Miminko se na ultrazvuku nehýbalo. Kdy jste spatřily první pohyby?

19. kvě 2020

Ahoj holky, kdy jste viděly hýbat se miminko na ultrazvuku? Včera jsem byla na kontrole (11+2tt) a miminko se nehýbalo, nebo alespoň jsem nic neviděla. Srdíčko ovšem tlouklo ❤️. Tak by mě zajímalo,kdy jste nějaké první pohyby spatřily vy 😊.

lachtanice86
19. kvě 2020

Někdy kolem 12tt na kontrole

e7
19. kvě 2020

Me se viditelně hýbalo miminko na ultrazvuku až v 18tt 😊 v 14tt jen přendalo ručičku ale kdyby mi to doktor neřekl, tak jsem si toho ani nevšimla 😁

jjasmina
19. kvě 2020

Mě v bříšku malá většinu času prospala, kéž by to mu bylo i ted 😀

dekubo
19. kvě 2020

Neboj... taky mi všichni říkali, jak jejich děti na ultrazvuku poskakují a dělají psí kusy... naše holčička se poprvé a naposledy pohla až na velkém ultrazvuku ve 22.týdnu 😁 to bylo jedinkrát, kdy jsem ji viděla se pohnout na ultrazvuku, jinak byla vždycky úplně jak sloup, ale aspoň máme krásné fotky, doktoři ji vždycky chválili jak se vzorná, pohlaví nám řekli už ve 12.týdnu 😁❤😍 zezačátku mi doktorka hned našla srdíčko, ať se uklidním, že fakt žije 😁😁 (byla jsem trochu v tenzi po potratu)... jak jsem začala cítit pohyby miminka (od 17.týdne) tak jsem už byla v klidu... teď má malá 6 měsíců a je moc šikovná, oproti vrstevníkům je napřed 😊 ale dodnes jak vidí foťák, tak pózuje a nekouká nikam jinam... modelka naše 😁😍❤

tasimia
19. kvě 2020

Až někde kolem 16tt. I na prvním screeningu spala, doktorka jí musela budit, neustále mi štouchala do břicha aby se otočila :D.

boobulee
19. kvě 2020

Ja v 10tt a to mi říkala Dr. že mám štěstí, že takhle malý miminka většinou spí 🙂 bylo vidět jakoby mávala ručičkama a pak byla akční na každém ultrazvuku...

katule1990
19. kvě 2020

Já jsem viděla mimčo se hýbat 10+2. Mávalo a mě rukama a dávalo si ručičky před obličej. Ale na screeningu ve 13. týdnu se vůbec nehýbal. Oni asi fakt hodně spinkají. Taky jsem se těšila, že manžel uvidí, jak se hýbe a ono nic. Ale srdíčko tlouklo, tak snad v pohodě 🙂.

cinam
19. kvě 2020

To určitě spinkalo. Já měla štěstí a už v 9+2 jsem viděla mimčo když bylo zrovna vzhůru

jako_mala_holka
19. kvě 2020

Tak to uz si vubec nepamatuju... ale ted jsem na zacatku 37tt a radi skoro porad, ani vyspat me nenecha 😅 asi spalo, hlavne ze srdicko tuka 🙂

saarunka
19. kvě 2020

Me se uz v 11tt na utz mrskalo😀

autor
19. kvě 2020

Děkuji mnohokrát za odpovědi holky ❤️❤️

2op
19. kvě 2020

Náš aktivista v 10 tt už hopsal tam a zpět až jsem nevěřila, že už se může takhle hýbat a být aktivní 🙈😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru