icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    11. pro 2020    

SOUTĚŽ UKONČENA - 12.12. 2020, právě dnes jsme v polovině adventního kalendáře s firmou #vileda - okénko číslo 12
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez....... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Stačí vám pouze voda.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Můžete použít na sklokeramické desku, drahé nádobí a jemné povrchy (i sklo).

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

A jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpovědět na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - Máte nějakou oblíbenou vánoční dekoraci, ozdobu, vykrajovátko, vánoční servis nádobí....? Jednoduše, existuje něco, bez čeho si nedovedete představit Vánoce? Co to je?

Odpovídat můžete od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel zítra vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí 🍀🍀🍀

avatar

Já si nedovedu představit Vánoce bez broušeného zvonečku, kterým se ohlašuje Ježíšek. Zvonil na něj už můj tatínek, když jsem byla dítě.

11. pro 2020
avatar

Já mám z dětství osvětlení ...lucerničky a zvonečky 😍 úplně je miluji , ale třeba taky snezitko andělské zvonění, nebo betlém ....je toho hodně bez čeho se neobejdu 🤗😁😁

11. pro 2020
avatar

Bez stromečku 😃

12. pro 2020
avatar

Živý stromecek

12. pro 2020
avatar

Bez našeho sviticiho soba 😀

12. pro 2020
avatar

stromeček a retro žárovičky + ozdoby

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění ♥️ už jako malá jsem ho milovala, sestavit a na Štědrý večer zapálit svíčky a poslouchat cinkání u večeře ♥️

12. pro 2020
avatar

Vánoce si nedovedu představit bez stromečku.

12. pro 2020
avatar

Světýlka😍

12. pro 2020
avatar

Stromeček a zvoneček,který oznamuje příchod Ježíška

12. pro 2020
avatar

Vůně jehličí a mandarinek.

12. pro 2020
avatar

Bez špice na vrcholu stromečku.

12. pro 2020
avatar

Bez špičky na stromečku a adventního věnce 🙂

12. pro 2020
avatar

Bez zvonečku co oznamuje příchod nezíská 😊

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku 😊

12. pro 2020
avatar

Nic konkrétního nemám, ale neumím si představit Vánoce bez stromečku.

12. pro 2020
avatar

Mám pár dekorací které nesmí na Vánoce chybět,a večer na Stědrý den zvoníme zvonečkem ve tvaru podkovy, že přišel Ježíšek,už ho mám od dětství.

12. pro 2020
avatar

Napadá mě jen stromeček. 😁

12. pro 2020
avatar

Stromecek a zivy

12. pro 2020
avatar

Mam 3 sadrove pernikove chaloupky po babicce. Bez nich by to neslo

12. pro 2020
avatar

Já si neumím představit Vánoce bez stromečku

12. pro 2020
avatar

Z každé země, kde jsem byla, jsem si dovezla vánoční ozdobu. Takže bez těchto vzpomínek na cestování🙂

12. pro 2020
avatar

Mám krásný vánoční servis, který jsme s mužem koupili v porcelánce v Horním Slavkově a slouží nám už přes 10 let.

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku a starých světýlek lucerniček, které nám svítily na stromečku co si pamatuji. Dokonce je firma co je vyrábí prý začala vyrábět znova, tak do vlastního bydlení určitě pořídím 😍

12. pro 2020
avatar

Stromek 🌲

12. pro 2020
avatar

Ručně vyřezávaný betlém.

12. pro 2020
avatar

🌲 stromeček

12. pro 2020
avatar

bez betléma Willow Tree

12. pro 2020
avatar

Bez ziveho stromecku a kynute domaci vanocky🤩

12. pro 2020
avatar

Koledy Karla Gotta

12. pro 2020
avatar

Základem u nás je živý stromeček 😍 Ta vůně, ach...

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček a hodně svetylek

12. pro 2020
avatar

Bez světýlek 🙂

12. pro 2020
avatar

Nedovedu si Vánoce představit bez živého stromku, svých dřevěných ozdob a hlavně... Nedovedu si Vánoce představit bez své rodiny ❤️

12. pro 2020
avatar

Vánoční ozdoby z dětství

12. pro 2020
avatar

Mám doma ozdobu, kterou vyráběly děti z jednoho stacionáře. Má u nás na stromečku vždy čestné místo.

12. pro 2020
avatar

Jídelní servis starý 41 let😉

12. pro 2020
avatar

Zivy stromecek a retro svetylkama

12. pro 2020
avatar

23. prosince si na speciální menší talířek udělám svou výzdobu kterou dám na jídelní stůl a mám ji tam do tří králů. ke svíčce dám větvičku z jehličí, oříšky, malou banku......... pěkně naaranžuji.

12. pro 2020
avatar

Miluju andělské zvonění,připomíná mi dětství

12. pro 2020
avatar

Nádobi po mé prababičce používáme každoročně

12. pro 2020
avatar

Mám bílé dřevěné ozdoby a malý dřevěný vánoční stromeček, oboje mi nesmí doma chybět už 15let. Ostatní výzdoba se mění.

12. pro 2020
avatar

bez stromečku, vše ostatní je nahraditelné

12. pro 2020
avatar

@ivakalinova No především je to rodina .A pak stromeček, svetylka, cukroví... a bramborový salát a řízky 😃

12. pro 2020
avatar

Tak pro mě cukroví, ta vůně v bytě je nezaměnitelná, a linecké musím mít ve tvaru kytičky se srdíčkem uvnitř 😁

12. pro 2020
avatar

Adventní "tržiště" ze dřeva, chtěla bych ještě vesničku, ale Tchibo se dobrých napadů nějak letos nechytlo. 🤔

12. pro 2020
avatar

Stromeček, svíčky. Ale vše je nahraditelné. Hlavně si nedokážu představit Vánoce bez rodiny 👪

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění, krásná dekorace stará několik let

12. pro 2020
avatar

"retro" světýlka na stromeček

12. pro 2020
avatar

Jedna poslední Vánoční baňka na stromeček po moji babičce

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku

12. pro 2020
avatar

stromeček, světýlka, vánoční ubrus

12. pro 2020
avatar

Stromeček a světýlka v oknech ☺️.

12. pro 2020
avatar

Rodina, stromeček, vánočka

12. pro 2020
avatar

Ozdoby, které byly na stromečku, když jsem byla malá. Třípatrový tác na cukroví po mé babičce a vánoční ubrus po mamince.

12. pro 2020
avatar

Jednoznačně stromeček a světýlka. Na oboje se už moc a moc těším.

12. pro 2020
avatar

Stromeček a světýlka. A pak ještě k Vánocům u nás patří hrající plyšový sob, kterého mám od svého dětství a teď už si s ním hrají naše dcery.

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček, adventní věnec a světýlka v oknech 🙂

12. pro 2020
avatar

Stromek,svetylka,zavesne ozdoby na lustr

12. pro 2020
avatar

Ozdoby na stromek po prababicce a etazer na cukroví po babičce.

12. pro 2020
avatar

Sadrovy betlem pod stromečkem

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění 🙂

12. pro 2020
avatar

Stromček 🙂

12. pro 2020
avatar

Náš rodinný betlém.

12. pro 2020
avatar

Ja si vánoce nedokáží představit bez rodiny stromečku, svetylek a do minulé soboty adventniho svicnu - nepřežil dcery nalet

12. pro 2020
avatar

Servis po prababicce

12. pro 2020
avatar

Betlém, co se dědí z generace na generaci

12. pro 2020
avatar

Stromeček a pod nim betlém

12. pro 2020
avatar

stromeček

12. pro 2020
avatar

Já mám od dětství světýlka na stromeček, které jsem ráda, že máme na stromečku stále 🙂

12. pro 2020
avatar

Nedovedu si predstavit Vanoce bez stromecku.

12. pro 2020
avatar

Stromeček a světýlka 🎄

12. pro 2020
avatar

stromeček, světýlka, cukroví, salát, ryba

12. pro 2020
avatar

Nedovedu si představit Vánoce bez kapra a salátu + dárečků pod stromečkem (kdyby to měla být nazdobená větev v květináči a dárky za pár korun).

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku a andělského zvonění😉

12. pro 2020
avatar

První banky na stromeček co jsme kupovali tet už s manželem

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Třípatrový stojan na cukroví. Moje maminka ho dostala jako svatební dar od své maminky, a ja ho dostala před časem ted od ní. Je nádherný, ručně malovaný.

12. pro 2020
avatar

Stromek, Andělské zvoneni

12. pro 2020
avatar

Panoramaticky rozkládací betlém u rodičů

12. pro 2020
avatar

Nedokážu si Vánoce představit bez keramického betlému, který vyráběl starší syn a bez keramického adventního věnce, který vyráběl mladší syn, tohle jsou pro mne symboly vánočních dní

12. pro 2020
avatar

Bez stromecku

12. pro 2020
avatar

Světýlka,vánoční svíčky,vyzdoba

12. pro 2020
avatar

Stromeček a adventní venec 🤩

12. pro 2020
avatar

Světýlka a živý stromeček.

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku a světýlek...

12. pro 2020
avatar

Betlém pod stromečkem

12. pro 2020
avatar

U nás musí svítit světýlka a už se těšíme,až si za týden ozdobíme stromeček 😊

12. pro 2020
avatar

Dřevěný betlém koupený přímo v Jeruzalémě.

12. pro 2020
avatar

Miluju dekorace sobů, kterých máme doma spoustu🙂

12. pro 2020
avatar

Asi bez kvetoucí vánoční hvězdy, kterou si každý rok kupuji...

12. pro 2020
avatar

Ubrusy od mamky

12. pro 2020
avatar

Cinkací stromeček

12. pro 2020
avatar

Retro vánoční andělské zvonění..

12. pro 2020
avatar

Jmelí

12. pro 2020
avatar

Svíčky

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění a musí na lustru viset jmelí.

12. pro 2020
avatar

Adventní věnec

12. pro 2020
avatar

Vánočního anděla na stromeček

12. pro 2020
avatar

Vánoční svícen, stromeček, ozdoby po rodičích

12. pro 2020
avatar

Já bez dětí ,jinak beze všeho klidně. Pár vánoc jsem trávila mimo domov a vzpomínky mám krásné.

12. pro 2020
avatar

Bílé sněhové šišky na stromeček nesmí chybět.

12. pro 2020
avatar

Mám oblíbený věneček na dveřeě z látky,který dělali babičky u nás v práci 😉

12. pro 2020
avatar

Stromeček, jmelí

12. pro 2020
avatar

Vánoce si nedovedu představit bez ozdobeného stromečku. 😍🎄⭐️

12. pro 2020
avatar

Moji rodiče mají takový třípatrový stojan na cukroví, mají ho snad 20 let a mě vždycky bavilo tam aranžovat cukroví 🙂

12. pro 2020
avatar

Mám moc ráda náš dřevěný betlém s ručně malovanými figurkami ❤️

12. pro 2020
avatar

Bez vánočních ozdob po babičce🥰

12. pro 2020
avatar

Bez stromecku a svetylek

12. pro 2020
avatar

Ano, svuj papirovy stromecek. A pak taky mamcin servis, co dostala jako svatebni dar

12. pro 2020
avatar

Stromeček se zvonečkem

12. pro 2020
avatar

Světýlka 🌟

12. pro 2020
avatar

Bez všech vánočních vykrajovátek.

12. pro 2020
avatar

Zvoneček, kterým Ježíšek oznamuje, že jsou dárky pod stromečkem 😍

12. pro 2020
avatar

Stromeček

12. pro 2020
avatar

Stromeček, světýlka venku i doma, svíčky a krb

12. pro 2020
avatar

Bez svatecnich příborů co máma chystá jenom na štědrovečerní večeři a bez zvonečku

12. pro 2020
avatar

Stromecek, svetylka, trpitky, bramborovy salat a hlavne rodina😍🙏🏼😍😍

12. pro 2020
avatar

Stromeček, světýlka a různí andílci

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku, vánočního prostírání a mandarinek 😊

12. pro 2020
avatar

Zivy stromecek, jmeli, vune jehlici, zvonecek ktery zazvoni kdyz prichazi Jezisek.

12. pro 2020
avatar

Bez advetniho věnce a stromečku

12. pro 2020
avatar

Bez andělského zvonění.

12. pro 2020
avatar

Stromeček, jmelí, věnec a rodina

12. pro 2020
avatar

Stromecek a jmelí.

12. pro 2020
avatar

Vánoce by nebyly ono bez dřevěného vyřezávaného betléma, který máte od místního řezbáře a každý rok do něj dokupujeme další figurku zvířátka

12. pro 2020
avatar

Betléma

12. pro 2020
avatar

Zivy stromek, dreveny betlem a andelske zvoneno

12. pro 2020
avatar

Zvonecek, který hlásí příchod Ježíška. Dostala jsem ho od mámy, když jsem se stěhovala z domu.

12. pro 2020
avatar

Bez světýlek, andělského zvonění a další roky to bude vánoční vláček, který jsme letos koupili 😍

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček, vykrajovátka....

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku

12. pro 2020
avatar

Stromeček

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček a perníčky ve tvaru mašinek.

12. pro 2020
avatar

Svetylka na stromecek

12. pro 2020
avatar

Jako dítě jsem milovala babicciny vánoční ozdoby. Ty musely být každý rok. Nyní vyndáme každý rok stejnou vánoční dekoraci, ale asi tak nějak nelpim na něčem konkretnim 🙂

12. pro 2020
avatar

mám papírového andělíčka, který mívala moje babička vždycky na stromečku, teď když už s námi babička není má pro mě o to větší význam a u nás doma na stromečku nesmí chybět

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Jednu konkrétní věc nemám. Ale živý stromeček musí být

12. pro 2020
avatar

Ozdoby na stromeček 🙂

12. pro 2020
avatar

Bez vykrajovátka prasátka 🐷

12. pro 2020
avatar

kočičí vykrajovátka

12. pro 2020
avatar

Vyrezavavy betlem, co delal dedecek a nestacil ho dokoncit😭ale i tak je prekrasny

12. pro 2020
avatar

Bez me rodiny ❤

12. pro 2020
avatar

Stromeček, svíčky, slamene ozdobicky

12. pro 2020
avatar

Vyrezavan Beltem odmeho dedy❤️

12. pro 2020
avatar

vánoce si nedovedeme představit bez rybí polévky, mám ji vyhlášenou, dělám jí ten největší hrnec co máme 😀🌲

12. pro 2020
avatar

Samozřejmě bez stromečku a vánočního ubrusu 😃 a formiček a vykrajovatek na pečení po babičce 😊

12. pro 2020
avatar

Vanoce si nedokážu představit než cukroví a hlavně úlu, takže bez udělatka na ulky

12. pro 2020
avatar

Je toho spousta, miluji vánoční dekorace, ale neumím si představit být bez formičky na marcipanky. 😄😄

12. pro 2020
avatar

Porcelánový servis po babičce

12. pro 2020
avatar

Bez banek z meho a manzelova detstvi.

12. pro 2020
avatar

mijuju vše co je spojené s vánocemi- ozdobičky, adventní kalendář, vykrajovátka, dekorace, andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Bez vůně Františka

12. pro 2020
avatar

Bez ozdob,které si pamatuji ještě z dětství. A nově i bez našich crazy vykrajovátek .no vánočního nosorožce, netopýra,brouka atd jen tak někdo nemá 🤣

12. pro 2020
avatar

Bez stromku, ozdob a světýlek..

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Dřevěné ozdoby na stromeček

12. pro 2020
avatar

Samozřejmě stromeček a k němu betlém.

12. pro 2020
avatar

Já mám andelicka z korálek co mi jednou darovala jedna pacientka,byla jsem taaak naštvaná že jsem vyfasoval 23.12. v práci...a ona mi ho dala a říkala že ho vyráběli postižené děti...udelalo mi to ohromnou radost,miluji andělíčky a hlavně to bylo ručně dělané😊 takže ten dávám každý rok na stromecek jako talisman

12. pro 2020
avatar

Asi tak před 25 lety můj tehdy pubertální bratr pověsil na vánoční stromeček jednu velikonoční kraslici. A od té doby ta kraslice musí viset na stromečku každý rok 😀

12. pro 2020
avatar

na našem stromečku nesmí chybět retro svíčky a retro ozdoby

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku

12. pro 2020
avatar

Na stromečku mám ráda některé ozdobičky 🙂

12. pro 2020
avatar

Kromě těch klasických vánočních věci, jsou to svítící domečky, kazy rok z nich mám velkou radost.

12. pro 2020
avatar

Bez vůně živého stromečku

12. pro 2020
avatar

Bez mého stříbrného Jelínka 😁

12. pro 2020
avatar

Asi ten krásně nazdobený a osvětlený stromeček.

12. pro 2020
avatar

My máme takové dřevěné ozdoby na stromeček, které jsou ještě po mé babičce a ty jsou srdcové ♥️

12. pro 2020
avatar

Maly keramicky betlemek

12. pro 2020
avatar

Bez stromecku a svetylek

12. pro 2020
avatar

Stromecek a ozdoba hvezdicka,kterou vesim kazdy rok a zboznuju ji ♥️

12. pro 2020
avatar

Starý zvoneček ,který oznamuje příchod ježíška. Používáme ho od mého dětství 🔔

12. pro 2020
avatar

S manželem máme každoročně rostlou vánoční hvězdu, taková naše tradice. Co spolu žijeme vždy máme. Většinou mi ji kupuje manžel, letos jsme dostali od tchyňky.

12. pro 2020
avatar

Rodinné ozdoby, tác na cukroví od babičky a ozdoby od dcerky.

12. pro 2020
avatar

Vánoční hvězda,musím ji mít každý rok 😀 a svícen.

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění, takový ten kolotoč co se pod ním zapálí svíčky a ono to cinká.

12. pro 2020
avatar

Domaci vanocka a k ni kakao na snidani 😀

12. pro 2020
avatar

Mám sadu baněk od rodičů, mamka je koupila když jsem se narodila. Je pokapaná voskem a na stromečku nesmí chybět.

12. pro 2020
avatar

různobaervné ozdoby na stromeček a stará světýlka co máme doma, nejsou na nich totiž modré žárovičky, které všechno přebijí a navíc jsou studené. Pryč s modrými světýlky 🙂

12. pro 2020
avatar

Ubrus, který jsem dostala od babičky.

12. pro 2020
avatar

U prarodičů vždycky stavíme krásný betlém.

12. pro 2020
avatar

Svítící hvězda na okně

12. pro 2020
avatar

Betlém po babičce ❤

12. pro 2020
avatar

Stromeček

12. pro 2020
avatar

stromeček, cukroví, dřevěný vláček

12. pro 2020
avatar

Mám rodinný servis, který dostala moje prababička, když se vdávala. Vyndáváme ho pouze na vánoce. Jedli jsme z něj, co si pamatuju 😍.

12. pro 2020
avatar

Staré lucerničky na stromeček ❤️

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění - mám ho po mé babičce a vždy si vzpomenu na krásné chvíle s ní.

12. pro 2020
avatar

Andelske zvoneni ktere mam jeste z detstvi...

12. pro 2020
avatar

Máme dekoraci v podobě stromečků, kterou jsme vyráběli s manželem a tu miluji ❤️

12. pro 2020
avatar

Kromě klasických dekorací, jako je stromek, mám moc ráda vánoční hvězdu (rostlinku)😉

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění a retro vánoční ozdoby

12. pro 2020
avatar

Naše svátky se neobejdou bez štědrovečerního prostírání. Vždy až na večer vyzdobim kuchyň, aby u večeře to mělo teprve to kouzlo 🌲

12. pro 2020
avatar

Mám , porcelanovy zvonecek

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček a adventní věnec.

12. pro 2020
avatar

staré lucerničky po dědečkovi ♥

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku, světýlek a mé rodiny. 😍

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku a zvonečku, na který zvoní Ježíšek

12. pro 2020
avatar

Svícny v oknech a dekorace na oknech...❤️

12. pro 2020
avatar

Mám ráda světýlka a blýskavé věci, ale nesmí to být přeplácané a žádný cirkus 😀

12. pro 2020
avatar

Ubrus od mamky. Měli jsme ho vždy na Vánoce doma, když jsem byla na Vánoce poprvé od nich, rozstrihala ho a udělala z něj tři ubrusy (spíš ubrousky) a v každé rodině je jeden (brácha, já, naši).

12. pro 2020
avatar

Důležitá je rodina; žádnou vyloženě oblíbenou vánoční dekoraci, ozdobu, vykrajovátko, vánoční servis nádobí ... nemáme

12. pro 2020
avatar

Nic konkrétního nemám, spíš celkově prostě hlavně světýlka 🙂

12. pro 2020
avatar

Bez zvonečku a stromečku 🙂

12. pro 2020
avatar

U rodičov sme od detstva mali set 6 anjelikov, ktorými sme si všetci spoločne odzvonili večeru. Tento rok som ich zdedila, tak snáď dalších 25 rokov budú s nami ❤️

12. pro 2020
avatar

Bez prskavek a lineckyho podle rodinného receptu.

12. pro 2020
avatar

Nesmí chybět vánoční hvězda kterou dostanu vždy 5.12. K svátku od mamky

12. pro 2020
avatar

Mam mísu po babičce ve které máme salát.
To je ❤️

12. pro 2020
avatar

Stromeček a zvoneček

12. pro 2020
avatar

Máme vánoční sněžítka děti si bez nich nedovovedou představit vánoce a jsou první výzdoba co vždy vyndáme 🙂

12. pro 2020
avatar

Máme u našich staré ozdobicky, vypadají jako Santa, ale brácha jim říkal Jezisku, jsou dve a každý rok visí.

12. pro 2020
avatar

Světýlka na stromeček

12. pro 2020
avatar

U nás jsou tradici klasické hořící svíčky a prskavky na stromečku a cinkaci zvoneček andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Světýlka, světýlka, světýlka.

12. pro 2020
avatar

Asi jen bez stromecku

12. pro 2020
avatar

Bez starých vánočních ozdob ještě po babičce

12. pro 2020
avatar

Bez vánočních světýlek, ty máme snad všude 😁

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku a světylek.

12. pro 2020
avatar

Bez světýlek, svicnu a samozřejmě stromečku 😍

12. pro 2020
avatar

bez živého vánočního stromečku

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku a různých dekorací, některé z nich máme opravdu už hodně let.

12. pro 2020
avatar

živý stromeček a ozdoby

12. pro 2020
avatar

Stromeček a baňky z dětství

12. pro 2020
avatar

mívala jsem svoji ozdobu na stromeček a andělské zvonění při večeři

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček a adventní věnec

12. pro 2020
avatar

Světýlka a skřítci 🎀

12. pro 2020
avatar

Podnos na cukroví a dřevěná chaloupka se světýlky, kterou máme na okně.

12. pro 2020
avatar

Skleněná špička na stromeček, která je snad ještě po mé babičce

12. pro 2020
avatar

Živý voňavý stromecek 🎄

12. pro 2020
avatar

Zvoneček 🙂

12. pro 2020
avatar

vánoční hvězdičky na záclonách

12. pro 2020
avatar

Nazdobeny stromeček

12. pro 2020
avatar

Takový pidistromeček na okno.

12. pro 2020
avatar

Dekorace, co od školky tvoří dcera, některé máme celoročně 😁, zápichy v květináči

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění po rodičích. Chtěla bych si koupit nějaký vánoční jídelní servis. Ale jeden rok nás je 6 a druhý 8. Musim zabrousit na internetu, jestli dělají sady, které se dají koupit jednotlive

12. pro 2020
avatar

Svícen a k tomu mám talířek na cukroví od místního keramika 😉

12. pro 2020
avatar

Svícínek s andílky, co se začnou točit dokola, když se zapálí svíčka 🙂

12. pro 2020
avatar

Světelný řetěz na stromeček muchomurky🍄ještě po mně😁má skoro 50 let👍👏!!

12. pro 2020
avatar

Svicen do okna po babičce 😊

12. pro 2020
avatar

Stromeček 🌲💞

12. pro 2020
avatar

Já di nedovedu vánice představit bez stromečku

12. pro 2020
avatar

Vánoce se neumím představit bez stromečku s proutěnými ozdobami a zavěšeným jmelím

12. pro 2020
avatar

Asi bez stromečku, nemám nic památečního, na co bych byla fixovaná

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku a světýlek

12. pro 2020
avatar

Zvoonecek z detstvi, kterym muj tata privolaval jeziska

12. pro 2020
avatar

Stromecek 🙈😁

12. pro 2020
avatar

Betlém

12. pro 2020
avatar

Stromeček

12. pro 2020
avatar

Máme nádherné hrnečky s medvídky vymodelovanymi z fima.

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku 🙂

12. pro 2020
avatar

Skleničky na šampaňské od babičky a zvoneček od prababičky

12. pro 2020
avatar

mám malý betlém, který jsem dostala v práci od pacientky,každý rok vystavuji a dodnes na ní myslím

12. pro 2020
avatar

Neumím si představit bez vánočních ozdob s našimi jmény

12. pro 2020
avatar

Bez malých dřevěných figurek

12. pro 2020
avatar

Bez světýlek v oknech

12. pro 2020
avatar

Stromeček a masle na zácloně v kuchyni

12. pro 2020
avatar

Věnec, linecké a vajecnak

12. pro 2020
avatar

Darované jmelí u nás vždy vykouzlí kouzlo Vánoc❤ jinak určitě bez stromečku a vánočních koled

12. pro 2020
avatar

zvonky s jmény dětí

12. pro 2020
avatar

mám krásnou ozdobu po babičce

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění po babičce a tradiční pouze na vánoce používaný servis

12. pro 2020
avatar

Máme krásného velkého slameneho anděla

12. pro 2020
avatar

Zivy stromek

12. pro 2020
avatar

Ladův betlém.

12. pro 2020
avatar

Stromeček a světýlka.

12. pro 2020
avatar

zvoneček po mé babičce, kterým přivoláváme Ježíška

12. pro 2020
avatar

Nedovedu si představit Vánoce bez živého stromečku

12. pro 2020
avatar

bez stromecku

12. pro 2020
avatar

Bez adventného venca a ozdobeného stromčeka.

12. pro 2020
avatar

stromek a svetylka

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku a mnou vyrobeného adventního čehosi, on to totiž není věnec 😁

12. pro 2020
avatar

Na stromečku pro mě vzácné ozdoby musím mit

12. pro 2020
avatar

Mam vanocni ubrus po babicce, koralkove ozdoby po prababicce a andelske zvoneni po mamince... 😍 to je moje silna trojka

12. pro 2020
avatar

Světýlka 🙂 syn velmi nadšený a chodí a říká blik blik 🥰

12. pro 2020
avatar

Andelske zvoneni

12. pro 2020
avatar

Stromeček, světýlka a andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Krmítko pro ptáčky

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku

12. pro 2020
avatar

Stromeček a světýlka 🎄

12. pro 2020
avatar

Keramický betlém vyráběný dcerkou. Máme již 2 a každý je jiný a krásný

12. pro 2020
avatar

Bez betlému a stromečku

12. pro 2020
avatar

Určitě stromeček, spousta světýlek a vánoční dekorace,nejlépe dřevěné.

12. pro 2020
avatar

Andelske zvoneni jeste z meho detstvi

12. pro 2020
avatar

bez dětí

12. pro 2020
avatar

nemám nic takového

12. pro 2020
avatar

Bez zvonečku na který Ježíšek zvoním už od mého dětství

12. pro 2020
avatar

Nic speciálního nemám, vše je nahraditelné. Ale stromeček jedině živý, jiný nechci.

12. pro 2020
avatar

Jednou... jednou, až nebudu na mateřské, si koupím krásný servis na stůl a pěkné baňky, které mi kočky ani kluci nerozbijí.. zatím žijeme jen s tím, co už máme x let, převážně Pepco 🤷‍♀️😬

12. pro 2020
avatar

Nemám nic speciálního, jednou za 2-3 roky dekorace obměňuji 🙂

12. pro 2020
avatar

🌲 a světýlka

12. pro 2020
avatar

Betlém, světýlka, stromek... vánoční hvězda

12. pro 2020
avatar

Neexistuje

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění 👼

12. pro 2020
avatar

Bez živého stromečku 🙂

12. pro 2020
avatar

Bez zvonce ktery mame od babicky a od detstvi se na nej zvonilo ze prisel jezisek 😁

12. pro 2020
avatar

Bez našich letitých světýlek.

12. pro 2020
avatar

Světýlka, živý stromek, svíčky 😉

12. pro 2020
avatar

Živý stromek, na ten jsem zvyklá od dětství

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění ❤️😇

12. pro 2020
avatar

Živý stromeček a všude světýlka.

12. pro 2020
avatar

Zvonecek 😊

12. pro 2020
avatar

Skleněný kalíšek na čajovou svíčku.

12. pro 2020
avatar

Neumím si představit Vánoce bez svetylek. Jedno jaké, ale prostě musí být 😊

12. pro 2020
avatar

Svetylka na stromecku

12. pro 2020
avatar

Z dětství vánoční ozdoby na stromek.

12. pro 2020
avatar

Stromeček

12. pro 2020
avatar

Já si nedovedu představit Vánoce bez světýlek 😁😁

12. pro 2020
avatar

Stromeček a betlém

12. pro 2020
avatar

Stromeček 🥰

12. pro 2020
avatar

Stromeček a prskavky

12. pro 2020
avatar

Betlém od maminky.

12. pro 2020
avatar

Světýlka

12. pro 2020
avatar

Mosazný zvoneček koupený před sto lety na trzích. Ohlašuje příchod Ježíška 🙂

12. pro 2020
avatar

Zvoneček

12. pro 2020
avatar

no jak jinak než aventní věneč na stole...🙂

12. pro 2020
avatar

asi bez světýlek na stromku/v okně atp🙂

12. pro 2020
avatar

Stromeček a spousty světýlek.

12. pro 2020
avatar

Nedokážu si Vánoce představit bez světýlek 🎄😍

12. pro 2020
avatar

Ano, mám speciální velký vánoční talíř se svíčkou uprostřed, je nádherný 🙂

12. pro 2020
avatar

Zvoneček

12. pro 2020
avatar

Vánoce si neumím představit bez rodiny. A bez perníčků! :D

12. pro 2020
avatar

Vánoce si nedokážu představit bez svíček 🕯️

12. pro 2020
avatar

Vánoce si neumím představit bez adventního kalendáře, který nám celý advent odpočítává, kdy přijde Ježíšek

12. pro 2020
avatar

Nic extra nemám... ozdoby se rozbíjí a zas dokupují... ale celkově pro mne nejsou Vánoce bez svíček, vyzdobeného voňavého bytu, světýlke v okně, cukroví, stromečku, dárků...

12. pro 2020
avatar

Dekorace na okna, světýlka, věnec domácí výroby mám oblíbené rolničky na stromeček a samozřejmě vůně do aromalampy

12. pro 2020
avatar

Jéje, toho je. Večeře na svátečním servisu, cukroví na "vánočním" podnosu, několik oblíbených ozdob na stromečku, CD s koledami od Bambini si Praga a všechny ty drobnosti neodmyslitelně patří k našim Vánocům.

12. pro 2020
avatar

už jako dítě jsem milovala andělské zvonění, které jsme měli doma. To cinkání byli prostě Vánoce 🙂

12. pro 2020
avatar

Betlém po babičce

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění

12. pro 2020
avatar

Vánoční prostírání a etažér na cukroví 🙂

12. pro 2020
avatar

Bez vánočního nádobí

12. pro 2020
avatar

Já miluju od dětství andělské zvonění,které patřilo k tradicím vánoc u nás doma.

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku a barevných žárovek 🙂

12. pro 2020
avatar

Andelske zvoneni

12. pro 2020
avatar

Stromeček.

12. pro 2020
avatar

Betlém z Betléma... moje dlouholetá srdcovka

12. pro 2020
avatar

Nedovedu si Vanoce predstavit bez papiroveho Betlemu od Josefa Lady.

12. pro 2020
avatar

Andělské zvonění.

12. pro 2020
avatar

Nemám nic konkrétního, bez čeho bych se neobešla 🙂

12. pro 2020
avatar

slavnostní set nádobí a skla po babičce, vytahuju jen na Vánoce 🙂)

12. pro 2020
avatar

Parni mop na vánoční úklid a košícky na cukroví

12. pro 2020
avatar

Moje maličkatý dvojčátka mají dneska své 18.narozeniny. A já si prostě nedokážu představit Vánoce bez rodiny. 👪 Termín porodu jsem měla původně 24.prosince.

12. pro 2020
avatar

Retro snehulacci jako světýlka na stromeček 🙂

12. pro 2020
avatar

Bez vánočních zvonků, které jsem jako učitelka dostala od dětí.

12. pro 2020
avatar

Stromeček ozdobený háčkovanými ozdobami

12. pro 2020
avatar

Andelske zvoneni jeste z meho detstvi

12. pro 2020
avatar

Servis po prababicce s jelenama 🙂

12. pro 2020
avatar

zvonění Ježíška na kovový zvoneček

12. pro 2020
avatar

U mě je to vánoční ubrus vyšívaný mou babičkou, od mala byl na vánočním stole a před pár roky jsem ho zdědila.

12. pro 2020
avatar

Bez adventního věnce

12. pro 2020
avatar

Bez rodiny a stromečku a světýlek

12. pro 2020
avatar

Betlém z kukuřičného šustí, který jsem si koupila na první společné Vánoce s mým manželem

12. pro 2020
avatar

vánoční osvětlení na lampách veřejného osvětlení, ozdobený strom na náměstí

12. pro 2020
avatar

Dřevěný svícen stromeček

12. pro 2020
avatar

Vánoční světýlka po babičce

12. pro 2020
avatar

Bez stromečku, dřevěného betlému a jídelního servisu po babičce

12. pro 2020
avatar

bez stromečku ve stojánku z mého dětství

13. pro 2020
avatar

Už jako malá jsem si zamilovala andělské zvonění. A proto jsem si ho vyprosila od mého tatínka, abych i já ukázala něco naprosto nádherného ze svého dětství.

13. pro 2020
avatar

Nejspíš bez stromečku, samozřejmě 😄
Pak bez svíček a různých svetylek....zkratka bez atmosféry 🙂

13. pro 2020
avatar

KONEC!

13. pro 2020
avatar
Autor komentář smazal