Pozitivní těhotenský test

miskacovaci
16. črc 2023

Ahoj holky. Přidám se do diskuze. Menstruaci mám mít zítra a teď jsem jsi dělala testy a oba vyšly pozitivní. Je pravda že mě dost bolí prsa i bradavky. Kyčle mě bolí, jsem dost unavená a dneska mě dokonce bolí hlava a je mi na zvracení a nemám chuť k jídlu a píchá mě ve vaječníku. Myslíte že by to mohlo být? Minule mi to odešlo samo s menstruaci, tak mám strach. Děkuji za radu 😉

misha31
16. črc 2023

Tehotna jsi, ale nikdo ti bohuzel nerekne, zda to mimco nevzda. Vzdy ten prvni trimestr je takova "nejistota". Proste uzivej tehotenstvi a nemysli na to, ze to nevyjde

miskacovaci
autor
16. črc 2023

@misha31 děkuji

lencaa11
16. črc 2023

@miskacovaci těhotenství tam je teď jen počkat pár dní zda nepřijde Ms to nikdo neřekne zda tehotenstvi je ok ...držím palce ☘️☘️

laxesis
16. črc 2023

Test je hezky pozitivní, ale jak už bylo psáno, celý první trimestr je to vždy buď a nebo - držím palce!!🍀

monbonaa
17. črc 2023

Krásné pozitivní test 🙏 Držím palečky ☘️☘️

miskacovaci
autor
17. črc 2023

Tak jsem dělala ještě jeden od Clearblue pro jistotu a také pozitivní 2-3 týden

lencaa11
17. črc 2023

@miskacovaci krásný tak teď aby vše bylo ok a Ms už nepřišla držím palce ☘️☘️💜

miskacovaci
autor
24. črc 2023

Tak jsem dnes byla u doktorky a potvrdila mi to. Na ultrazvuku už bylo vidět a čtvrtého jdu znova na kontrolu 😄
Všechno je v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru