Výtok. Mám se obávat?

lenninna
29. srp 2022

Ahoj, dnes jsem 5+3tt a dnes jsem zaznamenala výtok s trochu narůžovělou barvou. Ve středu mám jít na gynekologii. Mám se obávat? Zatím 11dni zpoždění MS. Pomoc..

lencaa11
29. srp 2022

@lenninna může to bejt jak se děloha připravuje pokud to není jako Ms červená krev tak by ho mohlo bejt v pořádku

dashyyy
29. srp 2022

Já bych pro jistotu zavolala a optala se už dneska. Měla jsem výtok u obou těhotenství a pokaždé mě chtěl dr. vidět. Chtěl vyloučit mimoděložní. Všeobecně ale růžový výtok nemusí nic znamenat, dole se to víc prokrvuje. Pokud by to byla krev, valila bych na pohotovost.

lenninna
autor
29. srp 2022

@dashyyy za dva dny mám jít na kontrolu. Dřív mě lékař nevezme měl dovolenou a prý má toho hodně jinak by mě prý vzali ještě dnes ale sestřička mi bohužel řekla tohle

lenninna
autor
29. srp 2022

@lencaa11 žádná bolest nic. Jen čirý výtok s proužkem slabounce růžového.

klokanka31
29. srp 2022

@dashyyy V tomhle týdnu by stejně asi nepoznal mimoděložní...

lenninna
autor
29. srp 2022

@klokanka31 sestřička mě ujišťovala že už by mohlo být vidět srdíčko popřípadě jen maličký plod.

dashyyy
29. srp 2022

@klokanka31 já jsem byla 10DPO, pozitivní test, MS nepravidelná a chtěl mě z tohoto důvodu vidět, tak nevím.. naštěstí je jí 7 a mimoděložně nevypadá 😀

dashyyy
29. srp 2022

@lenninna hlavně klid, věřím, že to bude v pořádku 😉 kdyby se to jakkoliv zhoršilo, tak nemocnice

lenninna
autor
29. srp 2022

@dashyyy určitě bych zašla. Mám ji hned za rohem 🙏🏼 Děkuji moc za rady a podporu.

dashyyy
29. srp 2022

@lenninna jsou to nervy, úplně si vybavuju, jak se mi klepaly ruce, že jsem sotva dojela k dr.. drž se a odpočívej 😉

jjasmina
29. srp 2022

@lenninna myslím, že to bude v pořádku, taky jsem jednou měla naruzovely výtok. Chce to hlavně klid

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru