Je běžné, že na UZ v 11 týdnu nevidím končetiny? A kde najdu placentu?

lery92
3. kvě 2019

Po včerejším hysteraku , kdy mě zklamal Angelsounds jsem dnes šla na gyndu .Srdíčko bije .Místo abych udělala hurá , jsem nyní už 2 hodiny pověšená na internetu a hledám odpověď na tyto otázky :
1)Kde na obrázku mohu spatřit placentu ?
2)Je běžné že v 11 tydnu nevidím končetiny?

Dokázali byste mi eventuálně pomocí a odpovědět ?Možná díky Vám v klidu usnu 😂😂😂
Děkuji , hysterka

lachtanice86
5. kvě 2019

@lery92 ty opravdu vyhledej pomoc odborníka.

lery92
autor
5. kvě 2019

@lachtanice86 ty blaho další 😂

lachtanice86
5. kvě 2019

@lery92 hlavně že se směješ, mne ty tvoje diskuze přijdou spíš k pláči, ale každej to máme jinak.

lery92
autor
5. kvě 2019

Ještě jednou , protože já se cítím jako zakladatelka MOJI diskuze celkem unavená ...
1) ne , nemám strach že o dítě přijdu , protože narozdíl od všudepřítomnejch žvanilů -rytiřek pravdy (jako Lachtanek a mourovatycosi apod . ) vím, že můj strach stejně nic nespasí (kdyby teda realne vůbec existoval)
Je mi k zblití z toho co píšete pod ostatní diskuze , jak moralizujete z pozice ...koho vlastně ..?Kde máte atestace , aby jste věděli kdo má jít k psychiatrovi a kdo ne ?Kdo má nárok na strach a kdo ne ?Jak z příspěvku poznáte sarkasmus a jak těžkou anxietu?Blbky jako výše zmíněné ve mě emoce vzbudí zaručeně !Ale ne strach , ne úzkost , vztek a dost velkej .Za ,,lajk" od stejné maminky chytrolínky jste schopné shodit holku co jí nepřišla menstruace a boji se gravidity i ženskou co podvedla manžela a neví zda dítě , co čeká je její , že ?Vy jste prostě elita národa na modrým houpacím koníkovi .Kdo nemyslí s Vámi , myslí proti Vám .
2) všem kdo slušně odpověděli děkuji , stejně mi nikdo ovšem nepotvrdil úplně moji domněnku , že placenta je tedy to s těmi dvěma ,,camprliky " vlevo , ale přesto děkuji za slušnou komunikaci .Je to zázrak v zaprděné komunitě , kde jsem nová.

Aaaa ...máme tady finále mě údajně 1234 . diskuze (m.j. diskuze ,, vidíte ducha ,prosím " , je tu v některých případech i 1235x za sebou , ale nikoho to nehakuje )
Poplakej si
@lachtanice86

lachtanice86
5. kvě 2019

@lery92 Víš co? Tak na tuhle zaprdenou komunitu nelez. A raději investuj čas do sebe a svojí psychiky. Pořád si myslím, že je to dost potřeba. Jo jsem schopná shodit holku co si myslí, že je těhotná, protože byla blbá a nechranila se, stejně tak nechápu někoho kdo s.ka jinde než se svým mužem a pak neví čí to je. A za tyhle názory se nestydím.
A plakat? Na to fakt nemáš, nejsi pro mne nic. A do minuty už o tobě nebudu vědět.

hasara33
5. kvě 2019

Ale ženský no tak, nehádejte se takhle 😉 tenhle server je přeci od toho aby si ženy vzájemně pomohly a předaly si rady ohledně všelijakých problémů ....na poučování či moralizování by tu neměl být prostor ze dvou důvodů - zaprvé jde o cizí lidi, o kterých nic nevíte a zadruhé většinu to nikoho nezajímá 😉 odpovídejte tedy k tématu nebo raději neodpovídejte vůbec pokud nedokážete udržet své emoce na uzdě ☺️
Jinak zakladatelko, moje dítě ve 12. týdnu vypadalo jako kuželka (koukni do alba) a končetiny má (nebo alespoň doktor neříkal, že by ne 😀)

novamamina
5. kvě 2019

@lery92 proč tě zajímá kde máš placentu? Nebo si myslíš že ji nemáš? 😀
Kdyby dítě nemělo končetiny tak už by ti k tomu asi dr něco řekla ne?
Promiň, já jsem taky byla hysterka. Ale tohle je fakt extrém 😀

mourovatakocka
5. kvě 2019

@lery92 Reaguješ jako blázen. Veškeré nervy přenáší na miminko, to si to opravdu nezaslouží. Než jsem konečně donosila dceru, dvakrát jsem potratila, měla jsem nervy, jestli to tentokrát opravdu vyjde, ale takhle jsem teda nehystercila. Co budeš dělat, až opravdu budeš mít problém?

lery92
autor
5. kvě 2019

@novamamina přečti si můj dotaz a tam odpověď najdeš , proč mě to zajímá ... Končetiny má , ale kde sem neviděla ..

@mourovatakocka nervy mám z tebe ty mourovatej probléme

@lachtanice86 podle toho co píšeš a i jak vypadáš , my dvě nemáme zaplať pánubohu nic společnýho .Strach mám teď jen zdá nedopadnou jako ty...

sudylichozrout
5. kvě 2019

@lery92 hod se do klidu, i kdybys mela tisic diagnostickych metod, stejne neovlivnis, jestli dite donosis. Tehotenstvi je loterie, obzvlaste v prvnim trimestru. Tak si ho uzivej a hlavne necti katastroficky scenare na babskych forech. Nestoji to za stres 🙂

simix22
5. kvě 2019

Ahoj ja te chapu taky jsem vymyslela blbosti kdyz jsem byla tehotna, uplny scifi myslenky atd..a nedalo se to.moc regulovat..
Ale jedno vim jiste je to fakt zbytecny, jen se stresujes a to dite to citi
Na pristi KO se na vse zeptej a uz si to jen uzivej ! Az porodis budes se uz na tom smat 🙂

wikki07
5. kvě 2019

Ahoj. Já si myslím, že poslochat ozvy v tomhle týdnu je moc brzo, spíš uslyšíte svůj tep. Při další kontrole se zeptejte, kde máte placentu, i když se může ještě posouvat. Končetiny určitě má, kdyby něco nebylo v pořádku, bude se to řešit 🙂
Přikládám naší fotečku, kde vypadá jako s chobotem a pahýlkama, ale je to naprosto standardní mimčo 😀
Chce to víc klidu a pohody

blackhole
5. kvě 2019

Přijde mi zvláštní, že se na tyto dotazy neptáš přímo svého doktora. Opravdu nevím, kolik uživatelek tady má takové zkušenosti s hodnocením ultrazvukových obrázků, aby ti dokázaly erudovaně odpovědět...

barulina
24. kvě 2019

Nezlob se na me ale zadna z holek ti tady nenapsala nic spatneho. Ani jednante tady neurazela ale ty jedes teda pekne. Zcvoknes se a decku tohle neprospiva. Jinak @lachtanice86, pekna zenska, tak proc ji urazis? No tvuj boj, ale jestlinse takto chovas indoma se divim, ze s tebou jeste mluvi nekdo jiny nez klika u dveri. Jo a klidne me tady zacni nadavat, nebo urazet. Od nekoho kdo reaguje tak jak ty to neberu v potaz. Zamysli se

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru