31tt a malé bříško

sabulina94
4. únor 2018

Ahojky holky jsem dnes 31tt bříško mám prostě malý ... A debilní otázky lidí mě přivádí až někdy k slzám .. Malý Richard je v pořádku 13.2 . Jdeme na 3screening. Ale zajímalo by mě kde to břicho je. :D

neria55
5. únor 2018

Buď ráda, za menší bříško, mě pořád říkají že nechápou jak můžu mít ještě 2 měsíce před sebou, že už vypadám jak bych měla rodit, a samé takové kecy, když to tak řeknu. Jejich první reakce bývá ,,ty vole" 😒 fotka je 30tt...dnes mám v plánu fotit 33tt a teda nevím zda se už na fotku vlezu

kackama
5. únor 2018

Nic si z toho nedělej, já jsem dneska 28+0 a pořád vypadám jenom "tlustá" :D v práci taky pořád poslouchám, jak je možný, že jdu za chvíli na mateřskou, kde mám malou schovanou a tak... Jsem ale zase ráda, že netahám větší bříško skoro od začátku 😊

priefi
5. únor 2018

@sabulina94 Musela jsem se trosku zasmat 😊 Bud klidna, ja mela takove brisko tesne pred porodem. V 31tt mi skoro ani neverili, ze jsem tehotna. Ten kdo me neznal, by si myslel, ze jsem polostihla (pred tim jsem byla stihlounka). Takze si myslim, ze mas krasne brisko, tak akorat. Tech komentaru si nevsimej.

swetlusska
5. únor 2018

Hlavně nechápu co to okolí furt komentuje? Mě někdo třeba jen sáhnout na břicho tak ho praštim. Já neměla břicho taky žádný a byla jsem ráda, aspoň jsem se mohla pohybovat relativně normálně. Na kecy se vykašli, řeš jiný věci, příjemnější!

hankapav
5. únor 2018

Buď ráda, mě se zas každý ptá jestli tam nemám dvě, nebo se strašně diví, že mám ještě měsíc do porodu... Co bych dala za menší bříško 🙂 Nevím proč to okolí musí pořád komentovat. A nebo je výborná otázka " a kolik jsi přibrala?" :D To mě dokáže vytočit snad ještě víc, než když má někdo tendence sahat na břicho :D Takže klid, mimčo je v pořádku, užívej si to a mysli pozitivně. Aspoň si bez problémů zavážeš boty :D:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru