu umírám 😭😭
Fotku dávat nebudu,protože se vážně stydím 😭 ale ten vápník a ty zuby mám dědičné a taky jsem o ně přišla díky mých 5ti těhotenství,teda sedmi,protože o dvě miminka jsem v ranné fázi přišla

avatar
alexandrauldrichov přidala hodnocení
Včera v 17:54    
zkušenost

Zdá nevím jestli jsem těhotná

Dobrý den chtěla sem se zeptat mám před 2 má dneska jsem dostala takovou slabou menstruaci zda nevím jestli mohu být těhotná je to hlenová růžová či nahnědla červená slabé co je to děkuji
avatar
kalaraka založila diskuzi
Včera v 15:38    

Najde se tady nějaký náhradní či dlouhodobý pěstoun?

Zdravíčko 🙂 Najde se zde nějaký náhradní či dlouhodobý pěstoun ? S manželem přemýšlíme, že bychom se stali pěstouny, ale bohužel nemáme nikoho v našem okolí, kdo by nám o tom pověděl něco více☺️ Máme

Krásné odpoledne. Poraďte. O víkendu má být vedro. Co podniknout v Děčíně a okolí? Bude vedro i ve skalách? Třeba Tiske steny? Máte někdo zkušenost?

Ženy ,jezdí někdo do Maďarska k Balatonu ? Můžete mi prosím poradit destinaci/pláž ,kde to není hlava na hlavě. Děkuji 😉

avatar
prosincovemimi založila diskuzi
Včera ve 14:02    

Pomozte rodině Kristiánka

https://www.novinky.cz/clanek/dite-rodina-kristiankovi-nahle-zaskocil-velky-kus-hrusky-nyni-bojuje-o-zivot-40582905?utm_campaign=abtest302_asistent_url_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.c

avatar
kaml24 založila diskuzi
Včera ve 13:35    

Kde koupit kvalitní pánská trička, která vydrží?

Dámy, kde kupujete kvalitní pánská trika? Manželovi kupují bavlněná trička z různých obchodů, ale po pár praních jsou vytahana, nedrží tvar nebo se rychle vysušuje barva. Cenové rozmezí do cca 800 Kč,

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    Včera v 07:18    

Hola hola, léto volá 😍☀️

A my jsme připravení 💪 v minulém týdnu jsem pořídila letní zásobu opalovacích krémů a už se celá rodina moc těšíme hlavně na trochu klidu bez povinností - žádné tréninky, žádná škola, skoro žádná práce a čas jen pro nás. Na výlety, na hry, na plavání, na relax (i když v našem případě to bude stejně spíše aktivní odpočinek).

Včera jste mi u příspěvku poradily ještě #sundance roll-on, tak ještě otestujeme ten. Kluky letos čeká hodně času bez rodičů, tak budou mít aspoň jednodušší tu sluníčkovou sebeobsluhu 🙏

#dm

Ahoj, v červenci letíme s dětmi (6 a 8 let) na Kypr. Auto tam máme zajištěné od známých, tedy ne přes autopůjčovnu. Ale nevím co se sedačkami? Předpokládám, že jsou tam pro děti povinné stejně jako všude jinde. Myslíte, že se dají někde půjčit? Myslím, že by stačily podsedáky.

avatar
roriisek založila diskuzi
Včera v 06:11    

Může se dát rodina po nevěře znovu dohromady?

Zdravím. Nejdu si ani tak pro radu. Ale spíš pro zkušenosti. Pred měsícem a pul se se mnou partner rozešel stim ze mame uz to nedává ale následně jsem se dozvěděla a i pak přiznal ze jde o jinou ženu.

Strana