Vybírámé jméno. Které se Vám líbí víc?

25. pro 2019

Ahoj. Sice je ještě trochu brzy,ale pomalu začínámé vybírat jméno. Co se vám líbí víc? Pro holčičku:Marie nebo Emilia. Pro kluka:Tomáš nebo Filip. Příjmení bude Čech/Čechová. Anonym kvůli příjmení.

market177
25. pro 2019

Za mě rozhodne Emilia a Filip 🙂

autor
25. pro 2019

Tak tos mě potěšila. Já chci Emiliu a Filipa a manžel chce Marii a Tomáše.

ah1234
25. pro 2019

Emilie a Filip 🙂 Marii a Tomasov je jak nasranych a to ja moc nemusim 🙂

autor
25. pro 2019

Děkuju za názor.

bervidova
25. pro 2019

U kluka určitě Filip, jménu Marie nefandím odjkživa, takže Emilia

kkrubova
25. pro 2019

Za mě také Emilia a Filip. Ale je to dáno hlavně tím, že s Maruší a Tomášem nemám dobré nezkušenosti

veruuu_kubesovic
25. pro 2019

Emilia a Filip za mě TOP 👍

autor
25. pro 2019

Tak to bude manžel naštvanej,že se nikomu nelíbí jeho výběr. Co si myslíte,ladí jména k příjmení. Co říkáte na Emilia Čechová a Filip Čech?

deaneira29
25. pro 2019

Filip určitě top, u holčičky nevím Marie se mi nikdy nelíbila, u Emilie bych se bála že ji stejně všichni budou říkat jen zkráceně Ema a upřímně to asi k příjmení jde i víc 😉

autor
25. pro 2019

Mě se jméno Ema nelíbí a ani bych ho nedala,protože u nás v okolí je Emiček/Emmiček strašně moc.

autor
25. pro 2019

Mě se ještě líbí moc Edita,Ester,Zuzana a Koralína. Manželovi se ještě líbí Eva a Anežka.

sways
25. pro 2019

Za mě jednoznačně Emilia a Tomáš

autor
25. pro 2019

Děkuju za názor.

martiina_k
25. pro 2019

A jak budeš Emilii říkat? Emilko? Obávám se, že jí všichni budou stejně říkat Emi (píšeš, že Ema se ti nelíbí). Jinak Emilia Čechová mi moc dohromady nejde a Marie Čechová mi zní jako 80 letá babička, i když Marušky se zase vracejí do módy (neřekla bych ale , že je jich nějak hodně). Co se týče klučičích jmen, tak mi s Čechem jdou dohromady obě.

lv
25. pro 2019

Edita a Tomáš 😆

lv
25. pro 2019

Tomáš a Čech, š a č vedle sebe vlastně ne, tak Edita a Filip

me_druhe_ja
25. pro 2019

Filip a Anežka. 🙂

krupka3
25. pro 2019

Filip a Eva nebo Anezka. Marie ani Emilia se mi nelibi.

autor
25. pro 2019

Budeme ji říkat normálně Emílie,Emilko,Em.

autor
25. pro 2019

Nebo Emily.

fouskovi
25. pro 2019

Marie a Tomáš

areh
25. pro 2019

Já mám doma Tomáška a jiného v okolí nemám. Filip je taky krásné jméno. Mezi Marií a Emilií bych zvolila asi Marii. K příjmení mi jde víc 😉

marcicek84
25. pro 2019

Tomas Cech je jazykolam,to urcite ne. Filip Cech je super i jmeno se mi libi...Marie asi ne,jmeno se mi nelibi...nez Emilia Cechova radeji Emilie Cechova

jaja01k
25. pro 2019

Tomáš je hezké jméno, ale k příjmení se moc nehodí, Filip Čech je rozhodně lepší. Holčičí máte obě hezká, i se obě hodí k příjmení, já bych si vybrala Marii.

autor
25. pro 2019

Děkuji.

autor
25. pro 2019

Mě se právě k příjmení hodí víc Emilia.

marcicek84
25. pro 2019

Emilie je vic ceske a mate typicky ceske prijmeni proto me Emilia trochu taha za usi...my treba kdybychom cekali dite - kluka mame dilema zda Christian nebo cesky Kristián a jelikoz mame ceske prijmeni i kdyz se mi libi vice Christian tak me to k tomu ceskemu prijmeni nejde tolik jako ceska varianta Kristián

la_amanita
25. pro 2019

Fakt Koralína? Ne náhodou Karolína?

victress
25. pro 2019

upřímně ani jedno, Maruškám jsem nikdy nefandila, Emilia zní cize, Tomáš a Filip je každý třetí, ještě máte spoustu času vymyslet něco jiného, kdyby ne, tak už radši ta Ester nebo Zuzana, u kluka bych se nebála nějakého delšího jména, když máte krátké příjmení, např. Benjamín, Alexandr nebo tak něco...

jiri25
25. pro 2019

Pro kluka Petr a holka by se mohla jmenovat Eliška. Vždy záleží co dotyční preferují jen se jich nejde optat budou li spokojení. Klíčem k úspěchu bude přání štěstí k spokojené rodince myslím. Šťastné a veselé 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru