Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

meesha83
23. kvě 2017

Holky, kdyz jste jely s krvacenim do nemocnice, na jake oddeleni jste rovnou jely? Ja jsem zacala krvacet vcera, shodou okolnosti pred prvni kontrolou u doktorky, prisla na to ona, kdyz me prohlizela, v te dobe jsem jeste ani nespinila, bylo to cerstve. Ale behem dne uz jsem zacala spinit a ted uz ze me vytece trochu stare krve po curani. Bohuzel kontrola mi moc klidu nedodala, protoze miminko je velikostne o dost mensi, nez by melo byt (podle MS 7+3, podle utz max 6+2) a nebylo videt srdicko. Jsem od te kontroly maximalnim stresu, vubec se nedokazu uklidnit, jen myslim na nejhorsi. A ted navic ani nevim, kam se mam vydat, kdyby se to jeste zhorsilo, kdyz to bude treba mimo ordinacni hodiny moji doktorky..

v_erunka
23. kvě 2017

Já jsem začala krvácet po první kontrole u doktorky, asi dva dny po ní. Jeli jsme na gyn. pohotovost, kde bylo naštěstí vše v pořádku. Ale doktor protivný jak pr**l, prý tam nemusím jezdit s každou kravinou.

fandysek_1
23. kvě 2017

@meesha83 ahoj, určitě do nemocnice na gynekologii, když tvá dr nebude v ordinaci. Mají tam klasický příjem a někde i rozdělený od počtu týdnů. Mám zkušenosti s Bulovkou i Mělníkem a bylo to v klidu. Nikdo na mě protivný nebyl, spíš se snažili uklidnit.

Také jsem krvácela v sedmém týdnu a miminko mám stále mladší o týden a vše je v pořádku. Včera jsem opět krvácela a to po kontrolním vyšetření čípku. Držím palce, ať je vše v pořádku 🙂

meesha83
23. kvě 2017

@v_erunka @fandysek_1 holky, děkuju moc za tu trochu uklidnění. Ještě, že ty fóra jsou a člověk může sdílet zkušenosti. I tak dost špatně spím, co jsem těhotná a dnes jsem čumákovala už od půl 3 se sevřeným žaludkem. Nejhorší je, že jediné, co se dá dělat, je čekat.. Snad se to ještě nějak srovná.

fandysek_1
23. kvě 2017

@meesha83 já jsem se trochu uklidnila, až po prvním screeningu a teď zase to krvácení po vyšetření. Člověk se asi nepřestane obávat nikdy. Držím palce, ať to dobře dopadne 🍀

kajka93
23. kvě 2017

@meesha83 ahojky, prosla jsem si tim samym. V 6+0 jsem byla na kontrole a dr viděl jen sotva malou tecku. Kdyz jsem byla 6+3 zacala jsem krvacet fakt fest. Uz jsem myslela ze je vse ztracene byla jsem u dr a rikal ze za 3 dny bublinka krasne porostla ze tam stale je. Dal mi utrogestan a klidovy režim. Muzu jen lezet. Vcera jsem byla na kontrole (7+0) a uz tam byli i naznaky tlukouciho srdce. Pod mimcem mam obrovsky hematom. Pry ale neohrozuje na zivote mimisa. Kdyz jsem se dr ptala co kdyz se mi to zhorsi rikal do nemocnice na gyn. Oddeleni. Daval nam sanci max do 20% a tehu nam krasne prospiva. Tudiz moje rada zni. Hod se do klidu nohy nahoru a lez a cti si treba knizku. A nebud hloupa jak ja a nehledej na konikovi kazde pichnuti 🤒🙂

kajka93
23. kvě 2017

@meesha83 jo a jeste jsem zapomela napsat. Taky jsme min o tyden mladsi 🙂 vsechno neni vzdy jen podle tabulek. 🍀 hodne stesti a hlavne kliiid 🍀

meesha83
23. kvě 2017

@kajka93 Děkuju za info, to jsem ráda, že ti to dobře dopadlo. Já právě nehledám každé píchnutí, doteď mně bylo úplně dobře, jen drobnosti, které člověk moc neřeší. Ani nevolnosti jsem neměla, chodila jsem běhat, ale včera to na mě strašně spadlo, jak jak se začaly skládat ty špatné zprávy ☹ Doufám, že se z toho co nejdřív oklepu, protože i když bude mimčo v pořádku, tak je to teď úplný chudák, jak se nervuju..

kajka93
23. kvě 2017

@meesha83 neboj bude to dobre, chapu ze kdyz jsou spatne zpravy je to tezko ale prave musis myslet porad pozitivne 🙂 pust si nejakou komedii a snaz se vypnout. Vim ze se to lehko rika. Sama jsem se pred kontrolou klepala jak osika jak jsem nervovala aby bylo vse v pohode. 🙂 nohy nahoru cajik komedie nebo knizka a bude ti lepe :-* 🍀 drzim palce

besita
9. čer 2017

@besita holky, bohužel jsem tehdy potratila a musela na kyretáž. Proto říkám, vždy choďte raději s krvácením s doktorovi.

meesha83
9. čer 2017

@besita ja jsem nakonec taky potratila. Vsechny priznaky tomu nasvedcovaly, ted zpetne to vidim, ale v te chvili si to clovek nechce pripustit.. Bylo to dost brutalni, ale jelikoz jsem udelala tehdy jak jsem tu psala dost spatnou zkusenost na pohotovosti u Apolinare, tak jsem tam nechtela jet znovu, ze me stejne jen zprazi, ze hysterka zase plasi, tak jsem si uzila bezesnou bolestivou noc a hned na druhy den se zjistilo, ze jsem potratila, ze to bylo ono. Kdybych jela do nemocnice, tak me mozna poslou preventivne na kyretaz, takto to odeslo vsechno samo, takze stesti v nestesti. Snad se zase brzy zadari...

besita
10. čer 2017

Zadaří, my už máme tříletou dcerku 🙂)
je pravda, že člověk prostě potřebuje číst v takových chvílích dobré komentáře, že je vše ok - může být holky, opravdu ano, ale já už bych po této zkušenosti jela vždy .. držím všem, co to potkalo moc moc palečky!!!

kokoska321
12. čer 2017

Holky, já jsem to měla tak, že jsem měla bolesti - jako silnější menzes, věděla jsem o co jde. Nechtěla jsem ležet několik dní v nemocnici. Třetí den jsem šla za svým doktorem a ten mi to potvrdil a poslal do nemocnice. Tam jsem se domluvila s primářem, že pokud to není nutné, nechci kyretáž. Nechali si mě tam na sledování, vypadalo to OK. Tělo se čistilo samo, druhý den mě pustili domů. Jsem ráda, že jsem v tom neosobním prostředí nemusela být déle. Byli jsme v 6tt. Já jsem to tak cítila, dávám na svou intuici často. Pokud je těhotenství pokročilejší nebo komplikovanější, určitě běžte za doktorem dřív.

Nechali jsme přejít jednu MS a poté se hned podařilo.

Hodně štěstí všem. 🍀

lenkav23
12. pro 2017

Ahoj holky mam velky dotaz. Ted bych mela byt 7tt. Čekám druhé dítě. Po prvním porodu mam strasne zrasovany cipek. V utery jsem začala spinit, v patek jsem navstivila doktorku (drive tam nebyla)…No a po jejim vysestreni jsem zacala dost krvacet, jak kdyby menstruace. Rikala mi ze deloha je klidna, ze krvacim z čípku. Napsala mi ascorutin. Zitra jdu na ult. Myslite ze je nějaká šance ze mimi tam je? Nebo spise ze mam samovolny potrat? Nic me neboli a zadne zmolky, jen krev jak pri MS. DEKUJI ZA ODPOVED! :( ;)

mili34
13. pro 2017

@lenkav23 ahoj ja hodne krvacela v patem tydnu a myslela jsem na to nejhorsi .Zadne krece nic..
No a ted jsem ve 27 tydnu a vse je v poradku.Holcicka se drzi.Tak neves hlavu.Nemysli na to nejhorsi 🙂.Me davali dokonce padesat na padesat jestli to vyjde tenkrat pri tom krvaceni.A to jsem mela tehotenstvi po revizi v kvetnu.

eva.85
16. pro 2017

Ahoj, jsem asi 5 tt, k dr jsem objednaná 28.12. na první kontrolu, ale včera mě dost píchlo v podbřišku, asi 4x během 5 minut, pak už dobrý, ale navečer po toaletě jsem slaboulince špinila, dnes ráno už vše v pořádku. Jen mě pobolívá v podbřišku. Tak teď nevím jestli jet radši na pohotovost, je sobota a nebo to nechat být, víte jak tam jsou příjemní. U prvního syna jsem to taky měla a bylo vše v pořádku. Trochu se bojím, přece jenom jsem už o 10 let starší 🙂, potřebuji vlastně spíš uklidnit 😉

neria55
16. pro 2017

@eva.85 tak to jsi opravdu na úplném začátku. V tomhle týdnu to bohužel může znamenat cokoliv. Na pohotovosti na uzv nic neuvidí, utrogestan ti nejspíš nedají v tomhle týdnu a akorát tě vyděsí počínajícím potratem. Vyčkala bych zda se to objeví znovu nebo ne. Nicméně hodně štěstí 🍀

andelka
16. pro 2017

@eva.85 počkala bych. Špinění a bolení je na začátku normální,a obecně pokud se to má pokazit,pokazí se to a nedá se s tím nic dělat,naopak když se to má udržet,udrží se. Já jsem slabě krvácela a spinila až do 7 tt a sem tam i potom. Teď jsem 13 tt a všechno je v pořádku. V 5 tt by byl vidět flek a víc nic.

kaculka2014
16. pro 2017

@eva.85 Ahoj. Já krvacela pravidelne do 5 měsíce s malým. A malou do 3tiho vždycky se mi udělal hematom pak praskl krev odešla a tak furt dokola. Naštěstí mam oba dva ❤

eva.85
16. pro 2017

Děvčata děkuji, hodila jsem se do klidu a nějak to bude, věřím, že vše bude v pořádku 🙂

90bobisek90
19. pro 2017

Ahojte holky,vcera vecer me bolelo bricho,sla jsem na zachod a kdyz to tak reknu,zatlacila a misto ulevy ze me tekla krev. Ne nejak moc,ale vydesilo me to. Od te doby zatim nic,ale i tak mam strach. Myslite,ze to mohlo byt z toho tlaceni?Jestli jo,uz to teda delat nebudu i kdyby me bricho bolelo sebevic. Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru