Nevolnosti. Co Vám pomáhalo?

zizibou
18. říj 2019

Ahoj holky,
možná už to tady někde je, ale přesto se zeptám. Co vám pomáhalo na celodenní divný pocit. Nezvracím, ale mám pořád žaludek na vodě. Chvílemi mi na zvracení je, ale nic. Možná by se mi ulevilo, kdybych se konečně vyzvracela. Už vážně nevím. Když do sebe něco dostanu, je mi pár minut lépe. Ale pak to zase začne nanovo. A hlavně nemám vůbec, ale vůbec na nic chuť. Ani vařit se mi nechce. Vlastně se mi vůbec nic nechce, jsem úplně bez energie, bez života..
Poraďte, jak jste tohle zvládly?

ebak
4. lis 2019

Ještě doporučuji tablety antimetil - koupila jsem si je na cesty autem a jsou i na těhotenské nevolnosti;)

andreak7
5. lis 2019

@ebak tak to hned zitra vyzkouším.. diky za tip 🙂

lilian2111
5. lis 2019

Antimetil, homeopatika, Emesin (trochu), hodně grep (je dobrý na žaludek).

kafr
6. lis 2019

Ještě k té Coca Cole - dávala jsem si sklenici ledu a ten jsem zalila kolou. Jednak se naředí a to studené je taky fajn.
Piškoty jsem ujídala i během noci a ještě pomáhali gumoví medvídci 😋

krupka3
23. lis 2019

Na doporuceni zname jsem zkusila akupunkturu, zatim klepu, ale vypada to, ze mozna pomohla. Pred tydnem jsem byla poprve, pred 3 dny mi zacalo byt vyrazne lepe. Dnes jsem byla podruhe, a hned odpoledne se mi udelalo jeste lepe. Doporucuji vyzkouset 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru