Termín porodu červen, červenec. Je tu někdo na chat?

jituskamou
19. pro 2020

Ráda budu když mi tu někdo napíše

pepickovapavlinka
4. led 2021

@jituskamou já mám ještě po dětech a teď jsem dostala pár věciček od manželové kolegyně z práce.Jinak co my jsme kupovali tak v Pepcu jedno bodynko v Globusu a jedno teď dostalo miminko na ježíška od mojí mamči

pepickovapavlinka
4. led 2021

Jinak kočárek a postýlku budem kupovat z druhé ruky a chůvičku nebo monitor dechu nepotřebuji za mě zbytečnost

wxkatuska
4. led 2021

Také se přidám 😉 Termín mám v půlce června. Základní výbavičku (kočárek, chůvičku, vaničku, přebalovák atd.) mám po prvním dítěti. I oblečení jsem schovala.

jituskamou
autor
4. led 2021

@pepickovapavlinka o tom přemýšlím nevím jestli bych se nebála ze by mě to upozornilo z toho mám strach až budu doma sama

pepickovapavlinka
4. led 2021

@jituskamou já neměla ani u předčasně narozeného syna ani u dcer.Vždy jsem zkusila jen prstem jestli dýchá.Ale je to samozřejmě na každé z nás co vše pro miminko pořídí

littlebee11
4. led 2021

@holkaokomodra @holkaokomodra Ahojky, tak jak jsi dopadla? Jinak s tim rizikovym te úplně chápu, ja jsem doma uz od stimulace po IVF, takze taky tak uz 3 mesice a uz mi z toho taky hrabe, ale uz se ted tesim po screeningu, ze zacnu uz pomalu neco nakupovat, ale blbý je, ze stejne hodne veci budu kupovat podle pohlavi a to ted v nejbližších tydnech stejne vedet nebudu, ale uz i tak se moc tesim 🙂😊

holkaokomodra
4. led 2021

@littlebee11 ahojky, tak mě prcek hezky vyrostl vapadá dokonce na 10+4, takže dobrý a screening mám teda až za 14 dní, dneska byl jen odběr, už jsem zapomněla jak to chodí 😁😉

holkaokomodra
4. led 2021

@littlebee11 no a ještě si poležím, sem tam spinim a taky mě trochu bolí podbrisek, může to být úplně normální, ale taky ne, no asi mám moc času se pozorovat 🙄😉 musím prckovi věřit.... A v kolikatem si teď týdnu ty?

abunny
6. led 2021

Ahojky holky, přidávám se 😉 Já mám termín 24.7 zatím 🙂 A screening mám 14.1. Tak držím všem palečky🍀

pepickovapavlinka
6. led 2021

Tak včera 1 screening dopadl na výbornou.Miminko je v pořádku krásně se vrtělo.Termín porodu 18.7.2021.A paní doktorka říkala že si myslí že to bude holčička ale není to 100%

abunny
6. led 2021

@pepickovapavlinka Supeeer. Moc gratuluji 🙂

holkaokomodra
6. led 2021

@pepickovapavlinka to je taaak roztomilý, už se moc těším na náš ❤️

l.u.c.i.e
6. led 2021

Holky, sreening dopadl dobře, ale mám neskutečně moc vysoké protilátky. Vystavena žádanka na genetiku a jsem odeslána do rizikové poradny do porodnice. Další utrazvuk za 14 dní. Jinak bylo úžasné vidět, jak se miminko hýbalo a dělalo kotrmalce. Jen mám strach... u mladšího syna po porodu hned měnili krev... teď hrozí, že mu jí už můžou měnit v těhotenství... každopádně miminko nedonosim do termínu.

pepickovapavlinka
6. led 2021

@l.u.c.i.e protilátky kvůli RH faktoru?Nebo jaké protilátky?

l.u.c.i.e
6. led 2021

@pepickovapavlinka, jj, rh faktor

pepickovapavlinka
6. led 2021

@l.u.c.i.e a proč to jen nedají injekci na tvé gyndě?Mám 0- a v každém těhu jsem dostala injekci a nikdy v dalším těhu nebyl problém.

l.u.c.i.e
6. led 2021

@pepickovapavlinka, jelikož ty protilátky už byly tak vysoké, že to nemělo smysl.

pepickovapavlinka
6. led 2021

@l.u.c.i.e jo takhle aha tak to mě mrzí

jituskamou
autor
7. led 2021

Ahoj holky chci se zeptat jestli nemáte tip na nějakou knížku nebo webové stránky ohledně domácnosti nějaké rady atd. Nikdy jsem nemusela doma moc pomáhat tak bych potřebovala nějaký rady do začátku něco už jsem si vyzkoušela když jsem žehlila tak jsem je spálila budu rada za každý tip

jituskamou
autor
8. led 2021

Ahoj jak se máte co je nového chci se zeptat máte někdo zkušenost se stránkou ru-t.com

sanyy22
8. led 2021

Ahoj, my čekáme první mimčo, a já mám termín 16.7 a zatím to vypadá na chlapečka

weronyc
8. led 2021

Ahoj holky, já mám termín 20.7. doma máme již 4 a půl letého chlapečka (narozen taktéž v červenci), takže obě děti budou letní. 🙂 Od téměř úplného začátku mě trápí šílené nevolnosti, zvracení, nechutenství a únava. Nepomáhá mi nic, zkoušela jsem Antimetil, od Dr. Torecan i
Degan a nic. 🙁 Jsem z toho psychicky i fyzicky vyčerpaná, kolikrát se sotva držím na nohou.

jituskamou
autor
8. led 2021

@sanyy22 taky máme první doktor zatím nám neřekl co to je tak třeba 18.1 jdu na gyndu

jituskamou
autor
8. led 2021

@weronyc to mi je líto to já teda ani jednou jsem nezvracela mě špunt šetří

weronyc
9. led 2021

@jituskamou Tak to Ti trochu “závidím”, ale v dobrém. Jinak si ale nestěžuju, je to sice náročný, ale jsem vděčná, že budu znovu mámou. Mě čeká 13.1. velký screening, třeba už se ukáže i pohlaví 🙂 Jsme strašně zvědaví s mužem 🙂

jituskamou
autor
11. led 2021

@weronyc já byla před Vánoci a bohužel mrška nebyla správně natočená ale 18 jdu na gyndu tak třeba mi pan doktor něco řekne hold jinak budu muset čekat a co máte za jména

jituskamou
autor
12. led 2021

Holky tak se mi stala nemilá věc asi na mě leze chřipka jak řešíte chřipku co berete nebo jen čaj s medem

pepickovapavlinka
12. led 2021

@jituskamou můžeš Paralen 4x denně ale musí být mezi prášky rozestupy.A bylinkoví čaj

jituskamou
autor
12. led 2021

@pepickovapavlinka děkuji tak snad to nebude nic horšího covid už jsem měla tak doufám ze ten se vyhne obloukem včera jsem byla u zubařky děla mi kanálky tak možná mi je i z toho takové divno v těhotenství jsem hold poznala nemožné nikdy před tím se mi to nestalo ale když mi minule brala krev sestřička myslela jsem že sebou flaknu v těhotenství trpím na hodně nízký tlak 60 / 90 je u mě norma minule jsem měla strach jak dopadnou výsledky screeningu. Tak předpisový tlak naštěstí netrpím na vysoký jak moje maminka semnou a co ty jak přežívaš 😉

pepickovapavlinka
12. led 2021

@jituskamou ale ji já dobře.Ve čtvrtek jdu na kontrolu.Naštěstí se mi zatím bacili vyhýbají tak doufám že to tak i zůstane

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru