11tt mě přestala bolet prsa, už mi nebývá špatně

lmartinkova85
23. kvě 2018

Dneska to na mě nějak dolehlo, raději jsem jela k dr.
Tak stejně jsem to měla v září v 7tt přestávaly nevolnosti a prsa...tehdy jsem potratila.
Dojela jsem k dr tak mi dělal ultrazvuk a miminko je zatím v pořádku ale nelíbilo se mu to ze mi příznaky mizí....mate to některá taky tak? Potřebovala bych uklidnit.

kac_kac
23. kvě 2018

Kliiiid, kolem 12 týdnu je to typické že mnohé nesnáze těhotenství ustupují, můžete být ráda, jsou ženy které to drží mnohem dýl.

veronka_123
23. kvě 2018

u mě příznaky přestaly už v 9. týdnu a od té doby nic (za 3 týdny rodím 🙂 )

lachtanice86
23. kvě 2018

@lmartinkova85 kolem 11tt - 12 tt ty příznaky normálně mizí

kac_kac
23. kvě 2018

Ze všeho nejhorší je smrt vyděšením 😉
Doktor by zasloužil pověsit za uši do průvanu že Vás takhle stresuje, pokud je podle jeho vyšetření vše v pořádku, tak se rozhodně není čeho bát.

lobella
23. kvě 2018

Mne prestaly bolet prsa ze dne na den nekdy 10-11.tt,jeden den byly tvrdy a bolavy, dalsi den mekky, vubec nebolely, jen lehce citlive bradavky, take me to vydesilo, ale vse bylo v poradku,ted jsem 17tt..je to normalni, telo se zacina s tehu vyrovnavat...

lmartinkova85
autor
23. kvě 2018

Holky dekuju....❤️❤️❤️

leneee
23. kvě 2018

@lmartinkova85 mela jsem to uplne stejne, priznaky cca 6tt az 11tt a k dr jsem sla s tim ze to vidim blede. Take se mu to nelibilo, ale mimi v poradku. a ted uz mam doma rocniho kloucka. Nebojte,stava se to. Mne pak zaclo byt zase spatne nekdy ve 4.mesici a bylo az skoro do porodu 🙂

kafr
23. kvě 2018

12tt tak to pomalu končí 1.trimestr, ne? A co by ten doktor jako chtěl? Abychom zvracely až do porodu?!
Je to úplně v pořádku, neboj! Krásně si užij 2. trimestr, ten je za odměnu a na oddych. 3.trim zas bude náročnější 😉

lmartinkova85
autor
23. kvě 2018

❤️❤️❤️

esufi
23. kvě 2018

Jediný příznaky, co jsem já na začátku měla, byly citlivý a velký prsa a neustálý chození močit. S 12. týdnem prsa povolily. To je přece normální, tělo se srovnává, přechází do nejklidnější části těhotenství. Klid, však tělo ví co dělá. A jestli je prcek v pořádku, není co řešit 🙂

cinam
23. kvě 2018

Me tentokrát zmizelo těch pár příznaků co jsem měla už kolem 8tt, což byly taky nervy (předtím ZT v 10tt), pak se postupně vracely a zase mizely, hlavně kolem toho 11tt. Teď jsem 17tt a roste břicho, jinak mi nic není.

vendelinka08
23. kvě 2018

A to je spatne..kdyz prejdou nevolnosti atd? Ja nemela v tehotenstvi nic..krome hladu...a jsem rada ze jsem nemela zadne zvraceni a jine neduhy...nebrala bych to jako spatne znameni

lmartinkova85
autor
23. kvě 2018

@vendelinka08
Ono asi záleží...když jsem byla v září těhotná to bylo v 7tt tak mě přestalo být špatně a přestaly i ty prsa bolet a do tři dnů samovolny potrat....ale teď už se lámu první druhy trimestr tak věřím ze to nic už neznamená...přece mě nebude špatně až do konce jak holky psaly.. kolem toho 12 tt to asi mizí jak se tělo vypořádá.. miminko jsem viděla spinkalo, srdíčko bylo tak mi spadl kamen ze srdce

priefi
23. kvě 2018

@veronka_123 a kdy Ti zacaly nevolnosti?

barunka1408
23. kvě 2018

Mě nevolnosti a prsa přestaly bolet asi v 10tt. A od ty doby jsem si prisla netehotne až dokonce. Nebýt břicha ani nevím ze čekáme miminko.

lmartinkova85
autor
23. kvě 2018

@priefi
Asi týden před očekávanou ms

radullah
1. čer 2018

U dcerky mi trvaly priznaky - hlavne teda nevolnost 5 tydnu. Takze v 11 jsem uz take nemela. Za par dnu ji jsou 2 roky a ja se opet modlim, aby me ted priznaky netrapily moc dlouho 🙂)

keydance
1. čer 2018

U prvního těhotenství jsem neměla absolutně žádné příznaky. Teď s druhým cítím trochu prsa, jinak taky vůbec nic.

lachtanice86
1. čer 2018

V 8tt jsem začala zvracet jak alik, trvá to do 15tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru