icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    12. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 13
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Třetí adventní neděle si žádá hodnotnější výhru. Proto dnes budeme soutěžit o WINDOMATIC ❤️
Elektrický vysavač na okna. Po umytí oken je vysaje do sucha. Bez šmouh, bez kapek. Možné použít na okna, zrcadla a jiné rovné povrchy. Dá se použít i horizontálně. Špinavá voda se nasává do nádobky o velikosti 100ml. Na jedno nabití vydrží v provozu cca 40 minut.

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kolik druhů cukroví letos pečete?

Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí a všem krásnou třetí adventní neděli 🍀🍀🍀

avatar

Letos asi 8-9 🙂

12. pro 2020
avatar

Žádné 😁máme objednané.,ale na provonění domu jsem upekla alespoň perníčky 😉

12. pro 2020
avatar

Letos to vidím na 6 🙂

12. pro 2020
avatar

V planu je asi 10 druhu

12. pro 2020
avatar

Zatím 11 😉

12. pro 2020
avatar

Letos presne 0, nějak se mi nechce

12. pro 2020
avatar

3, aby si to děti užily, jinak mám objednané

12. pro 2020
avatar

Teoreticky tak sest, prakticky zatim nemam ani jedno, tak uvidime 😉

12. pro 2020
avatar

Asi šest

12. pro 2020
avatar
12. pro 2020
avatar

3 druhy pečeného cukroví a asi 3 nepeceneho. Ještě uvidíme. Plus ještě 23. Peču vanocku 🙂

12. pro 2020
avatar

Kolem 10ti druhů.

12. pro 2020
avatar

Přiznám se- 0.

12. pro 2020
avatar

Zatím mám upečené jen perníčky a v plánu mám ještě linecké. Jinak nepecu, protože se to u nás moc nejí. Ale aby na stole něco bylo a kdyby přišla návštěva, tak mám 1 kg cukroví objednané. 🙂. Kde jsou ty doby, kdy moje babička pekla třeba 20 druhů... To by mě kleplo 😀

12. pro 2020
avatar

My dnes pekli rohlíčky, linecké a budeme dělat hnízda.🌲

12. pro 2020
avatar

1 😀 ..zbytek dostaneme od babičky 💗

12. pro 2020
avatar

Letos 12 druhů 🎄

12. pro 2020
avatar

Zatím máme jen upecene,s nepe 10 druhu ,,,co se nesni ,půjde k ledu 😃

12. pro 2020
avatar

Mám v plánu asi 8 druhů

12. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Zatím mám 12 druhů a snad už končím..

13. pro 2020
avatar

Ja budu pect jen 3 druhy 😊

13. pro 2020
avatar

Už několik let si nechávám péct. Když je nálada a chuť, pečeme perníčky. V objednané cukrovi je obvykle kolem 15 druhů.

13. pro 2020
avatar

Pravděpodobně sedm druhů.

13. pro 2020
avatar

Šest až sedm

13. pro 2020
avatar

Pečeme jenom dva druhy

13. pro 2020
avatar

Letos bohužel žádné, rozbila se nám trouba :(

13. pro 2020
avatar

Sama 4-5 + pak s mamkou dalsi asi 4-5...

13. pro 2020
avatar

V plánu mám kolem 12-14 druhů. Teď máme pracny a linecké. Perníčky už jsme snědli, tak budeme dělat další 2 várky 😁. Uvidíme, kolik nakonec zvládneme.

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Letos ani jeden, manzel ma vzdycky velky voci, ja velkej bordel v kuchyni a pak to stejne nikdo neji. . . Takze jsem objednala.

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Cca do 10 druhu

13. pro 2020
avatar

Letos 5 druhů

13. pro 2020
avatar

Peču 3 druhy a cca 7 druhů dostaneme od babiček

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Mám objednáno, ještě tak čtyři druhy upeču,aby to doma vonělo

13. pro 2020
avatar

Asi jen dvě 😃😃

13. pro 2020
avatar

Asi tak 10 😉

13. pro 2020
avatar

Letos 9.

13. pro 2020
avatar

Letos mám cukroví objednané 😉

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Asi devět plus mám objednaný mix všeho možného

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Letos 6 druhů s velkou pomocí dcerky.

13. pro 2020
avatar

Žádný, nepečeme 🙂

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Pečeného pět a nepečeného budu dělat dva nebo tři druhy. 😊

13. pro 2020
avatar

Pečeného 5 druhu a nepecene 3druhy

13. pro 2020
avatar

5 druhů

13. pro 2020
avatar

Osobně budu dělat 4 druhy zbytek známá 😊

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Jako každý rok, tak i letos 7 a tím končím.... U nás je sice málo druhů, ale z velkých dávek těsta 🤭

13. pro 2020
avatar

Žádné, cukroví objednávám

13. pro 2020
avatar

Po málem množství letos asi 12

13. pro 2020
avatar

3 druhy pečeného a dva druhy nepečeného cukroví

13. pro 2020
avatar

Zatím máme 5,a v plánu asi ještě 4,tak uvidíme.

13. pro 2020
avatar

5 druhu🙂

13. pro 2020
avatar

Plánuju tak 10 druhů, teď jsem v půlce.

13. pro 2020
avatar

Letos 9

13. pro 2020
avatar

Já jich mám 11 a už končím.🙂

13. pro 2020
avatar

Zatím mám 11 a asi končím, už se mi nechce ;)

13. pro 2020
avatar

Jeste jsem nezacala,tak nevim,plan jsou asi 4.

13. pro 2020
avatar

S čtyřměsíčním prckem jsem ráda za perníčky a pár druhů různých nepečených kuliček 🙂

13. pro 2020
avatar

8 druhů

13. pro 2020
avatar

Nepeču, peče mamka tak vždy dostanu

13. pro 2020
avatar

U nás letos peče tchýně. Takže 0🙂

13. pro 2020
avatar

Asi 5 druhů, ale uvidíme

13. pro 2020
avatar

zatím máme 9 druhů ale nejsme u konce.-)

13. pro 2020
avatar

U nás pečou babičky... Já tedy 0

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

5 jen oblíbené cukroví

13. pro 2020
avatar

4 druhy...

13. pro 2020
avatar

Letos peču jen 2 druhy - linecký a perníčky,zbytek (3) nepečený 🙂

13. pro 2020
avatar

Počítám, že skončím na čisle 8

13. pro 2020
avatar

Snad 5 z toho je jeden druh slaný

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

@ivakalinova Vypadá to,že jich nakonec bude 8😉

13. pro 2020
avatar

Asi 3,aby si to syn užil,inak mám objednané 😉

13. pro 2020
avatar

jeden, perníčky

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Upekla jsem 3,čtvrtý bude nepečený. A prohandluju s mamkou a sestrou za jejich,takže dohromady pak bude pestřejší výběr

13. pro 2020
avatar

Budu ráda,když zvládnu 5.

13. pro 2020
avatar

Mám zatím pět, ale ještě bych chtěla tak dva druhy

13. pro 2020
avatar

Letos mám objednané

13. pro 2020
avatar

Letos asi 6 druhů a navzájem si vyměníme s mojí i manželovou maminkou , takže na talíři bude nakonec druhů asi 12

13. pro 2020
avatar

3 druhy pečených a 1 druh nepečeného

13. pro 2020
avatar

Letos 6, a od rodičů jsme si včera přivezli 7 nebo 8 ❤❤❤

13. pro 2020
avatar

Letos máme pouze perníčky, ostatní napekla babička. Máme miminko a tři starší děti, tak není čas

13. pro 2020
avatar

6-7 😊

13. pro 2020
avatar

Vidím to letos na 7-8 druhů.

13. pro 2020
avatar

Letos 7

13. pro 2020
avatar

Letos pečeme jen 3 druhy

13. pro 2020
avatar

Žádné, peče babička se ségrou já hlídám raději deti

13. pro 2020
avatar

Letos jen 2, hlavně kvůli tomu, aby se malá vyblbla ☺️

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Pečeme 2 druhy a chci zkusit vanocku

13. pro 2020
avatar

Chtela bych tak 5-6 druhu, ale uvidim jak budu stihat. Zatim jsou pernicky a nenaplnene linecke.

13. pro 2020
avatar

5 druhu

13. pro 2020
avatar

10 druhů.

13. pro 2020
avatar

8 pečených a 2 nepečené

13. pro 2020
avatar

Já jen perníčky (asi 600ks), zbytek 15 druhu pece moje úžasná maminka 🙂

13. pro 2020
avatar

Mám naplánováno 8 druhů, pokud se zadaří, bude 10 👍

13. pro 2020
avatar

Zatím deset.

13. pro 2020
avatar

Nepeču, několik let si už nechávám péct

13. pro 2020
avatar

Letos jen 3, stejně to nikdo jíst nebude.

13. pro 2020
avatar

Letos to vypadá na 8 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar

Zatím mám 6 druhů pečených a ještě mi čekají nějaké nepečené.

13. pro 2020
avatar

Čtyři

13. pro 2020
avatar

Mám upecenych 5 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar

Letos 00

13. pro 2020
avatar

Letos jen 2 pecene a 3 nepecene, dostali jsme od segry dve krabice uz a to bohate staci 😁

13. pro 2020
avatar

7 druhů

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar

Zatím to vypadá na 7 druhů

13. pro 2020
avatar

Pouze 4, hodně cukroví dostaneme od babiček..

13. pro 2020
avatar

Letos mám napeceno 5 druhů a 1kg cukroví jsem si objednala,kde jsou další druhy.

13. pro 2020
avatar

čtyři druhy

13. pro 2020
avatar

Plus mínus 12

13. pro 2020
avatar

Asi 10

13. pro 2020
avatar

Já asi 4,ale měníme s mamkou a, ségrou.

13. pro 2020
avatar

Letos asi 4 druhy - děti jsou ještě malé a nechci toho doma mit moc, plus kdyby bylo na manželovi, tak staci jen linecke. Takze ty 4 druhy jsou akorát tak na to, aby to doma hezky vonělo a nebyl úplně prázdný stůl.

13. pro 2020
avatar

Asi 6-7 druhu, ale temer vse se uz sezralo 😁

13. pro 2020
avatar

Nakonec asi 5 druhů a stačí 🙂

13. pro 2020
avatar

5 oblíbených druhů, ostatní se u nás stejně nejí 🙂

13. pro 2020
avatar

Mám upečené tři druhy - perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky. Teď v týdnu se chystám na nepečené - rumové koule, včelí úly a tatrankové kuličky. Víc nedělám, protože každoročně dostáváme cukroví ještě od tří babiček a máme toho opravdu hodně 🙈😁🎄🍀🙏

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

5 druhů

13. pro 2020
avatar

Letos 5 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

4 druhy 😊

13. pro 2020
avatar

Asi 10. Pernicky z dvojite davky a uz jsou z tretiny snezené.

13. pro 2020
avatar

Letos jsem se hecla a už mám 8 druhů, v plánu další dva. Takže celkem 10 😊

13. pro 2020
avatar

Letos jen perníčky 🙂

13. pro 2020
avatar

Budu ráda když stihnu 4 druhy, predelavame vrchní patro,jsem stále v práci,kolegyně marod.

13. pro 2020
avatar

Letos 6 druhů

13. pro 2020
avatar

Zatim zadne🙂 ale dozenu 🙂 chci tak 4 az 5 uvidime 🙂

13. pro 2020
avatar

Společnými silami s babičkou cca 10.

13. pro 2020
avatar

Jen 4, více s malou nestíhám ☺️

13. pro 2020
avatar

Chtěla bych péct kolem osmi druhů

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar

Pro rodiče 9, pro nás 0. Protože už jsme se ho přejedli při ochutnávání toho pro rodiče 😆

13. pro 2020
avatar

Zadne...pece nam tchyne...🙂

13. pro 2020
avatar

Zhruba 10 druhů

13. pro 2020
avatar

Plány mám velké, asi 6,,ale nakonec budou tak 3 🙈.

13. pro 2020
avatar

Já nepeču, zásobí nás tchyně cca 15 druhy 😅

13. pro 2020
avatar

Max 6 druhu

13. pro 2020
avatar

Letos 5 druhu cukroví 🙂

13. pro 2020
avatar

Nepeču, mám objednané od moc šikovné paní. A bude cca 15 druhů.

13. pro 2020
avatar

Já tři, ale měníme s babičkami🙂

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

4 druhy

13. pro 2020
avatar

Jako každý rok kolem 12 druhů.

13. pro 2020
avatar

Do 10druhu se vejdeme

13. pro 2020
avatar

Zatím 9 🤩

13. pro 2020
avatar

Letos 6...

13. pro 2020
avatar

Letos 6...👍

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

žádné, cukroví mám objednané 👍

13. pro 2020
avatar

5 druhů, bohatě stačí🙂.

13. pro 2020
avatar

Pecenych pet, nepeceny ctyri 😉

13. pro 2020
avatar

Zatím máme 4, ale možná ještě 1 upeču

13. pro 2020
avatar

Letos jen jedno a to kokosky 🙂

13. pro 2020
avatar

Jen perníčky,jinak cukroví dostaneme

13. pro 2020
avatar

Ja letos zadne, budu mit od maminky. Za par dni mam rodit, tak si chci posledni dny jeste trosku odpocinout, nez mi k prnimu akcnimu ditku, pribyde dalsi 😁

13. pro 2020
avatar

Pekla jsem jen jedno..o zbytek se postarala babička 😊

13. pro 2020
avatar

Letos jen 3 😊

13. pro 2020
avatar

Mám prozatím 6 a bude cca 12 druhů .

13. pro 2020
avatar

Letos 5 druhů

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Peču 9 druhů a dělám z vice dávek i pro me rodiče.

13. pro 2020
avatar

Pečeme letos a tchýni dohromady, já budu dělat 8 druhů a tchýně 5, takže celkem 13.

13. pro 2020
avatar

Zatím asi 4

13. pro 2020
avatar

Na 2 mám přípravu v lednici, ještě 1-2 bych chtěla. Jinak mám objednáno.

13. pro 2020
avatar

16 pečených a 4 nepečené 🎄

13. pro 2020
avatar

My pečeme 8 druhů cukroví 😊

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Tak 5

13. pro 2020
avatar

Žádné - budeme mít od babiček 🤗

13. pro 2020
avatar

Letos 6, ale jeste urcite objevim nejaky, ktery musim vyzkouset...

13. pro 2020
avatar

Tak 4-5 druhů, pak i nějaké dostanu, moc to nejíme, peču jen kvůli dětem.

13. pro 2020
avatar

3-4 pecene uvidim jak mibto vyjde a 4 nepecene druhy

13. pro 2020
avatar

Perníčky a marokánky, zbytek budeme mít od mamky 🤗

13. pro 2020
avatar

Zatím máme upečeno 9 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar

Zatím to vypadá na 10, ale je možné, že zase od středy nebudu chodit do práce, tak se to ještě může zvrtnout 😁, no pro mě je stejně nejlepší cukroví likér, jindy tyhle samolepy nepiju ale o Vánocích to jo😁😁

13. pro 2020
avatar

Letos bude šest druhů

13. pro 2020
avatar

0, peče nám babička 🙏♥️

13. pro 2020
avatar

Tři pečené a asi tři nepečené..nejsem moc pekařka,raději vařím,takže je to na mě výkon 😁

13. pro 2020
avatar

asi kolem 5 druhů

13. pro 2020
avatar

Nastoupila jsem do nové práce a nic nestíhám, tak to vidím na 4 pečene druhy a 3 nepecene

13. pro 2020
avatar

přesně 7druhů, víc ani ťuk.🙂

13. pro 2020
avatar

3 druhy těst, počítám, že z lineckeho udělám další 3 druhy a 3 druhy nepecenych..

13. pro 2020
avatar

Tri: pernicky, linecke a nepecene medovnikove kuličky. Pece moje mamka, tak víc není potřeba.

13. pro 2020
avatar

Šest

13. pro 2020
avatar

Uz jsem psala, že máme letos pokazenou troubu a rozhodli jsme se, že ji vyměníme až na jare s celou kuchyní. Takže letos mám objednané udělám tak 4-5 druhů nepeceneho.

13. pro 2020
avatar

Asi 5 druhů, ale zatím mám jeden a půl, tak uvidím kolik jich nakonec bude

13. pro 2020
avatar

Letos asi 6 druhů.

13. pro 2020
avatar

Letos 11 druhů..🤤

13. pro 2020
avatar

Ještě jsem neskončila ale vidím to na 13

13. pro 2020
avatar

Šest

13. pro 2020
avatar

Asi 6.

13. pro 2020
avatar

Pekli jsme jen perníčky, jinak dostaneme od babiček. Letos nestíháme 🙈😄

13. pro 2020
avatar

Chtela jsem pect 8 druhu, ale jelikoz me zacalo silene bolet rameno, tak asi zustanu u tech 5ti druhu co mam upecene, ale jeste nenaplnene.

13. pro 2020
avatar

Sama zkusím asi dva. Jinak nám dá mamka asi 15-20 druhů. Záleží kolik toho letos bude péct.

13. pro 2020
avatar

Asi tři a maminka a tchýně asi 15🤦.

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

7 mám a možná 8, jestli se mi bude chtit

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Já mám zatím devět plus udělám určitě nějaké nepečené, takže konečný počet bude tak 13..

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar

Letos 7 😉

13. pro 2020
avatar

Letos jen jeden. Perníčky.

13. pro 2020
avatar

Původně jsem chtěla méně, ale bude asi 7,pokud to zvládnu než porodím

13. pro 2020
avatar

Osm druhu

13. pro 2020
avatar

Letos pouze asi 3-4 😊, protože další dostaneme od rodiny

13. pro 2020
avatar

jen perníčky

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Myslím, že tak 12

13. pro 2020
avatar

Zatím mám 3 a ještě tak 3-4 druhy dělat budu

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

3-4 druhy. Normálně máme od maminky, letos teda peču nooo 😁

13. pro 2020
avatar

Vyjde to na 8 druhů, no zatím mám hotové dva 😃

13. pro 2020
avatar

3, víc toho s prckem asi nezvládnu

13. pro 2020
avatar

Sedm druhů

13. pro 2020
avatar

Jeden 🙂 Štafetky, které můj muž miluje. Ostatní mi peče kamarádka.

13. pro 2020
avatar

Pečené mám 4,jeste dva nepecene a hotovo

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Letos asi tři druhy cukrovi

13. pro 2020
avatar

Asi 2. Kvůli dceri a aby měla něco do školky. Jinak si nechávám péct krabičku 🙂

13. pro 2020
avatar

Letos jich mame v planu sest, ale kdovi, jak to nakonec dopadne

13. pro 2020
avatar

Letos jenom 4 druhý, víc nestíhám... 🤷‍♀️

13. pro 2020
avatar

Asi 1, linecké

13. pro 2020
avatar

Zatím mám 5 druhů a budou ještě tak dva další 🙂

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Už mám 5 druhů a ještě udělám 2, takže letos 7 druhů cukroví.

13. pro 2020
avatar

Pekli jsme jen perníčky a cukroví máme objednané, bude překvapení kolik druhů tam bude😉

13. pro 2020
avatar

Teď jdu dělat druhé. Nestíhám, jako každý rok

13. pro 2020
avatar

vidím to na 2 - 3 druhy

13. pro 2020
avatar

3 druhy, perníčky, linecké a crinkles 😊

13. pro 2020
avatar

Máme hotovo 5 druhů

13. pro 2020
avatar

To se jeste nevi, ale tak cca 7 asi

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

No původně to měly být 3 druhy, nakonec jich bude 7😅

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Letos sedm

13. pro 2020
avatar

Jelikoz nepecu tak nevim kolik jich bude po objednani

13. pro 2020
avatar

Pět nebo šest a pokud bude hodně nepovedeného, tak ještě kuličky 😂.

13. pro 2020
avatar

Asi jich bude 6 - 7

13. pro 2020
avatar

Šest, zbytek dostaneme s manželem v práci

13. pro 2020
avatar

Žádné. Cukroví peče moje maminka ❤

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Ještě nemám nic, ale chtěla bych 5-7 druhů udělat.

13. pro 2020
avatar

13 je to tradice

13. pro 2020
avatar

4 druhy

13. pro 2020
avatar

Letos 21

13. pro 2020
avatar

Letos jenom perníčky

13. pro 2020
avatar

zatím žádné 😖

13. pro 2020
avatar

Asi 10 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar

Deset druhů

13. pro 2020
avatar

Dva😄

13. pro 2020
avatar

Zatím to vypadá že 5 ☺️

13. pro 2020
avatar

3 druhy 🙂

13. pro 2020
avatar

Žádné, mám objednané a kluci pečou u tchyně, tak dostanou ještě i vysluzku od ní.

13. pro 2020
avatar

6 druhů, rumové kuličky, vanilkové rohlíčky, pracny, plněné košíčky, perníčky, linecké 😉

13. pro 2020
avatar

Dopadnu vždycky takto, naplánuju si tak pět, ale skončím většinou na 8 nebo 9, protože v časopisech furt něco vychází a já to musím vyzkoušet. A navíc mě to velice baví a peču i pro svou maminku a tatínka, tchánům vezu na ochutnání to, co nepečou oni a mám ráda, když můžu obdarovat. A k tomu pak ještě dělám nepečené a na Štědrý den bábovku. Mňam.

13. pro 2020
avatar

5 nebo 6. Mám perníčky, linecké, chystám vanilkové rohlíčky, medové kuličky, vosi hnizda.libily by se mi ještě kolečka se slabým karamelem. Ale. To nevím, zda dam

13. pro 2020
avatar

Jen 4.

13. pro 2020
avatar

vždycky jen pár, kolik přesně jich nakonec je, dopředu nikdy nevim🙂 podle toho, jak je čas a chuť do pečení, jak se rychle jeděj ty, co jsou už upečený...:D ale tak patero je asi zatím nejvíc, co jsme měli. dělám spíš míň druhů, zato dvojnásobný až trojnásobný dávky🙂)))

13. pro 2020
avatar

My máme 4 pečené a tak 3 nepecene. Na to nepecene se vždy hrozně těšíme 😉

13. pro 2020
avatar

Jen nasich 5 nejoblibenejsich.

13. pro 2020
avatar

Teď už mám upečených 7 druhů a ještě udělám asi 3 nepečené

13. pro 2020
avatar

Letos jen nakonec 3peceny a jeden nepečený....máslo je drahý😆😆😆a byli jsme dost nemocní včetně covidu,tak není čas...dohanime co se dá a já už přes měsíc necítím tak si to ani neuziju😱😃😃😃😃

13. pro 2020
avatar

Cukroví miluju. Ráda ho jím, ale i peču. Normálně dělám min. 10 druhů, ale letos mám doma malé miminko, na Vánoce mu bude měsíc, tak jsem se rozhodla letos na cukroví trochu vykašlat a raději si užívat miminka. Pekla jsem akorát perníčky kvůli staršímu synovi a linecké, ptž bez toho prostě nejsou Vánoce. Možná ještě udělám nepečené rafaelo kuličky, jelikož ty muž miluje, ale jinak nic víc.

13. pro 2020
avatar

Letos maximálně dva, kde jsou ty časy, kdy jsme s mami daly 20..

13. pro 2020
avatar

2 😀 to stačí ...

13. pro 2020
avatar

Letos jen 6druhu

13. pro 2020
avatar

Mám 3 druhy zbytek objednaný máme toho v práci tolik že jsem ráda že dojdu domů😊

13. pro 2020
avatar

Letos 4 druhy

13. pro 2020
avatar

Pečeme 6 druhů. Dříve jsme jich pekli klidně 20.

13. pro 2020
avatar

Asi 10, ale jeste uvidim🙂

13. pro 2020
avatar

Letos jsme to nějak přehnali, teď máme 12 🤭

13. pro 2020
avatar

z druhů, úečeme ždy jen to naše nejoblíbenější a žádné hokusy pokusy s novými druhy nepraktikujeme 😀

13. pro 2020
avatar

Letos 5-6 druhu.

13. pro 2020
avatar

Asi 8 druhu🙂

13. pro 2020
avatar

Letos 5

13. pro 2020
avatar

Mám v plánu 7 druhů, ale kolik jich bude nakonec se ještě neví 🙂

13. pro 2020
avatar

Letos pouze 3 druhy..

13. pro 2020
avatar

mám upečeno 11

13. pro 2020
avatar

6 už mám upečeno, vidím to tak na 8-9 podle nálady 😉

13. pro 2020
avatar

Já jen perníčky, jsem totiž na všechno úplně levá 🤷‍♀️🤦‍♀️

13. pro 2020
avatar

Já jen medovnikove kuličky, ostatní maminka

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Kolem 10 ti druhů.

13. pro 2020
avatar

Jen linecké a rohlíčky. Doma to nikdo nejí a musela bych to všechno sníst sama 🙈

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

10 druhu

13. pro 2020
avatar

Letos jsem dělala 5 druhů cukroví... linecké, rohlíčky, černo-bílou roládu, kokosky a pro malou piškot s banánem v čokoládě 😊😋🎄

13. pro 2020
avatar

Mám napečeno pět druhů

13. pro 2020
avatar

Letos žádné, mamka i mužova mamka mi slíbily, že mi letos napečou.

13. pro 2020
avatar

8 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar

Přibližně 7 druhů, uvidíme jak to dopadne 🎄

13. pro 2020
avatar

zatím máme jen perníčky, ale chystáme se ještě na linecké, vanilkové rohlíčky, rumové kuličky a ořechové duté - takže celkem 5

13. pro 2020
avatar

Nejméně 10 pečených a 2 nepečené. Dávám synům.

13. pro 2020
avatar

6 pečených 2 nepecené

13. pro 2020
avatar

Většinou 6 druhu

13. pro 2020
avatar

3 pecene, 2 nepecene

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

4 druhy

13. pro 2020
avatar

Letos se držím při zemi a zatím zůstáváme na sedmi.

13. pro 2020
avatar

Já letos jen 2, zbytek dostaneme od babičky 😊

13. pro 2020
avatar

10druhů

13. pro 2020
avatar

8 druhů

13. pro 2020
avatar

Já osobně nic, peče manžel s dcerami. Zatím mají6, dnes dopecou 7 a končí

13. pro 2020
avatar

Jenom linecké a pak udělám vosí hnízda. Zbytek dostanu od mamky, která si cukroví objednává.

13. pro 2020
avatar

Asi tak 12 druhů.

13. pro 2020
avatar

Letos kolem 10-ti druhu, zatim mame hotove pernicky, linecke, masarykovo cukrovi, makove knofliky a pripravene testo na vanilkove rohlicky, myslivecke knofliky a pracny, dal chci jeste udelat parizske rohlicky, rafaelo koule a medovnikove koule🙂

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar

4 druhy

13. pro 2020
avatar

4 druhy

13. pro 2020
avatar

Letos mám v plánu udělat 7 druhů. 🙂

13. pro 2020
avatar

5 pečených a 4 nepečený

13. pro 2020
avatar

5 druhů

13. pro 2020
avatar

5druhu

13. pro 2020
avatar

4 + několik nepečených

13. pro 2020
avatar

Žádné, dostáváme od babičky.

13. pro 2020
avatar

chtěla bych 3

13. pro 2020
avatar

mám v plánu 6 druhů

13. pro 2020
avatar

Žádné 🙈 možná udělám perníčky 😄

13. pro 2020
avatar

máme zatím 6. Starší dcera chce ještě čoko kuličky a rafaelo

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Tak 4 až 5 druhů dle nálady a času

13. pro 2020
avatar

3 druhy

13. pro 2020
avatar

Tak 4-5

13. pro 2020
avatar

3 pečené a 2 nepečené

13. pro 2020
avatar

3 druhy

13. pro 2020
avatar

12 druhu

13. pro 2020
avatar

Původní plán byl přibližně 7 druhů...

13. pro 2020
avatar

3 druhy. Perníčky, linecké, rohlíčky

13. pro 2020
avatar

5druhu

13. pro 2020
avatar

12druhu

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

6 druhu, zbytek dostaneme od tchyne

13. pro 2020
avatar

Max. 4-5 druhu.

13. pro 2020
avatar

Ještě přesně nevím, ale asi jako každoročně tak asi 5 druhů plus budou 1-2 nepečené.

13. pro 2020
avatar

Jedno ☺️

13. pro 2020
avatar

Čtyři - perníčky, čoko sušenky, kokosky, linecký a rohlíčky mě upeče mamka 😊

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

0 zatím, plán jsou 2, uvidím, jaké nám bude chtít

13. pro 2020
avatar

Asi 8...😌

13. pro 2020
avatar

Nikdy jsem nepekla, nějak mě to nejde 😁 ale letos mi ségra připravila těsta, takze už máme upečené tři druhy 😁 jinak se chystám ještě něco vyzkoušet, nějaké zdravější verze, tak snad se k tomu dostaneme 😊

13. pro 2020
avatar

12-15 druhů

13. pro 2020
avatar

Jen dva tradiční druhy z tradice. Jsem hodně v práci, takže zbytek mám objednán od profesionálky 😀

13. pro 2020
avatar

2 druhy, zbytek objednávám

13. pro 2020
avatar

Vidím to tak na 6-7 druhů podle času.. Zatím mám 3 😉

13. pro 2020
avatar

V plánu je 5.

13. pro 2020
avatar

Asi sedm

13. pro 2020
avatar

7 druhu

13. pro 2020
avatar

Cca 10

13. pro 2020
avatar

Zatím mám 2 druhy, začátkem týdne začnu více péct cukroví s krémem... Tam asi skončím u 6-8

13. pro 2020
avatar

Já jen 2 zbytek mamka

13. pro 2020
avatar

5+1 nepečené a stejně budou všichni jíst hlavně rohlíčky 😄

13. pro 2020
avatar

Já nějak na to pečení peču. Kdyby záleželo na mně, tak 0. Ale kvůli dětem jsem koupila těsto, ať si vyhrají, takže číslo 1. Možná se rozhoupu na číslo 2.

13. pro 2020
avatar

Ahoj já peču moc ráda i když trošku bojuji s časem ale hodně pomáhá babička takže letos zase kolem 10 druhů. hotovo máme míň ještě nás čekají kokosky marokánky a z nepečeného potom kokosové kuličky a vosí hnízda

13. pro 2020
avatar

Já letos cca 8, ještě uvidím a pak ještě nějaké budeme péct s mámou.

13. pro 2020
avatar

Jelikož pracuji jako cukrarka, tak jen 4 druhy doma. V práci to bylo 23 druhů😀

13. pro 2020
avatar

Mám zatím jen těsto, navíc zatím nebyl čas, ale v plánu je cca 7 druhů cukroví

13. pro 2020
avatar

2 druhy, jen kvůli dceři 😀

13. pro 2020
avatar

Cca 20, počítám je vždy, až je dávám na tác na štědrý den 🙂

13. pro 2020
avatar

Jeden druh a možná zkusím poprvé upéct vánočku

13. pro 2020
avatar

Nakonec 7

13. pro 2020
avatar

nepeču...na to máme maminku🙂)ale příští rok už s dcerkou spolu budeme🙂 teď je ještě na to malá:..

13. pro 2020
avatar

jen 2 druhy, chlap to vůbec nejí 🙂

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

letos 7 druhů🍀

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Napečeno ještě nemám nic, ale plánu je tak 7 druhů 😉

13. pro 2020
avatar

letos snad budeme mít 7 druhů

13. pro 2020
avatar

Asi 12 druhů letos.

13. pro 2020
avatar

U nas cim vic deti, tim mene druhu 😄. Letos to vidim na 2, max.3

13. pro 2020
avatar

Letos 5 druhů

13. pro 2020
avatar

sama ani jeden, spolecne s tetou asi 5 🙂

13. pro 2020
avatar

letos jen 17 😀

13. pro 2020
avatar

letos 8 druhů

13. pro 2020
avatar

Vždy říkám, že jich moc nebude, ale většinou skončím u čísla kolem 20. 🙈 Ale budiž mi k dobru, že dávám cukroví i babičkám. 🙂

13. pro 2020
avatar

Asi 8, z toho pečených tak 5.

13. pro 2020
avatar

Letos 5 druhů

13. pro 2020
avatar

Letos "jen" 10 🙂

13. pro 2020
avatar

tento rok 3, zbytek máme objednano

13. pro 2020
avatar

Letos budeme dělat 6 druhů cukroví.

13. pro 2020
avatar

Já peču tradičně pernicky a zbytek mamka 😁

13. pro 2020
avatar

Zatím mám 3 těsta, ještě to upéct 😂

13. pro 2020
avatar

4 už mám a ještě plánuji 2

13. pro 2020
avatar

letos už mám 8 druhů, ale ještě plánuji tak dva udělat

13. pro 2020
avatar

Cca 7 druhu

13. pro 2020
avatar

Zatím máme 8 druhů, ale uvidíme, kolik jich ještě přibyde 😁
Dva určitě 😉

13. pro 2020
avatar

Dva druhy 😅

13. pro 2020
avatar

Jen rohlíčky a perníčky 🤣 🤭

13. pro 2020
avatar

Letos budou 4 druhy 😊

13. pro 2020
avatar

letos jedno a perníčky, zbytek dostáváme od babičky, která peče snad dvacet druhů

13. pro 2020
avatar

Kolem deseti druhů.

13. pro 2020
avatar

Jen 3 druhy

13. pro 2020
avatar

3 druhy 😁

13. pro 2020
avatar

Mám napsaných 18 druhů, každý rok zkouším nějaké nové. Ale letos to strašně utíká a nějak nestíhám, tak budu ráda za 16 a stačí 😊

13. pro 2020
avatar

Jen jedno, pracny, jakonprekvapeninpro rodinu 😁 u nas delaji zasoby mamca a tchyne 😊

13. pro 2020
avatar

Pet druhu pecu ja a ty pak vymenim s mamkou a segrou, takze celkem budeme mit 15 druhu kazda 😉 supee jak si usetrit cas a praci 😂

13. pro 2020
avatar

Peču 9 druhů, plus 1 bude nepečený

13. pro 2020
avatar

2 druhy, jeden už je snědený 🙈 Já pečení proste nemusím, na Vánoce doveze babi a mám ještě objednané od kamarádky.

13. pro 2020
avatar

zatím 6 druhů

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Já zatím nemám nic 🙂 Vždycky si naplánuju tak 8 druhů a nakonec jich mám přes 10. Vždycky mě zaujme něco dalšího, co jsem ještě nedělala chci to vyzkoušet.. No příští týden budu mít večerní program jasný

13. pro 2020
avatar

zatím mám 6 a uvidím protože nemám umyté okna a těch mám 11 pak jsem týden mrtvá takže se mi do nich nechce.

13. pro 2020
avatar

zatim 5.. uvidíme 🙂 plán je další 3..

13. pro 2020
avatar

Letos jen perníčky a zbytek dostáváme od babičky a tchýně.

13. pro 2020
avatar

Zhruba 7

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

5 druhů

13. pro 2020
avatar

10-12 🍪

13. pro 2020
avatar

Letos udělám jen dva nebo tři druhy, více nedám. Ale budu mít od maminky

13. pro 2020
avatar

jen 5, ale ne jenom pro nás

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

17 - 20 druhu jako kazdy rok (peceme spolecne s mamkou, babickou a sestrou)

13. pro 2020
avatar

Kolem 9 druhů 🙂

13. pro 2020
avatar

12 druhů 😊

13. pro 2020
avatar

letos asi 9 druhů a vánočku🙂

13. pro 2020
avatar

Asi 7 druhů.

13. pro 2020
avatar

5 druhů

13. pro 2020
avatar

4 + 1 nepečené. Dostaneme vždycky velkou krabici od tchýně, tak by nemělo smysl dělat toho víc.

13. pro 2020
avatar

Tento rok 14 a vianočku. Pečieme so švagrovou a svokrou tak to vždy rýchlo odsýpa.

13. pro 2020
avatar

Letos toho moc nebude- s mimcem, kterému rostou zuby je to složitější, ale uz jsme s malou dělaly perníčky a linecke a dnes vajecny likér a máme hodne babičky- dnes mi mamka přivezla krabici 🙂takže my tak 5 druhu

13. pro 2020
avatar

Plus mínus 10, ještě jsem neskončila 🤣🤭

13. pro 2020
avatar

letos 8 druhů

13. pro 2020
avatar

7 druhů. Někde jsem četla, že by se mělo péct 7 druhů ale nemůžu si vzpomenout proč 😅😅

13. pro 2020
avatar

Žádné 👀

13. pro 2020
avatar

Rozdělili jsme si to v rodině. Osobně jsem pekla perníčky a jsou v plánu ještě kokosky, takže za mě 2 druhy. Mamka a ségra potom ještě asi 5 nebo 6?

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Asi 4 🙂

13. pro 2020
avatar

Já jen dve a to vanilkový rohlíčky a medový kulicky😕 se synem toho bohužel víc nestihnu. Ale máme objednané naštěstí

13. pro 2020
avatar

10 mám upečeno ...pak ještě nepečené 🥰

13. pro 2020
avatar

Letos zkouším low carb cukroví, takže jen 4

13. pro 2020
avatar

12 🙏🏼.

13. pro 2020
avatar

Letos tak šest druhů, zbytek dostaneme od babičky 🎄😄

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Nepecu, pece babicka, manžel chce péct ořechový dort...bude premiéra. A v budoucnu to vidím, že možná manžel bude péct perníčky s nejmenši, aby měla zážitek.

13. pro 2020
avatar

Letos žádné, máme objednáno u maminky (proficukrářky). Ale pro atmosféru jsme se synem pekli perníčky.

13. pro 2020
avatar

Bude nám letos stačit asi 4-5 druhů...

13. pro 2020
avatar

9 druhů

13. pro 2020
avatar

Letos zadne. Budu delat narozeninovy dort.

13. pro 2020
avatar

Zatím nemám žádné a když se donutím, tak bude 5

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Cca 10 druhů

13. pro 2020
avatar

zatím mám připraveno na 9 druhů. tak snad u toho počtu zůstane 😀

13. pro 2020
avatar

Letos mám v plánu 10. Zatim jich mám 8 😊

13. pro 2020
avatar

Jenom 4 🙂

13. pro 2020
avatar

9 druhů, myslím že stačí 😁🎄💮☃️

13. pro 2020
avatar

7 DRUHŮ

13. pro 2020
avatar

6 druhů

13. pro 2020
avatar

5-7 druhů

13. pro 2020
avatar

Zatim 8

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

3 pečené a 2 nepečené

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

18 pečeme se segrou

13. pro 2020
avatar

No zatím ještě nepeču🙈 Ale v plánu mám asi pět, pak ještě peče moje mamka a protože bydlíme společně, tak dohromady to asi přes deset druhů dá 😁

13. pro 2020
avatar

9 druhů + perníčky

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

zadne, pecou babicky

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

4 druhy

13. pro 2020
avatar

žádný, pečou babičky

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Pouze 2 druhy, u nás se cukroví moc nejí 🤷🏽‍♀️🙂

13. pro 2020
avatar

Jenom linecké, u nás to nikdo neví.

13. pro 2020
avatar

5 druhu

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

4 druhy a to jsem se na to puvodne chtela vyprdnout uplne 😀

13. pro 2020
avatar

letos maximálně 5, víc nestihnu.

13. pro 2020
avatar

10 🙂

13. pro 2020
avatar

máme 6 druhů a ještě bychom chtěli péct linecké košíčky, a šmitec 🙂

13. pro 2020
avatar

max 5 🙂

13. pro 2020
avatar

Nejspis 5, zatim jsme na 3 😉🎄

13. pro 2020
avatar

Zatím 8 pokud nás ještě něco nenapadne 🙂

13. pro 2020
avatar

Letos žádné (rizikové těhotenství a stěhování), jinak min. 9

13. pro 2020
avatar

Mám jich 5,ale také dostáváme od babičky a maminky

13. pro 2020
avatar

Letos 7 až nás bude víc bude i víc mlsání...😊

13. pro 2020
avatar

6 🙂

13. pro 2020
avatar

Letos 10, jako každý rok, hrozně mě to baví!

13. pro 2020
avatar

Já letos žádné. Z důvodu stěhování na to nemám moc času. No bohužel. Tak snad příští rok.

13. pro 2020
avatar

Tradičně 7

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

Doufám, že babička peče alespoň 5 druhů...

13. pro 2020
avatar

tak do 10 max. 🙂

13. pro 2020
avatar

8 maximálně

13. pro 2020
avatar

mám v plánu 7 druhů

13. pro 2020
avatar

12 druhů je letos v plánu.

13. pro 2020
avatar

5 druhu pecenych a tri nepečené. Beztak zase kila dostaneme od obou stran rodiny 😉💪👌

13. pro 2020
avatar

12 druhů

13. pro 2020
avatar

Letos mám zatím upečeno 6 druhů, ještě mně čekají ještě 2-3 druhý + nepečené 4 druhy

13. pro 2020
avatar

Jsem asi ostuda, ale letos jen 2-3 druhy. A to jen kvůli dceři, která ráda peče. Nemá to pak kdo jíst.

13. pro 2020
avatar

osobně nepeču ani jedno, ale užívat si jich budu šest 🙂

13. pro 2020
avatar

Perníčky a linecké, medovnik a marokanky.

13. pro 2020
avatar

Letos jen 3 druhy ( perníčky, linecké a marokánky).

13. pro 2020
avatar
13. pro 2020
avatar

KONEC!

13. pro 2020