Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Prosím,byl někdo tento víkend v Zoo Olomouc? Jak to tam vypadalo? Chtěli jsme jet v týdnu,aby bylo klidnej,ale bohužel kvůli manželově práci nám to opět nevyjde a už nechceme dál čekat a prostě příští víkend už musíme vyrazit,už nám to moc chybí 😁 Tak jestli se to tento víkend dalo nebo to byl masakr? Dikyyyy 😉

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. kvě 2021    

Absolutně nechápu, kdy a jak se to stalo, ale náš malý čaroděj už oslavil 4. narozeniny 😍

4 roky té nejbáječnější jízdy jsou za námi a já se strašně těším na ty další

Ahoj. Znáte někdo tyto stránky objednávaly jste? https://www.airycloth.com/cs/activity_topsales/...

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    2. kvě 2021    

Zahradnícká sezóna neminula ani #pepco
Já si pořídila tyto krásné rukavice. 😍
Včera jsme totiž kolem babiččiny chaty sadili tůjky. No...babička komandantka se nezapřela a bylo to malinko jak na pracovním táboře, ale dílo dokonáno a snad se jim bude dařit. 🤗🙏🙏

Ahoj, hledám inspiraci na domeček na stromě, nemusí být nutně zastřešený. Dělali jste si sami nebo na zakázku? Díky za vaše fota🙂

Milé maminky a babičky přeji vám všem krásné, kouzelné romantické májové dny. ❤

Májová

Láskou voní čas

to máj se hlásí

nový život proudí v nás

jako mladé víno kvasí

zase kvetou šeříky

a stromy jabloní

k polibkům svádí

svěží vítr dívkám

sukénky hladí

a mládencům září oči

Země dál se točí

slunce usmívá se

celé té jarní kráse 🙂 ❤

Syn je od mala živé dítě, vůbec ne nezvladatelné, ale říkám mu pytel blech, i když u pohádek by vydržel sedět hodiny. Podle vyprávění jsem byla prý taky taková.
Dnes ho vzal manžel na cyklo výlet a ujeli přes 50 km, večer tady pobíhal, divočil, tak jsem si dělala srandičky, že ujel tak 20 a že mu to nevěřím, trochu se urazil. Po přečtení pohádky jsem ležela u mladší, která usnula během minuty, bylo už před 21. a syn si vyžádal manžela do postele na pomazlení se, ten byl úplně grogy, syn mu kladl neustále nějaké dotazy a muž na to, že je nezničitelný, kde to dítě bere energii? Od mala nepotřeboval moc spánku, máme pocit, že si myslí, že mu něco v životě uteče. Zato mladší je spáč a špatné noci s ní bych spočítala na prstech jedné ruky.

avatar
viridie
Zpráva byla změněna    1. kvě 2021    

Ach jo...Tak Majdě celý rok nic není a nic se nemůže a když by se už docela mohlo a na zítra objednány kamajádky na oslavu jejích narozenin,tak tu pokašlává...Jak jsem psala odpo,PCR negat, ale pokud se nestane zázrak a kašel zmizí, tak přijedou jen naši..A ona porád doufá, chystá tu kelímky, sezení ...tak třeba snad ! 🙏

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    1. kvě 2021    

Polibek pod třešní, letos trochu jinak ♥️😍
Krásný první máj!

#pepco

avatar
viridie
Zpráva byla změněna    1. kvě 2021    

Ta strašná schíza, kdy chceš upéct a nazdobit dokonalý dort a zároveň by oslavenkyně ráda pomáhala..🤣

Ahoj holky, aktuálně vybírám pro 5 letou dceru koloběžku… po dlouhém vybírání nám zůstaly na seznamu tyto dvě - Micro Cruiser a Yedoo Tidit - vím, že obě jsou dobré, ale kterou nakonec vybrat? 🙈 u Micro se mi líbí nízká váha a skladnost, ale zase mi trošku vadí, že není ruční brzda. U Tidit mi vadí, že je fakt těžká a dcera ji neutáhne do schodů…

(2 fotky)

Vyhlášení dubnové soutěže o kousátka Fisher-Price

Den Země jsme oslavili zahájením soutěže o kousátka Fisher-Price pro nejmenší - konkrétně o nová bavlněná kousátka a kousátko koalu s melodiemi.

Ve skupině Fisher-Price jsme se díky soutěžním komentářům inspirovali na výlety, které se dají zvládnout i s kočárkem. Za všechny vaše skvělé tipy moc děkuji. Počasí se nám umoudřilo, tak teď jen sbalit kočárek, vyrazit a nezapomenout na něco pro naše nejmenší - takové kousátko je skvělou volbou i na cesty 😉

🍀 A kdo z vás byl vylosován a vyhrává kousátko dle svého výběru? 🍀 

Generátor náhodných čísel je můj velký pomocník a vylosoval tyto 3 příspěvky: 🏆

🎁 1x kousátko koala s melodiemi vyhrává příspěvek č. 1 od @kat295

🎁 1x kousátko koala (jaké?) vyhrává příspěvek č. 32 od @helmon

Dnes začínám 3.měsíc třetího těhotenství😁. V úterý odběry a kontrola, jestli ta naše malá larvička roste jak má, takový dlouhý víkend už jsem dlouho neměla. Nic mě nebaví a jsem protivná i sama sobě.

A má hotovo 🤗

Moje dítě se učí plést věneček ♥️ A docela jí to jde.

1.5. Slaví naše tornádo 2 roky😍😍😍

(2 fotky)

V roce 1836 napsal známý básník, že první máj je lásky čas ❤️

Dovolte mi i s firmou #vileda popřát vám všem krásný zamilovaný dnešní den. Ať už to bude s pusou pod rozkvetlým stromem, hezkým filmem s dobrým vínem večer nebo třeba procházkou ruku v ruce. A ať těch zamilovaných dnů je 365 v roce.

A nezapomeňte, že láska kvete v každém věku. Obyčejná pusa, pohlazení a úsměv dokáže mnohdy zázraky ❤️

Dodržujete tradici a líbáte se pod rozkvetlou třešní?

Letos díky chladnému počasí v dubnu třešně neodkvetly předčasně. A tak dneska vyrážíme ven, vyhlídnout si to pravé rozkvetlé místo pro sváteční polibek.

A v čase lásky vzpomínám i na našeho andílka a posílám mu vzdušný polibek do nebe 😘

Už jste viděli Lumalou usínáčka v akci? S dětmi může asistovat u usínání i vstávání od narození až do školního věku 😉
Je to skutečně vychytaná novinka od #fisherprice 🤩 Přesvěčte se sami ve videu a napište mi v komentáři, jak se vám líbí 🙂

SOUTĚŽ o tyto dva usínáčky se uzavírá dnes o půlnoci! Zapojit se stále ještě můžeš zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/dubnova-bleskova-soutez-xzpazh/

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    30. dub 2021    

Poslední dobou ze všech stran poslouchám jen, jak je vše na bačkoru. A mě už to fakt nebaví.
Pojďte se do tohohle pozitivního vlákna pochlubit, co se vám poslední dobou povedlo, v čem jste třeba uspěly, co vám udělalo radost... Třeba v tomhle nelehkém roce, když už je třetina za náma...
Já jsem třeba našla super práci, super chlapa a úspěšně jsem se rozvedla. 😁 Takže za mě letos samé úspěchy. 😍

Já se s vámi loučím, ale Nestlé tu zůstává v plné míře dál 🍀

Milé maminky, milí přátelé, milé koníkovky,

na Modrého koníka jsem přišla v roce 2014 jako budoucí prvorodička v očekávání. Poznala jsem tu opravdu hodně přátel a milých maminek, které se mnou prožívaly všechny radosti i strasti. Vloni jsem se pevně chytila příležitosti stát se Ambasadorkou značky, která mi je blízká, protože naše Natálka byla, a ještě je milovníkem BEBA mlíčka. Vše ale jednou končí a já mám dnes jako Ambasadorka poslední pracovní úkol. A to rozloučit se s vámi z pozice Ambasadora pro značku Nestlé baby. 

Celý ten rok byl pro mě velice příjemný. Nejen že já jsem vám přinášela novinky ze světa Nestlé, ale to i vy jste mě za ten čas mnohého naučily a nespočetněkrát v lecčems poradily. 

Moc vám děkuji. 🌷 Děkuji, že díky vám roste naše skvělá skupinka (Zdravý začátek s Nestlé), děkuji, že sledujete můj profil a baví vás i moje pečení a děkuji za všechny ty příjemné komentáře a diskuze, které obohatily celý můj rok tady. 

Také bych ráda poděkovala mým milým kolegyňkám. @michaelllas @mummy88 @vanea @petuliiik01 @apacheee @tratatundra @mariegroth @hanica83 @ivakalinova @kristinandbaby Byly jste oporou a nejednou pomocnou rukou. 😊  Ženy, děkuji! 🌷

Velký dík patří týmu Nestlé, za kterým stojí spoustu úžasných a moc milých lidiček. Stejně tak velmi děkuji týmu Modrého koníka. Jmenovitě @dominika_c – Domi, děkuji za vše. 🌷

Dalsi na radu prisel peeling 🙂 moc me potesil, protoze je jemny, a velmi setrny, pritom moc prijemny.
#test_yvesrocher2

Za zkamenělinami na NS Zlatý kůň

Poté, co se konečně otevřely hranice okresů a my mohli beztrestně opustit Prahu, první cesta směřovala směr Koněprusy. U Klárky z blogu Pondělí jsem se nechala inspirovat jejich úspěšným hledáním zkamenělin na naučné stezce Zlatý kůň. Výlet, který se obejde bez protestů dětí, protože kdo nechtěl někdy mít doma trilobita jako v Cestě do pravěku…

Naučná stezka Zlatý kůň

Koněpruské jeskyně jsou sice oblíbenou destinací školních výletů, ale byla by škoda soustředit se pouze na cestu pod zem a vynechat naučnou stezku, která je neméně zajímavá a provede vás oblastí, odkud byly jeskyně objeveny.

Krátká, cca 4 kilometry dlouhá trasa, vede přes jediný vrchol přímo nad vstupem do jeskyní, kde při dobré viditelnosti můžete dohlédnout až na Točník. Divácky vděčný je výhled nejen po krajině, ale i na lom Čertovy schody a na hranu Císařského lomu. Areál lomu Čertovy schody by měl být v budoucnu zpřístupněn a stát se součástí geoparku.

Po táhlém prudkém klesání na dno Houbova lomu přichází to, na co všichni čekají  Na dně lomu se nachází několik přístupných a legálních paleontologických nalezišť, kde při troše štěstí objevíte otisky prvohorních obyvatel mořského dna.

Celá oblast Národní přírodní památky Zlatý kůň je geologicky zajímavá a po těžbě vápence i paleontologickém průzkumu tu zůstalo mnoho míst, kde lze bezpečně získat zkameněliny. Jediné, co budete potřebovat, je trpělivost a případně geologické kladívko na roztlučení volně ležících kamenů. Ale i bez něj se dají najít krásné kousky. Nejčastěji jsou to otisky lilijic, hlavonožců a řas, trilobita nevyhlížejte, na ty to chce blíž ku Praze.

Kam o víkendu? Hranice okresu jsou otevřené, tak co třeba hledat zkameněliny!

https://www.maleradosti.net/2021/04/30/na-vylet...

(4 fotky)
Strana