Těhotná, ale necítím se tak

lzii
12. říj 2015

Ahoj holky , jsem 6tt a něak zadne porádne nevolnosti necitim, nepripadam si jako tehotná , obcas citim jak se prcek roztahuje.
Zvracela jsem jen 3x a jinak jsem teda pernammenne unavena ... stejne mi to prijde malo na prvni tehotenstvi. Kdy nevolnosti zacaly porádne vám ??

izzybickerstaff
12. říj 2015

no já doteď nezvracela ani jednou a jsem ráda 😀, stačí mi to, co mám 🙂

luckylee
12. říj 2015

Ahoj.🙂 Hele ja ani nezvracela.Jen silena unava a caste curani.A mela jsem porad hlad.Pak jen bolesti v podbrisku coz trva doted.Jinak nic.🙂

pety91
12. říj 2015

Já neměla nevolnosti praticky vůbec, naštěstí.

lzii
autor
12. říj 2015

Vážně?? já si pripadam uplne divná :D curat chodim taky dost casto , mam spis chute na vsechno jidlo co vidim nebo slysim :D a popichuje me podbrisek.... Zvlastni tehotenstvi- cekala jsem ze ii bude zle a budu porád blejt a ono ne :D

pety91
12. říj 2015

buď ráda, lepší než stále zvracet. 🙂

izzybickerstaff
12. říj 2015

@lzii no jo, za to můžou ty filmy, kde se těhotenství vždycky pozná podle ranního zvracení 🙂 🙂 realita je barvitější 🙂

jamia
12. říj 2015

Nezvracela jsem nikdy, a to jsem ve 22. týdnu DRUHÉHO těhotenství 😀

betelgeuzz
12. říj 2015

Buď ráda, ne? Já nezvracela ani v jednom těhotenství, dokud mi nezačlo růst břicho, tak bych těhotenství nepoznala. necítila jsem ani únavu.

kuratkol
12. říj 2015

Začalo mi být špatně až v 8. týdnu.

luciiinka87
12. říj 2015

@lzii ahoj, ja mela prvni trimestr jen silenou unavu a porad pocit ucpaneho nosu, v druhem trimestru jsem bez protinevolnostnich lizatek nemohla z domu, ten byl fakt nejhorsi na nevolnost a zvraceni a ve tretim trimestru jsem si povidala s misou pravidelne jen behem obeda - doted obdivuju manzela, ze za tech velice libivych zvuku z koupelny dokazal svuj obed vzdy dojist - prej si zvyk.

lenjii
12. říj 2015

@lzii no 6tt je hodně brzy. To přijde ... neboj se 😀

kamino
12. říj 2015

Ja nezvracela nikdy, jen ke konci tehotenstvi me trochu palila zaha, ale sklenka mleka to vzdy spravila. Kdybych nemela.prukazku, tak do 18 tydne nevim, ze jsem tehotna. Pak zacaly pohyby a bylo to veselejsi 😃

petzy
12. říj 2015

Moje první těhu bylo tak vzorové, vůbec jsem se necítila těhotně, neměla jsem ani velké bříško 🙂 Zvracela jsem jednou a to na koncertě Kabátů ve 4 měsící, přeci jen to bylo moc, ze začátku jen ta únava, jinak nic 🙂 a teď u druhého, jsem ve 25. týdnu, ze začátku trošku nevolnosti, ale také bez zvracení, občas trošku pocit na křeče v noze a sem tam pálení žáhy. No první byl kluk, teď čekáme holku, tak je to prostě jiné :o)))

lzii
autor
12. říj 2015

teda koukám , ze kazda to ma vazne jinak , nicmene snad tedy už nic neprijde .. treba dnes jsem vstavala v 9h a ted už bych sla spat zase :D ta unava je vazne otravna , normalne bych se sla kouknout treba do obchodu nebo na prochazku se psem ,ale s tou unavou jediny v uvahu pripada postel a 2h spánku :D

bajana
12. říj 2015

@lzii je mytus, ze kazda tehotna mava nevolnosti...ja som v polovici druheho tehotenstva (tretieho, ak pocitam aj MA), neviem, co su nevolnosti, nebola som citliva na pachy, citila som akurat bolesti prs a obcas v podbrusku....zvracala som jediny raz - pocas kontrakcii pri porode...takze klud a uzivaj bezproblemove tehotenstvo 😉

olsett
12. říj 2015

@lzii já neměla ani to - taky moje první těhotenství, nezvracela jsem ani jednou, celou dobu jsem cestovala, i v Singapuru jsem byla na konci na konci prvniho trimestru, na lodi v druhym trimestru, dokud mi fyzicky nenarostlo bricho tak jsem o nicem nevedela.... ted jsem 34.tyden a uz si to uvedomuju az az, takze si uzivej ty zacatky🙂

lzii
autor
12. říj 2015

@bajana tak to jsem rada, prsa se mi uz zvetsily o jednu velikost a nemuzu nosit podprsenky- boli me to...

@olsett Ty si uzivam dobre 🙂 oznámeni rodine atd atd .. ale stejne už bych si prala mit brisko , na to se tesim nejvic az bude prcek vetsi a bude semnou komunikovat pohyby 🙂

leneee
12. říj 2015

Mne zaclo byt spatne mezi 7-8tt a trvalo to do 15tt. Mohla jsem jist jen okurku salatovku,rohlik s Lucinou a susenky Florenta 🙂)) A unava se stupnovala-kolem toho 8tt jsem prospala skoro cely den az pak to zas kolem toho 12tt ustoupilo a mela jsem plno energie.

lzii
autor
12. říj 2015

jelikož mi došly tehu testy tak jsem zkusila ovulacni testy na detekci hcg v moci (viz foto , posledni dva zelene), a nez se test stihl "napít" , tak testovani carka byla silnejsi nez kontrolni 🙂 Má s tím nekterá z vás zkusenost ? viz foto 🙂

kamiska
12. říj 2015

Za cele tehotnestvi sem nezvracela ani jednou. V prvnim trimestru mi byvalo spatne z hladu - jedla sem i v noci, jedla jsem po troskach furt. Tot vse 🙂

michalusenka
12. říj 2015

bud rada ze nejsou ¨😀 ja zvracela jen jeden den, na prelomu prvniho a druheho trimestru... ja sem naopak rada ze nemam nektere projevy tehu (otoky, paleni zahy,strie, pigmentovou skvrnu, mlezivo atd...) neprivolavej to zbytecne a ber to jak to je

love12345
12. říj 2015

@lzii já nezvracela ani jednou a bylo mi naprosto fajn...kromě rostoucího břicha, pak pohybů a pálení žáhy naprosto normálně

petapetruska
12. říj 2015

@lzii já neměla nevolnosti žádný...a těhotná jsem byla😀

lzii
autor
12. říj 2015

A CO TY TESTY ?? MATE ZKUSENOST ?

alboo
12. říj 2015

@lzii no, tak bud rada a nerejpej se v tom. Ja nevolnosti mela celodenni a dosti prekracujici prvni trimestr, byl to des. A spatne mi bylo hned

betelgeuzz
12. říj 2015

@lzii s testy zkušenost nemám, udělala jsem asi 3 testy a dál jsem to neřešila.

lzii
autor
12. říj 2015

@betelgeuzz ok , potrat bych poznala krvacenim ze ?

evapater89
12. říj 2015

Tak ja tedy u prvního tehu byla naprosto v pořádku, me nebylo zle, unavena jsem nebyla, úplně jakobych tehu nebyla. Jen brzy to na mě šlo vidět 😉.. Ted u druhého je to zase jiné. Neboj vše je určitě ok 😊

betelgeuzz
12. říj 2015

@lzii jo, nebo silnými bolestmi. Ono stejně s tím doktoři v začátku nemůžou nic udělat, co se má stát, stane se. Je zbytečné se stresovat. K doktorovi jsem šla v 8 tt, podruhé ještě později. Nikdo mi HCG neměřil a mám dvě zdravé děti 😉

lenjii
12. říj 2015

Ja zvracela celé tehu včetně porodu. Takže otřes a nepreji Nikomu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru