Březňátka 2021. Je tu některá?

snazilka01
3. črc 2020

Ahoj holky, je tu už některá, která zjistila těhotenství a má termín v březnu? Já jsem po šesti měsících otěhotněla a čárka krásně sílí. Příští týden se objednám na gyndu, tak držte palce 🍀🥰 P. S. termín porodu podle poslední MS mi zatím vychází na 13.března.

konaa
7. črc 2020

@sabinkanix přesně za týden. Termín mi vychází na 3.3

sabinkanix
7. črc 2020

@konaa Jé, to vychází podobně 😊 mě sestřička objednala nakonec už 10., protože jsem v pondělí 13. nemohla, tak uvidíme, zda nebude moc brzy a bude tam něco vidět 😊

snazilka01
autor
7. črc 2020

@sabinkanix ahooj, tak tě tu vítáme 🥰😊 jee na moje narozeniny 😊 já mám první KO 28.7.

snazilka01
autor
7. črc 2020

@konaa zítra vyfotím moje '' dvojčata '' a dám to sem 😄 schválně, jestli vám bude připadat velké 😄 přítel má z mamky strany dvojčata a z taťky taky dvojčata 😄☝🏾🤦🏽‍♀️ bude to hardcore, jestli tam fakt jsou 🤟🏽😄 3 letou dceru a ještě dvojčata 🤦🏽‍♀️😂

konaa
7. črc 2020

@snazilka01 tyjo, tak to jsem napnutá jak struna, pravděpodobnost tam je a veliká, potom dej vědět, jestli tušení bylo správný 😎😁

snazilka01
autor
7. črc 2020

@konaa jasan. Zítra pošlu a 28.7. dám vědět, jestli to se mnou nesekne v ordinaci 😂🤰

minemma
8. črc 2020

Ahoj holky, jsem podle ovu 6tt a objevil se mi bílý hustý výtok, ale bez zápachu. Máte to některá? Mám strach, aby to nebylo špatně.

sabinkanix
8. črc 2020

@minemma Ahoj, já bych se toho nebála. Co jsem tak četla, tak je to celkem běžné. Taky jsem ho chvilku měla, zhruba týden po vynechané MS nejvíc.

snazilka01
autor
8. črc 2020

@konaa tak koukej 😂🤰 a jako přísahám, že ho nevytahuju 😂🤦🏽‍♀️☝🏾

konaa
8. črc 2020

@snazilka01 no tak to je jasný, to myslím, že budete ještě rádi za dvojčátka 😁 ale zase to budete mít všechno zmáklý zaráz 😎 jsem zvědavá, co objeví na utz 😁

konaa
8. črc 2020

@minemma já to mám normálně, začínám 7tt a pořád. Jen já mám ten problém, že mám nedoléčenou bakteriální vaginozu, takže se snažím to tak nějak léčit boraxovyma globulema, potom zkusím probiotika a uvidím, je to lepší, ale výtok pořád, i když to může být z části i ta rozpuštěná globule, těžko říct.

snazilka01
autor
8. črc 2020

@konaa nestraš 😂😂😂😂🤦🏽‍♀️

kiira
8. črc 2020

ahoj, včera mi vyšel pozitivní test. Podle ms mám termín 12.3. 🙂.
Jinak hledala jsem i skupinu na fb a našla - Březňátka, dubňatka 2021

everunka
8. črc 2020

@snazilka01 tak to se tehu provali dost rychle, hadam😀

katkarubesova
8. črc 2020

Ahoj holky, na test je u mě brzy, ale mám takové tušení, že se zadařilo. Tak snad nevadí, že se opatrně přidám. 😏
Gratuluji všem, kdo mají //, ať pěkně rostou. 🌷

katkarubesova
8. črc 2020

@snazilka01 teda to je nějaký divný 🤣... To tipuju tak brzy min.na trojnásobnou radost. 🤩

snazilka01
autor
8. črc 2020

@everunka no to asi joo. 25.7. jedeme k pritelove rodině do Karlových Varů, tak to abych nosila jeho trika 😂😂🤰

everunka
9. črc 2020

@snazilka01 a k tomu pridej nejakou vymluvu typu "ta zelenina dost nadyma" 😀

radiva
9. črc 2020

Ahoj, vychází mi termín 2.3., ale objednaná k doktorce jsem až 20.7. 🙂

katkarubesova
9. črc 2020

@konaa zkus bylinné vag.telisko Scarlett, může se i v těhotenství. Mě to pomohlo od věčně se vracejících zánětů.

konaa
9. črc 2020

@katkarubesova mrknu na to, dikes 😇

sabinkanix
11. črc 2020

Ahoj holky 😊, zdravím po 1.kontrole, kde mi bylo potvrzeno těhotenství v děloze, vše odpovídá týdnu těhotenství.
Přeji vám všem, ať dopadnou 1.kontroly na jedničku ❤️. Mě čeká další za 14. dní 😊

kate013
11. črc 2020

Ahoj holky, přidávám se do party 😁 ve čtvrtek potvrzeno i z krve..hCG 300. Test pozitivní v pondeli...Neplánovali jsme,tak to byl trochu šok😁ale bereme to jako krásný dar❤️termín cca 14.3

nenynka28
14. črc 2020

@snazilka01 ahoj, já mám zatím podle poslední MS termín 16.3., ale ještě se uvidí podle ultrazvuku 😊

nenynka28
14. črc 2020

Ještě přidávám testy... Při prvním duchovi jsem byla přesvědčena, že je test "rozbitý" 😂

misicka1230
16. črc 2020

Ahoj, Já z překvapením zjistila, že jsem těhotná také. Vychází mi termín na 11.3 ❤

lisaha87
19. črc 2020

@snazilka01 ano taky máme termín v březnu 🥰

tynulaa
19. črc 2020

Já jsem teda do ivf a jdu na kontrolu 28. 7 a vůbec to neutika 😏

kate013
20. črc 2020

Po týdenním stresu, hospitalizaci (úplně zbytečně) máme krásnou fotku ❤️

sabinkanix
20. črc 2020

@kate013 krása 🥰 taky doufám, že ve čtvrtek ukořistím fotku, na 1.kontrole to bylo šup šup a než jsem stačila něco říct, už bylo po všem 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru