Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
haninka712
Zpráva byla změněna    8. čer 2021    

#test_bepanthen
Mela jsem velkou radost, kdyz mi prisla zprava, ze jsem byla vybrana na testovani Bepanthenu. Mam dvoumesicniho syna, takze plenky jsou jeho soucasti a od starsich dcer vim, jak dokazou opruzeniny potrapit a jak je tezke najit vhodny krem a pecovat o takto citlivou pokozku.
Balicek s Bepanthenem prisel rychle, i kdyz byla krabicka mirne poskozena, krem byl nastesti v poradku. Hned jsem ho rozbalila a vyzkousela trochu na ruku, jemne voni a dobre se roztira. Jelikoz me ale skolila viroza s vysokymi teplotami, poradne testovat zacnu az ted. Zacinam jej tedy pouzivat i na syna, ovsem hodnotit po jednom dni je jeste brzy 🙂

Jako inspiraci pro dnešek jsem vybrala úryvek z knížky Nevědomé příčiny neplodnosti.

Myslím, že je hodně důležité zpracovat ztrátu miminka dřív, než se narodí další děťátko. Nechtít po něm, aby bylo "náplastí" na naši ztrátu a nahradilo svého zemřelého sourozence.

Nezpracovaná ztráta může ovlivnit průběh dalšího těhotenství, porodu, ale i život dítěte, které se narodí po ztrátě. Podle autorek zmiňované knihy se na nevědomé úrovni může přenést i do mateřských snah další generace...

"Jana se narodila poté, co její starší bratr zemřel jako pětiměsíční miminko. Od samého početí byl její život poznamenán matčinou úzkostností. Ze žalu nad ztrátou prvního dítěte ji matka velmi hýčkala, dokonce několikrát za noc vstávala, aby zkontrolovala, jestli Jana dýchá. Holčička vyrůstala v atmosféře plné strachu, obav a smutku.

Její úlohou bylo od narození vynahradit matce mrtvé miminko a utěšit ji v jejím žalu. Vytvořila si k matce velice těsný vztah, plný vzájemně dusivé a přehnaně ochranitelské atmosféry. V dospělosti pak doufala, že jí se separací od matky pomůže partnerský vztah. Příliš těsná vazba na matku, živená smrtí prvního miminka, se však projevila v plné míře, jakmile se měla sama stát matkou. Otěhotněla přirozenou cestou, všechno probíhalo v naprostém pořádku, ale v pátém měsíci najednou potratila.

Po této události upadla Jana do hluboké deprese a dodnes trpí neplodností, na kterou nezabírá žádná léčba."

avatar
mikolisek
Zpráva byla změněna    8. čer 2021    

Tahle lahvička je Domčovo největší kamarád na všech našich cestách.
Pomáhá nám, když jsme zrovna mimo stan a nemáme možnost uvařit vodu na klasické mlíčko.
Stejně jako klasická BEBA, i tekutá verze obsahuje potřebné vitamíny, které se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
A Domčovi navíc moc chutná. 🙂

#zdravyzacatek #nestle

Prosím vás, když potřebuji napsat čestné prohlášení o samotestu, stačí o napsat i ručně,nebo je potřeba mít vytisknute original? Děkuju ♥️

Dne jsou to 3 roky ode dne, kdy jsme si řekli své ANO 🌸❤️👰

Milujem se čím dál víc
Život nám leží u nohou
Jdeme městem bez hranic
A pletem si ho s oblohou
Přísné hlasy moudrých nevnímám
Má skvělá lásko
Moje lásko
Milujem se čím dál víc
Báječní v rolích spiklenců
Utrácíme sladké nic
To bohatství všech milenců
Žít své kdysi dnes už odmítám
Má skvělá lásko
Moje lásko
deštěm líbaná
Má...

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    7. čer 2021    

🎺🎺🎺F A N F Á R Y🎺🎺🎺

Včerejší půlnocí skončila soutěž ke dni dětí s PEPCO.

Štěstí se usmálo na 3 uživatelky, které si rozdělí 3 poukázky v hodnotě 250,-

🍀 @elifida
🍀 @lena1905
🍀 @macinka1989

Srdečně gratuluji. 🥳 Čekejte ode mě IP. 😊

#pepco

Zkušenosti s Dáme jídlo – rychlý nákup domů do 30 minut u vás

Čas je pro každou z nás nedostatkový artikl. Často se nám stává, že táhneme za kratší konec a všechny povinnosti stíháme s vypětím posledních sil. Někdy by stačilo opravdu málo. Stačila by ta jedna jediná hodinka k dobru a všechno by bylo mnohem snazší. A my vám nějaký ten čas navíc darujeme. Vyzkoušejte s námi rychlé online nákupy na www.damejidlo.cz.

Co budeme testovat

Nakoupit rychle, online, z pohodlí domova, z práce nebo než vyběhnete s dětmi na kroužky13 je tajným snem každé maminky. Rychlé nákupy nebo-li „quick commerce“ jsou v zahraničí velmi oblíbené. Není se co divit. Každá z nás má v hlavě mnoho variant, jak s ušetřeným časem naložit. Horká vana místo dlouhé fronty u pokladny. Knížka a šálek s čajem namísto tahání se s těžkými taškami. Určitě se raději projdete s dětmi v parku než uličkami supermarketu. A když dorazíte domů, kurýr už je u dveří. Dáme jídlo je tu pro každého, kdo si chce užít porci času navíc. Vaše oblíbená jídla vozí z více než 5 500 restaurací už 9 let. Ať už jste v Olomouci, Praze nebo Hradci – Dáme jídlo je ve 170 českých městech. Nově máte k dispozici i obchody s širokou nabídkou potravin a drogerie, ale také květiny, delikatesy, skvělá vína, cukrovinky nebo hračky. Stačí objednat a nákup máte do 30 minut u dveří. A právě nákupy v obchodech na Dáme jídlo si můžete v tomto testování vyzkoušet!

Nákup přes damejidlo.cz je skutečně jednoduchý a intuitivní. Dokonce máte k dispozici i bezva aplikaci. Zadáte svou adresu a zjistíte, jaké obchody ve svém okolí máte. Pak už jen stačí párkrát kliknout, objednat a máte vystaráno. Bleskový nákup za pár minut u vás! Když se protáhne porada v práci. Když dorazí nečekaná návštěva a vy máte prázdnou lednici. Když jste zapomněly koupit vajíčka. Nebo když se vám dneska zkrátka nechce nic dělat. Profesionální kurýři se o všechno postarají. Navíc se můžete zapojit do věrnostního programu. Plníte jednotlivé výzvy, za které získáváte body a ty si můžete proměnit na kupóny. Za tyto kupóny můžete opět nakoupit.

Koho hledáme

Hledáme 15 maminek z Prahy. Pokud je ti více než 28 let, rodinné nákupy leží ve většině případů na tvých ramenou, do toho musíš stíhat zaměstnání, kroužky dětí, učení, domácí úkoly a ještě i zásobování prarodičů, jsi pro nás ideální. Protože právě tobě chceme darovat porci času pro sebe.

Zkušenosti s inkontinenčními vložkami Depend Comfort Protect

Přivést na svět své dítě je asi ten největší dar, který je ženě během života dán. Velmi rychle zapomene na bolest při porodu, poranění se zahojí, bezesné noci budou postupně méně časté, život se pomalu znormalizuje a nabere nový rozměr. Na porod byste si možná ani nevzpomněly, kdyby sem tam ... když kýchnete, když zakašlete, při běhu, či při větší námaze... Z těhotenství nebo porodu si některé z nás bohužel odnesou nechtěný suvenýr v podobě úniku moči. Kromě vhodné léčby je třeba vybrat také spolehlivou hygienickou pomůcku, která vás nezradí v žádné situaci. A vy budete přesně takové pomůcky moci zanedlouho otestovat.

U mladých žen je nejčastější tzv. stresová inkontinence, kdy dochází k úniku moči při zakašlání, kýchnutí, zvedání těžkých předmětů, při smíchu... Příčinou je oslabení svalů pánevního dna, které podpírají močový měchýř. 

Více než 1,5 milionu lidí v České republice se potýká s únikem moči. Inkontinence je často jedním z témat, o kterém se nám nechce hovořit s rodinou, přáteli, a dokonce ani se svým lékařem. Rozhodně se ale nejedná o něco, za co by se měl člověk stydět. Inkontinenci lze mít pod kontrolou, aby vás co nejméně omezovala při každodenních aktivitách, když si zvolíte správné hygienické pomůcky. 

Vložky Depend mají absorpční jádro ABSORB-LOCᵀᴹ, které rychle uzavírá vlhkost a pohlcuje nežádoucí zápach. Velmi jemná vnější vrstva poskytuje zvláštní pohodlí a anatomické tvarování s postranními zábranami zase maximální ochranu. Vložky Depend42 zůstávají suché 3x déle než běžné menstruační vložky. Nová, rychle absorbující povrchová vrstva poskytuje maximální ochranu a komfort. Díky jednotlivému balení je použití vždy jednoduché, hygienické a také diskrétní. 

Na testování si můžete vybrat ze tří druhů vložek, které jsou vhodné pro lehký stupeň inkontinence:

Depend Comfort Protect Mini (9 x 24 cm, absorpce v ml: 185)

hah ani se nenaději a budu zase stříhat metr 😀 😀

Potřebuji inspiraci, víc hlav, víc rozumu 🙂 Potřebuji vymyslet a seskládat něco jako táborovou hru (vím, umím, jezdila jsem roky...) ALE téma ČARODĚJNICE. Napadají vás hry/úkoly/soutěže na toto téma pro skupinu 10ti letých slečen. Potřebuji "komponenty", ze kterých si pak vytvořím časový plán... Tohle téma jsem fakt ještě nikdy nechystala. Mimochodem - toto téma vymyslel můj manžel, tak nevím - nemá nějaký skrytý význam? 😅 Předem díky.

Krásné ráno, má někdo zkušenosti se cvičením s odporovými gumami na cvičení?? Takové ty pásy, co se dají třeba na stehna a posiluje se s nimi.. Jaké máte a jste spokojené?? Mám si vybrat k svátku a vůbec nevím které ... Jde mi o to, abych si s tím 3x nezacvičila a nevytahaji se...

🌱 Den 5. 🌱
Tento den byl pro nás velmi speciální. Po opravdu dloouhé době si manžel udělal celý den jen a jen na nás. 🥰
Prošli jsme spolu s klukama celou Plzeň, snědli pizzu v parku na dece, vylezli na Bartoloměje. Ani nevím, kdy jsme si naposledy něco tolik užili jen ve čtyřech. ♥️
Původně jsme měly s Verčou dojet až na Šumavu, ale protože hlásili déšť, rozhodly jsme se jeden den strávit doma s tatínkama. Vypraly jsme oblečení, přibalily jídlo, rezervovaly další ubytování a jsme připravené na další cestu. 😎

(6 fotek)

Loni na jaře mě vyhecovala kamarádka, že budeme každá denně dělat plank. Denně mi to připomínala a psala plank, dělej, už jsi dělala plank? 😂 Je to už rok a sklízím ovoce, dělám ho opravdu téměř denně asi minutu, neni to nic moc, ale už z dlouhého stání necítím bolest v bedrech. Kontrolovala mě i kamarádka trenérka, takže mám jistotu, že ho dělám správně. Mám radost, přitom taková maličkost. Jde dělat kdekoliv a jakmile si na to vzpomenu, jdu do toho, třeba teď na balkoně. 😁

Posleních pár hodin nás dělí od ukončení soutěže o poukázky PEPCO, za které můžete pořídit třeba i takovýhle "Tlapičky".

Soutěžit můžete tady:

https://www.modrykonik.cz/blog/tratatundra/article/den-deti-s-pepco-m86pog/

#pepco

avatar
dasara
Zpráva byla změněna    6. čer 2021    

Když najdu v plínce nadělení, mám po ruce rychlou záchranu, která pomůže od nepříjemných potížích spojených s opruzením zadečku a miminko je stále usměvavé. Jaké máte vychytávky vy? Co používáte, aby zadeček vaše miminko netrápil?
#test_bepanthen

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. čer 2021    

Neuvěřitelné se stalo skutečností a opravdu všechno vyšlo 👏

Poprvé u Mistra v divadle - čti v divadle Járy Cimrmana 😍

⚜️můj příběh, část první⚜️
Ráda bych s vámi sdílela svůj příběh, ale dneska začnu od konce. Letos na konci ledna jsem se odhodlala založit projekt Když smrt předchází zrození na podporu žen po ztrátě miminka. Myšlenka a záměr se touto cestou vydat ve mně zrály nějaký ten měsíc, ale přeci jen je to hodně citlivé téma. Jen tak z ničeho nic se s ním vydat do vod internetu pro mě bylo těžké. A tak první kroky přišly až se začátkem kurzu pro online podnikatelky od ženy jménem Sigrun z Islandu.

Taky vám to přijde zvláštní spojení? Smrt miminka a online podnikání? Já jsem to vzala jako příležitost a skvělou podporu k tomu, přestat přemýšlet jestli mám, nebo nemám... Prostě jsem do toho skočila rovnýma nohama. Každý týden jsem plnila zadané úkoly, nebyl čas myslet na svoje strachy a na to, co řekne okolí. Za deset týdnů byl můj projekt na světě:

⚜️založila jsem Facebookovou stránku
⚜️natočila a zveřejnila jsem svoje první video v životě, ve kterém mluvím o smrti svého syna
⚜️vymyslela, propagovala a zrealizovala jsem první běh 4týdenního podpůrného programu pro ženy po ztrátě miminka, do kterého se přihlásilo 22 žen
⚜️natočila jsem svůj první rozhovor pro portál Modrý koník, který nakonec shlédlo přes 60 tisíc lidí
⚜️na Modrém koníku odstartovala moje Poradna, kde ženy můžou bezplatně a anonymně pokládat své otázky k tématu nenarozených miminek

Zase za týden vám napíšu další část příběhu, a to proč zrovna název Když smrt předchází zrození? Co se za ním skrývá a jak to kdysi vlastně začalo (a co všechno jsem tehdy ještě netušila). Jestli vás to zajímá, přidejte si mě mezi oblíbené 💗 nebo nakoukněte tady https://linktr.ee/kamilahusakova

🌱 Den 4. 🌱
Nadešlo naše loučení s ubytováním v @safariparkdvurkralove. Vůbec nikomu se do balení nechtělo, ale bohužel na další dny již volno neměli, a tak musíme zas o kousek dál.
Už teď vím přesně, čeho bych si vzala příště více a čeho méně. Ale na to, že to bylo naše první stanování, bylo to nad očekávání skvělé. 🤗
A kam se přesouváme dál?
O tom až zítra. 🤭

Díky #nestle je cestování i s naším nejmenším opravdu sranda. Jejich produkty jsou jak dělané na podobné výlety! 💛 #zdravyzacatek

(6 fotek)

S batoletem pod stan 🏕️

Letní sezóna se nezadržitelně blíží a letos se bude cestovat po Čechách víc než jindy. Ráda bych se, touto cestou, podělila o zkušenosti z kempování, kdy jsem jako nezkušená matka roční dcery Anetky, vyrazila s bandou dalších matek a dětí pod stan.

Naše výprava byla v duchu seznamování, cvičení a výletování. Musím se přiznat, že stan není má oblíbená forma ubytovaní a použila jsem ho, v nutnosti, jen párkrát. Od doby, co jsem se rozhodla s dcerou jet, jsem v hlavě pořád plánovala, co budeme potřebovat a jaké situace mohou nastat. Stresovala jsem se zbytečně, vše probíhalo skvěle. 

Letos se chystáme znovu. Check in je až odpoledne, nikam nepospícháme, takže odjezd plánuji v době poledního spánku. A na dobu, co nebude dcera spát, mám připravené hračky do auta, křupky a pití. Pro sebe pohodlné boty na řízení, pití a nějaké drobné mlsání, kdybychom trčely v koloně. Bez navigace nikam netrefím, takže držák na telefon a nabíječka je nezbytnost. 

Balení 🧳: jsem vděčná za combíka, jinak bych to všechno do auta nenacpala.😄 Kočárek, stan, matrace, karimaka na cvičení, deka, zavazadlo, balík plen, spacák, taška s jídlem, skládací židlička, batoh, nočník.

Stan ⛺: Co se jeho týče, je praktické mít o místo větší, ať je kam dát věci, a předsíňku. Díky ní vám nenaprší do spacáku, když za špatného počasí, polezete do stanu. Pozor na stany pro víc jak tři osoby. Některé kempy řeší velikost a stany 4+ osoby jsou dražší.

Spaní 🛌: Karimatka stačí, ale kdo chce více pohodlí (já), pořídí si nafukovací matraci a pumpičku. Měla jsem zjištěno, že na místě si pumpičku můžu půjčit. Pro sebe jsem měla obyčejný spacák, dcera měla fusak z kočárku. Dál beru ještě teplou deku na přikrytí vystrčených končetin. Neumím spát jako můmie 😃 Podle noční teploty spím v teplých ponožkách a mikině, s nasazenou kapucou. Zateplení hlavy udělá opravdu hodně. Čepička pro dítě není praktická, jen hne hlavou, je dole. Taky volím kapucu. Dostala jsem tip na kuklu, to bude nejlepší volba. Letos už beru spacák i pro Anetku. Někdo pořizuje dětský, pro nás to nemá význam, užijeme ho vyjímečně, takže si půjčím dospělácký.

Bepanthen se hodí mít vždy při ruce 🙂 včera si dcerka odřela ručičku na kole a tak jsme ošetřovali v terénu, namazali a večer už bylo vše zapomenuto a úsměv na tvářičce 🥰 #test_bepanthen

Dnes byl krásný den na načerpání energie. A pro mě je Stromovka jedno z nejhezčích míst v Praze
,kde vždy naberu sílu💫🙌
Hezký večer 🌞

Mozem vás poprosiť.som zo Slovenska a chcela by som si objednať veci s tejto stránky gymstyle.cz príde nedôveryhodná nemá adresu ani číslo kontakt žiadna len mail no ani sa neozvali,chcem len vec ktorá nieje na sk.ak môžte len či ste nahodou už objednávali alebo ako sa dá zistiť či je dôveryhodná.moc moc dakujem za každý koment dakujem

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. čer 2021    

Dneska je u nás opravdické aprílové počasí.
Ráno tropy, po obědě bouřka s obrovským slejvakem. Ten vystřídalo krupobití, chladno a zataženo. Takže jsme původní plán změnili na turistický výlet. No a když jsme se drápali na hrad, vrátily se tropy 😂

Takže plán na odpoledne a podvečer je jasný 😍
#dm

Blížíme se ke konci pobytu v @safariparkdvurkralove, a tak nadešel čas na hodnocení. 😊

🌹Důležité body:
- rezervujte dopředu (letní víkendy jsou už teď skoro všechny plné)
- pokud máte na výběr z více termínů, zjistěte si, jestli v jednom z nich nemají rezervace větší skupiny dětí ze škol. Nám jedna taková přijela na poslední den a prázdný bazén už byl minulostí. 😅
- pokud plánujete spát ve stanu a nevadí vám si připlatit pár stovek, doporučuji rezervovat PLEK místo klasického místa na malý stan. Na PLEKU se vám vejde jak stan, tak i auto a máte díky tomu vše při ruce. Když jsme šli pryč, stačilo dát cennější věci do auta a měli jsme klid na duši.

🌹Plusy:
- přímo v kempu se nachází bazén i vířivka
- kousek od stanu jsou výběhy zvířat
- dětské hřiště
- WC, sprchy
- do ZOO je to kousíček
- v ceně ubytování (delšího než dvě nebo tři noci) je vstup do ZOO po celou dobu pobytu. A to už se vyplatí. 🙌

Já platila cca 2200,- za 3 noci (měla jsem PLEK), děti do 4 let neplatí.

🌹 Mínusy:
- během víkendů nebo pobytu školních skupin je rekreační zóna dost plná
- někdy si lidé z okolních stanů povídali do půlnoci, takže pokud mají děti lehký spánek, mohl by to být problém.

Za nás s Verčou musím říct, že jsme měly stejný pocit, jako na dovolené u moře. Určitě se opět vrátíme! A třeba tentokrát i s tatínky. ♥️

(4 fotky)
Strana