SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 15
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné ho prát v pračce na 60°. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomocí vody.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - co milujete na Vánocích nejvíce?
Odpovídat můžete od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Mám ráda když má rodina radost z dárků 😊
Pro letošní vánoce to vyhrává vaječný koňak 🤣🤣
Nejvíce rozzářené oči dětí, když vidí dárky pod stromečkem.
Dětské natěšení než se jde ke stromečku🎄
Tu atmosferu a sledovat to, jak to malá vnímá a prožívá.
Rodinné setkání, dětské nadšeni, atmosféra a výzdoba 🙂
Světýlka, cukroví, slavnostní atmosféru plnou očekávání a hlavně rozzářená dětská očka
Atmosféru a pohodu u pohádek
Rodinu pohromadě 🤗
Radost dětí.
To kouzlo, atmosféru, rozzařene oči dětí
To, že se sejde rodina 👪
To, ze jsme pohromade a svitici oci deti u stromecku.
Nejraději mám těšení se a velkou radost dětí.
Rozsvícené očíčka dětí u stromečku
Chvíle s rodinou
Rozhodně atmosféru...ať už jde o světýlka nebo o svařák. Od dětství mám na vánoce překrásné vzpomínky a snažím se je vytvářet i malé. Miluju celé to kouzlo Vánoc.
Radost deti
Co jsem máma tak radost té naší opice 😊 a hned zatím je dárek jako překvapení, jak pro ostatní tak i pro mě.
Radost dětí, jinak bych vánoce snad ani mít nemusela
Nejhezčí je radost dětí a společně strávený čas s rodinou
Vůni,atmosféru a čas strávený s rodinou 😊
Že jsme spolu💚 a teď radost v synovych očích, když uvidí svítící stromeček🌲
Ta radost z dárků a příjemná atmosféra je opravdu to nej👍🏼 😍
Setkani s rodinou, manzelovu dovolenou
To, že nemusím do práce a mohu trávit čas s rodinou u pohádek, na procházce a tak a samozřejmě štědrovečerní večeři a následne rozbalování dárečků.
Atmosféru, radost
Atmosféru a to, že má manžel dovolenou a trávíme čas spolu s naší dcerkou ❤️
Pohodu
Spolu straveny cas a to, ze neni kam spechat.
Jsme vsichni pohromade a rozzarene oci deti🤩
Všechno 😊
Atmosféru, klid, to, že se všichni sejdeme
Radost dětí.
Bramborový salát - dělam ho totiž jen na vánoce. 😂
Nejvíc mám ráda ty chvíle než se jde ke stromečku,jak jsou děti nedočkavé a natěšené a potom ta radost z těch dárků.
Pohodu, dobroty, že se sejde celá rodina a nakupování dárků...jsem totiž shopaholik 🙂
Atmosféra, klid, pohoda... Radost děti, setkání s rodinou. A pokud se k tomu všemu přidá sníh a zimní radovánky je to úplně nej
Dárky🙂
Všechno 🙈 Bramborový salát 😁, cukroví, svařák, shánění dárků 🎁, stromeček, světýlka
Atmosféru u stromečku, pohodu a klid doma s nejbližšími 🙂
Atmosféru a radost dětí z dárečků
Ten klid a když dárky udělají radost.
To, že jsme všichni spolu, atmosféru a radost a překvapení ostatních z dárků
Že jsem všichni spolu
Vánoční večeři, kdy jsme celá rodina pohromadě, letos se nas sejde hodně..❤️
Vždy se scházíme celá rodina. Radost a nedočkavost děti.
Ja ani nevim,ale vanoce jsou pro me synonymem pohody. A prichazi pro me v okamziku, kdy vidim venku prvni svetylka na stromech, oknech, domech.. Tohle miluju. Miluju tu atmosferu 🙂
Určitě radost dětí z dárků a to, že jsme všichni pohromadě
Radost deti z dárků a ten pohodový čas strávený s rodinou.
radost dětí u stromečku 🙂
Těšení se. A světýlka.
pohádky a br.salát
Světýlka
Rozzářená dětska očička
Detskou radost a atmosferu
Atmosféru, radost, sraz s rodinou
Atmosféra, světýlka, pohádky
Napětí a čekání s dětmi na ježíška.
Asi budu divná, ale na vánocích nejvíc prostě miluju kapra a salát 🤗🤗🤭🤭 uděláme si ho klidně i přes rok, ale to není prostě ono, vánoce jsou v tomhle TOP
Vůni stromečku, cukroví, atmosféru a rodinnou pohodu 🙂
Tak nějak všechno 😀. Světýlka, stromeček, setkávání, i dokonce ten shon, i když pořád tvrdím, že ne. 😂
Miluji to čekání, miluji předvánoční rána, kdy vstávám brzy-letos díky štěňátku ještě dřív 🙂,zapnu světýlka,stromeček,zapalim svíčku a užívám klid 💓
Vše, klid, pohodu, společné chvíle, žádný shon, radost dětí...
Rodinná setkání a vždy radost nejmenších členů rodiny ❤
To jak děti čekají, jestli Ježíšek opravdu přinese něco z toho, co mu napsaly. A o svátcích klid a pohodu.
Atmosféru...
Na Vánocích nejvíce miluju tu pohodu v období svátků, rodinná setkání, předávání dárků a to hlavně dětem... Na nich je nejvíce vidět ta nefalšovaná radost 🤩
Hlavne klid. Doufam,ze bude i letos🙏🙏🙏
rozzářené oči dětí, když poprvé uvidí stromeček ❤
Atmosféru
Klid a volno 😁 o Vánocích mám vždy nejdelší dovolenou za celý rok 🤩
Advent - čas před vánoci
Největší potěšení mám z čiré a bezelstné radosti v očích dětí u stromečku.
Všechno.
že mám doma manžela, protože je to jediný čas v roce, kdy nepracuje
To že je rodina pohromadě
Tu dětskou radost v očích
Atmosféra, těšení dětí se na dárky a stromeček
Atmosféru, kouzlo, takové to zastavení se, setkávání s rodinou
Krasnou vyzdobu se svetylky, vuni cukrovi, pohodu doma s rodinou a pohadky!
Atmosféru, a to, že je všetko tak nejak krajšie a pozitívnejšie 😊
Jídlo, atmosféru
Kouzlo toho vseho dohromady.
Nejvíc miluju, ze jsme všichni pohromadě a neděláme nic, krom sledování pohádek🙂
Vánoční atmosféru
Pohadky, atmosfera
Jiskry v dětských očích.
Spokojené děti u stromečku
Svítící stromeček a svíčky🙂
Nejvíce radost dětí a pak sníh, ale ten už teď moc nebývá :(
Jidlo 🤣
Miluji když jsme jako rodina všichni po hromadě a radost děti z dárečků
Když můžu udělat radost dárkem kterým potěším
Rozzářené oči našich dětí a to jejich nadšení 😘
Vše 🤩
Bramborový salát, stromeček a sníh ✌️
Všechno 😊
Vánoční pohodu, pohádky, vánoční atmosféru,radost z dárků.
Všechno - vánoční rodinnou pohodu, rozzářené dětské oči, stromeček, cukroví, pohádky, ... ❤
Stromeček a atmosféru s rodinou🥰
vánočná atmosferu - osvětlení večer, betlémy..
Atmosféru a radost dětí z dárečků od Ježíška 🙂
ten klid, pohodu, vůni jehličí a svíček, vánoční písničky a výzdobu všude, cukroví, prostě všechno ...
To že jsme všichni pohromadě, pohádky, stromeček 🌲☃️
Celou tu vánoční atmosféru, pohádky, koledy.
Volno.
Ty dětské oči, jak září dojetím, nadšením a překvapením ✨🎄💕
Atmosféru, radost, pokoj.
radost dětí nad rozbalování dárků
Vánoční atmosféru a pohodu 🙂
Radost dětí, atmosféru, klid.
Jsem pořád jako malé dítě, takže miluju světýlka 😀😅
Čas s rodinou, jen jednou v roce se schazíme úplně všichni ❤
Čas být s rodinou
Vánočka + Grinch, konečně klid po Vánočním shonu v obchodě
Dětskou radost pri rozbalování darku
Atmosféru a rodinnou pohodu 🙂
To, ze můžeme být spolu..
Atmosféru
Asi úplně všechno. Vyzdobena domácnost, pečení cukroví, co vymyslet aby měl obdarovany radost a hlavně to, ze jsme všichni spolu a děti jsou šťastný 😍
Vůně stromečku koledy a být spolu
Atmosféru, radost dětí z dárků
Rozzářená děcká očka
Vůní stromečku, cukroví, poslouchání koled a hlavně být v klidu s rodinou a nikam nespěchá, relaxovat a odpocivat
Mám ráda celou tu atmosféru už od dětství ale asi nejvíc miluju ten pocit, když se moje dárečky ostatním líbí a mají z nich radost. Pak to, že se sejdeme celá rodina. Pouštíme lodičky, rozkrajujeme jablíčko a koukáme na Pelíšky 😀
Úuuplně všechno. 🎄🎀🥰
No jasně že dárky😉🎄
Jejich mystiku. Symbol zrodu naděje... To mě na nich okouzluje.
Radost z darku a to ze jsme spolu, nikam se nespecha, nic neni potreba delat. A taky mam vzdycky 24. motyly v brise, jak se clovek tesi, je to krasny pocit
Světýlka,svíčky..a těšení se na Ježíška
rodina, radost z dárků, atmosféra
Miluji ty přípravy a očekávání a hlavně že můžeme být spolu
Adventni pripravy
Detskou radost.
Pohoda, rozzářená očička dcerky a čas strávený s rodinou
Upřímnou radost v dětských očích.
Volno a snih 😆
Atmosféru ❤️
Atmosféru na Štědrý večer. Nemuzu se dočkat, až děti budou rozbalovat dárky, budou překvapení a budou mít radost
Všechny ty vůně (jehličí, cukroví..), dobré jídlo a pití, dárečky a radost z nich, klid a pohodu, pohádky a vánoční filmy v tv 🌲
Miluji tu atmosféru
Atmosféru, těšení se, setkávání s rodinou. A jídlo. 😂
Atmosféru
Celkově tu atmosféru, rozsvícený stromeček, vonící cukroví ❤️
Stromeček🙂
Nejvíc asi tu dětskou radost a očekávání 🤩🎄
To napětí, než sníme večeři a rozbalime dárky
atmosféru, dětskou radost, rodinné setkání
Rodinná setkávání, na které letos není tolik času.
Atmosféru a že se sejdem s rodinou. Letos to bohužel moc nepůjde,tak je to pro mě smutnější.
Rozzářené oči dětí, když vidí dárky pod stromečkem.🙂
Těšení dětí 🙂
To, že jsme všichni spolu 😊
Atmosféru a to, že jsme všichni v klidu spolu ☺️
světýlka - v ulicích i v očích dětí
Atmosféra, světýlka, pohádky, cukroví...
Těšení se dětiček na Ježíška, to jak jsou pak veselé, že přišel 🙂
Mám ráda tu atmosféru okolo Vánoc.
Být s rodinou, stromeček, světýlka, cukroví a rozzářené dětské oči 🙂
Celou atmosféru Vánoc, Adventu, je to pro nás období přemýšlení, rozjímání, pokoje ♥️
Stromeček, cukroví a pohodu u pohádek.
Vůní stromečku, radost dětí
Dětské nadšení
Nejvíc miluju to sváteční jídlo. Hrachovku a kapra. Nejvíc se těším na kapra.
Atmosferu, nadseni a moznost byt s nejblizsimi...
Domácí pohodu
Světýlka, cukroví, kapra a volno z práce.
Těšení se, atmosféru, radost dětí. Světýlka, cukroví, salát, pohodu, pohádky...😂😂
Atmosféru, světýlka, výzdobu a to vše okolo, co dělá vánoce vánocemi. 🙂
to,že se sejde celá rodina pohromadě ❤
Dětskou radost z dárků a rodinu pohromadě 🙂
Kouzelnou atmosféru, čas s rodinou, pohodu, pohádky, cukroví! A nejvíc dětské nadšení u stromečku 😉
Atmosféru, rodinu spolu 🤩.
atmosféru, rodina spolu je samozřejmě super, ale to mám i mimo vánoce často naštěstí🙂 a tak nějak všecko dohromady... je t fakt takovej kouzelnější čas.)
Atmosferu, trhy, ktere se bohuzel nekonaji, vanocni mse, ktera nebude. Takze letos asi jen ta domaci atmosfera.
Jidlo 🤣🤣🤣🤣
že jsme všichni celé dny spolu
atmosféru, sníh, pohádky
Klid,atmosfera ze jsme vsichni po hromade,pohadky
Cukroví, pohádky, vůně, řízky a nejvíce klidný čas strávený s rodinou 🙂
Že jsme všichni dom, užíváme si pohodu, pohádky a nic nemusime
Atmosféru, pohodu a radost z dárku
Atmosféru, že se všichni společně sejdeme, stromeček
Budu se opakovat, ale ta atmosféra, ta je nejvíc 😊
Atmosféru, a společně strávený čas.
Pohodu,nemusí se spěchat a řešit co bude k jídlu 😂 řízky, salát, cukroví to jistí 😂
Dělat lidem radost s dárky 😊
Atmosféru 🎄, salát s kaprem
Pohodu, vůni jehličí, salát s řízkem... Ale počítám, že jak dítko roste, dostanou Vánoce úplně jiný náboj😊
Jak maji deti radost z darku.
Pohodu, atmosféru a rodinný kruh
Když se dětem rozzáří oči,když vidí stromeček,prskavky a dárečky 😊
Setkání s rodinou
Celkově tu atmosféru a pohodu kolem 😊
Pohodu, radost a dojmuti dětí z dárků
Pohodu, pohadky a radost z darku obdarovanych clenu
Lidi jsou na sebe milejší
Pohodu, cukroví, rodina spolu, dětská radost z dárečků...
Pohodu, šťastné děti, návštěvy u rodiny ☺️
Vůní cukroví, stromeček, světýlka a hlavně to že je rodina spolu a navštevy u blízkých, setkání s přátely.
Pocit tajemna než nadělí Ježíšek dárky
Rodinnou vánoční pohodu, nicnedělání a sledování pohádek.
Atmosféru 🙂
Rodinu. To jak se vždycky sejdeme opravdu všichni.
klid
Ten klid 🙂
Tu kouzelnou atmosferu, rodinnou pohodu, rozzarena detska ocka.😊
Tu atmosféru na Štědrý den 🤗
Že jsme pohromadě. 🥰
Mám ráda advent, to, jak se těší děti
Setkání s rodinou a domácí pohodu ❤️🎄
Radost z dárků a že jsme všichni spolu 🙂
Celkovou atmosféru, pohodu, klid u svítícího stromečku.
Sváteční pohodu a radost v očích děti 😊
To ze se sejdeme cela rodina pohromadě, u nas to cita 13 dospelych a 7 deti, to se malokdy povede takle zorganizovat 😊
Volno v praci? 😂
To že sme spolu, za iných okolností navštevovanie rodiny,ktorú mám tak ďaleko, cukroví a celá atmosféra Vianoc je krásna.
Na vánocích mám nejradši, když se 26. celá rodina sejde u babičky na její výbornou sváteční krůtu. Bojím se ale, že splní výhrůžky a letos to bude naposledy.
@ivakalinova Svetýlka,svíčky, dárky, jídlo a hlavně to,že je všechno klidnější, pomalejší, línější,žádný spěch a společný čas s rodinou(manželem),který je u nás celkem vzácný 🎄📺🎵🎁🍲😍
Natěšenost dětí, jejich radost z dárků a jistota aspoň tak dvou dnů zcela bez práce, jen pohádky, rodina, jídlo, procházky.
Radost, kterou synovi udělají dárky
radost deti a bramborovy salat 🙈
Volno.
klid a pohodu s rodinnou
Pohádky, stromeček, cukroví ale hlavně čas z rodinou.
Rozbalování dárků
Detske nadseni.
na Vánocích miluju úplně všechno
Odpočinek a čas bilancování.
To, že jsem s rodinou
To kouzlo okolo Vánoc, atmosféru 😍
Spolecny cas u pohadek s celou rodinou
Všechno 😊
Miluji dětskou radost z dárků. Ale letos se bavím, jak holky pořád řeší, jestli ten nebo ten dárek dostanou 😁 aktuálně to je baby Born chlapeček a holčička. Dostanou je, ale kdyby ne, tak si myslím že by byly zklany protože už jeaji i pojmenované 😁😁🤔
Pohodu a setkání s celou rodinou ,protože přez rok to dohromady nedáme 😉😍🎁
Tu atmosféru a těšení se dětí ☺️
Tu radost deti z rozsvíceneho stromku a z darku pod nim. ❤
Vánoční pohodu u tlevize s dětmi. Radost blízkých z dárků
Cukroví a pohádky
Radost dětí, rozzářené oči z dárků.
radost dětí
Advent, ten čas před svátky.
Celou atmosféru, pohádky, cukroví, stromeček...
rozzářené očka dětí a pohádky s cukrovím 🙂
Ten okamžik, kdy je všechno připravené a usedáme k prostřenému stolu.
Atmosféru a celou rodinu pohromadě.
Setkání celé rodiny
Světýlka, Koledy a překvapení 🙂
Celkovou atmosféru a pohádky
Vánoční pohodu bramborovy salat radost u stromečku
Vánoční světýlka odrážející se v nadšených dětských očích.
Atmosféru, klid, výzdobu, ridinu
Rozzářená očička dětí 🥰
tu sváteční atmosféru, klid a nadšené očekávání dětí
Atmosferu, stromecek, setkani s blizkymj
Atmosféru a to, že jsme všichni spolu
Světýlka, cukroví, atmosféra, stromeček 🎄,prostě vše okolo nich ♥️
atmosféru , svězýlka, stromeček , dobrůtky
Snad všechno, rozzáření dětských očí nad dárky, stromeček který spolu strojíme, pečení cukrový...
Stromeček
Nejradsi mam rozbalovani darku, rada sleduju, jak se libi, ta radost v ocich... Hlavne teda u syna samozrejme. 😃
Vánoční atmosféru kdy se mají všichni rádi a Vánoční tradice u kterých se nasmějeme ❤ a samozřejmě tu radost s dárků
Stromeček a chvíle s rodinou
Vánoční atmosféra, stromeček, cukroví, pohádky a letos se těším na synovi rozzářený očička a jeho šibalský úsměv až uvidí nazdobený stromeček a spoustu dárků.
Šťastné děti 😍
vánoční pohodu s rodinou
To že jsme spolu a tu radost v deckych očích 😍😊❤️
Radost dětí, pohodu s rodinou, pohádky, světýlka, VÁNOCE 😍😍😍
Stromeček svetelka a cukroví
Miluji tu kouzelnou atmosféru. To těšení děti které je všude ve vzduchu.
Miluji pohádky a ozdobený stromeček
Atmosféru a klid.
Atmosféru a pohodu
Atmosféru, rozzářené oči svého syna když vidí stromeček a dárky
Určitě pohádky a nejvíc se těším na radost z dárečků pro dceru
Světýlka, cukroví
Pohádky a výzdobu
Atmosféru a že jsme všichni spolu 😊
atmosféru,cukroví,pohodu s rodinou
Jednoznačně atmosféru, takovou jiný den nemá...
Dárky a překvapení 🙂.
to že je rodina spolu a celkově tu atmosféru - stromeček, cukroví, dárky, pohádky, půlnoční 🙂
rozbalování dárků u dětí 🙂
atmosféru
Pečení cukroví a radost dětí z dárků 🙂
Radost všech z dárečků a salát s kaprem 😀
Klid, pohodu, pohádky, cukroví...
Radost děti ☺
Radost děti.
Čas který pro sebe máme
Nejvíc miluji ten společný čas, radost, povídání a spoustu smíchu! 😄
Atmosféru, cukroví, radost u dětí
Že jsme všichni pohromadě
Uvolněnou atmosféru, radost z dárků, pohodu.
Atmosféru a stromeček
Na Vánocích miluju rozzářené oči mých dětí a setkávání s rodinou ♥️
Společný čas u pohádek a rozsvíceného stromečku ☺️🎄
Rodina pohromadě, radost v dětských očích a popravdě já jídlo 😄
Radost v očích děti 😍
rozzářené dětské oči
Úplně nejvíce to že jsme spolu, dětskou radost z dárečků a stromečku ☺
Dárky, cokroví, stromeček, radost dětí ☺️
Nadšení dítěte
Radost v detskych ocich a pohodu..ze muzeme byt doma
To že jsme několik dnů všichni spolu v klidu doma...
Vyrábění výzdoby se synem a pečení cukroví. Vánoční pohádky a svařák 😄🎄
Nejvíc miluju rozzarene oči dcery.... Letošní vánoce už obou dcer..
🙂
Pohádky .. 🙂 miluji to že se na ně můžu dívat od rána :D pač už všechno mám den dopředu udělané ;)
pohádky
atmosféru vanoc
Atmosféru a to, že lidi jsou k sobě hodnější 💖
Výzdobu, pohádky, cukroví a radost dcerky z dárečků 🙂
rozzářené oči dětí 😉
Sváteční dny s rodinou ❤
Pohádky s rodinou a celkovou atmosféru.
Rodinou pohodu a to "teplo rodinného krbu", skvělé jídlo a vůně které to doprovází, těšení se na dárky a překvapení, že i když všichni všem říkají, že nic nechtějí, přesto je vždy pod stromečkem plno.
všechno: reakci na dárky, atmosféru, vůni, jídlo, stromek...................
To, že jsme všichni spolu, atmosféra vánoc, nadšení u rozbalování dárků.
Atmosféra Vánoc, radost dcer z dárků, pohádky, .....
Ze ae všichni sejdeme spolu
klid a pohodu domova.
Asi vidět v dětech to těšení a radost 😊
Vůni stromku, dětské teseni se na ježíška, světýlka
Atmosféru vánoc, radost z dárků...
atmosferu,pohodu,snih,pohadky
Radost ze stromečku a dárků u dětí a taky to, že je rodina spolu. Tento rok to bohužel úplně nevyjde..
Asi to ze jsme spolu, ze máme na sebe vic času
Radost z dárků a že se sejdem celá rodina
Vůni stromečku, cukroví a nefalšovanou dětskou radost.
atmosféru světýlek, svíček, vuní a výzdoby a samozřejmě cukroví 🙂
Radost dětí z dárků, které přinesl Ježíšek, vánoční rodinná a přátelská setkávání, pohádky, dobré jídlo a pití,...
Vůni stromecku, pohádky, dětskou radost
Radost děti z výzdoby a z dárečků.
Čas strávených s rodinou
Vůni vánočního stromečku
Radost dětí z dárků
Že jsme všichni spolu
Rodinu pospolu a tu atmosféru
Nejvíce rozzářené oči dětí z dárků
cas s rodinou
Na vánocích mám ráda tu pohodu, a radost z dárku ostatních
Nejraději mám to, že můžu jíst tolik sladkého, kolik chci a občas mě ještě pobízejí, ať si dám 🙂
Prázdniny!!!
učitelka🙂
vánoční atmosféru
Když se všechno večer zklidní....
čas s mojí maminkou a rodinou..a už druhým rokem i s dcerkou!!!miluju je!!!
Pohádky,klid a pohodu a pocit,že nic nemusíme.
Setkání s rodinou a velkou rodinnou večeři, letos víc než kdy jindy.
na Vánocích nejvíce miluju tu vůni - cukroví, kapr, salát a samozřejmně setkání s rodinou a sledování pohádek 🙂
Co mám děti, tak miluji jejich očekávání, napětí, rozzarena očka u vánočního stromku
Pohádky, cukroví, výzdobu, pohodu a co mám dítě, na nich miluju úplně vše.
Pohádky od rána do večera
Dětskou radost
Celou tu atmosféru a radost syna 💗
Vánoční trhy, punč, vůni cukroví a svařeného vína, stromeček a hlavně setkání s rodinou.
Děti
Atmosferu a vse co k tomu patri
Dětské očekávání a radost 🙂
Pohádky
Vánoční atmosféru
Týden u manželových rodičů, kde se denně zpívají u stromečku koledy, chodí na procházky, děti obvykle utečou jak jen můžou k tetě🙂 a já se jen tak mám...
Přípravu! Rada vybírám dárky, balim je, peču a tak
Klid a pohodu
Nejvíc miluji, ze jsme rodina pohromadě a máme se radi a je nam dobre 🎄
KONEC!


Atmosféru, světýlka, vůní cukroví, ozdoby a stromeček.