• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je v 6+1tt vidět srdíčko nebo ne?

19. května 2014 
Maminky mám dotaz podle MS vychází ze jsem v 8+4 ale podle ultrazvuku jsem 6+1 je možné že ještě není srdicko je ještě naděje ze se objeví děkuji....Doktor mě hned poslal na vyčištění ale mě se to moc nezdá i podle toho co jsem zde četla. Prosím poraďíte děkuji :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 20:57  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mýho v 6+1 ještě nemusí být vidět. Hodně holek už vídá, ale nemusí to být. Kdy jsi měla ovulaci? Mohla být později......
Já, když neměla ještě srdíčko, byla jsem myslím podle utz 6+3 (podle ms ale víc), tak si mě Dr. objednala za týden. Nešla bych hnedka na revizi, zkusila bych za týden další prohlídku a uvidí se, jestli je tam nějaký pokrok. S revizí není nutné spěchat - třeba v USA se prý při ZT nedělají, čeká se, až to odejde samo...
Hodně štěstí.
18. kvě 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já v 6+1 srdíčko neměla a doktorka si mě pozvala až za dva týdny a to musím říct, že chtěla až za tři, ale po předchozí špatné zkušenosti jsem jí řekla, jestli to může být dříve a v 8+0 už bylo pěkně vidět :slight_smile: Zkusila bych ještě počkat... Každopádně jedná se tu o to, jestli jde o pozdější ovu a nebo se nevyvíjí a proto je o ty dva týdny menší... Ale určitě bych ještě počkala...
18. kvě 2014 ve 21:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
u obou těhotenství bylo srdíčko vidět až kolem 8+2 tt :slight_smile: takže vyčkej, srdíčko se rozhodně "rozbliká"
a za tuhle radu bych určitě vyměnila doktora.....
18. kvě 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na kontrole v 6+5 a to ještě srdíčko nebylo a pak za dva dny 7+0 už ano, takže opravdu na začátku 7tt ještě nemusí být. Pokud jsi měla ovulaci později, vysvětlovalo by to ten rozdíl mezi ms a uz, takže bych řekla, že není nic ztraceno. Hodně štěstí :wink:
18. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze si lekara asi nepochopila spravne - ak je v tomto stadiu rozdiel medzi velkostou plodu na UTZ a predpokladanou velkostou podla MS az 2 tyzdne, je vysoko pravdepodobne, ze vyvin plodu sa zastavil....ja som napr. urcite ovulovala skor, na UTZ v 6+4tt sice srdiecko bilo, ale plod mal len 6+1tt, co mne sa nezdalo, ale dr. ma presviedcala, ze to je pozdejsou ovulkou...napokon som v 10tt zacala krvacat, velkost plodu bola 6+4tt, ale uz bez srdiecka...
rozhodne by som ale nesla na zakrok...ani ja som nebola, dr. mi odporucila cakat a urobila som velmi dobre....krasne som sa vycistila a hned dalsi cyklus som otehotnel znovu....
drzim palce
18. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás srdíčko bylo až v 8 tt :slight_smile: Ještě máš určo čas:slight_smile:
18. kvě 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě bylo vidět srdíčko až po 8 týdnu :wink:
18. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního těhotenství bylo v 6+0. u druhého jsem šla 6+2 a MUDr.už se to nelíbilo. nicméně jsem ještě 10 dní čekala, co kdyby. ale nedopadlo to dobře :frowning2: taky hodně záleží na tom, kdy jsi otěhotněla. a taky na tom, jestli už MUDr. vidí embryo nebo ne. já měla už 4 mm embryo v 6+2, ale bez srdíčka...
18. kvě 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvnich dvou jsem byla na utz pozdeji, takze nevim, ale ted jsem byla v 6+0 a bylo mi receno, ze se jedna jen o prazdny vak, bez plodu, a ze to hned vycistime. Nedala jsem se a v 6+4 byl pludek na miste a srdicko na me blikalo. Kazdopadne kdybych nesledovala ovulaci, hlasila bych, ze podle MS jsem 7+6, takze pokud nevis, kdy ovulace byla, rozhodne se nedej honit na sal...:wink:
19. kvě 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek