Březňátka 2021. Je tu některá?

snazilka01
3. črc 2020

Ahoj holky, je tu už některá, která zjistila těhotenství a má termín v březnu? Já jsem po šesti měsících otěhotněla a čárka krásně sílí. Příští týden se objednám na gyndu, tak držte palce 🍀🥰 P. S. termín porodu podle poslední MS mi zatím vychází na 13.března.

snazilka01
autor
17. srp 2020

Ahooj, tak jsem si včera a dnes dělala domácí testy na pohlaví miminka se sodou a pak test Woman Secret a u obojího mi vyšla jasná holčička, tak jak od začátku vím, že ji nosím v bříšku 🤰🏽❤️ jsem tedy zvědavá, jestli mi ji potvrdí i paní doktorka, až bude vidět 🥰💗🙋🏽‍♀️

pincola
17. srp 2020

@snazilka01 jak se dělá test se sodou?

merilina
18. srp 2020

@pincola Mě zle jako od žaludku je jen ráno než se najím. Ale spíš mám problém s celkovým celodenním stavem, kdy mám nejspíš nízký tlak a pocit, že se nemůžu pořádně nadychnout ... a když se zvedám z postele nebo z gauče, tak se mi motá palice 😀🙈

enette
18. srp 2020

@pincola Ahoj, já musím říct, ze u mě pořad nic moc. Pořad čekám na zlepšení jak na vysvobození. Každý mi říká vydržet a myslet pozitivně - to se všem lehce řekne, ale hůř udělá 🙁😊

kate013
18. srp 2020

@enette mám to úplně stejně 😀🙈

malvinz
18. srp 2020

@enette taky taky, bliju a bliju a marně v tom hledám něco požehnaného...😕

minemma
19. srp 2020

Ahojky, tak já začínám 13tt a musím říct, že nevolnosti už odeznivaji! Konečně..

malvinz
20. srp 2020

@minemma Doufám, že půjdeme všechny ve tvých šlépějích 🙂 jsem zatím 10 tt ale dneska třeba jsem si dala každodenní vitamíny a po dvaceti minutách jsem je vyblila, tak si říkám, ještli se ve mě něco z toho vůbec uchytne? ☹

minemma
20. srp 2020

@malvinz Začala jsem je brat večer před spaním, jistota, že je nestihnu vyzvracet 🤣jinak jsem to měla jako ty, prostě jsem je ráno neudržela.. Tak zkus, třeba to bude lepší. 🍀

enette
21. srp 2020

@malvinz Já jsem vitaminy přestala brát úplně. Ráno jsem je neudržela a večer jsem nemohla ani usnout, jak mě tlačily v žaludku, tak na ne prdim. I doktorka rikala, ze je evidentně tělo nechce.

pincola
21. srp 2020

@enette Můžeš zkusit Fertipronu, ta je rozpustná ve vodě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru