Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Milé tetičky koníkovky, věřím, že na Taťánku občas myslíte a posíláte pozitivní energii. 🍀 Opět se vám sem jdu pochlubit s videem. Toto je pro mě doslova nepopsatelný pocit.❤️🥰
Včera večer se nám jen tak rozběhla. Sice vrávorajícím nejistým krokem, ale je vidět, že si víc věří a sama z toho má radost. A to je nejvíc 😍❤️

Testování Sunar BIO, aneb od teď jsou na našem seznamu
Milé koníkovky,
když začalo testování příkrmů, neváhala jsem a přihlásila našeho syna Mikyho (nebo jak by řekl můj manžel "PANA HLADA"). K našemu velkému překvapení byl vybrán a já se radovala spolu s ním, protože testovat jídlo, no kdo by nechtěl!
Měli jsme možnost otestovat pět druhů příkrmů pro různé věkové kategorie.
- 1. BIO dýně, brambory, olivový olej pro děti od uk. 4. měsíce
- 2. BIO zelenina, telecí maso, olivový olej pro děti od uk. 6. měsíce
- 3. BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej pro děti od uk. 6. měsíce
- 4. BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej pro děti od uk. 8. měsíce
- 5. BIO zelenina, pražma královská, olivový olej pro děti od uk. 8. měsíce
Balíček jsem s nadšením rozbalovala a prohlížela si očima, jak příkrm vypadá. Nebyla to na první pohled žádná „kejda", ale krásný příkrm, který bych si s chutí dala i já. Sama bych nejedla něco, co se mi na první pohled nelíbí a rozhodně bych to nedala ani svým dětem. Nicméně příkrmy Sunar BIO mě opravdu velice konzistencí překvapily.
V době hlavního vypuknutí testu jsem byla se starší dcerou v nemocnici a náš, minimálně 10x denně kojený, Mikuláš, zůstal doma s tatínkem. Tatínek přebral mou funkci, ale co kojení? Světě div se, našemu Mikymu stačily místo mého prsa příkrmy od Sunar BIO.

Naše testování Sunar BIO
Hned na začátek bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost testovat tyto výrobky. Bylo to moje druhé testování, od kdy jsem uživatelka MK. Poprvé jsem testovala dětskou kosmetiku s prvním synem. A teď k věci. Co jsme přesně testovali? V balíčku jsme dostali 5 skleniček Sunar BIO. Všechno masozeleninové příkrmy. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny. Konkrétně to byli
- Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej
- Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej
- Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej
- Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej
- Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej
Blíží se čas dovolených a výletů a každá maminka určitě ocení kvalitní a chutnou skleničku s příkrmem pro svoje dítě. S Vítečkem jsme všechny poctivě otestovali. V době testování měl Vítek 8 měsíců. Tady naše postřehy a zkušenosti.
- První skleničku jsme otevřeli Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej, příkrm je vhodný od 4 měsíců. Můj první postřeh je vůně. Musím se přiznat, že skleniček máme vyzkoušených dost. Tato od Sunaru voněla jako skutečné jídlo. Při otvíraní skleniček je často cítit zvláštní aroma, teď se to nekonalo a vůně byla příjemná. A co chuť? Vítek otvíral pusu, až byla sklenička prázdná.
- Druhá přišla na řadu Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej od 6 měsíců. Opět příjemná vůně jídla. Sklenička prázdná do pár minut.
- To samé i sklenička Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej od 6 měsíců. Konzistence všech příkrmu je hladká.
- Jako poslední přišli na řadu příkrmy od 8 měsíců Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej a Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej. U čočky jsem měla trochu strach z bolení bříška, ale vše bylo v pořádku. Poslední testovaná byla pražma. Tady byly obavy z chuti, ale úplně zbytečné. Víteček vůbec nenamítal a otvíral pusu až bylo prázdno. Byla to jeho první rybička a hned v takové kvalitě. U těchto dvou skleniček mě mile překvapila konzistence. Byla bez kousíčků. Vítek má 8 měsíců, ale kousky mu nedělají dobře. U jiných značek jsou často skleničky už od 6 měsíců s kousky rýže apod. Takže toto je pro nás velké plus. Občas mám pocit, že mu budu jídlo mixovat do puberty. 🙂 Příkrmy od Sunaru už máme nakoupený do zásoby a patří mezi Vítkovy oblíbené. Dneska jsem je kupovala v Dm drogerii. Cena je cca 39,90 kč. Co při BIO kvalitě odpovídá. Tyto příkrmy doporučuji každé mamince, co má dítě s vybíravím jazýčkem. Dovolím si tvrdit, že můžou klidně konkurovat těm nejlepším (radši nebudu jmenovat, myslím, že každá víme 🙂 ). Cena je u Sunaru o cosi nižší, což je také plus. Takže maminky, určitě je zkuste, budete spokojené.
Lekarnice prosím:
Fenistil kapky, podala jsem na noc/kašel najednou synovi 3,5let: 28kapek, místo abych to rozdělila do trech dávek. Mám plasit? Cca 9kapek jsem měla dat, grrrrr. Jsem fakt blba! 🤨🤷🏻♀️
Holky rada prosím,
Syn 3,5 roku přes den skoro žádný kaslani, večer zalehne a nemůže spát, jak ho budí kašel, úplně silene kašle, dusivy. Drazdivy. Druhy den.
Vyvýšený polštář má....na noc vetram, zase ne moc, aby ho to neofouklo. Před spanim davam 28kapek Fenistilu. (Má 14kg) Nebo dávat 3xdenne? Či něco jiného?
Nějaký prosím rady, typy? Budu vděčná ♥️

V čem jsou příkrmy Sunar BIO lepší?
Zdravím všechny maminky i tatínky. Se Stellinkou jsme byly vybrány na testování příkrmů Sunar BIO. Moc ráda bych vám teď příkrmy trošku přiblížila a podělila se o naši zkušenost.
Sunar BIO nabízí pět druhů příkrmů.
1. Zelenina, pražma královská, olivový olej
2. Dýně, brambory, olivový olej
3. Zelenina, čočka, krůtí maso, olivový olej
4. Zelenina, telecí maso, olivový olej

Testování vložek Depend
Byla jsem vybrána k testování vložek Depend. Vzhledem ke čtyřem porodům jsem si vybrala Maxi Night. Nepříjemně mě překvapila krabice, většinou takovéto věci chodí zabalené dikrétně. Nicméně, jsem se vrhla na testování. Obal je pěkný, vložky opravdu dostatečně dlouhé a materiál mi byl velmi příjemný.
Co už bylo horší, tak prostředek mi přišel užší, navíc bez křidélek nebo zesílení. Někdy mi právě tudy protekly, jinak by bylo vše v pořádku. Kdyby na tomto firma zapracovala, byla by to pecka.
Ženy milé,od úterý máme dětičky na prázdninách do neděle. 🥳 Tak jsme se rozhodli po 3 letech udělat pár výletů na motorce 🥰 kvůli hafanoj musíme být vždy večer doma,takže vše jen jednodenní výlety. No jo jenže kam 🤦🏻♀️ buďte tak hodné a poraďte kam ideálně do +-150km od Hradce Králové, Náchoda,Trutnova na jakoukoliv stranu 😅 🏍️
Nákup z Dáme jídlo
Byla jsem vybrána pro testování nákupu z Dáme jídlo. Dostala jsem dva vouchery, každý v hodnotě 500,- Kč. Jeden z nich bylo nutné použít v Dáme market, druhý jsem nakonec použila v Tesco Expres.
Dáme market:
Musím přiznat, že tento obchod pro mě byl dost nepřehledný, ale nakonec jsem se s tím poprala a objednala. Další nepříjemné překvapení bylo, že byl omezen počet kusů zboží, které jsem chtěla objednat. Chtěla jsem koupit mléko, doma máme pijana mléčného, takže už by se nám skoro vyplatila kráva. Ale to bohužel nešlo. Počet kusů byl omezen i na ostatní zboží. Nakonec jsme udělali nákup, neobešlo se to bez mého brblání, ale zvládla jsem to.
Co jsem ocenila, bylo, že na stránce se objevovalo, kde nákup zrovna je. Dorazil rychle a kompletní. V tašce jsme měli jako poděkování poukaz na slevu a kartičku s poděkováním, to bylo milé. 🙂
Další nákup jsme se rozhodli využít na nás - koupíme si koktejly a vychutnáme si je na balkoně. Chyba - dnes už zavřeno. Zítra - momentálně zavřeno, otevřeme později. Nakonec jsme koktejly oželeli. Udělali jsme nákup v Žabce. A opět problém - náš nákup nebyl převzatý, proto byl stornován. ☹ Hledali jsme, kde bychom co nakoupili. Připadali jsme si zvláštně - máme peníze, chceme je utratit, ale kde? Ve finále jsme si objednali v Tesco expres.
Tesco expres:
Zde nebylo žádné omezení na počet kusů, tak jsme nakoupili mléko do zásoby. 😉 Dcerka si vybrala něco pro ni a pro brášku, udělali jsme malý nákup. Opět jsem ocenila možnost sledování kurýra, nákup dorazil rychle a kompletní. Kurýr byl ochotný a milý.
Když to shrnu - asi jsme napřed špatně pochopili způsob nákupu na tomto serveru. Není to na velký nákup do zásoby, ale spíš - „Jé, došla mi mouka, cukr, vejce a já chci udělat dort!" - objednám to na Dáme jídlo a než mi změkne máslo, mám vše doma. Za mě dobrá idea, ale provedení ještě asi není dotažené - malý výběr zboží, obchodů, hůře přehledné rozhraní. A v Praze, kde je stále nějaký obchod otevřený, to nemá až takové využití.
Ahoj holky je tu někdo prosím z okolí Orlíka? Potřebovala bych vědět jaké je tam aktuálně počasí. Chci tam jet s dětma do karavanu ale u nás od rána leje 🙁 děkuji
Viděli jste aktuální leták #pepco ?
Spodní prádlo je moc hezké, už jsem si ho osahala. 😍
Mimochodem, mně se líbí modelky. Jsem nadšená, že to nejsou vyhublé "věšáky", ale i skutečné ženy. 😍
Pomoc Moravě!
Je týden po tornádu a já stále vstřebávám, co se to v našich končinách stalo. Jen při představě té hrůzy mi běhá mráz po zádech. Soucítím s každým, koho se tato událost dotkla.
Vlna solidarity, která přichází je opravdu úžasná! A s potěšením vám mohu sdělit, že ani Mattel Česká republika nezůstává k této katastrofě netečný. Momentálně je společnost uvedena na seznamu dárců a je v pohotovosti, až bude nabídka hmotné pomoci v podobě hraček potřebná.
V neposlední řadě i jednotlivci z týmu Mattel ČR zaslali osobní finanční dary na různá, pro tyto účely, zřízená konta. To však nyní vnímáme jako samozřejmé gesto!
A já vám všem chci poděkovat, že vám tato situace není lhostejná a pomůžete, jak je ve vašich silách.
Obyvatele Jižní Moravy - držte se! Jsme tu s vámi!
Kojení
Dobrý večer maminky mám otázku, dnes nás pustili z porodnice a malý mi ode dneška nechce moc jist, on se vzbudí po hodině na jídlo skousela jsem aby sál více a budil se pozdejs ale když kojim vydrží 4-5 minut jen u jednoho prsu a k druhemu se nedostaneme.
Abych to tedy vysvětlila jinak... Malý je spavý, nevydrží sát déle jak 5 minut hned usne. +si i krkne.
A spí hodinu a za hodinu zase 5minut z jednoho prsa.
Ale spí dal a když skousim třeba dát bradavku zpátky už pusu neotevře, nepomáhá ani masírování u ouška, pod pusinkou (tak mi to ukázali v porodnici)
Prosím poradte jak mám udělat aby papal déle a jinak v porodnici papal 15min.z každého a spal že jsem ho budila na kojení doma to úplně změnil... Děkuji moc za rady
Prosím o vaše tipy jak vtipně věnovat peníze jako svatební dar🙂Koukala jsem na google, ale nic extra mně nezaujalo. Děkuji
Pojď společně s námi objevit sílu ženské plodnosti a vydat se vstříc miminku přirozenou cestou.
👶🤱👶
V nové Facebookové skupině najdeš spolehlivé informace o tom, jak ženský cyklus funguje a jak posoudit, jestli je zdravý.
Že ovulaci je možné spolehlivě potvrdit na základě několika vědecky podložených pravidel o tvojí tělesné teplotě a vzhledu hlenu děložního čípku.
Taky můžeš dřív než gynekolog a mnohem spolehlivěji vypočítat termín svého porodu.
🌡📈⏲
Podíváme se na zoubek mýtům ohledně plodnosti a řeknu ti, proč už nikdy nebude hormonální antikoncepce mojí kamarádkou.
❌💊❌
Podpořím tě i po přechozí ztrátě miminka, protože to byla přesně ta chvíle, kdy jsem já sama objevila symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství.
👼👼👼
Láká tě to? Tak vstup dovnitř tudy: https://bit.ly/PrirozenePlanovaniRodicovstvi
➡️🚪⬅️
Ráda ti budu průvodkyní při objevování světa plodnosti a ženského zdraví. Těším se na tebe, Kamila
Už jsme nachystaní do herničky a Kubík vypadá, že by odjezd nejraději prospal 😃 Tak opatrně přenést do sedačky a vyrážíme si užít dnešní den s kamarády 🤩 Nelča se už nemůže dočkat 😊
Nebojte, myslím i na vyhlášení soutěže o kolotoč nad postýlku 😉 Tak snad děti přes den unavím a večer bude prostor 😁
#fisherprice

Bylo mi ctí…
Krásné ráno všem,
na koníka jsem se zaregistrovala koncem roku 2015, když jsem byla asi ve druhém měsíci s našim prvním synem. Protože jsem nikdy nebyla mateřský typ, děti v kočárcích mě nechávaly chladnou a dovolené jsme volili spíše v lokalitách, kde to vyloženě nelákalo rodinky s malými dětmi, ani ve snu by mě nenapadlo, že zrovna já budu někdy aktivní na takových maminkovských stránkách 😀 Ale člověk míní a život mění. Pomalu jsem se tu rozkoukávala, radila se, našla podobně smýšlející duše. A po pár měsících jsem narazila na jednu krásnou a inspirativní maminku, která měla pod svou profilovkou označení ambasodorky. Hrozně mě to zaujalo a postupně jsem zjišťovala, co to obnáší atd. Byla to Terezka a dělala ambasadorku značce Femibion. Jestli se nepletu, byla to vlastně úplně první značka, která tu na koníku svou ambasadorku od května 2015 měla.
Za tu dlouho dobu se toho hodně změnilo. U mě minimálně to, že jsem se z nemateřského typu stala mámou dvou úžasných chlapečků, pro které bych snesla modré z nebe a vlastně vůbec nechápu, že jsem někdy zvažovala možnost zůstat bezdětná. Mít děti je to nejvíc, co může život člověku nabídnout. V roce 2017 jsem si na půl roku vyzkoušela práci ambasadorky u skvělé české značky Phyteneo a u značky Femibion se vystřídaly tři ambasadorky . Já měla čest být tou poslední.
Když jsem v březnu 2019 objevila konkurz na ambasadorku pro Femibion, byl to poslední možný den, kdy se šlo zapojit. Na koníku jsem to měla ráda, nějaký čas jsem tu trávila, i když už ne tolik, o ambasadorování jsem něco věděla a vyzkoušela si ho…tak jsem moc nepřemýšlela a zkusila to. A ono to vyšlo! Nemohla jsem tomu pořád uvěřit a už jsem dostala termín na školení v Praze. Smlouvu jsem měla na rok a tak nějak doufala, že když už je tu Femibion tak dlouho, třeba se ještě prodlouží. Nakonec jsem byla ambasadorkou téhle skvělé značky dlouhé dva roky! Práce mě moc bavila, na školení i při čtení různých odborných článků jsem se toho spoustu dozvěděla a některé informace se vám tu snažila předat. I když to byl někdy pěkný oříšek, protože ambasadorování zrovna pro tuhle značku bylo specifické v tom, že jde o doplněk stravy, který již podléhá přísným kontrolám a informace o něm zase přísným pravidlům. Proto jsem si musela připravovat příspěvky delší dobu dopředu a každý z nich procházel přes kontrolní systémy. Kolikrát stačilo trošku jiné slovní spojení a musel se předělat, někdy se stalo, že po předělání už vlastně pozbýval smysl, který jsem vám chtěla předat… Takže chápu, že jsem mnohým z vás přišla asi méně aktivní, co se týče komerčních příspěvků, než jiné ambasadorky, ale zase jsem se to snažila odčinit příspěvky osobními 🙂
Když jsem jela v dubnu 2019 na školení jako budoucí ambasadorka Femibion, ještě jsem neměla ani tušení, že přesně za měsíc objevím na těhotenském testu podruhé dvě čárky a stanu se tak i jeho aktivní uživatelkou. A teď, po dvou letech, se loučím s pozicí ambasadorky, ale aktivní uživatelkou zůstávám dál. Náš nejmladší totiž nevypadá, že by se v brzké době se svým mléčným barem chtěl také loučit 🙂
Femibion byl na koníku dlouhých a krásných 6 let. A já jsem hrdá na to, že jsem mohla být ty poslední dva roky jeho součástí. I když je práce ambasadorky možná náročnější, než se může na první pohled zdát. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu MK za tuhle příležitost a za podporu, všem, se kterými jsem komunikovala ve Femibionu, konkrétně hlavně mým dvěma jmenovkyním Hance a Hani, které mi vždy pomohly a poradily, z celého srdce děkuji všem minulým i současným kolegyním ambasadorkám, které pomohly a poradily vždy, když bylo potřeba a dokázaly zorganizovat skvělé společné projekty. Málo kdy tolik ženských pohromadě tak parádně funguje! Děkuji i mému manželovi, který mi bez frflání umožnil "ležet" hodiny před počítačem při čtení a sepisování různých článků nebo příspěvků. A hlavně, hlavně děkuji vám všem uživatelkám (uživatelům), každému jednomu z Vás, bez Vás by to nešlo! Děkuji za každý lajk, komentář, zprávu, že jste si našli čas a četli moje příspěvky a články. Bez Vás by tahle práce a vlastně ani tahle stránka neměla smysl! Pokud jsem někomu na něco neodpověděla, nereagovala, moc se omlouvám, ale přiznám se, že poslední dobou už jsem to s těma dvěma malýma rarachama a k tomu se stavbou, nezvládala jako dřív. Kolikrát jsem u odepisování při kojení usnula a vzbudila se až za několik hodin s telefonem na hlavě 🙂

Loučíme se s ambasadorkou Femibion
Se začátkem prázdnin nadešla chvíle, kdy něco také končí. Přišel den, kdy se musíme rozloučit s Hankou @hanica83, jakožto ambasadorkou značky Femibion zde, na Modrém koníkovi. Hanka tady dva roky rozdávala nejen úsměv a pozitivní energii, ale také doporučení pro těhotné a kojící maminky ohledně výživových doplňků a další zajímavé tipy o zdraví (i nastávajících) maminek a miminek.
Hani, chtěla bych ti, jménem celého týmu Modrého koníka, touto cestou poděkovat za tvůj přínos, za energii, kterou jsi do této práce dávala, za krásné a inspirativní příspěvky a, v neposlední řadě, že jsi tady byla vždy ochotná maminkám poradit.
Přejeme ti do budoucna hodně úspěchů, ať se ti daří a ať se ti plní sny. Veřím, že se na tom našem koníkovi budeš s námi houpat i nadále.
Skupinka Femibion: Když žena ví, co potřebuje pro vás bude fungovat i nadále.
Za tým Modrého koníka Katka
Holky prosim otazka, ohledně covid testů a prohlášení. Muzu se jeste testovat sama doma?nebo jak to ted je? Sestra mi rekla ze uz to doma neplati🤦🏼♀️😮mam nakoupené testY za 2000 kc😡a co ted?


























