icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    14. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 15
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit o balení hadříků Microfibre COLORS.
Hadřík možné použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje, je možné ho prát v pračce na 60°. Odstraní více než 99% bakterií jen za pomocí vody.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - co milujete na Vánocích nejvíce?

Odpovídat můžete od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

avatar

Atmosféru, světýlka, vůní cukroví, ozdoby a stromeček.

14. pro 2020
avatar

Mám ráda když má rodina radost z dárků 😊

14. pro 2020
avatar

Pro letošní vánoce to vyhrává vaječný koňak 🤣🤣

14. pro 2020
avatar

Nejvíce rozzářené oči dětí, když vidí dárky pod stromečkem.

14. pro 2020
avatar

Dětské natěšení než se jde ke stromečku🎄

14. pro 2020
avatar

Tu atmosferu a sledovat to, jak to malá vnímá a prožívá.

14. pro 2020
avatar

Rodinné setkání, dětské nadšeni, atmosféra a výzdoba 🙂

14. pro 2020
avatar

Světýlka, cukroví, slavnostní atmosféru plnou očekávání a hlavně rozzářená dětská očka

14. pro 2020
avatar

Atmosféru a pohodu u pohádek

14. pro 2020
avatar

Rodinu pohromadě 🤗

14. pro 2020
avatar

Radost dětí.

14. pro 2020
avatar

To kouzlo, atmosféru, rozzařene oči dětí

14. pro 2020
avatar

To, že se sejde rodina 👪

14. pro 2020
avatar

To, ze jsme pohromade a svitici oci deti u stromecku.

15. pro 2020
avatar

Nejraději mám těšení se a velkou radost dětí.

15. pro 2020
avatar

Rozsvícené očíčka dětí u stromečku

15. pro 2020
avatar

Chvíle s rodinou

15. pro 2020
avatar

Rozhodně atmosféru...ať už jde o světýlka nebo o svařák. Od dětství mám na vánoce překrásné vzpomínky a snažím se je vytvářet i malé. Miluju celé to kouzlo Vánoc.

15. pro 2020
avatar

Radost deti

15. pro 2020
avatar

Co jsem máma tak radost té naší opice 😊 a hned zatím je dárek jako překvapení, jak pro ostatní tak i pro mě.

15. pro 2020
avatar

Radost dětí, jinak bych vánoce snad ani mít nemusela

15. pro 2020
avatar

Nejhezčí je radost dětí a společně strávený čas s rodinou

15. pro 2020
avatar

Vůni,atmosféru a čas strávený s rodinou 😊

15. pro 2020
avatar

Že jsme spolu💚 a teď radost v synovych očích, když uvidí svítící stromeček🌲

15. pro 2020
avatar

Ta radost z dárků a příjemná atmosféra je opravdu to nej👍🏼 😍

15. pro 2020
avatar

Setkani s rodinou, manzelovu dovolenou

15. pro 2020
avatar

To, že nemusím do práce a mohu trávit čas s rodinou u pohádek, na procházce a tak a samozřejmě štědrovečerní večeři a následne rozbalování dárečků.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, radost

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a to, že má manžel dovolenou a trávíme čas spolu s naší dcerkou ❤️

15. pro 2020
avatar

Pohodu

15. pro 2020
avatar

Spolu straveny cas a to, ze neni kam spechat.

15. pro 2020
avatar

Jsme vsichni pohromade a rozzarene oci deti🤩

15. pro 2020
avatar

Všechno 😊

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, klid, to, že se všichni sejdeme

15. pro 2020
avatar

Radost dětí.

15. pro 2020
avatar

Bramborový salát - dělam ho totiž jen na vánoce. 😂

15. pro 2020
avatar

Nejvíc mám ráda ty chvíle než se jde ke stromečku,jak jsou děti nedočkavé a natěšené a potom ta radost z těch dárků.

15. pro 2020
avatar

Pohodu, dobroty, že se sejde celá rodina a nakupování dárků...jsem totiž shopaholik 🙂

15. pro 2020
avatar

Atmosféra, klid, pohoda... Radost děti, setkání s rodinou. A pokud se k tomu všemu přidá sníh a zimní radovánky je to úplně nej

15. pro 2020
avatar

Dárky🙂

15. pro 2020
avatar

Všechno 🙈 Bramborový salát 😁, cukroví, svařák, shánění dárků 🎁, stromeček, světýlka

15. pro 2020
avatar

Atmosféru u stromečku, pohodu a klid doma s nejbližšími 🙂

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a radost dětí z dárečků

15. pro 2020
avatar

Ten klid a když dárky udělají radost.

15. pro 2020
avatar

To, že jsme všichni spolu, atmosféru a radost a překvapení ostatních z dárků

15. pro 2020
avatar

Že jsem všichni spolu

15. pro 2020
avatar

Vánoční večeři, kdy jsme celá rodina pohromadě, letos se nas sejde hodně..❤️

15. pro 2020
avatar

Vždy se scházíme celá rodina. Radost a nedočkavost děti.

15. pro 2020
avatar

Ja ani nevim,ale vanoce jsou pro me synonymem pohody. A prichazi pro me v okamziku, kdy vidim venku prvni svetylka na stromech, oknech, domech.. Tohle miluju. Miluju tu atmosferu 🙂

15. pro 2020
avatar

Určitě radost dětí z dárků a to, že jsme všichni pohromadě

15. pro 2020
avatar

Radost deti z dárků a ten pohodový čas strávený s rodinou.

15. pro 2020
avatar

radost dětí u stromečku 🙂

15. pro 2020
avatar

Těšení se. A světýlka.

15. pro 2020
avatar

pohádky a br.salát

15. pro 2020
avatar

Světýlka

15. pro 2020
avatar

Rozzářená dětska očička

15. pro 2020
avatar

Detskou radost a atmosferu

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, radost, sraz s rodinou

15. pro 2020
avatar

Atmosféra, světýlka, pohádky

15. pro 2020
avatar

Napětí a čekání s dětmi na ježíška.

15. pro 2020
avatar

Asi budu divná, ale na vánocích nejvíc prostě miluju kapra a salát 🤗🤗🤭🤭 uděláme si ho klidně i přes rok, ale to není prostě ono, vánoce jsou v tomhle TOP

15. pro 2020
avatar

Vůni stromečku, cukroví, atmosféru a rodinnou pohodu 🙂

15. pro 2020
avatar

Tak nějak všechno 😀. Světýlka, stromeček, setkávání, i dokonce ten shon, i když pořád tvrdím, že ne. 😂

15. pro 2020
avatar

Miluji to čekání, miluji předvánoční rána, kdy vstávám brzy-letos díky štěňátku ještě dřív 🙂,zapnu světýlka,stromeček,zapalim svíčku a užívám klid 💓

15. pro 2020
avatar

Vše, klid, pohodu, společné chvíle, žádný shon, radost dětí...

15. pro 2020
avatar

Rodinná setkání a vždy radost nejmenších členů rodiny ❤

15. pro 2020
avatar

To jak děti čekají, jestli Ježíšek opravdu přinese něco z toho, co mu napsaly. A o svátcích klid a pohodu.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru...

15. pro 2020
avatar

Na Vánocích nejvíce miluju tu pohodu v období svátků, rodinná setkání, předávání dárků a to hlavně dětem... Na nich je nejvíce vidět ta nefalšovaná radost 🤩

15. pro 2020
avatar

Hlavne klid. Doufam,ze bude i letos🙏🙏🙏

15. pro 2020
avatar

rozzářené oči dětí, když poprvé uvidí stromeček ❤

15. pro 2020
avatar

Atmosféru

15. pro 2020
avatar

Klid a volno 😁 o Vánocích mám vždy nejdelší dovolenou za celý rok 🤩

15. pro 2020
avatar

Advent - čas před vánoci

15. pro 2020
avatar

Největší potěšení mám z čiré a bezelstné radosti v očích dětí u stromečku.

15. pro 2020
avatar

Všechno.

15. pro 2020
avatar

že mám doma manžela, protože je to jediný čas v roce, kdy nepracuje

15. pro 2020
avatar

To že je rodina pohromadě

15. pro 2020
avatar

Tu dětskou radost v očích

15. pro 2020
avatar

Atmosféra, těšení dětí se na dárky a stromeček

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, kouzlo, takové to zastavení se, setkávání s rodinou

15. pro 2020
avatar

Krasnou vyzdobu se svetylky, vuni cukrovi, pohodu doma s rodinou a pohadky!

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, a to, že je všetko tak nejak krajšie a pozitívnejšie 😊

15. pro 2020
avatar

Jídlo, atmosféru

15. pro 2020
avatar

Kouzlo toho vseho dohromady.

15. pro 2020
avatar

Nejvíc miluju, ze jsme všichni pohromadě a neděláme nic, krom sledování pohádek🙂

15. pro 2020
avatar

Vánoční atmosféru

15. pro 2020
avatar

Pohadky, atmosfera

15. pro 2020
avatar

Jiskry v dětských očích.

15. pro 2020
avatar

Spokojené děti u stromečku

15. pro 2020
avatar

Svítící stromeček a svíčky🙂

15. pro 2020
avatar

Nejvíce radost dětí a pak sníh, ale ten už teď moc nebývá :(

15. pro 2020
avatar

Jidlo 🤣

15. pro 2020
avatar

Miluji když jsme jako rodina všichni po hromadě a radost děti z dárečků

15. pro 2020
avatar

Když můžu udělat radost dárkem kterým potěším

15. pro 2020
avatar

Rozzářené oči našich dětí a to jejich nadšení 😘

15. pro 2020
avatar

Vše 🤩

15. pro 2020
avatar

Bramborový salát, stromeček a sníh ✌️

15. pro 2020
avatar

Všechno 😊

15. pro 2020
avatar

Vánoční pohodu, pohádky, vánoční atmosféru,radost z dárků.

15. pro 2020
avatar

Všechno - vánoční rodinnou pohodu, rozzářené dětské oči, stromeček, cukroví, pohádky, ... ❤

15. pro 2020
avatar

Stromeček a atmosféru s rodinou🥰

15. pro 2020
avatar

vánočná atmosferu - osvětlení večer, betlémy..

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a radost dětí z dárečků od Ježíška 🙂

15. pro 2020
avatar

ten klid, pohodu, vůni jehličí a svíček, vánoční písničky a výzdobu všude, cukroví, prostě všechno ...

15. pro 2020
avatar

To že jsme všichni pohromadě, pohádky, stromeček 🌲☃️

15. pro 2020
avatar

Celou tu vánoční atmosféru, pohádky, koledy.

15. pro 2020
avatar

Volno.

15. pro 2020
avatar

Ty dětské oči, jak září dojetím, nadšením a překvapením ✨🎄💕

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, radost, pokoj.

15. pro 2020
avatar

radost dětí nad rozbalování dárků

15. pro 2020
avatar

Vánoční atmosféru a pohodu 🙂

15. pro 2020
avatar

Radost dětí, atmosféru, klid.

15. pro 2020
avatar

Jsem pořád jako malé dítě, takže miluju světýlka 😀😅

15. pro 2020
avatar

Čas s rodinou, jen jednou v roce se schazíme úplně všichni ❤

15. pro 2020
avatar

Čas být s rodinou

15. pro 2020
avatar

Vánočka + Grinch, konečně klid po Vánočním shonu v obchodě

15. pro 2020
avatar

Dětskou radost pri rozbalování darku

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a rodinnou pohodu 🙂

15. pro 2020
avatar

To, ze můžeme být spolu..

15. pro 2020
avatar

Atmosféru

15. pro 2020
avatar

Asi úplně všechno. Vyzdobena domácnost, pečení cukroví, co vymyslet aby měl obdarovany radost a hlavně to, ze jsme všichni spolu a děti jsou šťastný 😍

15. pro 2020
avatar

Vůně stromečku koledy a být spolu

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, radost dětí z dárků

15. pro 2020
avatar

Rozzářená děcká očka

15. pro 2020
avatar

Vůní stromečku, cukroví, poslouchání koled a hlavně být v klidu s rodinou a nikam nespěchá, relaxovat a odpocivat

15. pro 2020
avatar

Mám ráda celou tu atmosféru už od dětství ale asi nejvíc miluju ten pocit, když se moje dárečky ostatním líbí a mají z nich radost. Pak to, že se sejdeme celá rodina. Pouštíme lodičky, rozkrajujeme jablíčko a koukáme na Pelíšky 😀

15. pro 2020
avatar

Úuuplně všechno. 🎄🎀🥰

15. pro 2020
avatar

No jasně že dárky😉🎄

15. pro 2020
avatar

Jejich mystiku. Symbol zrodu naděje... To mě na nich okouzluje.

15. pro 2020
avatar

Radost z darku a to ze jsme spolu, nikam se nespecha, nic neni potreba delat. A taky mam vzdycky 24. motyly v brise, jak se clovek tesi, je to krasny pocit

15. pro 2020
avatar

Světýlka,svíčky..a těšení se na Ježíška

15. pro 2020
avatar

rodina, radost z dárků, atmosféra

15. pro 2020
avatar

Miluji ty přípravy a očekávání a hlavně že můžeme být spolu

15. pro 2020
avatar

Adventni pripravy

15. pro 2020
avatar

Detskou radost.

15. pro 2020
avatar

Pohoda, rozzářená očička dcerky a čas strávený s rodinou

15. pro 2020
avatar

Upřímnou radost v dětských očích.

15. pro 2020
avatar

Volno a snih 😆

15. pro 2020
avatar

Atmosféru ❤️

15. pro 2020
avatar

Atmosféru na Štědrý večer. Nemuzu se dočkat, až děti budou rozbalovat dárky, budou překvapení a budou mít radost

15. pro 2020
avatar

Všechny ty vůně (jehličí, cukroví..), dobré jídlo a pití, dárečky a radost z nich, klid a pohodu, pohádky a vánoční filmy v tv 🌲

15. pro 2020
avatar

Miluji tu atmosféru

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, těšení se, setkávání s rodinou. A jídlo. 😂

15. pro 2020
avatar

Atmosféru

15. pro 2020
avatar

Celkově tu atmosféru, rozsvícený stromeček, vonící cukroví ❤️

15. pro 2020
avatar

Stromeček🙂

15. pro 2020
avatar

Nejvíc asi tu dětskou radost a očekávání 🤩🎄

15. pro 2020
avatar

To napětí, než sníme večeři a rozbalime dárky

15. pro 2020
avatar

atmosféru, dětskou radost, rodinné setkání

15. pro 2020
avatar

Rodinná setkávání, na které letos není tolik času.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a že se sejdem s rodinou. Letos to bohužel moc nepůjde,tak je to pro mě smutnější.

15. pro 2020
avatar

Rozzářené oči dětí, když vidí dárky pod stromečkem.🙂

15. pro 2020
avatar

Těšení dětí 🙂

15. pro 2020
avatar

To, že jsme všichni spolu 😊

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a to, že jsme všichni v klidu spolu ☺️

15. pro 2020
avatar

světýlka - v ulicích i v očích dětí

15. pro 2020
avatar

Atmosféra, světýlka, pohádky, cukroví...

15. pro 2020
avatar

Těšení se dětiček na Ježíška, to jak jsou pak veselé, že přišel 🙂

15. pro 2020
avatar

Mám ráda tu atmosféru okolo Vánoc.

15. pro 2020
avatar

Být s rodinou, stromeček, světýlka, cukroví a rozzářené dětské oči 🙂

15. pro 2020
avatar

Celou atmosféru Vánoc, Adventu, je to pro nás období přemýšlení, rozjímání, pokoje ♥️

15. pro 2020
avatar

Stromeček, cukroví a pohodu u pohádek.

15. pro 2020
avatar

Vůní stromečku, radost dětí

15. pro 2020
avatar

Dětské nadšení

15. pro 2020
avatar

Nejvíc miluju to sváteční jídlo. Hrachovku a kapra. Nejvíc se těším na kapra.

15. pro 2020
avatar

Atmosferu, nadseni a moznost byt s nejblizsimi...

15. pro 2020
avatar

Domácí pohodu

15. pro 2020
avatar

Světýlka, cukroví, kapra a volno z práce.

15. pro 2020
avatar

Těšení se, atmosféru, radost dětí. Světýlka, cukroví, salát, pohodu, pohádky...😂😂

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, světýlka, výzdobu a to vše okolo, co dělá vánoce vánocemi. 🙂

15. pro 2020
avatar

to,že se sejde celá rodina pohromadě ❤

15. pro 2020
avatar

Dětskou radost z dárků a rodinu pohromadě 🙂

15. pro 2020
avatar

Kouzelnou atmosféru, čas s rodinou, pohodu, pohádky, cukroví! A nejvíc dětské nadšení u stromečku 😉

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, rodinu spolu 🤩.

15. pro 2020
avatar

atmosféru, rodina spolu je samozřejmě super, ale to mám i mimo vánoce často naštěstí🙂 a tak nějak všecko dohromady... je t fakt takovej kouzelnější čas.)

15. pro 2020
avatar

Atmosferu, trhy, ktere se bohuzel nekonaji, vanocni mse, ktera nebude. Takze letos asi jen ta domaci atmosfera.

15. pro 2020
avatar

Jidlo 🤣🤣🤣🤣

15. pro 2020
avatar

že jsme všichni celé dny spolu

15. pro 2020
avatar

atmosféru, sníh, pohádky

15. pro 2020
avatar

Klid,atmosfera ze jsme vsichni po hromade,pohadky

15. pro 2020
avatar

Cukroví, pohádky, vůně, řízky a nejvíce klidný čas strávený s rodinou 🙂

15. pro 2020
avatar

Že jsme všichni dom, užíváme si pohodu, pohádky a nic nemusime

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, pohodu a radost z dárku

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, že se všichni společně sejdeme, stromeček

15. pro 2020
avatar

Budu se opakovat, ale ta atmosféra, ta je nejvíc 😊

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, a společně strávený čas.

15. pro 2020
avatar

Pohodu,nemusí se spěchat a řešit co bude k jídlu 😂 řízky, salát, cukroví to jistí 😂

15. pro 2020
avatar

Dělat lidem radost s dárky 😊

15. pro 2020
avatar

Atmosféru 🎄, salát s kaprem

15. pro 2020
avatar

Pohodu, vůni jehličí, salát s řízkem... Ale počítám, že jak dítko roste, dostanou Vánoce úplně jiný náboj😊

15. pro 2020
avatar

Jak maji deti radost z darku.

15. pro 2020
avatar

Pohodu, atmosféru a rodinný kruh

15. pro 2020
avatar

Když se dětem rozzáří oči,když vidí stromeček,prskavky a dárečky 😊

15. pro 2020
avatar

Setkání s rodinou

15. pro 2020
avatar

Celkově tu atmosféru a pohodu kolem 😊

15. pro 2020
avatar

Pohodu, radost a dojmuti dětí z dárků

15. pro 2020
avatar

Pohodu, pohadky a radost z darku obdarovanych clenu

15. pro 2020
avatar

Lidi jsou na sebe milejší

15. pro 2020
avatar

Pohodu, cukroví, rodina spolu, dětská radost z dárečků...

15. pro 2020
avatar

Pohodu, šťastné děti, návštěvy u rodiny ☺️

15. pro 2020
avatar

Vůní cukroví, stromeček, světýlka a hlavně to že je rodina spolu a navštevy u blízkých, setkání s přátely.

15. pro 2020
avatar

Pocit tajemna než nadělí Ježíšek dárky

15. pro 2020
avatar

Rodinnou vánoční pohodu, nicnedělání a sledování pohádek.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru 🙂

15. pro 2020
avatar

Rodinu. To jak se vždycky sejdeme opravdu všichni.

15. pro 2020
avatar
15. pro 2020
avatar

Ten klid 🙂

15. pro 2020
avatar

Tu kouzelnou atmosferu, rodinnou pohodu, rozzarena detska ocka.😊

15. pro 2020
avatar

Tu atmosféru na Štědrý den 🤗

15. pro 2020
avatar

Že jsme pohromadě. 🥰

15. pro 2020
avatar

Mám ráda advent, to, jak se těší děti

15. pro 2020
avatar

Setkání s rodinou a domácí pohodu ❤️🎄

15. pro 2020
avatar

Radost z dárků a že jsme všichni spolu 🙂

15. pro 2020
avatar

Celkovou atmosféru, pohodu, klid u svítícího stromečku.

15. pro 2020
avatar

Sváteční pohodu a radost v očích děti 😊

15. pro 2020
avatar

To ze se sejdeme cela rodina pohromadě, u nas to cita 13 dospelych a 7 deti, to se malokdy povede takle zorganizovat 😊

15. pro 2020
avatar

Volno v praci? 😂

15. pro 2020
avatar

To že sme spolu, za iných okolností navštevovanie rodiny,ktorú mám tak ďaleko, cukroví a celá atmosféra Vianoc je krásna.

15. pro 2020
avatar

Na vánocích mám nejradši, když se 26. celá rodina sejde u babičky na její výbornou sváteční krůtu. Bojím se ale, že splní výhrůžky a letos to bude naposledy.

15. pro 2020
avatar

@ivakalinova Svetýlka,svíčky, dárky, jídlo a hlavně to,že je všechno klidnější, pomalejší, línější,žádný spěch a společný čas s rodinou(manželem),který je u nás celkem vzácný 🎄📺🎵🎁🍲😍

15. pro 2020
avatar

Natěšenost dětí, jejich radost z dárků a jistota aspoň tak dvou dnů zcela bez práce, jen pohádky, rodina, jídlo, procházky.

15. pro 2020
avatar

Radost, kterou synovi udělají dárky

15. pro 2020
avatar

radost deti a bramborovy salat 🙈

15. pro 2020
avatar

Volno.

15. pro 2020
avatar

klid a pohodu s rodinnou

15. pro 2020
avatar

Pohádky, stromeček, cukroví ale hlavně čas z rodinou.

15. pro 2020
avatar

Rozbalování dárků

15. pro 2020
avatar

Detske nadseni.

15. pro 2020
avatar

na Vánocích miluju úplně všechno

15. pro 2020
avatar

Odpočinek a čas bilancování.

15. pro 2020
avatar

To, že jsem s rodinou

15. pro 2020
avatar

To kouzlo okolo Vánoc, atmosféru 😍

15. pro 2020
avatar

Spolecny cas u pohadek s celou rodinou

15. pro 2020
avatar

Všechno 😊

15. pro 2020
avatar

Miluji dětskou radost z dárků. Ale letos se bavím, jak holky pořád řeší, jestli ten nebo ten dárek dostanou 😁 aktuálně to je baby Born chlapeček a holčička. Dostanou je, ale kdyby ne, tak si myslím že by byly zklany protože už jeaji i pojmenované 😁😁🤔

15. pro 2020
avatar

Pohodu a setkání s celou rodinou ,protože přez rok to dohromady nedáme 😉😍🎁

15. pro 2020
avatar

Tu atmosféru a těšení se dětí ☺️

15. pro 2020
avatar

Tu radost deti z rozsvíceneho stromku a z darku pod nim. ❤

15. pro 2020
avatar

Vánoční pohodu u tlevize s dětmi. Radost blízkých z dárků

15. pro 2020
avatar

Cukroví a pohádky

15. pro 2020
avatar

Radost dětí, rozzářené oči z dárků.

15. pro 2020
avatar

radost dětí

15. pro 2020
avatar

Advent, ten čas před svátky.

15. pro 2020
avatar

Celou atmosféru, pohádky, cukroví, stromeček...

15. pro 2020
avatar

rozzářené očka dětí a pohádky s cukrovím 🙂

15. pro 2020
avatar

Ten okamžik, kdy je všechno připravené a usedáme k prostřenému stolu.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a celou rodinu pohromadě.

15. pro 2020
avatar

Setkání celé rodiny

15. pro 2020
avatar

Světýlka, Koledy a překvapení 🙂

15. pro 2020
avatar

Celkovou atmosféru a pohádky

15. pro 2020
avatar

Vánoční pohodu bramborovy salat radost u stromečku

15. pro 2020
avatar

Vánoční světýlka odrážející se v nadšených dětských očích.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, klid, výzdobu, ridinu

15. pro 2020
avatar

Rozzářená očička dětí 🥰

15. pro 2020
avatar

tu sváteční atmosféru, klid a nadšené očekávání dětí

15. pro 2020
avatar

Atmosferu, stromecek, setkani s blizkymj

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a to, že jsme všichni spolu

15. pro 2020
avatar

Světýlka, cukroví, atmosféra, stromeček 🎄,prostě vše okolo nich ♥️

15. pro 2020
avatar

atmosféru , svězýlka, stromeček , dobrůtky

15. pro 2020
avatar

Snad všechno, rozzáření dětských očí nad dárky, stromeček který spolu strojíme, pečení cukrový...

15. pro 2020
avatar

Stromeček

15. pro 2020
avatar

Nejradsi mam rozbalovani darku, rada sleduju, jak se libi, ta radost v ocich... Hlavne teda u syna samozrejme. 😃

15. pro 2020
avatar

Vánoční atmosféru kdy se mají všichni rádi a Vánoční tradice u kterých se nasmějeme ❤ a samozřejmě tu radost s dárků

15. pro 2020
avatar

Stromeček a chvíle s rodinou

15. pro 2020
avatar

Vánoční atmosféra, stromeček, cukroví, pohádky a letos se těším na synovi rozzářený očička a jeho šibalský úsměv až uvidí nazdobený stromeček a spoustu dárků.

15. pro 2020
avatar

Šťastné děti 😍

15. pro 2020
avatar

vánoční pohodu s rodinou

15. pro 2020
avatar

To že jsme spolu a tu radost v deckych očích 😍😊❤️

15. pro 2020
avatar

Radost dětí, pohodu s rodinou, pohádky, světýlka, VÁNOCE 😍😍😍

15. pro 2020
avatar

Stromeček svetelka a cukroví

15. pro 2020
avatar

Miluji tu kouzelnou atmosféru. To těšení děti které je všude ve vzduchu.

15. pro 2020
avatar

Miluji pohádky a ozdobený stromeček

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a klid.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a pohodu

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, rozzářené oči svého syna když vidí stromeček a dárky

15. pro 2020
avatar

Určitě pohádky a nejvíc se těším na radost z dárečků pro dceru

15. pro 2020
avatar

Světýlka, cukroví

15. pro 2020
avatar

Pohádky a výzdobu

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a že jsme všichni spolu 😊

15. pro 2020
avatar

atmosféru,cukroví,pohodu s rodinou

15. pro 2020
avatar

Jednoznačně atmosféru, takovou jiný den nemá...

15. pro 2020
avatar

Dárky a překvapení 🙂.

15. pro 2020
avatar

to že je rodina spolu a celkově tu atmosféru - stromeček, cukroví, dárky, pohádky, půlnoční 🙂

15. pro 2020
avatar

rozbalování dárků u dětí 🙂

15. pro 2020
avatar

atmosféru

15. pro 2020
avatar

Pečení cukroví a radost dětí z dárků 🙂

15. pro 2020
avatar

Radost všech z dárečků a salát s kaprem 😀

15. pro 2020
avatar

Klid, pohodu, pohádky, cukroví...

15. pro 2020
avatar

Radost děti ☺

15. pro 2020
avatar

Radost děti.

15. pro 2020
avatar

Čas který pro sebe máme

15. pro 2020
avatar

Nejvíc miluji ten společný čas, radost, povídání a spoustu smíchu! 😄

15. pro 2020
avatar

Atmosféru, cukroví, radost u dětí

15. pro 2020
avatar

Že jsme všichni pohromadě

15. pro 2020
avatar

Uvolněnou atmosféru, radost z dárků, pohodu.

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a stromeček

15. pro 2020
avatar

Na Vánocích miluju rozzářené oči mých dětí a setkávání s rodinou ♥️

15. pro 2020
avatar

Společný čas u pohádek a rozsvíceného stromečku ☺️🎄

15. pro 2020
avatar

Rodina pohromadě, radost v dětských očích a popravdě já jídlo 😄

15. pro 2020
avatar

Radost v očích děti 😍

15. pro 2020
avatar

rozzářené dětské oči

15. pro 2020
avatar

Úplně nejvíce to že jsme spolu, dětskou radost z dárečků a stromečku ☺

15. pro 2020
avatar

Dárky, cokroví, stromeček, radost dětí ☺️

15. pro 2020
avatar

Nadšení dítěte

15. pro 2020
avatar

Radost v detskych ocich a pohodu..ze muzeme byt doma

15. pro 2020
avatar

To že jsme několik dnů všichni spolu v klidu doma...

15. pro 2020
avatar

Vyrábění výzdoby se synem a pečení cukroví. Vánoční pohádky a svařák 😄🎄

15. pro 2020
avatar

Nejvíc miluju rozzarene oči dcery.... Letošní vánoce už obou dcer..
🙂

15. pro 2020
avatar

Pohádky .. 🙂 miluji to že se na ně můžu dívat od rána :D pač už všechno mám den dopředu udělané ;)

15. pro 2020
avatar

pohádky

15. pro 2020
avatar

atmosféru vanoc

15. pro 2020
avatar

Atmosféru a to, že lidi jsou k sobě hodnější 💖

15. pro 2020
avatar

Výzdobu, pohádky, cukroví a radost dcerky z dárečků 🙂

15. pro 2020
avatar

rozzářené oči dětí 😉

15. pro 2020
avatar

Sváteční dny s rodinou ❤

15. pro 2020
avatar

Pohádky s rodinou a celkovou atmosféru.

15. pro 2020
avatar

Rodinou pohodu a to "teplo rodinného krbu", skvělé jídlo a vůně které to doprovází, těšení se na dárky a překvapení, že i když všichni všem říkají, že nic nechtějí, přesto je vždy pod stromečkem plno.

15. pro 2020
avatar

všechno: reakci na dárky, atmosféru, vůni, jídlo, stromek...................

15. pro 2020
avatar

To, že jsme všichni spolu, atmosféra vánoc, nadšení u rozbalování dárků.

15. pro 2020
avatar

Atmosféra Vánoc, radost dcer z dárků, pohádky, .....

15. pro 2020
avatar

Ze ae všichni sejdeme spolu

15. pro 2020
avatar

klid a pohodu domova.

15. pro 2020
avatar

Asi vidět v dětech to těšení a radost 😊

15. pro 2020
avatar

Vůni stromku, dětské teseni se na ježíška, světýlka

15. pro 2020
avatar

Atmosféru vánoc, radost z dárků...

15. pro 2020
avatar

atmosferu,pohodu,snih,pohadky

15. pro 2020
avatar

Radost ze stromečku a dárků u dětí a taky to, že je rodina spolu. Tento rok to bohužel úplně nevyjde..

15. pro 2020
avatar

Asi to ze jsme spolu, ze máme na sebe vic času

15. pro 2020
avatar

Radost z dárků a že se sejdem celá rodina

15. pro 2020
avatar

Vůni stromečku, cukroví a nefalšovanou dětskou radost.

15. pro 2020
avatar

atmosféru světýlek, svíček, vuní a výzdoby a samozřejmě cukroví 🙂

15. pro 2020
avatar

Radost dětí z dárků, které přinesl Ježíšek, vánoční rodinná a přátelská setkávání, pohádky, dobré jídlo a pití,...

15. pro 2020
avatar

Vůni stromecku, pohádky, dětskou radost

15. pro 2020
avatar

Radost děti z výzdoby a z dárečků.

15. pro 2020
avatar

Čas strávených s rodinou

15. pro 2020
avatar

Vůni vánočního stromečku

15. pro 2020
avatar

Radost dětí z dárků

15. pro 2020
avatar

Že jsme všichni spolu

15. pro 2020
avatar

Rodinu pospolu a tu atmosféru

15. pro 2020
avatar

Nejvíce rozzářené oči dětí z dárků

15. pro 2020
avatar

cas s rodinou

15. pro 2020
avatar

Na vánocích mám ráda tu pohodu, a radost z dárku ostatních

15. pro 2020
avatar

Nejraději mám to, že můžu jíst tolik sladkého, kolik chci a občas mě ještě pobízejí, ať si dám 🙂

15. pro 2020
avatar

Prázdniny!!!
učitelka🙂

15. pro 2020
avatar

vánoční atmosféru

15. pro 2020
avatar

Když se všechno večer zklidní....

15. pro 2020
avatar

čas s mojí maminkou a rodinou..a už druhým rokem i s dcerkou!!!miluju je!!!

15. pro 2020
avatar

Pohádky,klid a pohodu a pocit,že nic nemusíme.

15. pro 2020
avatar

Setkání s rodinou a velkou rodinnou večeři, letos víc než kdy jindy.

15. pro 2020
avatar

na Vánocích nejvíce miluju tu vůni - cukroví, kapr, salát a samozřejmně setkání s rodinou a sledování pohádek 🙂

15. pro 2020
avatar

Co mám děti, tak miluji jejich očekávání, napětí, rozzarena očka u vánočního stromku

15. pro 2020
avatar

Pohádky, cukroví, výzdobu, pohodu a co mám dítě, na nich miluju úplně vše.

15. pro 2020
avatar

Pohádky od rána do večera

15. pro 2020
avatar

Dětskou radost

15. pro 2020
avatar

Celou tu atmosféru a radost syna 💗

15. pro 2020
avatar

Vánoční trhy, punč, vůni cukroví a svařeného vína, stromeček a hlavně setkání s rodinou.

15. pro 2020
avatar

Děti

15. pro 2020
avatar

Atmosferu a vse co k tomu patri

15. pro 2020
avatar

Dětské očekávání a radost 🙂

15. pro 2020
avatar

Pohádky

15. pro 2020
avatar

Vánoční atmosféru

15. pro 2020
avatar

Týden u manželových rodičů, kde se denně zpívají u stromečku koledy, chodí na procházky, děti obvykle utečou jak jen můžou k tetě🙂 a já se jen tak mám...

15. pro 2020
avatar

Přípravu! Rada vybírám dárky, balim je, peču a tak

15. pro 2020
avatar

Klid a pohodu

15. pro 2020
avatar

Nejvíc miluji, ze jsme rodina pohromadě a máme se radi a je nam dobre 🎄

15. pro 2020
avatar

KONEC!

15. pro 2020