Hrozně moc bojuji s naštvaností

claircatherine
8. lis 2015

Ahoj,

hrozně moc bojuji s naštvaností, vytočí mě snad uplně vše. Snažím se to ovládat kvuli miminku, ale je to akorát horší. Nemáte to některá podobně, třeba nějaký trik jak na to? Začnu chodit na jogu a nějak zkusím psychiku dát do klidu. Je mi to pak líto,že jsem na ostatní nepříjemná.
Děkuji za přípradné rady,

krásný večer 🙂

lv
9. lis 2015

přejde to, já byla fakt hnusná asi do 4m

evulina77
9. lis 2015

@claircatherine zkus magnezium, to hodně uklidňuje

pety91
9. lis 2015

Magnezium a Gynex nebo kontryhel.

evulkaa35
9. lis 2015
Uživatel evulkaa35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evulkaa35.

Souhlasím, ale to se tak někdy stává. Čas od času mám taky takové období a vadí mi, i když se na mě někdo jen podívá :D

luckylee
9. lis 2015

Ja byla nesnesitelna do 4m ted uz jen obcas a uz jenom brecim.😀

barumat
13. lis 2015

Já jsem taky hnusná, vznětlivá, vzteklá hned kvůli kravinám. Naši to naštěstí berou v klidu (máma mi kolikrát jen řekne "Neječ, těhule" a zasmějem se tomu), ten můj nad tím máchá rukou, je splachovací, a ví, že pak přijdu a řeknu "Sorry, vím že jsem nesnesitelná, ale v tu chvíli si nemůžu pomoct." Bere to, a to je hlavní. Počítám, že to odezní. Horší je to v práci, na klienty po telefonu se taky občas utrhnu, a ti skrz sluchátko břicho nevidí 😀

martan93
16. lis 2015

Ahojky, ja teda nez nastvana tak jsem spis podrazdena a porad je mi jakoby do place....citim se jak nejaka placka...no hruuza. "-((( . Nevite co s tim?

luckylee
16. lis 2015

@martan93 jen vydrzet.🙂 Me porad vsechno rozplace.Ze zacatku jsem mela pocit ze nedtojim za nic,nikdo mi nerozumi a i to miminko bude chudak ze bude mit za maminku me.🙂 Casem se to zlepsi,neboj.🙂

jasminecek
16. lis 2015

No nechci strašit. Ale mě to nepřešlo ani po porodu. Jakmile jsem se s miminkem nevyspala a syn pak začal kolem toho jednoho roku mít vztekací období, tak jsem taky vždycky supěla kvůli kravinám. Člověk se musí silou vůle přemoct. Lepší radu nemám. Nezabíraly na mě prášky, bylinky, nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru