Délka čípku 3,5cm ve 20tt a bolesti bříška a spodku

lajla
21. pro 2013

Holky prosim chtela bych poprosit ty co cekate nekolikate mimi ale mozna i ty co cekate prvni..o Vase zkusenosti...
cekam ctvrte mimi k tomu jsem mela dva nechtene potraty v prvnim trimestru...tak si rikam ze to s tim muze i souviset, ze deloha a telo uz proste neni co byvalo...proste mam skoro porad bolesti briska a celeho spodku, jakobych byla dole nepuchnuta a spodek chtel vypadnout..kdyz to takhle reknu, byla jsem i na pohotovosti pry vsechno ok, za dalsich 14dni ko u dr a taky v poradku, cipek zavreny mereny utz neco malo pres 3,5cm..coz je pry ok ale mi se to zda strasne malo...u druhe co si pamatuju kdyz jsem ve 28tt lezela v nemocnici ze cipek byl skoro 5cm...a to je setsakramentsky rozdil...mam obrovsky strach..kdyz lezim nebo sedim tak se to spravi ale jakmile se postavim, ta deloha mi proste jakoby spadne dolu a tlaci na spodek, au...mam strach aby to tlaceni nemelo vliv na cipek coz asi ma...a dneska me tam i docela uvnitr pichalo☹(((
dekuji za kazdou zkusenosti

sqita
21. pro 2013

Já nevím, ale byla jsem nedávno na pohotovosti se stejným problémem. Poslali mě domů s tím, že to mám od páteře. Tlačil mě celý spodek - pocit jako by mi chtěla spaadnout celá děloha ven i se všemi vnitřnostmi, bolest křížů, tlak na čípek a konečník, píchání někde dole. Musela jsem jim dát za pravdu, dlouho jsem dělala vrcholově balet, takže páteř ukázkovou nemám. Od té doby dvě prohlídky a vše v normě, tlak mám ovšem skoro pořád. Nejvíce po vaření, chození po obchodech, prostě po nějaké ddelší procházce nebo stání. Děti ještě nemám, tohle bude první raubíř, tak unavenou dělohu snad nemám. Doufám, že je tvůj problém stejný. 🙂

lajla
autor
21. pro 2013

@sqita mocinky dekuji za odpoved...vidis a toto me nenapadalo..zada, je pravda ze s nimi mam docela hodne problem, mensi skoliozu, trpim migrenoznim stavy od krcni patere....v dubnu jsem potratila protoze jsem spadla na schody a zarazila si kostr a miminko to neprezilo.-( pak mi ji rovnali a asi ne moc dobre...mela jsem rehabilitace a ted v tomto tehu mi delali i mojzisovku pres konecnik ale necitim ze by to nejak hodne polevilo...a take mivam krece v brise vzdycky kdyz jdu na velkou a pry to muze byt taky od patere...kolono mam za sebou a nic to neni..takze je to opravdu mozne...a doufam, i kdyz je to fakt peklo ze to bude snad od te patere
taky mivam stejne pocity a je to fakt strasne skoro pres cely den az na vyjimky kdys sedim nebo lezim.-(((((

sqita
21. pro 2013

@lajla ráda jsem pomohla, ale kdyby sis byla nejistá, raději si zajeď. Nic za to nedáš. Než jsem vyjela, hledala jsem odpověď tady i všude jinde,ale vyloženě můj problém napsaný nebyl nebo jsem ho nenašla. Teď mi pomáhá hooodně sedět. ležet, cpát do sebe magnezko a po 14 dnech jsem už byla i na nákupech a malovala jsem pokoj. Je to o hodně lepší! Je mi líto ztraceného miminka, ale asi to tak mělo být ;) tak se trošku šetři, přeju hooooodně štěstí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru