Vůbec mi není špatně. Je to normální?

himanka
20. čer 2020

Krásný den, první ultrazvuk budu mít 25.6
Jsem asi 6+1 podle prvního dne poslední ms. Jen ne bolí někdy hlava, záda a někdy břicho. A nejvíc mě bolí prsa ty opravdu moc
V prvním těhotenství jsem uz každé ráno zvracela, a ted nic.
Jediný co vim že mam furt hlad ale ne vysloveně chutě , ja normálně nesnidam ale teď musím mam furt hlad.
Jen jednou se mi udělalo špatně, když jsem měla plnou pusu jídla. Jinak nic . Je to normální ne že bych to chtěla přivolat ale je to zvláštní

jjasmina
20. čer 2020

@himanka Mě bylo zle až skoro od 10tt a trvalo to až do 7. měsíce

hanulkaha
20. čer 2020

Nevolnost nutne nemusi patrit k tehotenstvi 😉 mam dve deti a kdyby mi nerostlo bricho, nevěděla bych ani, ze vubec tehotna jsem 😀 zadne nevolnosti, bolesti prsou, proste nic... Krom unavy v prvnich par tydnech jsem nemela jediny tehotensky priznak. Bud jedine rada, ze nemusis travit dny s hlavou v porcelanu 😊

puhelin
20. čer 2020

Ja jsem nevolnosti nemela ani pri jednom tehotenstvi. Maximalne z prezrani 🙂

misicka1988
20. čer 2020

@himanka U prvních dvou vůbec nic, jen bolest prsou. U třetího nevolností až od 8-9 týdne. Bylo mi hrozně tak do 15tt, ale nezvracela jsem ani jednou.

jajulin
20. čer 2020

@himanka mam za sebou 4 těhotenství a nezvracela jsem ani 1x. Jediný příznak těhotenství byla chybějící ms.

klokanka31
20. čer 2020

@himanka Já nezvracela ani jednou v těhotenství, teda jo, až v den porodu 😊 a nevolnost jsem občas měla na začátku, cca od 9 do 14 týdne, když jsem měla hlad, musela jsem pořád něco jíst.

himanka
autor
20. čer 2020

@klokanka31 všem děkuji za skvělé odpovědi, jste skvělé 🙂

monita0806
20. čer 2020

Já jsem teď podruhé těhotná a ani u jednoho těhotenství mi nebylo špatně. Kdyby mi nerostlo bříško tak ani nevím že jsem těhotná.

zrzeckas
20. čer 2020

Prvni tehu jsem nemela zadne priznaky a druhe jsem zvracela cely prvbi trimestr. Pomohlo me, kdyz jsem byla dost vyspana a opatrne cistila zuby nebot me to hodne delalo zle 😃

pospis
20. čer 2020

Mám pri děti, 3 kluky aani u jednoho mi nebylo zle. Žádné nevolnosti, zvracení, nic. Kdyby mi nerostlo břicho ani nevím že jsem těhotná. Jen u prostředního mě na konci těhotenství palila žáha.

amazonkajanik
20. čer 2020

@himanka mě bylo trochu špatně až ve 14tt,jinak celé těhotenství bez problémů. Ono prý dost ovlivňuje pohlaví miminka,u holek se víc zvrací,než u kluků. U nás v rodině to tak aspoň bylo 😁

theuska29
20. čer 2020

@himanka Mně nebylo téměř celé těhotenství vůbec nic 🙂 Jen první 4 týdny jsem měla hrozné bolesti břicha, kvůli kterým jsem šla na gynekologii a v tu chvíli nikoho nenapadlo, že bych mohla být těhotná 😅 Ale poté jsem se cítila skvěle. Neměla jsem nevolnosti, dokonce jsem neměla bolesti zad, na které šíleně trpím a zmizelo mi akné, které se mi tedy po porodu vrátilo. Trpěla jsem až v druhé polovině třetího trimestru, kdy jsem kvůli preeklampsii natékala, měla vysoký tlak a váha šla rychle nahoru.

luculka93
20. čer 2020

No já to mám přesně naopak u prvního těhotenství jsem nevěděla že jsem těhotná jediný co tak mě bolely prsa teď na podruhé jsem zvracela snad od 5 týdne a teď kolem 10 je to lepší 😀 takže každý jiný jsem zvědava na pohlaví 😀 protože tohle těhotenství je úplně ale úplně odlišné 🙂

klea81
20. čer 2020

Já s dcerou až od 9 tt, byla jsem naopak ráda 😉

sigyn
20. čer 2020

Já taky byla připravená, jak budu v těhotenství zvracet od rána do večera...a nic. Alespoň tedy v 1. trimestru, pak jsem prozvracela celý 2. :D

jjasmina
20. čer 2020

@sigyn Taky dobrý 😀

karkulka1283
25. čer 2020

Jsem na tom úplně stejně 😂 na první ultrazvuk jdu zítra tak doufám že vše bude v pořádku 🙂 jsem v 8tt a jak si dopadla ty?

babanci
26. čer 2020

Raduj se,zpívej si,tancuj.😀 Mě bylo zle tak,že jak se řekne těhotenství,začne se mi navalovat. Vlastně zvracení je pro mě synonymum ke slovu těhotenství.😀

petulkadodo
26. čer 2020

@himanka Já jsem nezvracela ani jednou, ale od 7tt mi bývalo nevolno z hladu, takže jsem taky musela začít snídat a po kabelkách nosit svačiny, abych si mohla kdykoli zakousnout. Buď ráda, že je ti dobře 🙂

te_reza
26. čer 2020

Mě nebylo zle vůbec, jenom jsem žrala. Páč když jsem hlad měla, bolelo mě hlady břicho 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru