Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
apacheeeAMBASADORKA
27. dub 2021    

Soutěž s dm - PRO KRÁSU

Přeji krásné dobré ráno a přináším další soutěž 🙂
Tentokrát se můžete těšit na balíček pro radost a krásu - najdete v něm totiž různé produkty dekorativní kosmetiky privátní #dm značky Trend IT UP 🎁

V balíčku najdete:
🍀 lak na nehty Double Volume & Shine
🍀 paletku očních stínů Color Circuit
🍀 lesk na rty High Shine
🍀 podkladovou bázi pod make-up Expert Perfection
🍀 pudr Expert Finish

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě 🙏
2) Dejte lajk článku 🙏
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/nadpis-clanku-8alfqt/
3) Do komentáře k TÉTO zprávě mi odpovězte na otázku:
Který z produktů ve výherním balíčku by vám udělal největší radost?

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pondělí 3. května (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat. Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀

avatar
vlaxyz
Zpráva byla změněna    26. dub 2021    

Jsem baba... A jelikož mám možnost testovat serepetičky na čuňu, jsem z toho trošičku ucáklá 😃😃 Samozřejmě jsem musela hned aspoň něco vyzkoušet. A to něco bylo rozjasňující peeling pro svěží pleť a svěží čisticí gel. Začnu čisticím gelem. Neměla jsem na sobě make-up,protože v Hrušce za rohem už vědí, že jsem na pokraji ošetřovného zhroucení. Takže netřeba se líčit. 😃 Takže ke gelu se vrátím, až uvidím jak si poradí s tou mega vrstvou make-upu na zakrytí kruhů a jebáků. Ale! Peeling...A jako jo... Peeling je pecka. Já si třeba dělám domácí kávovej, ale dávám tam chia semínka a ty jako moc na čuňu nejsou příjemný. Možná na ostruhy by pomohly 😃😃 Ale tohle má takový malý dráždítka, takže potom nemáš obličej jako paviání pozadí. 😃 Jo a příjemně voní. Není to nic, co by mi vadilo, ale zase to není ten "cukrovej" u kterýho se zuby nehty držíš abys ho celej neslízala. Bonus je, že se dobře smívá. Já vždycky ty chia semínka honím až v uchu, ale tady ne. Takže závěr? Kávovej peeling přehodnotím na jiné partie a ten od Yves Rocher rozhodně zařadím do své poličky na serepetičky. ☺#test_yvesrocher2

avatar
petuliiik01
Zpráva byla změněna    26. dub 2021    

Jestli ještě nespíte, tak zkuste své štěstí v SOUTĚŽI 🤩

Za chvíli soutěž uzavíráme (o půlnoci) a výhry rozdáváme tři!!! Výherci si mohou vybrat ze 4 krásných kousátek 🙂 Potěšte své blízké kouskem, který jim bude “šitý” na míru 🥰♥️

Odkaz na soutěž je zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/dubnova-soutez-ve-skupine-fisher-price-p2kqtm/
#fisherprice

A tak do naší rodiny přibyl ještě Mikulášek...

Neumím psát krátce a chci aby článek sloužil i jako památka pro nás, tak jsem se trošku rozepsala. 😊

Takže to chce kafíčko a klídeček na čtení 😁

Po narození druhé dcerky v roce 2015 jsme byli rozhodnutí k radikálnímu kroku, aby jsem už nemohla znovu otěhotnět... Tři děti - to už by přece jen bylo moc. 

A teď jsem šťastná, že jsme se k tomuto kroku nakonec nerozhoupali... Postupem času se totiž náš názor na to, mít ještě dítě, úplně změnil. 

Na otázky a rejpave poznámky z okolí typu "až budete mít to třetí" jsme ze začátku s Peťem (manžel) svorně reagovali, že to už v žádném případě nehrozí. 😁

Čas běžel, holky rostly a dělaly nám radost. 

Dubnová soutěž ve skupině Fisher-Price

Oslavte DEN ZEMĚ soutěží ve skupině Fisher-Price 😍Budeme nadělovat - tentokrát hlavně těm nejmenším.

SOUTĚŽÍME O KOUSÁTKA DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU! 🎁

Naprostou novinkou jsou bavlněná kousátka, která zaujmou děti na první pohled, omak a jakmile jej chytnou, mohou nastražit svá ouška 😉 Kousátka jsou bezpečná a vhodná pro ty nejmenší. Z okusování těchto hraček nemusíte mít obavy, jsou k tomu určená. Děti to bude bavit a vy můžete být v klidu, že se nemůže nic stát 😉 Na výběr máte navíc ze třech krásných zvířátek!

Loňským hitem mezi kousátky je koala s melodiemi 😍 Při zmáčknutí, či zkousnutí ouška se rozezní hudba, která podpoří smysly vašich miminek 🙂 

Kousátka budou skvělou volbou pro vaše děti případně krásným dárkem pro děti vašich kamarádek, sester, švagrových nebo kolegyň 😉👍

❗️Pravidla soutěže ❗️

Náušnice

Křišťálové náušnice jsou vždy podmanivým doplňkem. Zejména náušnice mohou určitému stylu, který máte na sobě, přidat vášeň pro styl. Předveďte svůj oblíbený módní doplněk, kdykoli jej nosíte. Vyjádřete svůj názor a upoutejte pozornost svého okolí, vždy když si obléknete své nádherné křišťálové Náušnice. 

Náhrdelník

Náhrdelníky jsou dokonalým završením každého outfitu. Někdy však může být těžké zjistit, jakou délku náhrdelníku hledáte, když nakupujete online. Navíc může být výzvou zjistit, které náhrdelníky se ke kterému výstřihu hodí. Už se nebojte! Máme několik tipů na krásné styly náhrdelníků, díky nimž bude spojení náhrdelníku s vaším oblečením hračkou.

14-16 ”: Tento náhrdelník, který se nazývá Choker nebo vlákno, se vám velmi volně obepíná kolem krku a ukazuje ho.

18 ”: Často se tomu říká náhrdelník princezny, tento šperk obvykle sedí přímo na vaší klíční kosti. 

20 ”: Tento náhrdelník je často označován jako Matinee a má standardní délku. 

V podpůrném programu pro ženy po ztrátě miminka jsem se mimo jiné zabývaly REAKCEMI OKOLÍ NA NAŠI ZTRÁTU. To mě přivedlo k zamyšlení.

Když někdo zemře, je zvykem vyjádřit upřímnou soustrast, lítost a účast.
Někdo může namítnout, že je to klišé, že se to tak prostě říká, ale nemá to hloubku, opravdovost. Pro mě osobně to je důležitá norma chování ve společnosti, která dává určitý rámec, jak se k pozůstalým zachovat. Tato slova, i kdyby vyslovená jen proto, že se to tak dělává, totiž NEJSOU ZRAŇUJÍCÍ.

Nerozumím tomu, proč když zemře miminko, místo vyjádření účasti, porozumění a podpory, často slýcháme:
❌asi to tak mělo být
❌jsi ještě mladá, budeš mít další děti
❌hlavně, že máš už jedno zdravý dítě
❌je lepší, že to dopadlo takhle, co kdyby to dítě bylo ... (příklad něčeho horšího, třeba postižení)
❌buď ráda, to já se dvěma dětma ... / aspoň si bez dětí ještě užiješ ... (nevýhoda toho, mít víc dětí nebo vůbec mít děti)
❌nebo naopak žádná reakce, jako kdyby se nic nestalo a miminko neexistovalo

Žádná z těchto vět ženu po ztrátě miminka nepodpoří. ŽENA PO ZTRÁTĚ NEJVÍC OCENÍ, když
✔️upřímně vyjádříte lítost nad její ztrátou
✔️uznáte její pocity, ať už budou jakékoliv
✔️budete připraveni naslouchat
✔️nabídnete konkrétní praktickou pomoc (nákup, úklid, hlídání starších dětí)

Děkuju za sdílení, pokud vám moje zamyšlení a návrhy dávají smysl. Nikdy nevíme, kdy se s ženou po ztrátě setkáme. Říct jí ta správná slova nás nic nestojí a jí to může hodně pomoct 💗

Otevřeli PEPCO a konečně jsem si mohla koupit skleněné nádoby na jídlo. 😍😍
Mohu je doporučit všemi deseti. 🌟🌟🌟

A já si konečně mám v čem nosit oběd do práce.

#pepco

Ženy prosím potřebuju poradit 🙏🤗🤗... potřebuju si koupit prodloužení na podprsenku. Kde objednat abych nemusela platit dopravu 100kč🙏🙏... moc děkuji

Sledujte, naše Natálka si zase vybrala tu modrou. 🔵 Že by to byla její oblíbená barva? 💙
Maminky, co vaši prcci? Všimly jste si, že by už měli svou oblíbenou barvu? Pište do komentářů. 🖊
………………………………
Věděly jste, že některé děti mají vyhraněný vkus na barvy vcelku brzy? Jsou to většinou holčičky ve školkovém věku, které povětšinou chtějí mít vše v růžové barvě. To chlapečci si dle mých zkušeností vybírají spíš podle koníčků, oblíbených pohádek a motivů. Každodpádně barvy k dětem prostě patří.
🤍💛🧡❤🤎💚💙💜🖤

Souhlasíte? ♥👍🏻

#zdravyzacatek s #nestle

Jak na krásnou, zdravou a zářivou pleť?

Zapamatujte si pár jednoduchých pravidel, které vám pomůžou sestavit pečující rutinu, za kterou vám vaše pleť bude vděčná.

Základní péče o pokožku začíná u našeho životního stylu - pít hodně vody, dopřát si dostatečný spánek, umývat si obličej a udržovat ho v čistotě. Jak ale pokračovat dál, abychom pleti dopřáli tu nejlepší péči? 

Čistící pleťový přípravek 

  • Pleťový čistič vybírejte podle typu vaší pleti. Ať už je vaše pleť suchá, mastná nebo citlivá, vyhněte se výrobkům, které obsahují alkohol a jsou agresivní k pokožce. 

Množství produktů 

  • Čím méně tím lépe. Nadměrné používání různých produktů a špatná kombinace může ucpávat póry a způsobovat vyrážky. 

Nová Poradna Modrého koníka podpoří maminky po ztrátě miminka

Ano, i když nedržíš své miminko v náručí, jsi a navždy budeš jeho maminkou. Mrzí nás tvá bolestná zkušenost a paní magistra Kamila Husáková z nové poradny je tady pro tebe, aby ti v této nelehké situaci pomohla.

Určitě i ty máš své otázky, na které hledáš odpovědi. Jejím cílem proto je podpořit a inspirovat tě na tvé vlastní cestě. Stát se pro tebe laskavou průvodkyní a naslouchající vrbou. Podělit se o svůj příběh. Předat ti své zkušenosti a doporučení, jak si tvou situaci ulehčit, jak sebrat odvahu a nacházet znovu v životě radost, klid a vnitřní sílu. Věřit sama sobě a prožívat svoji ztrátu tak, jak potřebuješ a jak to cítíš. I několik měsíců nebo let poté. Obrátit se na ni můžeš v naší nové Poradně pro ženy po ztrátě miminka.

 Co o sobě říká sama Kamila?

Jmenuju se Kamila Husáková a bydlím se svou rodinou v Praze. Od té doby, co zemřel a poté se narodil náš syn Filípek, jsem ženou na cestě. Na cestě za poznáním sama sebe, na cestě hledání toho dobrého, co nám život může dát.

Tato smutná událost zamávala se vším v mém dosavadním životě. Ale to ti asi nemusím říkat. Nejvíc mi chybělo sdílení s někým, kdo měl podobnou zkušenost. Terapie s odborníky sice byly fajn, ale chybělo mi v nich právě to společně sdílené:

  • když se to stalo mě, cítila jsem se tak a tak...
  • nejvíc mi pomáhalo to a to...
  • tvoje pocity úplně chápu, protože tohle pro mě bylo taky hrozně těžký...

Ambasadorka dm doporučuje - dekorativní kosmetika a produkty pro krásu 🙂

A pokračujeme v sérii článků TOP produkty. V minulých článcích jsem vám představila moje dm TOPky pro praní prádla a práci v kuchyni. No a dneska se zaměřím na oblast dekorativní kosmetiky a produktů pro péči o "krásu" 🙂

Moje TOP produkty jsou:

Absolutní TOPka, bez které si už líčení ani neumím představit. Sjednocuje tón pleti, hydratuje, zakrývá drobné nedokonalosti a perfektně vyhladí pokožku. Po jejím nanesení už není potřeba použít podkladový krém a stačí rovnou aplikovat make-up. 

Cena produktu: 129 Kč - 30 ml

Faktem je, že když je inspierace a je pro koho, člověk začne i péct s radostí...
#pepco

dlouho jsem tu nedávala Tobínka ♥ před 7 dny měl 7 měsíců ♥
a moje 19 letá sestřička,o kterou jsem se starala jak o vlastní ♥ beru jí jako dceru a ona mě spíše jako maminku,místo naší mamušky

Elektrický gril, Klarstein - máte někdo jakoukoliv zkušenost? Nebo nějaký jiný tip, cenove dostupný 🙂 Dekuji

Holky, daly byste uz ven na okna truhliky s petuniemi? Ranni teploty me matou..🤔

Potřebuji poradit, prosím.. Pořídila jsem si telefon Xiaomi Redmi note 9pro a nejde mi spustit foťák, nevíte někdo, co s tim?? A ještě jaké máte chytré hodinky při Xiaomi telefonech a jak jste spokojené?? Děkuji za rady a přeji krásný zbytek dne...

Děda mojí sestřenice je fakt borec😍. Našel si koníček v podobě výroby soch ze dřeva, můj strejda má krásnou výzdobu zahrady na chalupě,teď udělal sochy k čarodějnicím pro město, kde bydlí, aby potěšil děti, když není pálení čarodějnic.

Když máte starší ségru... Pak se čas od času jmenujete i Zuzka. 😂😂🤦

Prosím, nemá někdo slevu na about you? Potřebuji nejlépe dnes 🙊

avatar
leiladelly
Zpráva byla změněna    23. dub 2021    

I život v zubní ordinaci občas nese úsměvy. Dnes mi pacient řekl, že návštěvy u mne bere jako sváteční příležitost, že jinak pracuje na home office a nikam nechodí, tak dnes se kvůli ordinaci oholil, oblékl košili, manželka ji extra vyžehlila, a dokonce si vzal snubní prstýnek, který nosí jen svátečně . Tak jsme se tak nasmáli, jak se nám život pootočil jiným směrem oproti minulosti...

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    23. dub 2021    

Dnes rozdávám za celý ten rok nahromaděná srdíčka. 😊 Za každý komentář rovnou 5 ♥♥♥♥♥
(Prosím o lajk zprávě pro její šíření, děkuji)

Pro budování dětské imunity je potřeba i dostatek spánku 💤 a důležité jsou pro dítě i odpočinkové přestávky během dne. Obojí dítě zbaví možného stresu a imunitní systém tak může správně vykonávat svou funkci. 💪

A mě dnes zajímá, kolik je vašemu děťátku a kolik hodin v tomto věku spí v noci. 😊

Tady máme aktuální a průměrné údaje našich holčiček. 😊 ♥
Naty, 2 roky – spí v noci 10 hodin
Emily, 4,5 roku – spí v noci 10 hodin
Viki 6,5 roku – spí v noci 9 hodin

Natálka s Emilkou si opravdu jen výjimečně zdřímnou přes den. Ale vždy odpočívají. Viz foto. 💤 Viki přes den už nikdy nespí.

Pokud by vás zajímaly další body důležité pro budování dětské imunity, nahlédněte do článku o získané imunitě pod tímto odkazem:
https://www.modrykonik.cz/blog/88petule/article/jak-vybudovat-diteti-silnou-imunitu-85kixy/

#zdravyzacatek s #nestle

Napadla mě dnes jedna taková zajímavá otázka, inspirovala mě včerejší diskuze ohledně úklidu

"Musí" vaše děti pomáhat s úklidem? Od jakého věku? Úklid beru i třeba příprava příborů, úklid ze stolu po jídle, odnést špinavé prádlo do koše na prádlo......atd. Museli jste doma jako děti pomáhat/uklízet?

Možná jste si všimli, že i pro nejmenší děti má #vileda zajímavé hračky. Přeci jen, malé děti se často učí nápodobou. A hlavně, baví je to. V patnácti to bude už horší 🙈

avatar
nebetka
Zpráva byla změněna    22. dub 2021    

42. To jsem si ten narozeninový večer představovala teda jinak. Aspoň, že se povedl oběd, sklenička vína, povídání.
Přes hodinu jsem teď nemohla utišit a uspat Klárku. Po dlouhých týdnech doma je ten školní týden hodně náročný, každý den píšou několik testů, učení je těžší a přibývá, se spolužačkami hrají svoje fantastické hry, online kroužky pokračují, z respiratoru jí bolí v krku, za ušima, dřív s ním problém neměla, někteří kluci hodně ruší a dělají naschvály. Nějak se to v ní nahromadilo a pláčem to muselo ven. Ulevilo se mi, když teď usnula a doufám, že zítra bude v pořádku.

(2 fotky)
Strana