• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. trimestr. Bolí vás břicho?

13. března 2013 
terrorkax:Asi jo, říkala jsem sestře, že jsem chudokrevná a ona říkala, že to všechno se z krve pozná tak asi budou testovat na všechno. Ptala jsem se jestli na NT mi budou ještě brát, ale prý už ne to už budou dělat výsledky rovnou z toho akorát půjdu na ten ultrazvuk a kupodivu hned potom prý budu mít výsledky.
3. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo terrorkax koukala jsem na tvé fotečky a super už se těším až taky nějakou dostanu a budu ji sem moc dát :wink:
3. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinda85 aha, takze ti NT udela tvuj doktor? to by odpovidalo ze ti vzali nejdriv krev a pak uz jenom utz..ja byla na NT u jineho dr nez sveho a brali mi teda krev a rovnou i utz a vysledky budu mit pristi tyden, tak snad to bude ok:slight_smile:
Ja na ty moje fotky taky furt koukam, hlavne na tu 3D a rikam si, jak uz to maly miluju :grinning:
3. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
terrorkax:jj ta 3D už je úplně o ničem jiném :slight_smile: Ano ten ultrazvuk mi budou dělat v nemocnici kam chodím a ty výsledky krve tam rovnou předají tak jsem ráda, že nebudu muset dlouho na nic čekat.
3. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinda85 ja jsem se uklidnila po tom utz, je v poradku, tak snad i krev bude vyborna :slight_smile: Uz jsem fakt klidnejsi, porad sem se bala potratu, ale ted uz ne :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax to víš, po NT jsem se taky uklidnila.. Jak mi řekli, že jsou výsledky v pořádku, tak super.
@lucinda85 tak to máš dobrý .. já měla NT na Centru prenatální disgnostiky na Veveří v Brně a hned za pár hodin mi volali výsledky a pak ještě dali přístup na NET, kde to bylo taky komplet.. :slight_smile:

Holky já se tak těším na tu příští středu :wink:. Třeba už budu vědět, jestli budeme mít holčičku a nebo kluka.. :slight_smile:
3. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já Vám závidím, že už víte, že Vaše mimča jsou v pořádku. Doufám, že to alespon bude rychle utíkat, ale i když se na něco těšíte jak se to vleče jak potvora. Jak dlouho Vám trval ten ult?
3. pro 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinda85 :grinning: hihihi ...mě asi 15 minut, protože se mrňousek tak mrskal, že ho nešlo poměřit a změřit :grinning:. Ale třeba budeš mít štěstí a bude v klidu a bude "spolupracovat" :wink:
3. pro 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lucietka77: no to já bych si ho právě taky chtěla užít tak jen doufám, že tam nebudu minutu šup šup a zase běž... :wink:
3. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinda85 me ho delal asi 10 min, presne nevim, mimco nam nejdriv ukazal 3D, ukazoval kde co je, pak to prepnul a snazil se ho chytit :grinning: zmeril, koukal na mozek, zaludek, ruce, nohy...pak nam poustel srdicko, ale byli to tak tri vteriny, pak se mimco zase otocilo :grinning:
@lucietka77 nevis kolik melo tvoje mimco tepu za minutu? my mame 160, zdalo se mi docela dost, ale pry je to v norme
3. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Achjo, holky já už chci taky vědět, že je prcek v pohodě a že si "žije" tak jak má, začla jsem dneska špinit, tak mám docela strach... :frowning2: Ale u Kuby jsem špinila ze začátku taky, tak snad to bude OK... Do toho 15 je to ještě hrozně dlouhá doba... :-/ Mě štve, že ani nevim, jak daleko to těhu je, prostě nic :frowning2: Hlavně, že kdybych prcka nechtěla, místo by našli, ale že si ho chcem nechat, tak dva tejdny čekání :-/
3. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate a nechces jet pro jistotu na pohotovost? Tam by ses alespon dozvedela, ze je mimi v poradku..a na spineni by ti neco dali aby se to neopakovalo :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax ještě počkam do zejtřka, teď bychom museli řešit malýho a tak, když konečně usnul. Pkud se to do zejtřka nesrovná, pro jistotu tam zajedu... Achjo, proč pokaždý pár dní po tom, co objevím na testu dvě čárky, tak začnu špinit? :confused: to je fakt jak zákon schválnosti...
3. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate to je mi lito..ja jsem spinila pri prvni kontrole u doktorky, kdyz mi delala stery..hned sem dostala utrogestan a neschopenku. Pokud si to mela v prvnim tehu v poradku, tak ted to bude taky :slight_smile: Kdyby se to rozjelo v krvaceni, tak radsi na pohotovost hned :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax jojo, jakmile se to rozjede v krvácení, frčímě hned, při malým jsem právě i krvácela... Nakonec to bylo OK, ale to jsem měla nařízenej klid na lůžku, což teď s Kubou moc nejde, občas ho musím přece jen nosit a má už skoro 12 kilo, jenže s tím nic nenadělám, teď o víkendu bude doma manžel, tak budu mít víc času na odpočívání no :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate to chapu, kdyz uz mas dite, tak to musi bejt narocny :slight_smile: ale to zvladnes a prckove si pak spolu budou hrat a ty budes odpocivat :grinning:
3. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax Teri, vůbec už si nepamatuju kolik mělo tep, ale obecně vím, že mu také sdíčko bilo jak na poplach... a také říkal doktor, že je to normální. Kdyby nebylo, tak by Ti to určitě řekl, neboj.. :wink:
3. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate Jak je? Je to už ok? Držím palce!

Já mám teda k tomu asi zvláštní přístup, ale k doktorům jsem se nijak nehnala, prostě vím, že je malý ok a hotovo. Krom jednoho špinění mi nic není, nespěchám ani na genetiku, nikam. Poprvé jsem byla u Dr. asi v 10 týdnu :sweat_smile: :slight_smile:. Samozřejmě, že nutné testy absolvuju, ale věřím, že je miminko ok a hotovo. Pokud není, nic s tím stejně nenadělám a přijde se na to na genetice nebo při odběrech.
4. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@anysek85 vypadá to dobře. mně se k doktorům zatím taky nechtělo :slight_smile: jen Kubajz v noci zvracel, tak to vypadalo, že pojedeme na pohotovost s ním :-/ naštěstí se umoudřil a začal pak pít, tak to nebylo potřeba...
4. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@anysek85 jinak to beru stejně jako ty, stejně ted v začátku se tomu moc pomoct nedá... bud to vyjde nebo ne e no... Já pokud bych to brala podle ms, tak budu na první kontrole až ve 12 tejdnu :grinning: takže NT screening nehrozí :grinning: I když u malýho jsem ho taky neměla, protože mi doktorka řekla, že jí to u mě přijde zbytečný :slight_smile:
4. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate no, jsi mladá a pokud jsi v pořádku, tak se ani nedivím, že tě nikam neposílala. nU mě to bylo nutné, protože jsem starší a tak je tam více rizikových faktorů. Ale určitě to bude v pořádku :slight_smile:.
5. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja asi k tem naprosto klidnym matkam nepatrim, na prvni kontrole jsem byla v 7. tydnu, na UTZ bylo videt i srdicko, tak se mi nesmirne ulevilo.....na dalsi kontolu jdu 21.12. a prijde mi to jako naprosta vecnost, kdy budu mit opet jistotu, ze je vse ok! Na NT+ jsem se bez vahani objednala, snad mi po nem spadne obrovsky balvan ze srdce.....Zavidim tedy tem, ktere to berou takto v klidu! :slight_smile: Sice vylozene nestresuju, ale obavy mam....
5. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucietka77 ona měřila šíjový projasnění a kontrolovala ho, ale na krev mě neposílala...

@lucifer84 já si to zatim moc nepřipouštím, dokud nebude těhu potvrzený a to bude až 15. prosince ... :-/ Pak asi taky začnu bejt nervóznější :grinning: Když jsem byla těhotná s Kubou, stresovala jsem se vším :grinning:
5. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoky, první dítko.. je to neskutečný zázrak, a až budu těhule s druhým (a pak třeba s třetím), tak třeba budu taky klidnější. Já měla strašný strach zezačátku do toho 12. týdne.., a to taky proto, že jsem měla ty komplikace..a taky jsem četla moc článků, které mě spíš vystrašily, než uklidnily... :unamused: Tak jsem se čtením přestala a je mi líp. Spíš jsem se naučila doufat v to lepší a věřit mrňouskovi, že je po mamince.. bojovník :wink: . To mi moc pohohlo. Těhotenství si přeci máme užít. Máme se těšit.. a ne stresovat. Ikdyž se tomu člověk občas neubrání...
5. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucietka77 já tě úplně chápu,jsem na tom stejně. Samozřejmě se raduju a užívám si to,ale zároveň mám děsný strach. Po miminku toužím od 20let.Můj první manžel děti chtěl až později a neustále to odkládal,až jsme se raději rozvedli. Můj druhý můž chtěl miminko od začátku našeho vztahu a také jsme na něm tvrdě makali :slight_smile: ale bohužel nic a po 7letech se stal zázrak.Čekáme naše první vymodlené minko. A teď ať mi někdo řekne,ať jsem v klidu a poho a o miminko se nebojím.To přeci nejde. Moc se těším,až budeme mít po NT+ ,myslím že budu o něco uklidněnější.
5. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vonkacka - jo jo, sme na tom stejně. Mám ještě týden a dva dny do NT+ a nemůžu se dočkat. Si taky říkám že když to bude dobrý, budu klinější a po novým roce šup pomalilililinku chystat všechno potřebný :slight_smile:
5. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
jak se při pondělku máte?
@lucietka77, @vonkacka mám to stejně, jak jsi to měla ty, pořád čekám, až se budu moc objednat na NT screening a budu vědět, že je vše v pořádku. Sice si říkám, žádné komplikace nemám, jsme oba s manžou zdraví, ale ten červík ve mě hlodá. No ve středu jdu poprvé do poradny a pak se budu objednávat na screening, snad to v tom 13 týdnu stihneme.

6. pro 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem na nemocenske, zitra jdu za dr.
6. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, nezlobte se, že vám se lezu. Chci se jen zeptat, kdy jste dostali těhotenskou průkazku? Ve středu jdu k dr., a to budu 8+6tt, tak si říkám, že bych ji už třeba mohla vyfásnout... :slight_smile: Díky
6. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@danissa Ahoj, taky sem lezu, pardon :grinning: Danissko, to bude asi ještě brzo, já jsem ji dostala až 10+6. Ale můžná je to u každého Dr. jinak. Držím palce, ať všechno klape :slight_smile:
6. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek