Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Máte orgasmus při sexu? Většina žen přiznává, že ne a nebo že ho nikdy nezažila

Dosahujete při milování orgasmu? Mnoho žen přiznává, že to se svým partnerem nedokáže a nebo že orgasmus dokonce nikdy nezažily. Sex je krásný způsob, jak se s partnerem fyzicky i emocionálně sblížit. Ale bez orgasmu a potěšení může být milování méně uspokojivé a často se z něj stává jen povinnost pro udržení rodinné pohody. Proč si ženy neužívají sex stejně jako muži? Dá se orgasmus naučit? A proč je uspokojivý sex pro šťastný vztah důležitý?

Orgasmická propast

Až 95 % mužů dosahuje při sexu orgasmu, ale jen 65 % žen vyvrcholí při pohlavním styku, a to ještě nepravidelně. Tento jev se nazývá orgasmická propast. Problém s dosahováním orgasmu znepokojuje ženy po celém světě a často jim zasahuje i do vztahu s partnerem.

A proč to tak je? Hlavní důvod je ten, že ženský orgasmus je mnohem komplikovanější než mužský. Ženské tělo jednoduše nevyvrcholí jen „narážením dvou těl do sebe“. Naše hlavní erotogenní zóna totiž není vagína, ale klitoris.

Klitoris, výstupek kůže nad malými pysky, je zodpovědný za ženskou rozkoš a orgasmy. A právě toto místečko je při sexu často zanedbávané. Dobrá zpráva je, že drtivá většina žen se stimulaci klitorisu dokáže naučit. A stejně tak i dosahování orgasmu při sexu.

Co je orgasmus a proč je důležité ho mít?

avatar
nabertekurzOvěřená organizace

1) Zodpovědný rodič mladého hráče

1) Rodiče jsou vzorem pro své děti, nelze tedy po nich chtít něco, co sami neděláte

A jak je to u Vás? Kolik času na technologiích strávíte za přítomnosti dětí Vy?? 😈

Pěkný den a Naberte kurz

Jana

Babička (moje maminka) mi před chvílí poslala tuhle fotku s textem :
"Vzali jsme s dědou holky na koupaliště. 😋"
😃👌
Škoda, že sem nejde vložit video, protože naše šestiletá jezdí po třech lekcích lépe než já. Čtyřletá Emily ji šlape na paty. 👏

Dnes skoro po patnácti měsících jsem oficiálně, se všemi náležitostmi, předala
Myšu plyšovou do náruče milující rodiny.
Konec předávání. Jsem šťastná i trochu smutná. Šťastná že 🐭už nemusí jezdit sem a tam. Že má mámu a tátu. Že se milují. Že je krásně navázaná. Že ví ,která náruč je pro ni. Jsem ráda, že se můžeme vídat.
Smutek je přirozený. Bylo by divné, být po tak dlouhé době skvěle naladěná. Je třeba prožít syndrom prázdné postýlky....

(3 fotky)
avatar
nabertekurzOvěřená organizace

Zodpovědný rodič mladého hráče

"Pořád sedí na mobilu nebo v pokoji na počítači. Když s tím chci pracovat vždycky se jenom pohádáme..."

Internet přináší spoustu výhod, ale zároveň spoustu rizikových situací - ať už je to tajné vkládání peněz do hry, smutek z ukradeného účtu nebo posměch či hecování herních kamarádů.

Věděli jste, že 9. února byl Den bezpečnějšího internetu? My jsme se rozhodli, že jej podpoříme sérií obrázků s tipy, které Vám mohou pomoci najít cesty jak s dětmi o hraní mluvit, na co se soustředit a jaké jsou možné limity, které se dají nastavit.

Budu ráda, když se zapojíte do komentářů ať už Vašimi zkušenostmi nebo dotazy 🌼

Na první tip se můžete těšit dnes v šest hodin 🎉🎈

Mějte pěkný den a Naberte kurz

Dcera v září jde do 1. třídy a už teď se dívám na batohy. Dcera je drobná, teprve má 109 cm a 16,5 kg. Do září je sice daleko, ale do te doby stejne moc nevyroste. Maminky holčiček poraďte jaký batoh by byl pro ni vhodný?

Dnes mě zajímá, stravujete se jako rodina zásadně u jednoho stolu?
Pěkně prosím o „LAJK“ ❤, pokud se minimálně 1x denně stravujete celá rodina společně u JÍDELNÍHO STOLU.
………………………………………………………….
Víte, že pokud se rodina nestravuje společně u jednoho stolu, ale INDIVIDUÁLNĚ, nevytváří se u dětí správné stravovací návyky? 😌 Podle průzkumů prý stačí i společný nedělní oběd u jednoho stolu s rodinou. 🙂👌
Za naši rodinu musím napsat, že je důležité, abychom jedli společně a u jednoho stolu alespoň každé hlavní jídlo. Ještě dodám, že u stolu sedíme než dojí své jídlo poslední člen rodiny!
❌ U nás totiž jinak platí toto : Pokud nejstarší Viki dojí a vstane od stolu, okamžitě chce jít pryč od stolu i Emilka s Natálkou, které ještě nedojedli! Tohle se tedy snažíme eliminovat a sedět u stolu, dokud nemají všichni buď prázdné talíře nebo plná bříška. 🙂
………………………………………………………….
Sedíme všichni,
u jednoho stolu,
je to tak krásné,
zas jednou být spolu.
Nanana...
(Znáte? Píseň Josef Vágner, Hvězda bílá)

#zdravyzacatek s #nestle

Prosím, kde kupujete dětské jednorázové roušky? Chtěla bych pro syna, chodí do první třídy, aby se mu v tom dobře dýchalo, nerada bych koupila balení 50 Rousek a on mi pak, řekl že je nechce nosit, děkuji moc

avatar
lennus
Zpráva byla změněna    16. únor 2021    

Zamýšlím se nad tím, jak moc nás a naše děti ovlivňuje pohlaví sourozence a taky pořadí. Myslím, že dost zásadně. Pobavila mě situace, kdy jsme před pár dny hlídali kamarádce holčičku, protože ona měla pohovor. Naše mladší, jakožto ségra o 4,5 let staršího bráchy navrhla nejdříve, že se budou hrát na Ninja a poté na tajné agenty. 😀 Takže mě to přivedlo k myšlence, jestli kdyby měla starší ségru, budou si hrát na něco jiného? Na druhou stranu ona miluje panenky, je velmi starostlivá, chce si se mnou hrát na miminko, vozí kočárek. Sama mám mladšího bráchu a vždy mi byl ten klučičí svět bližší a tomu holčičímu se učím teď víc až s vlastní dcerou. Jak je to u vás?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    16. únor 2021    

Přeji krásné dobré ráno a přináším zase jednu voňavou soutěž s #dm 🎁

Tentokrát se můžete těšit na krásný a hodnotný balíček (více než 700 Kč), o kterém si myslím, že musí potěšit každou ženu 💃

V balíčku najdete:
🍀 Balea krémová koupel mléko & med
🍀 Balea koupelové perly orchidej & vanilka
🍀 alverde Q10 pleťové sérum bio grapefruit & bio rakytník
🍀 alverde Q10 pleťový krém bio grapefruit & bio rakytník
🍀 ebelin peelingová mycí houba s olivovým olejem
🍀 alverde Q10 oční gel bio grapefruit & bio rakytníkový olej
🍀 alverde masážní olej s bio arnikou
🍀 Balea koupelová sůl granátové jablko & pomeranč
🍀 Balea krémová koupel Balea s vůní ylang ylang a kokosu

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Buďte členem skupiny ve Víru dm mánie (mimochodem se tam teď můžete zapojit do tématu měsíce a vyhrát další krásný a voňavý balíček)
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi odpovězte na 2 otázky:
Využíváte při nákupech v dm věrnostní kartu active beauty? A PROČ?

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 23. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z téhle krásy radovat. Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.

Tak hodně štěstí🍀

Loučím se...

Tento článek se mi nepíše snadno. A tohle je už asi pátá verze. Moc se neumím loučit, ale zároveň vím, že rozloučení se je důležitý proces. Dnes se s vámi loučím jako ambasadorka Dr.Brown's na Modrém koníku.

V listopadu 2019 jsem spatřila na hlavní stránce "Koně", že se hledá ambasadorka pro značku Dr.Brown's, kterou jsem znala a aktivně používala jejich antikolikové lahve. Jak jsem zjistila, tato značka v České republice vůbec nebyla známá. Vlastně mě to trochu překvapilo, ale zároveň také namotivovalo se do konkurzu přihlásit. I tak jsem si vlastně nemyslela, že by mě vybrali jako ambasadorku. Bydlím na druhém konci světa, na MK jsem byla nováčkem a nikdy jsem nic podobného nedělala. Před Vánoci na mě ale čekala nadílka v podobě milého e-mailu, který mi oznámil. že jsem byla vybrána na pozici ambasadorky a velice ráda jsem tuto nabídku přijala.

Chtěla jsem nejenom prezentovat značku Dr.Brown’s ale také mateřství a vše s ním spojené. To dobré a to špatné. V té době jsem zápasila s poporodní úzkostí a problémy s kojením. Modrý koník a ambasadorování bylo takovou mojí až skoro terapií. Strašně mě bavilo se s vámi vždy spojit, nadhodit nějakou diskuzi a prostě si pokecat. Na začátku jsem se i bála, že mě mezi sebe třeba nepřijmete. Byla jsem vystresovaná českou gramatikou a musela jsem si “vygooglit” překlady slovíček do češtiny. Modrý koník byl příjemným spojením s mojí domovinou a také mi vždy poskytnul alternativní pohled na mateřství a jak se co dělá v Čechách vs. v USA.

Úlohou ambasadorky je prezentovat značku a sžít se s ní, ale tím to nemusí končit. Myslím si, že jsme to s Dr.Brown’s naprosto přirozeně zvládli. Ambasadorování mi také pomohlo se vypsat ze svých nelehkých pocitů. Kdybych nebyla ambasadorkou, tak bych asi nenapsala “Můj (ne)kojící příběh”, který byl pro mě ránou do bolavého místa. Jenže jsem také věděla, že by mohl někomu pomoc. Vaše reakce mě příjemně překvapily a tehdy jsem si asi uvědomila, že ženy chtějí slyšet takové příběhy a jako ambasadorka bych se neměla bát jít s kůží na trh. Často jste tedy vedly i “nesluníčkové” diskuze, kde jste se mohly vyzpovídat z vašich pocitů a zjistit, že v nich nejste sami. A takovou komunitu jsem jako ambasadorka chtěla podpořit. 

Po roce s Dr.Brown’s se tedy loučím. Je to těžké loučení, ale sama cítím, že si potřebuji tak nějak celkově odpočinout a trávit méně času on-line. Ono to opravdu není jen o vložení jedné fotky denně a něco k tomu napsat. Za prací ambasadorky je velká příprava. Na začátku této úlohy jsem si dala za cíl ambasadorování dělat poctivě, odpovídat na vaše dotazy a zapojovat se v diskuzích. Tak nějak jsem zjistila, že s batoletem mám mnohem méně času, než s miminkem (šokující, že). S Modrým koníkem se ale neloučím. Určitě sem budu dále přispívat a žádat vás o rady. Slíbila jsem vám nějaké články a také mě zajímá jak se vy všichni máte. Potkala jsem zde spoustu skvělých maminek a navázala jsem virtuální přátelství. Až je mi opravdu líto, že se v reálném životě asi nikdy nepotkáme. 

Chtěla bych upřímně poděkovat skvělým dámám, které zastupují Dr.Brown's v České a Slovenské republice. Naše spolupráce byla profesionální, ale zároveň také velice vřelá. Vážím si jejich důvěry a vždy jsem oceňovala to, že mi při prezentaci této značky daly volnou ruku. Poděkování patří také zástupcům Modrého koníka, kteří se starají o chod této komunity a také o ambasadorky. Slova díků také patří všem minulým a současným ambasadorkám, které jsem měla tu čest poznat. Vždy jsem si užila naše společné akce a moc dobře se mi spolupracovalo. A samozřejmě velké díky patří hlavně vám, maminkám z Modrého koníka. Za to, že jste mě sledovaly, četly a třeba si pořídily “brownovský” produkt na moje doporučení. A děkuji vám, že jste mě sledovaly, i když vaše děťátko nebylo ve věkové kategorii mé značky. 

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    15. únor 2021    

A že já vám neukázala, že jsme včera měli také napečeno? 😁 Máme to tak do středy, tipuji. 😋
🅥🅐🅛🅔🅝🅣🅨🅝 🍓 𝓬𝓱𝓮𝓮𝓼𝓮𝓬𝓪𝓴𝓮𝓼

Karanténa 4.0 - ještě náročnější

Na jaře jsem si říkala - pohoda, to zvládneme. S postupujícím časem, stále se neblížícím koncem a stoupajícím počtem karantén mám pocit, že si i sama pro sebe potřebuju udělat revizi. Co děláme, proč to děláme a jak to děláme. Aktivity v karanténě 4.0. 

Stála jsem si za tím na jaře a stojím si za tím dál - řád a pořádek je kámoš! A do toho řádu už zbývá jen promítat různé aktivity. Náš rozvrh najdete v jednom ze starších článků. Zůstává - více méně - beze změny. 

Rozvojové aktivity

Využít ten čas ke zlepšení sebe sama, podnikání, práci, rodičovství - pořád je prostor. Digitální doba dneška rozvoji vyloženě nahrává. Až si říkám, že je někdy těžké oddělit zrno od plev. 

Podcasty - tady se zatím hledám. Jdu primárně po osobnostech a poslouchám Petra Máru a Cukrfree. A taky Jirku Charváta v podcastu MallTV. Dodávám, že za vaše tipy budu moc ráda!

Online webináře/přednášky/kurzy - pravidelně se snažím jet angličtinu na platformě onlinejazyky.cz. Tady mám koupený kurz, jeden pro sebe a jeden pro Kýšu. Používám aplikaci Duolingo (teď ve free verzi), snažím se hodně číst (i když někdy to fakt není jednoduchý🙂). Mimo jiné mám také přístup do vzdělávací platformy Seduo, kde se dají najít fajn kurzy z oblasti IT, HR, rozvoje a podobně. 

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    15. únor 2021    

Myslím, že médii tahle změna nějak neproběhla (nebo jsem jenom nepostřehla), ale asi se vyplatí to vědět!

Od 12.2. platí nový metodický pokyn hlavní hygieničky. Za dostatečnou ochranu již NENÍ považována látková rouška. A pokud bude mít hygiena podezření na některé z mutací, půjde se pravděpodobně do karantény bez ohledu na jakékoliv ochranné prostředky.

Více si můžete přečíst v oficiálním dokumentu:
https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/...

avatar
mariegroth
Zpráva byla změněna    14. únor 2021    

Za ten rok co delam ambasadorku Dr.Brown’s jsem vam predstavila vetsinu produktu, ktere jsou na ceskem nebo slovenskem trhu. O tomto vyrobku jsem ale jeste nemluvila, tak pojdme na to…

Mozna bych vas mela nechat hadat, co to vlastne je. Nebudu vas ale napinat a hned vam prozradim, ze se jedna o rucni mixer na umelou vyzivu. To je ale vecicka, co? Do nadoby date pozadovane mnozstvi UM a vody a pote zamichate. Pristroj minimalizuje vznik vzduchovych bublin, ktere mohou zpusobit koliky. Mixer s UM pak muzete uchovat v lednici a pouzit do 24 hodin od rozmichani davky.

Opravdu verim tomu, ze dobre zamichani UM a krmeni bez bublin, vam muze pomoc pri kolikach. myslim, ze tohle je fajn vychytavka pro maminku, ktera ma treba dvojcatka a pripravuje velke mnozstvi UM nekolikrat denne. A take si myslim, ze je to fajn pripravit treba pro babicku, ktera se nemusi strachovat o to, ze nespravne pripravila UM, pokud hlida vase mimco.

#drbrowns
https://www.mall.cz/sterilizatory-lahvi-ohrivac...

To nutně potřebujeme začít prodávat:D

Dnes je to šestý den co testujeme mlíčko s obsahem colostra od firmy Colvia. Mlíčku jsme přišly na chuť. Soničce chutná, zasytí, je s ním spokojená, jenže mlíčko je asi o něco více hustější než mlíčko které používáme obvykle, a ucpavá se savička během pití, třeba i 3-4x ji musím "protáhnout" já. Možná je to tím že máme hodně malou dírku, alz nechci ji dávat ještě větší pítko. Minule jsem psala že má podle mě divný zápach když otevřu plechovku, odvolávám, už jsem tomu přišla na chuť, a má to vůni jako obyčejné sušené mléko.
Tak tohle je od nás asi vše.
Všem přeji krásný příští týden a v půlce týdne napíšeme další recenzi

avatar
18moniik
Zpráva byla změněna    14. únor 2021    

🌸NoTube doma_45🌸

Přeji vám krásný valentýnský den. Za poslední dobu, co jsem vám nepsala, Tánička v papání pořád nepolevila. Baští ráda a s chutí. Někdy s větší, jindy s menší, ale sní vše, co jí dáme. Dokonce roztomile mlaská a říká HAM, ŇAM, když jí řeknu, že jdeme papat. 🥰
Poslední dobou má v oblibě ujídání z mého talíře. Jakmile si dáme večeři, Tánička začne mlsně obcházet stůl a kouká, jak hladové štěně navzdory tomu, že je chvilku po večeři. Už v minulosti jsem vám psala, že ji domácí jídlo nijak zvlášť nechutná a papá jen jídlo ze skleniček....to pořád platí, ale díky tomu, že chce ochutnávat z mého talíře, přišla na chuť bramborové kaši a dokonce dokáže rozkousat a sníst kousek salátové okurky, ze které nedávno snědla 8 koleček. 🥳
Bramborová kaše jí zachutnala natolik, že ještě po své vlastní (skleničkové) večeři snědla polovinu mé porce z talíře a světě div se, ještě si dala za půl hodiny skoro celou mističku. Jednu jsem ji dala na patláníčko a z druhé jsem ji krmila. To byl den opravdu za odměnu a neochudim vás opět o zapatlanou fotku. ❤️
Pořád se s chutí láduje sušenkami TUC, brambůrky pombar, křupkami a kakaovým termixem😊
Minulý týden jsme byli u nové neuroložky. Paní doktorka byla celkem fajn a Táničku pochválila. Vzhledem k tomu, že ji viděla poprvé a nevěděla, jak obrovský pokrok udělala, jsem ani nečekala nějaké pozitivní zprávy. Dle doktorky odpovídá mentálně cca ročnímu děťátku a ve zprávě máme napsanou psychomotorickou retardaci.....ano, my to víme. 🙄 Ze začátku jsem byla z toho všeho zase špatná, smutná a frustrovaná. Tak moc bych si přála, aby byla v pořádku a měla normální život, ale nedokážu to nijak změnit. Pak se na mě ale usmála tím svým vyzubeným stylem a abych řekla pravdu, najednou mi to bylo všechno fuk. I když bude jednou dospělá s duší dítěte, milovat ji nepřestaneme. ❤️ Berme tedy to, co je a netrapme se tím, co by bylo, kdyby... 😉😊
Teď jezdíme každý týden na rehabilitace, kde dostává mimo cvičení a kraniosakrální terapie i tejpy na nožičky. Myslím, že ji to hodně pomáhá. Neprolamuje tolik kolena a krásně leze. O tom, že začala lézt tak, jak se má (ruka/noha), jsem vám psala. Mám z toho doslova nepopsatelnou radost. Naše úsilí se vrací. Pomalu, ale vrací. 😊🍀
Kdybyste viděli, jak teď krásně leze a jakou rychlostí. Někdy mete tak rychle, až se musím smát. 😁
Doufám, že jí tohle rozpapané období vydrží a pohyb nezůstane opodál. Mějte se krásně a...jídlu zdar ✌️

(4 fotky)

Valentýnská soutěž s Femibionem - ukončeno

Už dlouho jsem si pro vás nepřipravila žádnou soutěž, tak tady máte jednu tématickou 🙂

Protože co se k produktu jako je Femibion hodí víc než svátek zamilovaných, Valentýn? Ano, určitě spousta z vás namítne, že jde o převzatý svátek, že v Česku je tradiční první máj… určitě souhlasím. Ale proč nevyužít jakékoliv vhodné příležitosti, obzvlášť v této nelehké době.

Takže slibuju, že pokud bude zájem, domluvím pro Vás další ceny a letos si těch soutěží uděláme víc.

Všude kolem sebe vidím samé nastávající maminky, i spousta celebrit se chlubí bříškem (Martina Pártlová, Patricie Pagáčová, Nikol Štíbrová…), takže šířit povědomí o důležitosti kvalitního stravování, ale i doplňování důležitých makro/mikro živin právě v období těhotenství je myslím více než na místě. A Femibion zůstává i přes velký počet konkurenčních přípravků jedničkou na trhu!* Je to doplněk stravy obsahující pouze pečlivě vybrané látky, které nastávající maminky potřebují ve zvýšené míře a je často velmi obtížné získat jejich dostatečné množství z běžné stravy. Navíc jako jediný na trhu nabízí přípravek vyvinutý přímo na míru pro kojící maminky.

A o co si tedy zasoutěžíme dnes?

Výhra bude tentokrát zaměřená na maminky, které své děťátko ještě nemají v náručí, ale již ho nosí pod srdcem  -  výhrou bude krásný valentýnsky laděný balíček obsahující dvoutýdenní balení Femibionu 2 a vykrajovátka na sušenky. Navíc tento balíček můžou vyhrát rovnou tři z vás!

Ahoj, hledam prostredky proti stresu a uzkosti formou terapie smichem. Proto hledam tipy na knizky, filmy, podcasty, rozhlasove hry a dalsi, ktere vas opravdu rozesmali. Moc moc dekuji!!!

Nestlé Baby hledá novou Ambasadorku!

Únor není pouze měsícem lásky, ale i novinek a nových příležitostí ❤ Hledáme totiž novou Ambasadorku pro Nestlé!

Naše skvělá @88petule vám přinášela zajímavosti, informace a tipy ze světa kojenecké výživy. Nicméně čas je nekompromisní a děti rostou jako z vody, proto hledáme novou Ambasadorku, která by spolu se svým prckem převzala po Petře žezlo.

Značka Nestlé Baby je s vámi a s vaším děťátkem od samého začátku. Kojenecké mléko BEBA je součástí prvních okamžiků šťastných a spokojených dětiček. Dětská výživa je zase doprovází na cestě plné poznávání a pokroků. Historie značky sahá až do roku 1866, kdy byla založena. Jméno nese po lékárníkovi a vynálezci jménem Henri Nestlé, který stojí i za zrodem prvního revolučního produktu firmy, kterým byla náhradní dětská mléčná výživa.

Značka Nestlé Baby ví, že každá maminka chce pro své děťátko pouze to nejlepší. Proto přináší široké spektrum produktů, které jim pomáhají s každodenními radostmi i starostmi mateřství. Kromě kojeneckých mlék a speciálních kojeneckých mlék nabízejí i kaše, ovocné kapsičky, sušenky, mléčné dezerty či mlíčka s kaší.

Jaká by měla být Ambasadorka?

Maminka, kterou hledáme, by měla být pozitivní, aktivní a komunikativní žena s děťátkem od 6 měsíců, které netrpí potravinovými alergiemi. Oddanost značce, zkušenost a spokojenost s produkty Nestlé a BEBA jsou samozřejmostí. Budoucí Ambasadorce by neměla chybět chuť do psaní a focení, neboť nás prostřednictvím příspěvků, článků a fotek bude nejen bavit, ale také informovat a vzdělávat. Proto by měla být otevřená novým výzvám, být aktivní na sociálních sítích a chtít se rozvíjet a rozšiřovat své znalosti. Měla by to být zkrátka šikovná, cílevědomá maminka, která se s radostí vydá na novou, dobrodružnou cestu, na kterou vás vezme s sebou.

#test_colvia
Pleťový krém s colostrem a ghí máslem - otestováno mrazem.
Současné mrazivé dny úplně vybízejí k tomu, aby se člověk namazal. Zvenku.
A tak jsem zkusila krém Colvia tři různá rána, tři různé situace....
1. Namazala jsem se hned po probuzení a ven šla asi za 2 hodiny. Obličej mrznul stejně, jako kdybych se vůbec nenamazala.
2. Namazala jsem se pár minut před odchodem z domu. Krém mě chránil asi půl hodiny, pak už jsem promrzla.
3. Namazala jsem se a nanesla make up. Chráněná jsem byla po celou dvouhodinovou procházku lesem a polem, kde dost foukalo.
Takže pokud na chvilku vyběhnu ven, stačí se před odchodem máznout. Pokud chci vylézt do mrazu na delší dobu, zvolím jiný krém, nebo musím aplikovat ještě make up.

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    13. únor 2021    

A jedni šťastní trojnásobní rodičové, kteří zítra oslaví 7. výročí svatby. 😛🤩🍀🤍

Mala hlavička

Znění článkuAhojte som.tu nová neviem kde mam napísať mám dcérku 1 ročnú a zistili doktori že jej prestala rátať hlavička má44 cm veľkosť hlavy no povedali že je to asik nejaký syndróm bola som snou na CT a výsledky ešte neprišli a neviem čo mám robiť či sa už niekto stretlo s takým niečom mám sa báť? Prosím napíšte keď ste sa s takým niečím stretli ☹☹☹už 6 mesiace sa stým naťahuje me ale doktori stim nerobia nič len ju sledujú a desia maa a pred 2 dňami ma poslali na CT

Brigáda na rodičáku se třemi dětmi - lze to vůbec?

Rozhodla jsem se s vámi podělit o mou zkušenost při hledání přivýdělku na rodičáku.

Docela by mě zajímalo, jak to zvládají ostatní rodiny žít z jednoho platu plus rodičovského příspěvku.

Sama můžu říct, že pro nás je to docela masakr. Snažíme se s mužem vybudovat domov, máme tedy hypotéku. Nějaký malý obnos peněz spolkne splátka auta. Další peníze padnou za běžné výdaje jako plyn, elektřina, internet apod. Po přestěhovaní na vesnici přibyl jeden nemalý výdaj a to benzín, který padne na cestu do Brna kvůli práci a Sárinčiné škole.

Osobně bych řekla, že nemáme nadstandardní výdaje... a přesto musím obracet každou korunu někdy i dvakrát.

Když jsme s mužem oba pracovali, naše příjmy dohromady byly okolo 45-50tis. Dokonce i mateřská byla moc fajn. No a pak nastal zlom – rodičák. Ono když člověk má najednou příjem o 16 tisíc menší, je to znát.

Mám rodičák 9400kč – jestli je to dost nebo málo, si zhodnotí každý sám...

Strana