SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 13
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Třetí adventní neděle si žádá hodnotnější výhru. Proto dnes budeme soutěžit o WINDOMATIC ❤️
Elektrický vysavač na okna. Po umytí oken je vysaje do sucha. Bez šmouh, bez kapek. Možné použít na okna, zrcadla a jiné rovné povrchy. Dá se použít i horizontálně. Špinavá voda se nasává do nádobky o velikosti 100ml. Na jedno nabití vydrží v provozu cca 40 minut.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kolik druhů cukroví letos pečete?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí a všem krásnou třetí adventní neděli 🍀🍀🍀
Žádné 😁máme objednané.,ale na provonění domu jsem upekla alespoň perníčky 😉
Letos to vidím na 6 🙂
V planu je asi 10 druhu
Zatím 11 😉
Letos presne 0, nějak se mi nechce
3, aby si to děti užily, jinak mám objednané
Teoreticky tak sest, prakticky zatim nemam ani jedno, tak uvidime 😉
Asi šest
3 druhy pečeného cukroví a asi 3 nepeceneho. Ještě uvidíme. Plus ještě 23. Peču vanocku 🙂
Kolem 10ti druhů.
Přiznám se- 0.
Zatím mám upečené jen perníčky a v plánu mám ještě linecké. Jinak nepecu, protože se to u nás moc nejí. Ale aby na stole něco bylo a kdyby přišla návštěva, tak mám 1 kg cukroví objednané. 🙂. Kde jsou ty doby, kdy moje babička pekla třeba 20 druhů... To by mě kleplo 😀
My dnes pekli rohlíčky, linecké a budeme dělat hnízda.🌲
1 😀 ..zbytek dostaneme od babičky 💗
Letos 12 druhů 🎄
Zatím máme jen upecene,s nepe 10 druhu ,,,co se nesni ,půjde k ledu 😃
Mám v plánu asi 8 druhů
Asi 5
Zatím mám 12 druhů a snad už končím..
Ja budu pect jen 3 druhy 😊
Už několik let si nechávám péct. Když je nálada a chuť, pečeme perníčky. V objednané cukrovi je obvykle kolem 15 druhů.
Pravděpodobně sedm druhů.
Šest až sedm
Pečeme jenom dva druhy
Letos bohužel žádné, rozbila se nám trouba :(
Sama 4-5 + pak s mamkou dalsi asi 4-5...
V plánu mám kolem 12-14 druhů. Teď máme pracny a linecké. Perníčky už jsme snědli, tak budeme dělat další 2 várky 😁. Uvidíme, kolik nakonec zvládneme.
Letos ani jeden, manzel ma vzdycky velky voci, ja velkej bordel v kuchyni a pak to stejne nikdo neji. . . Takze jsem objednala.
Cca do 10 druhu
Letos 5 druhů
Peču 3 druhy a cca 7 druhů dostaneme od babiček
Mám objednáno, ještě tak čtyři druhy upeču,aby to doma vonělo
Asi jen dvě 😃😃
Asi tak 10 😉
Letos 9.
Letos mám cukroví objednané 😉
Asi devět plus mám objednaný mix všeho možného
Letos 6 druhů s velkou pomocí dcerky.
Žádný, nepečeme 🙂
Asi 5
Pečeného pět a nepečeného budu dělat dva nebo tři druhy. 😊
Pečeného 5 druhu a nepecene 3druhy
5 druhů
Osobně budu dělat 4 druhy zbytek známá 😊
Jako každý rok, tak i letos 7 a tím končím.... U nás je sice málo druhů, ale z velkých dávek těsta 🤭
Žádné, cukroví objednávám
Po málem množství letos asi 12
3 druhy pečeného a dva druhy nepečeného cukroví
Zatím máme 5,a v plánu asi ještě 4,tak uvidíme.
5 druhu🙂
Plánuju tak 10 druhů, teď jsem v půlce.
Letos 9
Já jich mám 11 a už končím.🙂
Zatím mám 11 a asi končím, už se mi nechce ;)
Jeste jsem nezacala,tak nevim,plan jsou asi 4.
S čtyřměsíčním prckem jsem ráda za perníčky a pár druhů různých nepečených kuliček 🙂
8 druhů
Nepeču, peče mamka tak vždy dostanu
U nás letos peče tchýně. Takže 0🙂
Asi 5 druhů, ale uvidíme
zatím máme 9 druhů ale nejsme u konce.-)
U nás pečou babičky... Já tedy 0
5 jen oblíbené cukroví
4 druhy...
Letos peču jen 2 druhy - linecký a perníčky,zbytek (3) nepečený 🙂
Počítám, že skončím na čisle 8
Snad 5 z toho je jeden druh slaný
5 nebo 6
@ivakalinova Vypadá to,že jich nakonec bude 8😉
Asi 3,aby si to syn užil,inak mám objednané 😉
jeden, perníčky
Upekla jsem 3,čtvrtý bude nepečený. A prohandluju s mamkou a sestrou za jejich,takže dohromady pak bude pestřejší výběr
Budu ráda,když zvládnu 5.
Mám zatím pět, ale ještě bych chtěla tak dva druhy
Letos mám objednané
Letos asi 6 druhů a navzájem si vyměníme s mojí i manželovou maminkou , takže na talíři bude nakonec druhů asi 12
3 druhy pečených a 1 druh nepečeného
Letos 6, a od rodičů jsme si včera přivezli 7 nebo 8 ❤❤❤
Letos máme pouze perníčky, ostatní napekla babička. Máme miminko a tři starší děti, tak není čas
6-7 😊
Vidím to letos na 7-8 druhů.
Letos 7
Letos pečeme jen 3 druhy
Žádné, peče babička se ségrou já hlídám raději deti
Letos jen 2, hlavně kvůli tomu, aby se malá vyblbla ☺️
Pečeme 2 druhy a chci zkusit vanocku
Chtela bych tak 5-6 druhu, ale uvidim jak budu stihat. Zatim jsou pernicky a nenaplnene linecke.
5 druhu
10 druhů.
8 pečených a 2 nepečené
Já jen perníčky (asi 600ks), zbytek 15 druhu pece moje úžasná maminka 🙂
Mám naplánováno 8 druhů, pokud se zadaří, bude 10 👍
Zatím deset.
Nepeču, několik let si už nechávám péct
Letos jen 3, stejně to nikdo jíst nebude.
Letos to vypadá na 8 druhů 🙂
Zatím mám 6 druhů pečených a ještě mi čekají nějaké nepečené.
Čtyři
Mám upecenych 5 druhů 🙂
Letos 00
Letos jen 2 pecene a 3 nepecene, dostali jsme od segry dve krabice uz a to bohate staci 😁
7 druhů
6 druhů
Zatím to vypadá na 7 druhů
Pouze 4, hodně cukroví dostaneme od babiček..
Letos mám napeceno 5 druhů a 1kg cukroví jsem si objednala,kde jsou další druhy.
čtyři druhy
Plus mínus 12
Asi 10
Já asi 4,ale měníme s mamkou a, ségrou.
Letos asi 4 druhy - děti jsou ještě malé a nechci toho doma mit moc, plus kdyby bylo na manželovi, tak staci jen linecke. Takze ty 4 druhy jsou akorát tak na to, aby to doma hezky vonělo a nebyl úplně prázdný stůl.
Asi 6-7 druhu, ale temer vse se uz sezralo 😁
Nakonec asi 5 druhů a stačí 🙂
5 oblíbených druhů, ostatní se u nás stejně nejí 🙂
Mám upečené tři druhy - perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky. Teď v týdnu se chystám na nepečené - rumové koule, včelí úly a tatrankové kuličky. Víc nedělám, protože každoročně dostáváme cukroví ještě od tří babiček a máme toho opravdu hodně 🙈😁🎄🍀🙏
5 druhů
Letos 5 druhů 🙂
4 druhy 😊
Asi 10. Pernicky z dvojite davky a uz jsou z tretiny snezené.
Letos jsem se hecla a už mám 8 druhů, v plánu další dva. Takže celkem 10 😊
Letos jen perníčky 🙂
Budu ráda když stihnu 4 druhy, predelavame vrchní patro,jsem stále v práci,kolegyně marod.
Letos 6 druhů
Zatim zadne🙂 ale dozenu 🙂 chci tak 4 az 5 uvidime 🙂
Společnými silami s babičkou cca 10.
Jen 4, více s malou nestíhám ☺️
Chtěla bych péct kolem osmi druhů
6 druhů
Pro rodiče 9, pro nás 0. Protože už jsme se ho přejedli při ochutnávání toho pro rodiče 😆
Zadne...pece nam tchyne...🙂
Zhruba 10 druhů
Plány mám velké, asi 6,,ale nakonec budou tak 3 🙈.
Já nepeču, zásobí nás tchyně cca 15 druhy 😅
Max 6 druhu
Letos 5 druhu cukroví 🙂
Nepeču, mám objednané od moc šikovné paní. A bude cca 15 druhů.
Já tři, ale měníme s babičkami🙂
4 druhy
Jako každý rok kolem 12 druhů.
Do 10druhu se vejdeme
Zatím 9 🤩
Letos 6...
Letos 6...👍
6 druhů
Asi 6
žádné, cukroví mám objednané 👍
5 druhů, bohatě stačí🙂.
Pecenych pet, nepeceny ctyri 😉
Zatím máme 4, ale možná ještě 1 upeču
Letos jen jedno a to kokosky 🙂
Jen perníčky,jinak cukroví dostaneme
Ja letos zadne, budu mit od maminky. Za par dni mam rodit, tak si chci posledni dny jeste trosku odpocinout, nez mi k prnimu akcnimu ditku, pribyde dalsi 😁
Pekla jsem jen jedno..o zbytek se postarala babička 😊
Letos jen 3 😊
Mám prozatím 6 a bude cca 12 druhů .
Letos 5 druhů
jen 3
Peču 9 druhů a dělám z vice dávek i pro me rodiče.
Pečeme letos a tchýni dohromady, já budu dělat 8 druhů a tchýně 5, takže celkem 13.
Zatím asi 4
Na 2 mám přípravu v lednici, ještě 1-2 bych chtěla. Jinak mám objednáno.
16 pečených a 4 nepečené 🎄
My pečeme 8 druhů cukroví 😊
Tak 5
Žádné - budeme mít od babiček 🤗
Letos 6, ale jeste urcite objevim nejaky, ktery musim vyzkouset...
Tak 4-5 druhů, pak i nějaké dostanu, moc to nejíme, peču jen kvůli dětem.
3-4 pecene uvidim jak mibto vyjde a 4 nepecene druhy
Perníčky a marokánky, zbytek budeme mít od mamky 🤗
Zatím máme upečeno 9 druhů 🙂
Zatím to vypadá na 10, ale je možné, že zase od středy nebudu chodit do práce, tak se to ještě může zvrtnout 😁, no pro mě je stejně nejlepší cukroví likér, jindy tyhle samolepy nepiju ale o Vánocích to jo😁😁
Letos bude šest druhů
0, peče nám babička 🙏♥️
Tři pečené a asi tři nepečené..nejsem moc pekařka,raději vařím,takže je to na mě výkon 😁
asi kolem 5 druhů
Nastoupila jsem do nové práce a nic nestíhám, tak to vidím na 4 pečene druhy a 3 nepecene
přesně 7druhů, víc ani ťuk.🙂
3 druhy těst, počítám, že z lineckeho udělám další 3 druhy a 3 druhy nepecenych..
Tri: pernicky, linecke a nepecene medovnikove kuličky. Pece moje mamka, tak víc není potřeba.
Šest
Uz jsem psala, že máme letos pokazenou troubu a rozhodli jsme se, že ji vyměníme až na jare s celou kuchyní. Takže letos mám objednané udělám tak 4-5 druhů nepeceneho.
Asi 5 druhů, ale zatím mám jeden a půl, tak uvidím kolik jich nakonec bude
Letos asi 6 druhů.
Letos 11 druhů..🤤
Ještě jsem neskončila ale vidím to na 13
Šest
Asi 6.
Pekli jsme jen perníčky, jinak dostaneme od babiček. Letos nestíháme 🙈😄
Chtela jsem pect 8 druhu, ale jelikoz me zacalo silene bolet rameno, tak asi zustanu u tech 5ti druhu co mam upecene, ale jeste nenaplnene.
Sama zkusím asi dva. Jinak nám dá mamka asi 15-20 druhů. Záleží kolik toho letos bude péct.
Asi tři a maminka a tchýně asi 15🤦.
7 mám a možná 8, jestli se mi bude chtit
Já mám zatím devět plus udělám určitě nějaké nepečené, takže konečný počet bude tak 13..
6 druhů
Letos 7 😉
Letos jen jeden. Perníčky.
Původně jsem chtěla méně, ale bude asi 7,pokud to zvládnu než porodím
Osm druhu
Letos pouze asi 3-4 😊, protože další dostaneme od rodiny
jen perníčky
Myslím, že tak 12
Zatím mám 3 a ještě tak 3-4 druhy dělat budu
3-4 druhy. Normálně máme od maminky, letos teda peču nooo 😁
Vyjde to na 8 druhů, no zatím mám hotové dva 😃
3, víc toho s prckem asi nezvládnu
Sedm druhů
Jeden 🙂 Štafetky, které můj muž miluje. Ostatní mi peče kamarádka.
Pečené mám 4,jeste dva nepecene a hotovo
Dva
Letos asi tři druhy cukrovi
Asi 2. Kvůli dceri a aby měla něco do školky. Jinak si nechávám péct krabičku 🙂
Letos jich mame v planu sest, ale kdovi, jak to nakonec dopadne
Letos jenom 4 druhý, víc nestíhám... 🤷♀️
Asi 1, linecké
Zatím mám 5 druhů a budou ještě tak dva další 🙂
Už mám 5 druhů a ještě udělám 2, takže letos 7 druhů cukroví.
Pekli jsme jen perníčky a cukroví máme objednané, bude překvapení kolik druhů tam bude😉
Teď jdu dělat druhé. Nestíhám, jako každý rok
vidím to na 2 - 3 druhy
3 druhy, perníčky, linecké a crinkles 😊
Máme hotovo 5 druhů
To se jeste nevi, ale tak cca 7 asi
No původně to měly být 3 druhy, nakonec jich bude 7😅
Letos sedm
Jelikoz nepecu tak nevim kolik jich bude po objednani
Pět nebo šest a pokud bude hodně nepovedeného, tak ještě kuličky 😂.
Asi jich bude 6 - 7
Šest, zbytek dostaneme s manželem v práci
Žádné. Cukroví peče moje maminka ❤
Ještě nemám nic, ale chtěla bych 5-7 druhů udělat.
13 je to tradice
4 druhy
Letos 21
Letos jenom perníčky
zatím žádné 😖
Asi 10 druhů 🙂
Deset druhů
Dva😄
Zatím to vypadá že 5 ☺️
3 druhy 🙂
Žádné, mám objednané a kluci pečou u tchyně, tak dostanou ještě i vysluzku od ní.
6 druhů, rumové kuličky, vanilkové rohlíčky, pracny, plněné košíčky, perníčky, linecké 😉
Dopadnu vždycky takto, naplánuju si tak pět, ale skončím většinou na 8 nebo 9, protože v časopisech furt něco vychází a já to musím vyzkoušet. A navíc mě to velice baví a peču i pro svou maminku a tatínka, tchánům vezu na ochutnání to, co nepečou oni a mám ráda, když můžu obdarovat. A k tomu pak ještě dělám nepečené a na Štědrý den bábovku. Mňam.
5 nebo 6. Mám perníčky, linecké, chystám vanilkové rohlíčky, medové kuličky, vosi hnizda.libily by se mi ještě kolečka se slabým karamelem. Ale. To nevím, zda dam
Jen 4.
vždycky jen pár, kolik přesně jich nakonec je, dopředu nikdy nevim🙂 podle toho, jak je čas a chuť do pečení, jak se rychle jeděj ty, co jsou už upečený...:D ale tak patero je asi zatím nejvíc, co jsme měli. dělám spíš míň druhů, zato dvojnásobný až trojnásobný dávky🙂)))
My máme 4 pečené a tak 3 nepecene. Na to nepecene se vždy hrozně těšíme 😉
Jen nasich 5 nejoblibenejsich.
Teď už mám upečených 7 druhů a ještě udělám asi 3 nepečené
Letos jen nakonec 3peceny a jeden nepečený....máslo je drahý😆😆😆a byli jsme dost nemocní včetně covidu,tak není čas...dohanime co se dá a já už přes měsíc necítím tak si to ani neuziju😱😃😃😃😃
Cukroví miluju. Ráda ho jím, ale i peču. Normálně dělám min. 10 druhů, ale letos mám doma malé miminko, na Vánoce mu bude měsíc, tak jsem se rozhodla letos na cukroví trochu vykašlat a raději si užívat miminka. Pekla jsem akorát perníčky kvůli staršímu synovi a linecké, ptž bez toho prostě nejsou Vánoce. Možná ještě udělám nepečené rafaelo kuličky, jelikož ty muž miluje, ale jinak nic víc.
Letos maximálně dva, kde jsou ty časy, kdy jsme s mami daly 20..
2 😀 to stačí ...
Letos jen 6druhu
Mám 3 druhy zbytek objednaný máme toho v práci tolik že jsem ráda že dojdu domů😊
Letos 4 druhy
Pečeme 6 druhů. Dříve jsme jich pekli klidně 20.
Asi 10, ale jeste uvidim🙂
Letos jsme to nějak přehnali, teď máme 12 🤭
z druhů, úečeme ždy jen to naše nejoblíbenější a žádné hokusy pokusy s novými druhy nepraktikujeme 😀
Letos 5-6 druhu.
Asi 8 druhu🙂
Letos 5
Mám v plánu 7 druhů, ale kolik jich bude nakonec se ještě neví 🙂
Letos pouze 3 druhy..
mám upečeno 11
6 už mám upečeno, vidím to tak na 8-9 podle nálady 😉
Já jen perníčky, jsem totiž na všechno úplně levá 🤷♀️🤦♀️
Já jen medovnikove kuličky, ostatní maminka
6 druhů
Kolem 10 ti druhů.
Jen linecké a rohlíčky. Doma to nikdo nejí a musela bych to všechno sníst sama 🙈
Asi 6
10 druhu
Letos jsem dělala 5 druhů cukroví... linecké, rohlíčky, černo-bílou roládu, kokosky a pro malou piškot s banánem v čokoládě 😊😋🎄
Mám napečeno pět druhů
Letos žádné, mamka i mužova mamka mi slíbily, že mi letos napečou.
8 druhů 🙂
Přibližně 7 druhů, uvidíme jak to dopadne 🎄
zatím máme jen perníčky, ale chystáme se ještě na linecké, vanilkové rohlíčky, rumové kuličky a ořechové duté - takže celkem 5
Nejméně 10 pečených a 2 nepečené. Dávám synům.
6 pečených 2 nepecené
Většinou 6 druhu
3 pecene, 2 nepecene
8-9
4 druhy
Letos se držím při zemi a zatím zůstáváme na sedmi.
Já letos jen 2, zbytek dostaneme od babičky 😊
10druhů
8 druhů
Já osobně nic, peče manžel s dcerami. Zatím mají6, dnes dopecou 7 a končí
Jenom linecké a pak udělám vosí hnízda. Zbytek dostanu od mamky, která si cukroví objednává.
Asi tak 12 druhů.
Letos kolem 10-ti druhu, zatim mame hotove pernicky, linecke, masarykovo cukrovi, makove knofliky a pripravene testo na vanilkove rohlicky, myslivecke knofliky a pracny, dal chci jeste udelat parizske rohlicky, rafaelo koule a medovnikove koule🙂
6 druhů
6 druhů
4 druhy
4 druhy
Letos mám v plánu udělat 7 druhů. 🙂
5 pečených a 4 nepečený
5 druhů
5druhu
4 + několik nepečených
Žádné, dostáváme od babičky.
chtěla bych 3
mám v plánu 6 druhů
Žádné 🙈 možná udělám perníčky 😄
máme zatím 6. Starší dcera chce ještě čoko kuličky a rafaelo
4-5
Tak 4 až 5 druhů dle nálady a času
3 druhy
Tak 4-5
3 pečené a 2 nepečené
3 druhy
12 druhu
Původní plán byl přibližně 7 druhů...
3 druhy. Perníčky, linecké, rohlíčky
5druhu
12druhu
6 druhu, zbytek dostaneme od tchyne
Max. 4-5 druhu.
Ještě přesně nevím, ale asi jako každoročně tak asi 5 druhů plus budou 1-2 nepečené.
Jedno ☺️
Čtyři - perníčky, čoko sušenky, kokosky, linecký a rohlíčky mě upeče mamka 😊
0 zatím, plán jsou 2, uvidím, jaké nám bude chtít
Asi 8...😌
Nikdy jsem nepekla, nějak mě to nejde 😁 ale letos mi ségra připravila těsta, takze už máme upečené tři druhy 😁 jinak se chystám ještě něco vyzkoušet, nějaké zdravější verze, tak snad se k tomu dostaneme 😊
12-15 druhů
Jen dva tradiční druhy z tradice. Jsem hodně v práci, takže zbytek mám objednán od profesionálky 😀
2 druhy, zbytek objednávám
Vidím to tak na 6-7 druhů podle času.. Zatím mám 3 😉
V plánu je 5.
Asi sedm
7 druhu
Cca 10
Zatím mám 2 druhy, začátkem týdne začnu více péct cukroví s krémem... Tam asi skončím u 6-8
Já jen 2 zbytek mamka
5+1 nepečené a stejně budou všichni jíst hlavně rohlíčky 😄
Já nějak na to pečení peču. Kdyby záleželo na mně, tak 0. Ale kvůli dětem jsem koupila těsto, ať si vyhrají, takže číslo 1. Možná se rozhoupu na číslo 2.
Ahoj já peču moc ráda i když trošku bojuji s časem ale hodně pomáhá babička takže letos zase kolem 10 druhů. hotovo máme míň ještě nás čekají kokosky marokánky a z nepečeného potom kokosové kuličky a vosí hnízda
Já letos cca 8, ještě uvidím a pak ještě nějaké budeme péct s mámou.
Jelikož pracuji jako cukrarka, tak jen 4 druhy doma. V práci to bylo 23 druhů😀
Mám zatím jen těsto, navíc zatím nebyl čas, ale v plánu je cca 7 druhů cukroví
2 druhy, jen kvůli dceři 😀
Cca 20, počítám je vždy, až je dávám na tác na štědrý den 🙂
Jeden druh a možná zkusím poprvé upéct vánočku
Nakonec 7
nepeču...na to máme maminku🙂)ale příští rok už s dcerkou spolu budeme🙂 teď je ještě na to malá:..
jen 2 druhy, chlap to vůbec nejí 🙂
letos 7 druhů🍀
Napečeno ještě nemám nic, ale plánu je tak 7 druhů 😉
letos snad budeme mít 7 druhů
Asi 12 druhů letos.
U nas cim vic deti, tim mene druhu 😄. Letos to vidim na 2, max.3
Letos 5 druhů
sama ani jeden, spolecne s tetou asi 5 🙂
letos jen 17 😀
letos 8 druhů
Vždy říkám, že jich moc nebude, ale většinou skončím u čísla kolem 20. 🙈 Ale budiž mi k dobru, že dávám cukroví i babičkám. 🙂
Asi 8, z toho pečených tak 5.
Letos 5 druhů
Letos "jen" 10 🙂
tento rok 3, zbytek máme objednano
Letos budeme dělat 6 druhů cukroví.
Já peču tradičně pernicky a zbytek mamka 😁
Zatím mám 3 těsta, ještě to upéct 😂
4 už mám a ještě plánuji 2
letos už mám 8 druhů, ale ještě plánuji tak dva udělat
Cca 7 druhu
Zatím máme 8 druhů, ale uvidíme, kolik jich ještě přibyde 😁
Dva určitě 😉
Dva druhy 😅
Jen rohlíčky a perníčky 🤣 🤭
Letos budou 4 druhy 😊
letos jedno a perníčky, zbytek dostáváme od babičky, která peče snad dvacet druhů
Kolem deseti druhů.
Jen 3 druhy
3 druhy 😁
Mám napsaných 18 druhů, každý rok zkouším nějaké nové. Ale letos to strašně utíká a nějak nestíhám, tak budu ráda za 16 a stačí 😊
Jen jedno, pracny, jakonprekvapeninpro rodinu 😁 u nas delaji zasoby mamca a tchyne 😊
Pet druhu pecu ja a ty pak vymenim s mamkou a segrou, takze celkem budeme mit 15 druhu kazda 😉 supee jak si usetrit cas a praci 😂
Peču 9 druhů, plus 1 bude nepečený
2 druhy, jeden už je snědený 🙈 Já pečení proste nemusím, na Vánoce doveze babi a mám ještě objednané od kamarádky.
zatím 6 druhů
Já zatím nemám nic 🙂 Vždycky si naplánuju tak 8 druhů a nakonec jich mám přes 10. Vždycky mě zaujme něco dalšího, co jsem ještě nedělala chci to vyzkoušet.. No příští týden budu mít večerní program jasný
zatím mám 6 a uvidím protože nemám umyté okna a těch mám 11 pak jsem týden mrtvá takže se mi do nich nechce.
zatim 5.. uvidíme 🙂 plán je další 3..
Letos jen perníčky a zbytek dostáváme od babičky a tchýně.
Zhruba 7
5 druhů
10-12 🍪
Letos udělám jen dva nebo tři druhy, více nedám. Ale budu mít od maminky
jen 5, ale ne jenom pro nás
17 - 20 druhu jako kazdy rok (peceme spolecne s mamkou, babickou a sestrou)
Kolem 9 druhů 🙂
12 druhů 😊
letos asi 9 druhů a vánočku🙂
Asi 7 druhů.
5 druhů
4 + 1 nepečené. Dostaneme vždycky velkou krabici od tchýně, tak by nemělo smysl dělat toho víc.
Tento rok 14 a vianočku. Pečieme so švagrovou a svokrou tak to vždy rýchlo odsýpa.
Letos toho moc nebude- s mimcem, kterému rostou zuby je to složitější, ale uz jsme s malou dělaly perníčky a linecke a dnes vajecny likér a máme hodne babičky- dnes mi mamka přivezla krabici 🙂takže my tak 5 druhu
Plus mínus 10, ještě jsem neskončila 🤣🤭
letos 8 druhů
7 druhů. Někde jsem četla, že by se mělo péct 7 druhů ale nemůžu si vzpomenout proč 😅😅
Žádné 👀
Rozdělili jsme si to v rodině. Osobně jsem pekla perníčky a jsou v plánu ještě kokosky, takže za mě 2 druhy. Mamka a ségra potom ještě asi 5 nebo 6?
Asi 4 🙂
Já jen dve a to vanilkový rohlíčky a medový kulicky😕 se synem toho bohužel víc nestihnu. Ale máme objednané naštěstí
10 mám upečeno ...pak ještě nepečené 🥰
Letos zkouším low carb cukroví, takže jen 4
12 🙏🏼.
Letos tak šest druhů, zbytek dostaneme od babičky 🎄😄
4-5
Nepecu, pece babicka, manžel chce péct ořechový dort...bude premiéra. A v budoucnu to vidím, že možná manžel bude péct perníčky s nejmenši, aby měla zážitek.
Letos žádné, máme objednáno u maminky (proficukrářky). Ale pro atmosféru jsme se synem pekli perníčky.
Bude nám letos stačit asi 4-5 druhů...
9 druhů
Letos zadne. Budu delat narozeninovy dort.
Zatím nemám žádné a když se donutím, tak bude 5
Cca 10 druhů
zatím mám připraveno na 9 druhů. tak snad u toho počtu zůstane 😀
Letos mám v plánu 10. Zatim jich mám 8 😊
Jenom 4 🙂
9 druhů, myslím že stačí 😁🎄💮☃️
7 DRUHŮ
6 druhů
5-7 druhů
Zatim 8
3 pečené a 2 nepečené
18 pečeme se segrou
No zatím ještě nepeču🙈 Ale v plánu mám asi pět, pak ještě peče moje mamka a protože bydlíme společně, tak dohromady to asi přes deset druhů dá 😁
9 druhů + perníčky
4 druhy
zadne, pecou babicky
4 druhy
žádný, pečou babičky
Pouze 2 druhy, u nás se cukroví moc nejí 🤷🏽♀️🙂
Jenom linecké, u nás to nikdo neví.
5 druhu
4 druhy a to jsem se na to puvodne chtela vyprdnout uplne 😀
letos maximálně 5, víc nestihnu.
10 🙂
máme 6 druhů a ještě bychom chtěli péct linecké košíčky, a šmitec 🙂
max 5 🙂
Nejspis 5, zatim jsme na 3 😉🎄
Zatím 8 pokud nás ještě něco nenapadne 🙂
Letos žádné (rizikové těhotenství a stěhování), jinak min. 9
Mám jich 5,ale také dostáváme od babičky a maminky
Letos 7 až nás bude víc bude i víc mlsání...😊
6 🙂
Letos 10, jako každý rok, hrozně mě to baví!
Já letos žádné. Z důvodu stěhování na to nemám moc času. No bohužel. Tak snad příští rok.
Tradičně 7
Doufám, že babička peče alespoň 5 druhů...
tak do 10 max. 🙂
8 maximálně
mám v plánu 7 druhů
12 druhů je letos v plánu.
5 druhu pecenych a tri nepečené. Beztak zase kila dostaneme od obou stran rodiny 😉💪👌
12 druhů
Letos mám zatím upečeno 6 druhů, ještě mně čekají ještě 2-3 druhý + nepečené 4 druhy
Jsem asi ostuda, ale letos jen 2-3 druhy. A to jen kvůli dceři, která ráda peče. Nemá to pak kdo jíst.
osobně nepeču ani jedno, ale užívat si jich budu šest 🙂
Perníčky a linecké, medovnik a marokanky.
Letos jen 3 druhy ( perníčky, linecké a marokánky).
KONEC!


Letos asi 8-9 🙂