SOUTĚŽ UKONČENA - 12.12. 2020, právě dnes jsme v polovině adventního kalendáře s firmou #vileda - okénko číslo 12
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez....... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramické desku, drahé nádobí a jemné povrchy (i sklo).
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - Máte nějakou oblíbenou vánoční dekoraci, ozdobu, vykrajovátko, vánoční servis nádobí....? Jednoduše, existuje něco, bez čeho si nedovedete představit Vánoce? Co to je?
Odpovídat můžete od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Já mám z dětství osvětlení ...lucerničky a zvonečky 😍 úplně je miluji , ale třeba taky snezitko andělské zvonění, nebo betlém ....je toho hodně bez čeho se neobejdu 🤗😁😁
Bez stromečku 😃
Živý stromecek
Bez našeho sviticiho soba 😀
stromeček a retro žárovičky + ozdoby
Andělské zvonění ♥️ už jako malá jsem ho milovala, sestavit a na Štědrý večer zapálit svíčky a poslouchat cinkání u večeře ♥️
Vánoce si nedovedu představit bez stromečku.
Světýlka😍
Stromeček a zvoneček,který oznamuje příchod Ježíška
Vůně jehličí a mandarinek.
Bez špice na vrcholu stromečku.
Bez špičky na stromečku a adventního věnce 🙂
Bez zvonečku co oznamuje příchod nezíská 😊
Bez živého stromečku 😊
Nic konkrétního nemám, ale neumím si představit Vánoce bez stromečku.
Mám pár dekorací které nesmí na Vánoce chybět,a večer na Stědrý den zvoníme zvonečkem ve tvaru podkovy, že přišel Ježíšek,už ho mám od dětství.
Napadá mě jen stromeček. 😁
Stromecek a zivy
Mam 3 sadrove pernikove chaloupky po babicce. Bez nich by to neslo
Já si neumím představit Vánoce bez stromečku
Z každé země, kde jsem byla, jsem si dovezla vánoční ozdobu. Takže bez těchto vzpomínek na cestování🙂
Mám krásný vánoční servis, který jsme s mužem koupili v porcelánce v Horním Slavkově a slouží nám už přes 10 let.
Bez stromečku a starých světýlek lucerniček, které nám svítily na stromečku co si pamatuji. Dokonce je firma co je vyrábí prý začala vyrábět znova, tak do vlastního bydlení určitě pořídím 😍
Stromek 🌲
Ručně vyřezávaný betlém.
🌲 stromeček
bez betléma Willow Tree
Bez ziveho stromecku a kynute domaci vanocky🤩
Koledy Karla Gotta
Základem u nás je živý stromeček 😍 Ta vůně, ach...
Živý stromeček a hodně svetylek
Bez světýlek 🙂
Nedovedu si Vánoce představit bez živého stromku, svých dřevěných ozdob a hlavně... Nedovedu si Vánoce představit bez své rodiny ❤️
Vánoční ozdoby z dětství
Mám doma ozdobu, kterou vyráběly děti z jednoho stacionáře. Má u nás na stromečku vždy čestné místo.
Jídelní servis starý 41 let😉
Zivy stromecek a retro svetylkama
23. prosince si na speciální menší talířek udělám svou výzdobu kterou dám na jídelní stůl a mám ji tam do tří králů. ke svíčce dám větvičku z jehličí, oříšky, malou banku......... pěkně naaranžuji.
Miluju andělské zvonění,připomíná mi dětství
Nádobi po mé prababičce používáme každoročně
Mám bílé dřevěné ozdoby a malý dřevěný vánoční stromeček, oboje mi nesmí doma chybět už 15let. Ostatní výzdoba se mění.
bez stromečku, vše ostatní je nahraditelné
@ivakalinova No především je to rodina .A pak stromeček, svetylka, cukroví... a bramborový salát a řízky 😃
Tak pro mě cukroví, ta vůně v bytě je nezaměnitelná, a linecké musím mít ve tvaru kytičky se srdíčkem uvnitř 😁
Adventní "tržiště" ze dřeva, chtěla bych ještě vesničku, ale Tchibo se dobrých napadů nějak letos nechytlo. 🤔
Stromeček, svíčky. Ale vše je nahraditelné. Hlavně si nedokážu představit Vánoce bez rodiny 👪
Andělské zvonění, krásná dekorace stará několik let
"retro" světýlka na stromeček
Jedna poslední Vánoční baňka na stromeček po moji babičce
Bez živého stromečku
stromeček, světýlka, vánoční ubrus
Stromeček a světýlka v oknech ☺️.
Rodina, stromeček, vánočka
Ozdoby, které byly na stromečku, když jsem byla malá. Třípatrový tác na cukroví po mé babičce a vánoční ubrus po mamince.
Jednoznačně stromeček a světýlka. Na oboje se už moc a moc těším.
Stromeček a světýlka. A pak ještě k Vánocům u nás patří hrající plyšový sob, kterého mám od svého dětství a teď už si s ním hrají naše dcery.
Živý stromeček, adventní věnec a světýlka v oknech 🙂
Stromek,svetylka,zavesne ozdoby na lustr
Ozdoby na stromek po prababicce a etazer na cukroví po babičce.
Sadrovy betlem pod stromečkem
Andělské zvonění 🙂
Stromček 🙂
Náš rodinný betlém.
Ja si vánoce nedokáží představit bez rodiny stromečku, svetylek a do minulé soboty adventniho svicnu - nepřežil dcery nalet
Servis po prababicce
Betlém, co se dědí z generace na generaci
Stromeček a pod nim betlém
stromeček
Já mám od dětství světýlka na stromeček, které jsem ráda, že máme na stromečku stále 🙂
Nedovedu si predstavit Vanoce bez stromecku.
Stromeček a světýlka 🎄
stromeček, světýlka, cukroví, salát, ryba
Nedovedu si představit Vánoce bez kapra a salátu + dárečků pod stromečkem (kdyby to měla být nazdobená větev v květináči a dárky za pár korun).
Bez stromečku a andělského zvonění😉
První banky na stromeček co jsme kupovali tet už s manželem
Andělské zvonění
Třípatrový stojan na cukroví. Moje maminka ho dostala jako svatební dar od své maminky, a ja ho dostala před časem ted od ní. Je nádherný, ručně malovaný.
Stromek, Andělské zvoneni
Panoramaticky rozkládací betlém u rodičů
Nedokážu si Vánoce představit bez keramického betlému, který vyráběl starší syn a bez keramického adventního věnce, který vyráběl mladší syn, tohle jsou pro mne symboly vánočních dní
Bez stromecku
Světýlka,vánoční svíčky,vyzdoba
Stromeček a adventní venec 🤩
Světýlka a živý stromeček.
Bez živého stromečku a světýlek...
Betlém pod stromečkem
U nás musí svítit světýlka a už se těšíme,až si za týden ozdobíme stromeček 😊
Dřevěný betlém koupený přímo v Jeruzalémě.
Miluju dekorace sobů, kterých máme doma spoustu🙂
Asi bez kvetoucí vánoční hvězdy, kterou si každý rok kupuji...
Ubrusy od mamky
Cinkací stromeček
Retro vánoční andělské zvonění..
Jmelí
Svíčky
Andělské zvonění a musí na lustru viset jmelí.
Adventní věnec
Vánočního anděla na stromeček
Vánoční svícen, stromeček, ozdoby po rodičích
Já bez dětí ,jinak beze všeho klidně. Pár vánoc jsem trávila mimo domov a vzpomínky mám krásné.
Bílé sněhové šišky na stromeček nesmí chybět.
Mám oblíbený věneček na dveřeě z látky,který dělali babičky u nás v práci 😉
Stromeček, jmelí
Vánoce si nedovedu představit bez ozdobeného stromečku. 😍🎄⭐️
Moji rodiče mají takový třípatrový stojan na cukroví, mají ho snad 20 let a mě vždycky bavilo tam aranžovat cukroví 🙂
Mám moc ráda náš dřevěný betlém s ručně malovanými figurkami ❤️
Bez vánočních ozdob po babičce🥰
Bez stromecku a svetylek
Ano, svuj papirovy stromecek. A pak taky mamcin servis, co dostala jako svatebni dar
Stromeček se zvonečkem
Světýlka 🌟
Bez všech vánočních vykrajovátek.
Zvoneček, kterým Ježíšek oznamuje, že jsou dárky pod stromečkem 😍
Stromeček
Stromeček, světýlka venku i doma, svíčky a krb
Bez svatecnich příborů co máma chystá jenom na štědrovečerní večeři a bez zvonečku
Stromecek, svetylka, trpitky, bramborovy salat a hlavne rodina😍🙏🏼😍😍
Stromeček, světýlka a různí andílci
Andělské zvonění
Bez stromečku, vánočního prostírání a mandarinek 😊
Zivy stromecek, jmeli, vune jehlici, zvonecek ktery zazvoni kdyz prichazi Jezisek.
Bez advetniho věnce a stromečku
Bez andělského zvonění.
Stromeček, jmelí, věnec a rodina
Stromecek a jmelí.
Vánoce by nebyly ono bez dřevěného vyřezávaného betléma, který máte od místního řezbáře a každý rok do něj dokupujeme další figurku zvířátka
Betléma
Zivy stromek, dreveny betlem a andelske zvoneno
Zvonecek, který hlásí příchod Ježíška. Dostala jsem ho od mámy, když jsem se stěhovala z domu.
Bez světýlek, andělského zvonění a další roky to bude vánoční vláček, který jsme letos koupili 😍
Živý stromeček, vykrajovátka....
Bez stromečku
Stromeček
Živý stromeček a perníčky ve tvaru mašinek.
Svetylka na stromecek
Jako dítě jsem milovala babicciny vánoční ozdoby. Ty musely být každý rok. Nyní vyndáme každý rok stejnou vánoční dekoraci, ale asi tak nějak nelpim na něčem konkretnim 🙂
mám papírového andělíčka, který mívala moje babička vždycky na stromečku, teď když už s námi babička není má pro mě o to větší význam a u nás doma na stromečku nesmí chybět
Andělské zvonění
Jednu konkrétní věc nemám. Ale živý stromeček musí být
Ozdoby na stromeček 🙂
Bez vykrajovátka prasátka 🐷
kočičí vykrajovátka
Vyrezavavy betlem, co delal dedecek a nestacil ho dokoncit😭ale i tak je prekrasny
Bez me rodiny ❤
Stromeček, svíčky, slamene ozdobicky
Vyrezavan Beltem odmeho dedy❤️
vánoce si nedovedeme představit bez rybí polévky, mám ji vyhlášenou, dělám jí ten největší hrnec co máme 😀🌲
Samozřejmě bez stromečku a vánočního ubrusu 😃 a formiček a vykrajovatek na pečení po babičce 😊
Vanoce si nedokážu představit než cukroví a hlavně úlu, takže bez udělatka na ulky
Je toho spousta, miluji vánoční dekorace, ale neumím si představit být bez formičky na marcipanky. 😄😄
Porcelánový servis po babičce
Bez banek z meho a manzelova detstvi.
mijuju vše co je spojené s vánocemi- ozdobičky, adventní kalendář, vykrajovátka, dekorace, andělské zvonění
Bez vůně Františka
Bez ozdob,které si pamatuji ještě z dětství. A nově i bez našich crazy vykrajovátek .no vánočního nosorožce, netopýra,brouka atd jen tak někdo nemá 🤣
Bez stromku, ozdob a světýlek..
Bez živého stromečku
Andělské zvonění
Dřevěné ozdoby na stromeček
Samozřejmě stromeček a k němu betlém.
Já mám andelicka z korálek co mi jednou darovala jedna pacientka,byla jsem taaak naštvaná že jsem vyfasoval 23.12. v práci...a ona mi ho dala a říkala že ho vyráběli postižené děti...udelalo mi to ohromnou radost,miluji andělíčky a hlavně to bylo ručně dělané😊 takže ten dávám každý rok na stromecek jako talisman
Asi tak před 25 lety můj tehdy pubertální bratr pověsil na vánoční stromeček jednu velikonoční kraslici. A od té doby ta kraslice musí viset na stromečku každý rok 😀
na našem stromečku nesmí chybět retro svíčky a retro ozdoby
Bez stromečku
Na stromečku mám ráda některé ozdobičky 🙂
Kromě těch klasických vánočních věci, jsou to svítící domečky, kazy rok z nich mám velkou radost.
Bez vůně živého stromečku
Bez mého stříbrného Jelínka 😁
Asi ten krásně nazdobený a osvětlený stromeček.
My máme takové dřevěné ozdoby na stromeček, které jsou ještě po mé babičce a ty jsou srdcové ♥️
Maly keramicky betlemek
Bez stromecku a svetylek
Stromecek a ozdoba hvezdicka,kterou vesim kazdy rok a zboznuju ji ♥️
Starý zvoneček ,který oznamuje příchod ježíška. Používáme ho od mého dětství 🔔
S manželem máme každoročně rostlou vánoční hvězdu, taková naše tradice. Co spolu žijeme vždy máme. Většinou mi ji kupuje manžel, letos jsme dostali od tchyňky.
Rodinné ozdoby, tác na cukroví od babičky a ozdoby od dcerky.
Vánoční hvězda,musím ji mít každý rok 😀 a svícen.
Andělské zvonění, takový ten kolotoč co se pod ním zapálí svíčky a ono to cinká.
Domaci vanocka a k ni kakao na snidani 😀
Mám sadu baněk od rodičů, mamka je koupila když jsem se narodila. Je pokapaná voskem a na stromečku nesmí chybět.
různobaervné ozdoby na stromeček a stará světýlka co máme doma, nejsou na nich totiž modré žárovičky, které všechno přebijí a navíc jsou studené. Pryč s modrými světýlky 🙂
Ubrus, který jsem dostala od babičky.
U prarodičů vždycky stavíme krásný betlém.
Svítící hvězda na okně
Betlém po babičce ❤
Stromeček
stromeček, cukroví, dřevěný vláček
Mám rodinný servis, který dostala moje prababička, když se vdávala. Vyndáváme ho pouze na vánoce. Jedli jsme z něj, co si pamatuju 😍.
Staré lucerničky na stromeček ❤️
Andělské zvonění - mám ho po mé babičce a vždy si vzpomenu na krásné chvíle s ní.
Andelske zvoneni ktere mam jeste z detstvi...
Máme dekoraci v podobě stromečků, kterou jsme vyráběli s manželem a tu miluji ❤️
Kromě klasických dekorací, jako je stromek, mám moc ráda vánoční hvězdu (rostlinku)😉
Andělské zvonění a retro vánoční ozdoby
Naše svátky se neobejdou bez štědrovečerního prostírání. Vždy až na večer vyzdobim kuchyň, aby u večeře to mělo teprve to kouzlo 🌲
Mám , porcelanovy zvonecek
Živý stromeček a adventní věnec.
staré lucerničky po dědečkovi ♥
Bez stromečku, světýlek a mé rodiny. 😍
Bez stromečku a zvonečku, na který zvoní Ježíšek
Svícny v oknech a dekorace na oknech...❤️
Mám ráda světýlka a blýskavé věci, ale nesmí to být přeplácané a žádný cirkus 😀
Ubrus od mamky. Měli jsme ho vždy na Vánoce doma, když jsem byla na Vánoce poprvé od nich, rozstrihala ho a udělala z něj tři ubrusy (spíš ubrousky) a v každé rodině je jeden (brácha, já, naši).
Důležitá je rodina; žádnou vyloženě oblíbenou vánoční dekoraci, ozdobu, vykrajovátko, vánoční servis nádobí ... nemáme
Nic konkrétního nemám, spíš celkově prostě hlavně světýlka 🙂
Bez zvonečku a stromečku 🙂
U rodičov sme od detstva mali set 6 anjelikov, ktorými sme si všetci spoločne odzvonili večeru. Tento rok som ich zdedila, tak snáď dalších 25 rokov budú s nami ❤️
Bez prskavek a lineckyho podle rodinného receptu.
Nesmí chybět vánoční hvězda kterou dostanu vždy 5.12. K svátku od mamky
Mam mísu po babičce ve které máme salát.
To je ❤️
Stromeček a zvoneček
Máme vánoční sněžítka děti si bez nich nedovovedou představit vánoce a jsou první výzdoba co vždy vyndáme 🙂
Máme u našich staré ozdobicky, vypadají jako Santa, ale brácha jim říkal Jezisku, jsou dve a každý rok visí.
Světýlka na stromeček
U nás jsou tradici klasické hořící svíčky a prskavky na stromečku a cinkaci zvoneček andělské zvonění
Světýlka, světýlka, světýlka.
Asi jen bez stromecku
Bez starých vánočních ozdob ještě po babičce
Bez vánočních světýlek, ty máme snad všude 😁
Bez živého stromečku a světylek.
Bez světýlek, svicnu a samozřejmě stromečku 😍
bez živého vánočního stromečku
Bez živého stromečku a různých dekorací, některé z nich máme opravdu už hodně let.
živý stromeček a ozdoby
Stromeček a baňky z dětství
mívala jsem svoji ozdobu na stromeček a andělské zvonění při večeři
Živý stromeček a adventní věnec
Světýlka a skřítci 🎀
Podnos na cukroví a dřevěná chaloupka se světýlky, kterou máme na okně.
Skleněná špička na stromeček, která je snad ještě po mé babičce
Živý voňavý stromecek 🎄
Zvoneček 🙂
vánoční hvězdičky na záclonách
Nazdobeny stromeček
Takový pidistromeček na okno.
Dekorace, co od školky tvoří dcera, některé máme celoročně 😁, zápichy v květináči
Andělské zvonění po rodičích. Chtěla bych si koupit nějaký vánoční jídelní servis. Ale jeden rok nás je 6 a druhý 8. Musim zabrousit na internetu, jestli dělají sady, které se dají koupit jednotlive
Svícen a k tomu mám talířek na cukroví od místního keramika 😉
Svícínek s andílky, co se začnou točit dokola, když se zapálí svíčka 🙂
Světelný řetěz na stromeček muchomurky🍄ještě po mně😁má skoro 50 let👍👏!!
Svicen do okna po babičce 😊
Stromeček 🌲💞
Já di nedovedu vánice představit bez stromečku
Vánoce se neumím představit bez stromečku s proutěnými ozdobami a zavěšeným jmelím
Asi bez stromečku, nemám nic památečního, na co bych byla fixovaná
Bez stromečku a světýlek
Zvoonecek z detstvi, kterym muj tata privolaval jeziska
Stromecek 🙈😁
Betlém
Stromeček
Máme nádherné hrnečky s medvídky vymodelovanymi z fima.
Bez stromečku 🙂
Skleničky na šampaňské od babičky a zvoneček od prababičky
mám malý betlém, který jsem dostala v práci od pacientky,každý rok vystavuji a dodnes na ní myslím
Neumím si představit bez vánočních ozdob s našimi jmény
Bez malých dřevěných figurek
Bez světýlek v oknech
Stromeček a masle na zácloně v kuchyni
Věnec, linecké a vajecnak
Darované jmelí u nás vždy vykouzlí kouzlo Vánoc❤ jinak určitě bez stromečku a vánočních koled
zvonky s jmény dětí
mám krásnou ozdobu po babičce
Bez stromečku
Andělské zvonění po babičce a tradiční pouze na vánoce používaný servis
Máme krásného velkého slameneho anděla
Zivy stromek
Ladův betlém.
Stromeček a světýlka.
zvoneček po mé babičce, kterým přivoláváme Ježíška
Nedovedu si představit Vánoce bez živého stromečku
bez stromecku
Bez adventného venca a ozdobeného stromčeka.
stromek a svetylka
Bez živého stromečku a mnou vyrobeného adventního čehosi, on to totiž není věnec 😁
Na stromečku pro mě vzácné ozdoby musím mit
Mam vanocni ubrus po babicce, koralkove ozdoby po prababicce a andelske zvoneni po mamince... 😍 to je moje silna trojka
Světýlka 🙂 syn velmi nadšený a chodí a říká blik blik 🥰
Andelske zvoneni
Stromeček, světýlka a andělské zvonění
Krmítko pro ptáčky
Bez stromečku
Stromeček a světýlka 🎄
Keramický betlém vyráběný dcerkou. Máme již 2 a každý je jiný a krásný
Bez betlému a stromečku
Určitě stromeček, spousta světýlek a vánoční dekorace,nejlépe dřevěné.
Andelske zvoneni jeste z meho detstvi
bez dětí
nemám nic takového
Bez zvonečku na který Ježíšek zvoním už od mého dětství
Nic speciálního nemám, vše je nahraditelné. Ale stromeček jedině živý, jiný nechci.
Jednou... jednou, až nebudu na mateřské, si koupím krásný servis na stůl a pěkné baňky, které mi kočky ani kluci nerozbijí.. zatím žijeme jen s tím, co už máme x let, převážně Pepco 🤷♀️😬
Nemám nic speciálního, jednou za 2-3 roky dekorace obměňuji 🙂
🌲 a světýlka
Betlém, světýlka, stromek... vánoční hvězda
Neexistuje
Andělské zvonění 👼
Bez živého stromečku 🙂
Bez zvonce ktery mame od babicky a od detstvi se na nej zvonilo ze prisel jezisek 😁
Bez našich letitých světýlek.
Světýlka, živý stromek, svíčky 😉
Živý stromek, na ten jsem zvyklá od dětství
Andělské zvonění ❤️😇
Živý stromeček a všude světýlka.
Zvonecek 😊
Skleněný kalíšek na čajovou svíčku.
Neumím si představit Vánoce bez svetylek. Jedno jaké, ale prostě musí být 😊
Svetylka na stromecku
Z dětství vánoční ozdoby na stromek.
Stromeček
Já si nedovedu představit Vánoce bez světýlek 😁😁
Stromeček a betlém
Stromeček 🥰
Stromeček a prskavky
Betlém od maminky.
Světýlka
Mosazný zvoneček koupený před sto lety na trzích. Ohlašuje příchod Ježíška 🙂
Zvoneček
no jak jinak než aventní věneč na stole...🙂
asi bez světýlek na stromku/v okně atp🙂
Stromeček a spousty světýlek.
Nedokážu si Vánoce představit bez světýlek 🎄😍
Ano, mám speciální velký vánoční talíř se svíčkou uprostřed, je nádherný 🙂
Zvoneček
Vánoce si neumím představit bez rodiny. A bez perníčků! :D
Vánoce si nedokážu představit bez svíček 🕯️
Vánoce si neumím představit bez adventního kalendáře, který nám celý advent odpočítává, kdy přijde Ježíšek
Nic extra nemám... ozdoby se rozbíjí a zas dokupují... ale celkově pro mne nejsou Vánoce bez svíček, vyzdobeného voňavého bytu, světýlke v okně, cukroví, stromečku, dárků...
Dekorace na okna, světýlka, věnec domácí výroby mám oblíbené rolničky na stromeček a samozřejmě vůně do aromalampy
Jéje, toho je. Večeře na svátečním servisu, cukroví na "vánočním" podnosu, několik oblíbených ozdob na stromečku, CD s koledami od Bambini si Praga a všechny ty drobnosti neodmyslitelně patří k našim Vánocům.
už jako dítě jsem milovala andělské zvonění, které jsme měli doma. To cinkání byli prostě Vánoce 🙂
Betlém po babičce
Andělské zvonění
Vánoční prostírání a etažér na cukroví 🙂
Bez vánočního nádobí
Já miluju od dětství andělské zvonění,které patřilo k tradicím vánoc u nás doma.
Bez stromečku a barevných žárovek 🙂
Andelske zvoneni
Stromeček.
Betlém z Betléma... moje dlouholetá srdcovka
Nedovedu si Vanoce predstavit bez papiroveho Betlemu od Josefa Lady.
Andělské zvonění.
Nemám nic konkrétního, bez čeho bych se neobešla 🙂
slavnostní set nádobí a skla po babičce, vytahuju jen na Vánoce 🙂)
Parni mop na vánoční úklid a košícky na cukroví
Moje maličkatý dvojčátka mají dneska své 18.narozeniny. A já si prostě nedokážu představit Vánoce bez rodiny. 👪 Termín porodu jsem měla původně 24.prosince.
Retro snehulacci jako světýlka na stromeček 🙂
Bez vánočních zvonků, které jsem jako učitelka dostala od dětí.
Stromeček ozdobený háčkovanými ozdobami
Andelske zvoneni jeste z meho detstvi
Servis po prababicce s jelenama 🙂
zvonění Ježíška na kovový zvoneček
U mě je to vánoční ubrus vyšívaný mou babičkou, od mala byl na vánočním stole a před pár roky jsem ho zdědila.
Bez adventního věnce
Bez rodiny a stromečku a světýlek
Betlém z kukuřičného šustí, který jsem si koupila na první společné Vánoce s mým manželem
vánoční osvětlení na lampách veřejného osvětlení, ozdobený strom na náměstí
Dřevěný svícen stromeček
Vánoční světýlka po babičce
Bez stromečku, dřevěného betlému a jídelního servisu po babičce
bez stromečku ve stojánku z mého dětství
Už jako malá jsem si zamilovala andělské zvonění. A proto jsem si ho vyprosila od mého tatínka, abych i já ukázala něco naprosto nádherného ze svého dětství.
Nejspíš bez stromečku, samozřejmě 😄
Pak bez svíček a různých svetylek....zkratka bez atmosféry 🙂
KONEC!




Já si nedovedu představit Vánoce bez broušeného zvonečku, kterým se ohlašuje Ježíšek. Zvonil na něj už můj tatínek, když jsem byla dítě.