Hnědé špinění 5+2. Je to v tomto případě normální?

pipiinka
16. led 2021

Ahoj. Ve čtvrtek jsem byla v 5+2 tt. K večeru křeče v břiše, červené spineni. Jela jsem do nemocnice, kde mi řekla, ze dle ms vše odpovídá a je to vlastně buď a nebo. Takže odpocivam, klidový režim. Jediné co mě mate je to, ze hnede spineni bylo v pátek dopoledne, odpoledne nic a teď zase hnede spineni. Bez bolesti. Je to tak normální? Myslela jsem, ze kdyby se rozjížděl potrat, šlo by to pomalu do krvácení. Ne ze jednou Ok, podruhé spineni. Mate s tím zkušenosti?

mmm88
16. led 2021

@pipiinka Ahoj. Měla jsem totéž. Od šestého týdne hnědé špinění. Kolikrát den nic a potom zase. Jsou to nervy, ale zatím vše ok. Přestalo to až teď ve 12tt 😉 to bude dobrý😊

pipiinka
autor
16. led 2021

@mmm88 to mě uklidnilo. Dekuji 💐

mamikry
16. led 2021

@pipiinka Spinila jsem hnede cely sesty tyden, pak to prestalo a miminko to zvladlo.

jjasmina
16. led 2021

I mě to bohužel nedopadlo a rozjela se ms nakonec asi po dvou týdnech

pipiinka
autor
16. led 2021

@jjasmina a vše rostlo během té doby jak mělo? Srdíčko bylo( bilo)?

alik20
16. led 2021

@pipiinka mela jsem to taky a po 3 tydnech potrat, taky vše bylo ok, meli jsme uz i srdicko a stejne to nevyslo, ležela jsem pak uz i v nemocnici. Drzim ti palce

alik20
16. led 2021

@pipiinka mela jsem to taky a po 3 tydnech potrat, taky vše bylo ok, meli jsme uz i srdicko a stejne to nevyslo, ležela jsem pak uz i v nemocnici. Drzim ti palce

pipiinka
autor
16. led 2021

@alik20 a řekli ti, proč byl potrat?

klokanka31
16. led 2021

@pipiinka U mě hnědé špinění = mimoděložní těhotenství 😞

pipiinka
autor
16. led 2021

@klokanka31 Ja mám potvrzené těhotenství v děloze.

klokanka31
16. led 2021

@pipiinka Tak to je dobře, snad to bude dobré 🍀

alik20
16. led 2021

@pipiinka ne, bohuzel, to ze mě vypadlo na wc, takze jsem to splachla, kdybych to měla na kalhotkach, tsk by udelala vysetreni a vedelo by se. Prostě to embryjko bylo asi vadny. 🤷 A lepsi ted nez ve 20tt treba

priefi
16. led 2021

@pipiinka je to bohužel buď anebo. Pokud šlo Mimi vidět, mělo by to být dobré. Kolem 6+0 by mělo být i srdíčko. Já tohle zažila, v 2017 SP, 2018 to dopadlo dobře a narodil se syn, teď 2020 3x SP. Pouze tom 2018bylo Mimi se srdíčkem. Dostala jsem Ascorutin a vaginálně gynprodil (progesteron)

pipiinka
autor
16. led 2021

@priefi plod ještě vidět nebyl. Říkala dr. ze na plod je brzy. Jinak vše odpovídá. Uvidíme, buď to vyjde a nebo ne.

priefi
16. led 2021

@pipiinka tak držím pěsti, kdy jdeš na ko?

priefi
16. led 2021

@pipiinka nechci Tě moc strašit, ale když jsem teď byla 5+2 na pohotovosti, tak mi řekl Dr., Že ještě nic není vidět a že by už mělo jít něco vidět.

pipiinka
autor
16. led 2021

@priefi ve středu

pipiinka
autor
16. led 2021

@priefi sel vidět gestacni a žloutkový Vacek. Plod říkala, ze není a nebo možná je, ale ještě ho není schopna rozpoznat.

pipiinka
autor
16. led 2021

@priefi u tebe nevidel vůbec nic? Ani dutinku?

priefi
16. led 2021

@pipiinka aha, tak to vypadá hodně nadějně. Držím moc pěsti, aby v 7tt bylo už srdíčko. V 2017 jen dutinka a teď bohužel nic nenašel, říkal, že to muselo odejít chvíli po tom, co se to chytlo. Těhu test měl tehdy hodně tmavé čárky, takže pro mě to byl hodně velký šok a hodně mě to semlelo.

pipiinka
autor
16. led 2021

@priefi nedivím se. Z toho musí byt špatná každá ženská. A teď? Zadarilo se?

priefi
16. led 2021

@pipiinka teď ne, vzdali jsme to, v srpnu, září a říjnu jsem měla SP. V říjnu mě to semlelo nejvíc, protože to vypadalo, že vše bude dobré. Ale mám doma dva krásné chlapečky, takže oni mi byli útěchou

mamikry
16. led 2021

@pipiinka Já si myslím, že naděje pořád je. Taky jsem byla u doktora už v 5+2, protože jsem začala špinit. Bylo vidět jenom dutinku. Špinila jsem po kontrole ještě asi pět dní, na další kontrole už tam plaval malinkatý človíček se srdíčkem a pořád ještě plave. 😉 Předchozí těhotenství jsem špinila taky, sice jen den, ale taky. Prostě je to vše prokrvené, malé se tam hnízdí, může to být tím. Držím palce, ať je vše v pořádku.

mamikry
16. led 2021

@priefi To je mi líto. Ty třetí děti jsou nějak zakleté, bohužel :(. Držím vám palce, ať se třeba přece jen ještě povede.

pipiinka
autor
16. led 2021

@mamikry dekuji

mrstte
16. led 2021

Zhruba v 6 tt jsem jednorázově krvácela a potom hnědě špinila asi 2 týdny. A od 12 tt jsem začala zase špinit. Do asi půlky druhého trimestru jsem brala gynprodyl, ascorutin a chvilku i utrogestan. Za pár týdnů mám termín porodu ☺️ každopádně hned v tom 6 tt už bylo vidět srdíčko a miminko bylo a je v pořádku. Doktor mi hned napsal prášky a nesměla jsem 3 dny vůbec nic dělat a jen ležet.

jjasmina
17. led 2021

@pipiinka já hsem začala spinit kolem 5tt , takže na srdíčko bylo brzy, byl jen žloutkovy váček .ono to je te vždy 50/50 , bud správný vývoj nebo ne

pipiinka
autor
17. led 2021

@jjasmina a jak to dopadlo?

zuzu_z
17. led 2021

@pipiinka spinila jsem ve druhem i třetím těhotenství. Ve tom třetím už mi lékař nasadil hned na začátku gynprodyl, po něm jsem přestala špinit. Měla jsem velký strach, ano lékař má pravdu, je to buď a nebo, ale když budeš věřit, ze vše dobre dopadne, tak to tomu určitě pomůže 💫 držím palce, dej nohy nahoru, pust si pěkný film a mysli pozitivně. Ze dvou spineni a to dokonce i parkrat opravdu krev, mi tu běhá jeden 11 let a druhy 15 měsíců 🥰

priefi
17. led 2021

@mamikry děkuji. Úplně jsme to nevzdali, spíše jsme to odložili na dobu neurčitou... Teď koukám, že jsem to spletla, mělo tam být srpen, říjen a listopad.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru