6+1 a malý gestační váček. Někdo podobně?

denisa7777
20. pro 2022

Ahoj holky , jsem podle ms 6+2tt ale mám nepravidelnou ms . V 5+5 jsem byla na první gyn prohlídce a byl tam gestační váček velikosti špendlíkové hlavičky … v průběhu dvou dnů jsem začala špinit, tak jsem volala na gyn a řekli ,že mám radši dojít . Byla jsem tam v 6+1 a gestacni váček byl o dost viditelnější . Velikost váčku asi 4,5 mm . Doktor mi ,ale řekl ,ze to vidí černě ze je moc maličké . Nasadil mi utrogestan a mam dojít v pátek na kontrolu . Tak jsem se chtěla zeptat jestli jste to měla některá podobně a jak to dopadlo děkuji . ?

maximaty
20. pro 2022

@denisa7777 píšeš, že máš nepravidelnou MS, tudíž je utopie určovat přesné stáří těhotenství. Hlavně se nenech nahučet do nějakých zásadních rozhodnutí. Pokud roste, je vše ok. Samozřejmě, že se tohle mění z minuty na minutu. Ale pokud je na UZ jasný pokrok, je vše na dobré cestě. Za týden bude vidět embryo, uvidíš ♡. Držím pěsti

klokanka31
20. pro 2022

@denisa7777 Když máš nepravidelnou ms tak nikdo nemůže vědět v kolikátém tt jsi. Nestresuj se, určitě bude vše v pořádku 🍀❤

katherine177
20. pro 2022

@denisa7777 u mě to skončilo zamlklým těhotenstvím ,špinění ,za týden žádný posun co do velikosti

jjasmina
20. pro 2022

@denisa7777 u mě se ze špinění rozjela vždy ms a bylo po všem

manandrea
17. črc 2023

@denisa7777 jak to dopadlo ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru