15. týden vyboulené břicho. Poradíte?

renatkaa1996
5. srp 2020

Ahoj holky, vcera rano se mi stala takova vec, sla jsem se rano v 6 vycurat, a kdyz jsem prisla a lehla jsem si, tak jsem jednu stranu v podbrisku v pravo mela uplne vyboulenou. Prislo mi to roztomile, ze se mimi asi prekulilo na jednu stranu vpravo. Ted ale o tom ctu, ze vetsinou holky potratily a ze skoncily na kapackach atd 😒 Ze to urcite neni dobre.. zadnou bolest jsem necitila a za 5 minut se to brisko zase srovnalo. Jsem hubena a brisko mam zatim hodne male. Zadne pohyby necitim. Mozna nejake bublinky, ale to budou spis streva 😄 nechci zase plasit. Jsme na dovolene v Rakousku u pritelove sestry a nemocnice je hodinu cesty. 😔 Obcas mam nevolnosti, ktere byly v prvnim trimestru mnohem horsi, jinak vse v poradku.. nevim co delat.. dekuji za vase rady😏

cysticka
5. srp 2020

To bouleni je uplne normalni ☺️

e7
5. srp 2020

Kde jsi četla takovou hovadinu? 😂 Mě se prcek taky nejdřív jen boulil na stranách a co znám plno ženských tak to měli úplně stejně a fakt jsme nepotratily.. boulí se mi i teď v 30tt a to je teprve pořádná boule.. hlavně se nestresuj, nečti si kraviny na internetu 🤦a užívej si dovolenou 😊

calvac
5. srp 2020

@renatkaa1996 bud v pohode, je to v norme.

renatkaa1996
autor
5. srp 2020

@e7 tady na koniku😃 slecna davala i foto jak to mela vyboulene ve 20tydnu a pak psala, ze porodila ... a samozrejme to spatne dopadlo. Takze myslite, ze i v tak brzkem tydnu uz se tam koulí?😄😍
@calvac
@cysticka

klarikikikiki
5. srp 2020

Taky to mám ráno, mělo jsem to i v prvním. Jsem též 15tt. A boule je zrovna tam, na kterém boku jsem ležela 😀 kliiid 🙂

renatkaa1996
autor
5. srp 2020

@klarikikikiki ja jsem vyplasena kravka no😅🙈 stalo se mi to poprvé a je to moje první😁

daasqua
5. srp 2020

V pohodě, normálka 🙂 Jinak ty bublinky už můžou být pohyby, já u prvního cítila asi tak nějak po 15tt, jako takové šimravé malinké bublinky. Kopance ještě cítit nebudou, na to musí mrně vyrůst, takže první jsou takové ty bublinky.

klokanka31
5. srp 2020

@renatkaa1996 Mně se malá i ke konci těhotenství někdy nacpala na jednu stranu ☺ a je z ní krásná jedenáctitýdenní princezna.

renatkaa1996
autor
5. srp 2020

@daasqua no ja nevim.. nechci se radovat at pak nezjistim, ze to byly jen zarazene prdy😂

monaluza
5. srp 2020

Ono se nebouli ani tak dite, touhle dobou je jeste porad dost malicke, ale zvetsuje se cela deloha, jak je vice prokrvena, roste tam placenta atd., coz se proste nejak projevit musi. A jeste porad je kolem ni v brise relativne dost mista, tak se hybe. Je to normalni, fyziologicke, nic spatneho za tim nehledejte...

e7
6. srp 2020

@renatkaa1996 já jsem těhotná také poprvé ale tohle by mě v životě nenapadlo, že by to mohlo znamenat, že je něco špatně 🙈 mě se tam takhle začal boulit taky kolem 15tt a 17tt jsem necítila kopance ale jako když mi tam něco jezdí 😁 ale během 14dnů z toho byli kopance a dneska tam mám divocha. Hlavně já snad ani nezažila ty "bublinky" co všichni popisují

katule1990
7. srp 2020

Tak ja jsem uz ve 25tt a bouli napravo v podbrisku mam uz tak 3 mesice. Nekdy jen trochu, nekdy fakt celkem velkou. Vypada to dost divne a je to videt jen v leze, ve stoje mam brisko normalni symetricke. Uz jsem si i rikala, jestli nemam nejakou nakrivo delohu, kdyz je to vzdy jen napravo, nalevo nikdy. Tak jsem se ptala na gynde a doktorka rikala, ze se ji nezda, ze bych mela delohu nakrivo, tak nevim, cim to je. Ale nic spatneho to snad neni, kontroly vzdy v poradku 🙂. Cekam taky prvni mimco a pohyby citim od 21tt.

kostga
10. srp 2020

Ahoj. Mě se tohle taky stává, zrovna když jsem byla na ultrazvuku a doktor si toho všiml. Řekl že to může být nedostatkem magnesia, tak mi ho předepsal. Ale u mě to asi bylo tvrdnuti břicha. Když jsem třeba zatla břišní svaly při lehu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru