Jaké jste zvolily těhotenské vitamíny?

keny123
4. pro 2015

dotaz..jaké jste zvolili těhu vitamínky pro první trimestr?vím pár dní že jsem těhotná... mám již dva kluky a to jsem zobala calibrum babyplan... ted uz se moc nevyrábí ale sehnat se dá... zatím beru jen kyselinu listovou dr max.... doporučujete mi ještě něco nebo to stačí?chci pro miminko to nejlepší..a nekde jsem zde i četla že někdo tu kys.listovou nedokáže vstřebat takže je to jakoby nic nebral.... tak bych prosila vaše názory. děkuji

kristiin
13. dub 2016

Já jsem si na doporučení kamarádky koupila GS Mamavit - příznivý poměr cena/výkon. Ale! Hrozně špatně se mi polyká, tablety jsou velké a hrubé. Když je v puse rozkousnu napůl, tak jsou hrany ostré. A polykají se snad ještě hůř. Takže to koušu více, jenže to je zase chuť nic moc. A zapíjím to opravdu hodně. Beru to tak měsíc a už mám vůči tomu takovou averzi, že se začnu nadavovat sotva si to vložím do pusy 😖

svobel
13. dub 2016

Jak se prosím zjistí to špatné vstřebávání kys. listové? To jsou nějaké "běžné" testy na gyndě nebo během těhotenství? Nebo něco speciálního? Děkuji

pokmon
13. dub 2016

Já jsem brala chytré miminko.

michaelamen
13. dub 2016

Já brala první měsíc Femibion, pak mi byl doporučen kamarádkou Superfolin chytré miminko a ten beru doposud. Jsou to dvě tabletky - klasická a pak jakoby olejová. A zkoušela jsem i GS mamavit a přesně jak píše @kristiin, za málo peněz málo muziky :/ - špatně se polykají a po pár dnech užívání jsem si k nim vytvořila odpor a nebyla je schopná polknout :/

mr_falko
13. dub 2016

zadne, nevidim v tom nejaky extra smysl....

alik25
13. dub 2016

No já nevím, už je to pár let co jsem byla těhotná a také jsem se pídila po vitamínech. Radila jsem se se zkušenou porodní asistentkou a ta mi řekla, že pokud mám vyváženou stravu žádné vitamíny nepotřebuji. Maminky, které vitamíny užívají prý častěji rodí velké děti a to žádná z nás nechce... 😉

veritanas
13. dub 2016

Já jsem brala Femibion, ale je hodně drahý.. Já mám potravinové alergie, takže moje strava nedokáže pokrýt všechny potřeby miminka, především nemohu ryby, takže bylo potřeba doplnit..Ale s těmito vitamíny jsem byla opravdu spokojená.. Malý vůbec nebyl velký..☺

frndafrrr
13. dub 2016

Femibion.

marrsik
13. dub 2016

Factor Base Kids 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru