Nevolnosti. Máte nějaké fígle?

ladyanne22
6. črc 2021

Ahoj holky, jdu si pro radu. Nemáte někdo nějaké fígle na "smrady" v těhotenství? 😁 už nevím, co mám jíst, totálně všechno, co jsem měla ráda chutná úplně jinak (... ALE ÚPLNĚ VŠECHNO! 🤨)
Kafe mi chutná jako zatuchlina, česnek, cibule a takové věci to se nedá ani popsat, to jen cítím a zvracela bych, vodu taky nemůžu pít, kakao a čokoláda je to samé jako káva, zatuchlina. Otevřu lednici nebo skříňku s kořením a natahuje mi 😣
Už jsem z toho vážně zoufalá, u prvního jsem tohle neznala.. Teď je mi od rána do večera zle jen z pomyšlení na jídlo a celý den jen ležím, přijdu si jako lazar. Nejspíš mi řeknete, že musím vydržet, ale mám pocit, že se už zblázním! 🥺

kevi1
10. črc 2021

@marselina mne tie homeopatika nepomohli vobec ☹️

marselina
10. črc 2021

@kevi1 já už nevím co mam pořídit, za cely den nejsem schopna udělat doma vůbec nic jak mi je zle. Jsem 10tt, kdy už to skončí nebo aspoň zmírní 🙏🙏

kevi1
10. črc 2021

@marselina mne to s prvym preslo uplne v 12tt a vratilo sa to az ku koncu jak maly tlacil na zaludok, inak by bolo asi 22 tyzdnov tehotenstva skvelo. Teraz som v 12tt prestala nekontrolovatelne zvracat, ale bolo mi zle bez zvracania, obcas som to este nedala a jedlo islo von.. cca od konca 4. mesiaca som sa zmierila s tym, ze mi bude zle, az do konca tehotenstva a proste s tym zijem 🙂 fakt strasne priserne zle kazdy den od rana do rana mi bolo do toho 12tt, odvtedy je mi len zle od rana do rana. Mne do toho 12tt nepomahalo nic, ani Degan do zily, myslela som, ze umriem ☹️

ladyanne22
autor
10. črc 2021

@marselina dneska jsem si vzala první, ráno 5 kuliček Sepie a 4 tabletky Cocculina jsem rozpustila ve vodě a popíjim. Není mi teda dnes nějak špatně, ale bohužel u mě to ve většině způsobí to, když ucítím nějakej pach, co mi vadí🤷‍♀️

marselina
10. črc 2021

@ladyanne22 a je to lepší nebo bez účinku? Kamaradka mi doporučila ještě nejale cipky, ale budu je mít až v pondělí

ladyanne22
autor
10. črc 2021

@marselina přijde mi, že lepší, dneska jsem trošku i něco doma a na zahradě udělala, což jindy ani náhodou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru