Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
🎄 Dobré ráno. Čtrnáct dní uteklo jako voda a naše soutěžno-inspirativní dva týdny končí.
Chtěla bych vám moc poděkovat za přízeň, milá slova a úžasnou účast v soutěžích. Moje velké DÍKY patří i mým úžasným, šikovným a kreativním kolegyním @hanica83 @ivakalinova @vanea @kristinandbaby
@petuliiik01 @michaelllas @apacheee @mariegroth @88petule . Byly jste skvělé a já se už teď těším na ďalší podobnou společnou akci! 😍😍😍
Veřím, že se vám #vanoce_s_ambasadorkami líbily! A teď už jen vrhnout se na přípravy! Nezapomeňte dnes zapálit 3. svíčku na adventním věnci a užívejte si předvánoční pohodu v kruhu těch, které máte rády!
🎄
SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 13
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Třetí adventní neděle si žádá hodnotnější výhru. Proto dnes budeme soutěžit o WINDOMATIC ❤️
Elektrický vysavač na okna. Po umytí oken je vysaje do sucha. Bez šmouh, bez kapek. Možné použít na okna, zrcadla a jiné rovné povrchy. Dá se použít i horizontálně. Špinavá voda se nasává do nádobky o velikosti 100ml. Na jedno nabití vydrží v provozu cca 40 minut.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kolik druhů cukroví letos pečete?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí a všem krásnou třetí adventní neděli 🍀🍀🍀

Adventní soutěž s Fisher-Price číslo 2
Soutěž o krásné a veselé Linkimals kamarády je už v plném proudu! 🎁🤩 Pojďte se zapojit a vyhrát lenochoda, lamu, losa nebo rovnou všechny tři naráz 😍
Nedávno tu na Modrém koníkovi probíhalo testování všech Linkimals kamarádů a podle mého názoru dopadlo na výbornou 😉 Skvěle rozproudí zábavu, navzájem na sebe reagují a zaujmou nejen svým vzhledem, ale i svými dovednostmi 🤗
Zážitky a zajímavosti z testování najdete v recenzích od maminek a jejich dětí zde: Testování Linkimals na MK
A teď si o tyto tři krasavce můžete zasoutěžit 🤩
Více informací k soutěži najdete ZDE.
Přeji všem hodně štěstí 🍀
Vánoce jsou svátky klidu a míru, ale také návštěv a pokud máte s sebou třeba malé miminko, někdy se taková návštěva může zvrtnout a zavalit vás (další) vlnou úzkosti.
Moc dobře to znám. Někdy se my maminky jen potřebujeme vypovídat. Mateřská nás často odřízne od pravidelného kontaktu s dospělými. Nepotřebujeme rady, nepotřebujeme slyšet, že na tom nejsme tak špatně. Potřebujeme obejmout a jen se tak vypovídat.
Zajímalo by mě, jestli jste zažily něco podobného a jak jste se s takovou situací popasovaly? Máte člověka, který vás nechá si jen tak lidsky postěžovat?
Mé milé,
přesně za 12 dní už se budeme chystat na ten nejkrásnější den v roce - bude tu Štědrý den ❄ A s ním i dárečky 🎁
Pro jednu z vás ale bude štědrý i dnešní den😇
Je totiž nejvyšší čas vyhlásit, kdopak z vás vyhrál v soutěži s #dm - výhra je suprová a já jsem zůstala jen zírat s otevřenou pusou, kolik z vás se rozhodlo zkusit své štěstí. Vyhrát však mohla jen jedna z vás.
Takže nebudu napínat - náhodný generátor vylosoval číslo 64, které patří mamince @mirin89 - podmínky soutěže splnila, takže nezbývá než pogratulovat ke krásné výhře👏 Gratuluji a můžeš se těšit na dárkovou kartu dm nabitou částkou 500 Kč. Až budeš nakupovat, moc si to užij i za nás všechny 😉
A vy ostatní nezoufejte, každý všední den až do Vánoc vás ještě čeká soutěž v rámci adventního kalendáře. A čekají tam na vás ještě moc krásné výhry 🍀
Dnes mám pro vás inspiraci z Instagramu PEPCO Česká republika. 😍 Myslím, že se to vánoční zboží letos fakt povedlo.
Tak nevím, jestli budeme mít nějaký vánoce. Ve školce, kde pracuji je pozitivní rodič.( zjistil to ve středu) Děti ještě ten den ve školce byly. Jdou na test dnes. Myslíte, že pokud budou pozitivní tak se nás to týká?
SOUTĚŽ UKONČENA - 12.12. 2020, právě dnes jsme v polovině adventního kalendáře s firmou #vileda - okénko číslo 12
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez....... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramické desku, drahé nádobí a jemné povrchy (i sklo).
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - Máte nějakou oblíbenou vánoční dekoraci, ozdobu, vykrajovátko, vánoční servis nádobí....? Jednoduše, existuje něco, bez čeho si nedovedete představit Vánoce? Co to je?
Odpovídat můžete od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Holky, nějaký zkušenosti s antibiotiky Amoksiklav? Mám 1gram, třetí den a dnes je mi divně, závratě, nevolnost...
První nápověda ohledně výhry s firmou #vileda v rámci naší akce #tyden_s_ambasadorkami
Výhra je veliké překvapení, ale prozradím, že výrobek se řadí do kategorie mopů, ale není to klasický mop 😇
Zapojit se můžete ještě do zítřejších 8:00 hodin. A určitě si nezapomeňte přečíst článek u Katy @tratatundra ❤️
Všichni nás něčím zaujali 😍 A já vám dnes prozradím čím 😉 ❤️
Zajíček svým vzhledem, melodiemi a možností nastavit jej přes aplikaci v telefonu podle potřeby 🐰
Obláček svými krásnými světelnými efekty, hudbou a možnosti mít jej přivázaného na jednom místě postýlky ☁️
Kolotoč nad postýlku medvídci s projektorem svojí možností využít kolotoč pro nejmenší a poté i samostatně jen jako projektor / lampičku 🐼
Zaujal vás nějaký usínáček přímo od #fisherprice? (dejte lajk a podělte se s námi v komentáři) 👍
Holky, dotaz na ty, ktere zijete ve statnim byte. Kdyz nahlasim trvaly pobyt dalsi osoby zveda se nejaky koeficient najmu nebo neni zadna zmena a je jedno kolik osob ma trvalak v byte. Diky
Ještě máte pár hodin abyste se zapojily do soutěže o letošní novinku od Viledy! Mrkněte k @ivakalinova 🍀
https://www.modrykonik.cz/blog/ivakalinova/article/vanoce-s-ambasadorkami-soutez-o-novink-dj4sit/

Adventní soutěž s Fisher-Price č. 2
🎁 2. adventní soutěž s Fisher-Price je tu! 🎁
Pojďte se s námi zapojit do soutěže a vyhrát skvělý dárek na Vánoce pro své nejmilovanější 🥰
Nedávno jsme tu měli testování kamarádů Linkimals, které podle mého dopadlo na výbornou 😉 Pochvala patří zejména lenochodovi, lamě a losovi, kteří skvěle rozproudí zábavu, navzájem na sebe reagují a zaujmou nejen svým vzhledem, ale i dovednostmi 🤗
Zážitky a zajímavosti z testování najdete zde: Testování Linkimals na MK
A teď si o tyto tři krasavce zasoutěžíme!!!
🏆 V této soutěži budeme losovat 3 výherce:
Poslední asi 3 týdny jedu pracovně na 200% a už jsem cítila, že nutně potřebuju aspoň malou pauzu. Manželovi vyšla akorát dovolená, tak jsme odvezli děti do škol a vyrazili si zase skoro jako za starých časů 😍
Všude kolem Ještědu se valila mlha a mraky a byla to úplná bomba 👏 A ještě jsme ho měli v podstatě jenom sami pro sebe 😇
I dnes přicházím s výsledky adventního kalendáře s firmou #vileda
Dnes je to vyhodnocení okénka číslo 10, kde bylo balení hadříků Microfibre ULTRA FRESH. Okénko získala @marcelka311
Gratuluji vítězce a vy ostatní, dnes je opět šance něco vyhrát. Buď v adventním kalendáři v okénku číslo 11 nebo velmi hodnotný výrobek v našem společném projektu #tyden_s_ambasadorkami - jednoduchá otázka, rychlá a jednoduchá odpověď. A třeba i trocha toho čtení při kávě u @tratatundra ❤️
Prosím o doporučení hry pro kluka 6+, baví ho z pohádky do pohádky, dlouhý široký a bystrozraký. Koupila jsem Smolíčka a Loupežníci třeste se, ale chtěla by ještě babička, abych nějakou k nim koupila. Děkuji
Holky z Opavy , je u vás nějaký Vánoční jarmark ? Strejda Google mi něco našel, ale chtěla bych mít jistotu, že tam fakt něco je , děkuji
Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 9 🎉
--------------------------------------------------------------
V dnešní soutěži si zasoutěžíme o krásný vánoční balíček od privátní #dm značky Balea a najdete v něm 2 výrobky 🎁
🎁 sprchový gel & tělová emulze
🎁 s vůní mandlí, třešní a jedle
🎁 bez mikroplastů
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpovězte na otázku:
Co vám nejvíc voní a co naopak nemůžete ani cítit?
(Nemyslím tím konkrétní voňavku, ale spíš vůni - já třeba miluju vůni citrusů a nesnáším skořici)
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do pondělí 14. prosince do 8:00.
Více informací najdete zde:
https://www.dm.cz/balea-darkovy-set-time-to-get...
SOUTĚŽ UKONČENA - Dnes to bude s Viledou opravdu našlapané, že? Soutěžíme i v rámci projektu #tyden_s_ambasadorkami a pak náš adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 11
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček INOX.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez..... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků, stačí pouze voda. Hadřík lze vyprat v praccez na 60°C.
Houbičky INOX jsou top produkt na trhu. Díky abrazivní vrstvě můžete používat na sklo, drahé nádobí, varnou deskou. Žádný povrch nepoškrábe, ale špínu dostane dolů opět jen pomocí vody.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - máte nějaké tradice/zvyky během adventu?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji zítra jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀

SOUTĚŽ UKONČENA - Vánoce s ambasadorkami - soutěž o novinku roku 2020 s VILEDOU
Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé....
11.12., do Vánoc zbývá posledních pár dní. Města jsou krásně osvětlená, na náměstích stojí stromečky, okolo jsou mnohdy vánoční trhy, z reproduktorů se linou vánoční koledy. Ráda bych napsala, že všude postávají lidé se svařákem či punčem v ruce. Domy jsou osvětlené, uvnitř jsou vánoční dekorace, voní to tam po vanilce, skořici a jablíčkách.
Lidé mají k sobě tak nějak blíž, jsou na sebe milejší, usměvavější a rádi pomáhají druhým. Děti už netrpělivě čekají na Štědrý večer a na rozbalování dárků. Ano, tohle jsou Vánoce, nejkrásnější čas v roce.
Pro mě jsou Vánoce čas, kdy jsme všichni spolu. Dáme si dobré jídlo, posloucháme koledy, popíjíme svařák, ochutnáváme cukroví a nikam nespěcháme. Vlastně jsem nikdy nepřestala věřit na Ježíška a pořád se mi to tajemno moc líbí . Ráda dostávám dárky, ale ještě raději je dávám. A mám opravdu velikou radost, když je obdarovaný spokojený a je vidět, že jsem se trefila. S výběrem dárků si každý rok dávám opravdu záležet. Snažím se plnit přání nebo vymýšlet osobní dárky. A řeknu vám, mnohdy to opravdu není jednoduché (ale to určitě znáte). A právě na téma DÁREK bude má adventní soutěž.
Jak se tedy zapojit do dnešní adventní soutěže?
- Pod tento článek odpovědět na soutěžní otázku "Jak balíte vánoční dárky? Používáte balící papír a stuhu nebo si s dárky jakýmkoliv způsob vyhrajete? Jak?"

Vánoční přání - Vánoce s ambasadorkami
Ač žijeme dobu digitální, každoročně se před Vánoci roztrhne pytel s klasickými pohledy. Vánoční přání všeho druhu putují nejen po České republice, ale po celém světě. Je to moc milá tradice. Jedna z těch, kterým bych dopřála, aby se zachovaly ještě pro spoustu dalších generací. Víte ale, kde se tato tradice vzala?
První vánoční pohledy
Ty úplně první pohledy s motivem Vánoc si nechal prý vytisknout Brit sir Henry Code někdy v roce 1843 v Londýně. A za tímto počinem nebylo nic, než jeho lenost. Nechtělo se mu prý vypisovat dlouhé dopisy s přáním poklidných svátků a tak přišel s nápadem natisknout na papír vánoční motiv, který pro něj namaloval John C. Horsley, doplnit ho textem a rozeslat v obálce. Z celkového počtu 1000 kusů sám rozeslal pouze 400 z nich. Ostatní prodal. (Rodilý byznysmen, nemyslíte?) Pohlednice vyobrazovala velkou rodinu popíjející víno.
Tak se z Anglie stala velmoc ve výrobě vánočních pohledů a tenhle monopol si udržela na dalších 30 let. V roce 1875 se prostřednictvým jistého německého imigranta dostala výroba pohlednic až do Ameriky a zde zažila prudký rozmach (na pohlednicích se masivně vyobrazoval populární Santa Claus).
První vánoční přání na území České republiky dorazily až koncem 19. století z Německa, které bylo v jejich výrobě evropskou pevninskou velmocí. České texty se na nich začali objevovat až po první světové válce. Vůbec prvními českými motivy byla krajina, jesličky a andílci, či vánoční stromeček. Od dvacátých až třicátých let se na pohlednicích objevily obrázky Josefa Lady (takzvané “ladovky”), které jsou pro nás symboly českých tradičních Vánoc dodnes.
Naše vánoční přání






























