20. tt a pohyby pořád necítím, je vše v pořádku?

denishka
19. led 2015

Ahoj maminky,jsem u konce 20tt pořád nějak netrpělivě čekám,až ucítím,kdy se ten můj brouček bude hýbat a ono stále nic...Všichni se mě neustále ptají na pohyby,včetně mého gynekologa,ale pořád nic ☹ ☹ ☹ Miminko je jinak úplně v pořádku,myslíte,že mohou přijít tedy i déle,když čekám první mimi??? Děkuji Vám za odpovědi 🙂

hnousetka
19. led 2015

@denishka já začala cítit pohyby až ve 24tt 🙂

jaja01k
19. led 2015

@denishka U prvního jsem pohyby cítila až v 23tt 🙂 Neboj, dočkáš se 🙂

maggi
19. led 2015

@denishka Ahoj, já jsem zrovna kvůli tomu byla minulý týden u doktorky. Jsem už druhorodička, takže bych je měla cítit ještě dřív, ale cítím je hrozně málo.No a doktorka mi řekla, že mám placentu na přední straně, takže proto pohyby cítím hodně málo a že to tak budu mít asi celé těhotenství, že ty pohyby nebudou tak silné. Ale taky mi řekla, že je ještě dost brzo a že tak za měsíc bych to měla cítit o něco silněji, takže si myslím že ty máš jako prvorodička ještě čas.

ninikry
19. led 2015

@denishka mam placentu vepredu a pohyby jsem zacala doopravdy citit v 21.tt, pokud je mimos v poradku, tak si s tim nelam hlavu, najednou to tady bude 🙂

sim007
19. led 2015

@denishka neboj....taky jsem stresovala....."neco" jsem citila okolo 22tt a jista jsem si az od 24tt 🙂

nikousek1
19. led 2015

To jsem na tom byla stejně ve tvém týdnu těhotenství. Ale věř, že brzy ty pohyby ucítíš a dokonce si troufám napsat, že už něco cítíš, ale nejseš si jistá🙂 Neboj, za chvíli to bude zřetelné 🙂

pisjutynka
19. led 2015

Já se taky stresovala, každej mi říkal, že bych už pohyby dávno měla cítit a nakonec jsem je cítila ve 22.tt a vše bylo v pořádku, takže neboj, ono to přijde 🙂

guinea
19. led 2015

Taky mám placentu vepředu a nic necítím. Nevíte náhodou jak by to bylo v dalších těhotenstvích? Tím myslím, když mám teď placentu vepředu, budu ji mít i příště vepředu, a nebo se tam umisťuje nějak "náhodně", pokaždé jinak? 😀

babbota
19. led 2015

@denishka Já jsem první pohyby u prvního syna cítila až téměř ve 25tt, také jsem z toho byla nervozní, ale přišlo to, takže se nebojte. U druhého těhotenství přišly pohyby také až po 20tt. měla jsem placentu v předu.

kapka
19. led 2015

@babbota placenta se usazuje pokaždé jinak😉

kapka
19. led 2015

placenta se usazuje pokaždé jinak😉
@guinea

martina2706
19. led 2015

Ja jsem pohyby začala cítit taky hodne pozdě,mela jsem placenta na přední straně dělohy.Prislo to az tak kolem 26tt.Tak se ničeho nebojte🙂

syll.
19. led 2015

Taky mám placentu vepředu a nic necítím....musíme vydržet holky. 😉

ladulaaa
19. led 2015

Já citila až ve 22 tt ale chapu taky jsem byla hrozně nervozní

wecurka
19. led 2015

Deny buď v klidu jako prvorodička máš ještě čas a hlavně ani nevíš co máš čekat 😉 ty první pohyby jsou jako takové bublání jakoby ve střevech. 🙂

vendulka123
20. led 2015

Já u prvního těhotenství měla placentu na zadní stěně a první pohyby jsem začala cítit už v 17 tt. Teď u druhého těhu mám placentu v předu a pohyby jsem cítila až od 21 tt ,také už jsem z toho byla nervozní 🙂 Každé těhotenství je prostě jiné 😉

dezyre
20. led 2015

Teď u třetího miminka mám placentu ve předu a první pohyby jsem cítila snad až ve 25 tt, ale taky jsem už byla slušně nervózní. Ve 30tt jsem to řešila na ultrazvuku s vlašinem, že mám pořád slabé pohyby a ne každý den a on mě uklidňoval, že je to tou placentou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru