Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

Vánoční bleskovka s Jamieson
Dnešní soutěž začínám omluvou. Původně jsem avizovala dvě soutěže s Dr.Brown's v prosinci, ale nakonec jsem se rozhodla uspořádat bleskovku s Jamieson místo Dr.Brown's bleskovky. Vím, že s Jamieson soutěžíte moc rády, tak snad to bude pro vás milé překvapení.
--------------------------------------------------------------------------
Prosinec je plný nadělování a já mám velkou radost, že dnes mohu odstartovat bleskovou soutěž s Jamieson, kanadským výrobcem vitamínů a doplňků stravy. V nadcházejících dnech budeme hrát o TŘI krabičky probiotik pro miminka. Dle mého je to produkt, který se vyplatí mít připravený ve vaší domácí lékárničce. Chcete vědět víc? Zaujala vás tato soutěž? Pak čtěte dál...
JAMIESON PROBIOTIC BABY – PROBIOTICKÉ KAPKY S BB-12® 8 ML
Kapky jsou jednoduché na dávkování a jsou vhodné pro miminka a děti do tří lety. Obsahují BB-12 (Bifidoacterium) vysoce klinicky studovaný kmen probiotik, který pomáhá ke spokojenosti bříška. Kapky jsou bez příchuti a mohou být přidané do MM, UM, kravského mléka a dalších alternativ, ale také mohou být přímo dávkované na jazyk, lžičku či dudlík.
Tak co říkáte, hodily by se vám? Pravidla soutěže jsou velice jednoduchá.
SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 15
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné ho prát v pračce na 60°. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomocí vody.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - co milujete na Vánocích nejvíce?
Odpovídat můžete od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
ANKETA
Vosí hnízda a vanilkové rohlíčky = tradiční cukroví, +/- stejný recept (ano rohlíčky vlašský nebo lískový ořech, mandle, pistácie...) a stejně u všech vypadají odlišně. Pochlubte se prosím svou variantou 🙂 u nás se rohlíčky mačkají do formičky, ze které se vyklepnou před pečením. Znam od své babičky (*1926)
Milí přátelé,
pomalu se blíží vánoční svátky, období poklidného rozjímání, obdarovávání, setkávání se s rodinami.
Je to doba neopakovatelná a kouzelná. Zastavme se tedy na chvíli, pojďme vzít rodinu na procházku třeba do lesa, pozorujme měnící se přírodu, okolí, vychutnávejme tu báječnou atmosféru, vonící jablky a skořicí, povídejme si.
Přejeme vám krásné a klidné Vánoce.
Na Facebooku jsem zachytila takovou "hru". Prý jak by vypadal váš rok 2020, kdyby měl obličej?
Ten můj by vypadal jako Fiodor z pohádky o princezně Fantaghiró.
Nečekaně odpudivý, zjevně nemocný, ale ve své podstatě neškodný s upřímným pohledem. Samotář, v životě má jen lidi, co za to stojí. Nemůže si moc vybírat, bere to, co mu život nabízí.
Ten rok byl plný změn. Zásadních. Těžkých chvil, zásadních rozhodnutí. Celkově byl jedním slovem naprd. Až do chvíle, kdy jsem zjistila, že pod odpudivým prvním dojmem se skrývá něco krásného a nového, něco, co stálo zato, překonat první dojem a dát mu šanci.
A jaký by měl obličej ten váš rok 2020?
Znáte řadu Joie Signature?
Pokud dáváte co se týče výběru kočárku přednost spíše decentnosti a eleganci, určitě nepřehlédněte řadu Signature!
Elegantní design, kožené prvky, pružinové odpružení a můžete si tak sladit celou výbavu! 🙂
Precizní polstrování sezení pro dítě u kočárků nabízí společně s pružinovým odpružením až o 30% méně otřesů přenášených na dítě oproti standardnímu provedení.
Pořídit v aktuální kolekci můžete kočárky Mytrax flex signature a Pact flex signature, hlubokou korbu Ramble XL signature, autosedačku pro nejmenší i-Gemm 2 signature a autosedačku Every stage signature, která nabízí dětem možnost cestovat do přibližně 4 let proti směru jízdy a vydrží jim sloužit až do jejich 12 let.
Přehled všech produktů Signature najdete zde: https://cz.joiebaby.com/signature/
Už jsme v půlce našeho adventního kalendáře s #dm 🎁
A právě přišel čas zase udělat alespoň pár z vás RADOST 😇
Soutěž o dokonalou bázi pod make-up od značky TREND IT UP:
Náhodný generátor určil, že výhru získává maminka @nicedaisy 👏
Soutěž o dárkový set TIME TO GET COSY od značky Balea:
Náhodný generátor určil, že výhru získává maminka @suzy_9 👏
Výherkyním gratuluji a my JEDEME dááááál. Můžete se zapojit do dnešní soutěže a potom každý všední den až do toho Štědrého dne🍀
Máte některá aktuální zkušenost? Potřebuji nečekaně objednat ještě jeden dárek. Jakou zvolit dopravu přepravní službu nebo Zásilkovnu? Díky

Jeden den v životě letušky
Pokud jste nečetly první díl, tak ho najdete ZDE. V něm jsou vysvětlené různé termíny a jak jsem se vlastně k této práci dostala. Doporučuji si předchozí článek přečíst. V tomto článku bych vám chtěla ukazát, jak můžeme vypadat takový běžný den v životě letušky. Popisuji reálný den z roku 2016. Bylo těsně před Vánoci a já pracovala pro svoji leteckou společnost teprve šest měsíců.
Letiště v Denveru, Colorado.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Tak a už jsem zase vzhůru. Dnes začínám tzv. reserve days a musím být na telefonu, kdyby mi společnost zavolala s létáním. Podívám na hodinky a jsou tři ráno. Super...Jelikož jsem vzhůru, tak se podívám online na svoji schedule (rozpis), jestli náhodou tam už něco není. A je! Vypadá to, že tam mám pracovní cestu na dva dny. První let je až v osm hodin, takže můžu jít ještě spát na několik hodin. Stisknu tlačítko “acknowledge” a crew scheduling už se o mě nemusí starat.
Odlet je v osm ráno, takže nejpozději v sedm musím být na letišti za security a udělat “check-in” na portále letecké společnosti. Takhle scheduling ví, že jsem tam a jsem připravená letět. Ačkoliv bydlím jen dvanáct minut od parkoviště pro zaměstnance, tak i tak musím vyrazit kolem šesté. Jsme v Denveru, je nasněženo a celkově je ráno velký provoz a nechci nic riskovat. Dvoudenní pracovní cesta znamená, že budeme někde přenocovat. Mám štěstí a budeme v teple v San Antoniu v Texasu. Sbalená už v podstatě jsem. Mám ráda, když je vše připraveno a člověk se tím nemusí stresovat, pokud mu urgentně zavolají. V kufru mám potřebnou uniformu - sukně, košile, jedny šaty, svetr, boty do kabiny, náhradní šátek a zásobu silonek. Vždy beru jeden celý náhradní set uniformy pro strýčka příhodu. Na sebe si pak obleču kalhoty, košili a sako. Samozřejmě přidám povinné doplňky jako šátek, pásek a křídla. Makeup musí být střídmý a vlasy si většinou dělám do drdolku. Ve zbývajícím čase sejdu dolů do kuchyně a snažím se zabalit nějaké jídlo. Většina posádky má tyto tašky, kam se dá zabalit jídlo na několik dní. Ne vždy máme čas na jídlo a utrácet za předražené pokrmy na letišti nebo hotelu není zrovna to nejlepší řešení. Pak už jen zkontroluji, jestli mám vše potřebné - licence, průkazky, cestovní pas a další věci potřebné ke své práci. Posledním kouskem uniformy je zimní kabát. Brrrr…
V tomto domě jsem si pronajímala pokoj jako letuška.
SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou Vileda - okénko číslo 14
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH, novinku roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechá šmouhy. Vykazuje vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí jen voda. Vykazuje velmi vysokou životnost. Odstraní více než 99% bakterií.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu- z jakého dárku, který jste letos koupili, máte největší radost?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji zítra jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Stále máte pocit, že vám na Vánoce pro děti něco chybí? 🎄 My můžeme doporučit kamarády Linkimals - vaše děti z nich budou zaručeně nadšení ❤️ S lenochodem si zatleskáte, zazpíváte, s lamou navíc procvičíte motoriku ručiček a s losem vyrazíte třeba i ven nebo na návštěvu a zábavu máte kdekoliv s sebou 😍
Můžete také zkusit štěstí v SOUTĚŽI zde na koníkovi, která končí už v pondělí v 10:00 hodin, tak šup šup ať to stihnete 😉 Vyhrát můžete i všechny 3 Linkimals kamarády naráz 🎁🤩
Soutěžit můžete zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/adventni-soutez-s-fisher-price-c-2-8khvo6/
Přeji vám šťastnou ruku s výběrem dárků a hodně štěstí v soutěži 🍀
Peťa a #fisherprice
Tak jak všechno začíná, tak i končí. 14 dní uteklo opravdu neskutečně rychle a za námi je i náš společný projekt "Vánoce s ambasadorkami".
Vám všem bych chtěla moc poděkovat za každou účast, lajk, komentář, mnohdy krásná slova a podporu. Věřte, že pro každou z nás je to veliká odměna a na srdíčku nás to upřímně zahřeje a potěší ❤️
Speciálním poděkování patří holkám @hanica83 @michaelllas @vanea @apacheee @petuliiik01 @tratatundra @mariegroth @kristinandbaby @88petule - holky, moc děkuji za další perfektní akci v řadě. Za to, že jsme zvládly najít čas, za noční domlouvání celé akce, za výpomoc v krizových situacích. Za vzájemnou podporu, hecování a vlastně i spousty srandy, které si pokaždé užijeme opravdu hodně. Jste skvělé! ❤️
Nechci být neskromná, nechci se opakovat, ale musím říct, že se mi celý projekt moc líbil. Články byly perfektní a hodně zajímavé. No a soutěže byly třešničky na dortu. Účast byla nad naše očekávání ❤️
S vánočními akcemi ještě nekončíme. Pořád se můžete zúčastnit otevírání okének adventního kalendáře, který je letos v režii Viledy a Verči s DM @apacheee
Nezbývá než dodat, ať se další akce povede alespoň z poloviny tak úspěšně 🎄
Ráda poprosila tipy na letní ubytování v Rakousku, někde u jezera (možnost koupání). Cenově něco méně náročnějšího, stačil by klidně kemp s mobilheimy, nebo apartmány, vařili bychom si asi sami, je nás 5. Určitě s sebou chceme vzít kola, nějaká turistika. Letos jsme byli od Victorie ve Štýrsku, byla to nádhera, velká spokojenost se vším, jen bychom trošku jiné místo, kde to neznáme.
Vánoční atmosféra zde na koníkovi je řekla bych velmi milá a příjemná. Už se tu peče, ladí se výzdoba, balí se dárky a rozsvěcují stromečky 🎄 Přijde mi, že jsou tu k sobě vesměs všichni milí a rádi se podělí o své tipy.
Tuto krásnou atmosféru, kterou zde tvoříte svými příspěvky jsme letos mohly opět obohatit v rámci naší akce #vanoce_s_ambasadorkami o vánoční tipy a soutěže o skvělé ceny.
Děkujeme, že se tolik z vás zapojilo 👏 Bylo to letos skvělé a já doufám, že jste si těchto 14 dní užili 🤩
Veliké podělování patří také mým úžasnými kolegyním @michaelllas @vanea @apacheee @tratatundra @mariegroth @kristinandbaby @88petule @ivakalinova a @hanica83 za další vydařenou akci. Veškerá organizace kolem obdobných akcí není vůbec jednoduchá a já jsem moc ráda, že jsme opět byly tým 😍 Díky vám 😍
Přeji všem krásný adventní čas 🎄
A nadále nezapomínejte sledovat soutěže u mě na blogu, ve skupině #fisherprice a samozřejmě i u mých kolegyň 😉
Peťa, Nelinka a Fisher-Price
Přeji nádhernou třetí adventní neděli a zároveň bych chtěla moc a moc poděkovat všem z vás za letošní krásnou atmosféru, která panovala během celé doby, kdy probíhaly naše #vanoce_s_ambasadorkami 🍀
Děkujeme, že se tolik z vás zapojovalo do našich soutěží a já mám samozřejmě ohromnou radost z tak veliké účasti v #dm soutěži 👏
A jedno speciální poděkování letí i pro mé úžasné kolegyně @michaelllas @vanea @petuliiik01 @tratatundra @mariegroth @kristinandbaby @88petule @ivakalinova a @hanica83 za další super akci. Holky, bez vás by to tu už nebyl koník, kterého mám tolik ráda 😍
Jako člověk v zákulisí vidím, kolik nám to všem "vzalo" času, vím, jak jsme lovily každou volnou minutku, abychom vše naplánovaly a vyladily tak, aby celá akce byla moc fajn. A neskromně musím říct, že si myslím, že se vše povedlo. Děkuji, že můžu být součástí tak prima týmu. Je mi ctí❤
No a všechny, co rády soutěžíte, zůstaňte připravené, dm adventní kalendář jede dál až do Štědrého dne - stejně jako ten Vileda od Ivči @ivakalinova🎁
PS: jo a kdybyste to nepoznaly, tak mám dneska nějaký dojímací den😇
Kdysi dávno, když jsem nad něčím pronesla, že to rychle uteklo, mi má babička řekla - "jo děvče zlatý a bude to utíkat čím dál rychleji". A měla svatou pravdu! Každý rok se mi zdá, že utekl zase o něco rychleji, než ten předešlý. Máte to stejně?
Hrozně rychle taky uteklo 14 dní, kdy jsme tu pro vás s úžasnýma holkama @michaelllas @vanea @petuliiik01 @tratatundra @mariegroth @apacheee @kristinandbaby @88petule a @ivakalinova měli nachystaných spoustu inspirativních článků a skvělých soutěží v rámci #vanoce_s_ambasadorkami 🎄🎁
Chtěla bych vám moc a moc poděkovat za krásnou účast, za vaše milé komentáře a doufám, že se vám to líbilo alespoň tak, jako nám 😊
Mým milým kolegyním moc děkuji za parádní spolupráci a za to, že jsem mohla být součástí, bylo to prima 🥰
Vánoce s ambasadorkami sice končí, ale ty pravé, ty teprve začínají 😍
Všem vám z celého srdce přeju, ať je prožijete v klidu, pohodě a hlavně s těmi, na kterých vám nejvíc záleží ❤
Tak šťastné a veselé!
Hanka a #femibion
Tak a je to za námi! Nebojte, nemluvím o Vánocích 🙂 Mluvím o #vanoce_s_ambasadorkami.
Musím říct, že mě to opravdu bavilo. Každý den jsem se těšila na článek, který mě posunul zase kousek k Vánocům. A soutěže byly také moc pěkné.
Děkuji vám za přízeň a skvělou účast. Jsem moc ráda, že to s vámi s #drbrowns můžeme být a už brzy se těšte na další soutěžení. Můj dík také patří @michaelllas @vanea @petuliiik01 @tratatundra @mariegroth @apacheee @kristinandbaby @hanica83 @ivakalinova a @88petule . Bez vás by to nešlo!
A v komentářích mi #za_srdicko ❤️ prozraďte, jestli jste něco vyhrály. A pokud ne, která soutěž nebo článek se vám nejvíc líbil?
🌸NoTube doma_40🌸
Mame tu třetí adventní neděli a čtyřicátý článek, který jsem napsala. Páááni 🤭
Za celý uplynulý týden musím Taťánku vážně pochválit. Nejen, že slušně papala, ale také byla moc hodná. Snědla mi prakticky vše, co dostala. Někdy s větší chutí, jindy s menší, ale jedla. Hodně jsem se snažila vnímat, kdy má dost a kdy chce ještě papat. Myslím, že se mi to docela dařilo....někdy se to totiž nedá moc rozeznat. 😁
Ve středu jsme byli s Táničkou po roce na kontrole na kardiologii. Mám strašnou radost, že vám mohu říct pozitivní výsledky, které jsem ani nečekala. Když se Tánička narodila, přinesla si na svět, kromě spousty zdravotních komplikací, také srdeční vadu. Má v srdíčku několik chybiček, ale naštěstí ji neohrožují na životě. Jednou z nich je dírka v jedné síni u chlopně. Na poslední kontrole před rokem měla 5mm. Když jsme jeli na kontrolu, doufala jsem, že se dírka nezvětšila. Pan doktor mi s radostí oznámil, že se dírka zmenšila o víc jak polovinu a má 2mm a pozval si nás na kontrolu až za 2 roky. 🥳
Nedovedete si představit, jakou jsem měla radost. Celý den jsem se tlemila jako kočka Šklíba. 😁😊
Do konce roku už jsme be kontrol a lékařů, takže si můžeme užívat v klidu vánoční svátky. Přeji vám příjemný nadcházející týden...jídlu zdar ✌️
Akce #vanoce_s_ambasadorkami dnešním dnem končí. Moc vám za těch 14 dní DĚKUJI. 🙏❤ Doufám a věřím, že se vám líbili všechny inspirativní články i všechny zábavné soutěže. Všem výhercům ještě jednou moc gratuluji. 🥳
Kolegyňkám @michaelllas @vanea @petuliiik01 @tratatundra @mariegroth @apacheee @kristinandbaby @hanica83 @ivakalinova děkuji za parádní spolupráci. 🍀
Přeji krásnou třetí adventní neděli a pohádkové dny až do Štědrého dne i dál. Užijte si nezapomenutelné chvíle s rodinou. ❤🎄🎁
S rozloučením vám ještě jednou pro radost přináším recept na bezlaktózové a bezlepkové perníčky, které jste mohli najít v mém článku v rámci uplynulé akce. Pokud se budete držet receptu a instrukcí, zaručuji, že budou hned měkké a měkké vám do Štědrého dne zůstanou. My už jich máme plnou krabici pro naši malou sestřenku, která běžné a tradiční cukroví bohužel nemůže. 😊
🦌 Perníčky
…………..
150 g rýžové mouky
100 g Sinlac od #nestle
250 g rozpuštěného medu
1 žloutek
větší špetka soli
1 lžíce kakaa
na špičku lžičky jedlá soda
lžíce perníkového koření
Těsto dobře zpracujte a dejte na noc do lednice. Těsto vyválejte na výšku 4 mm. Můžete před pečením vykrojené tvary lehce potřít zbylým bílkem smíchaným s 1 vajíčkem. V troubě nechte jen do vyběhnutí. To je 5-6 minut na 170 stupňů.
Vaše Peťka s holčičkami a #nestle
#zdravyzacatek
Holky, strasne by me zajimalo kdo z vas dava detem kombinezu. Nemyslim jen na lyze, ale i normalne. Me osobne se to vubec nelibi. Moje deti je nikdy nenosily i kdyz byly mimina. Tedka jsem na Zelnaku a kolem chodi tolik deti co je nosi. Prijde mit to pro deti bez plen dost neprakticke. Jak to mate vy?
















































