Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jsou to pohyby? V 23tt je příbytek na váze +4,5kg

janinkapusinka
30. čer 2016
Ahojte, jsem prvorodička, když jsem otěhotněla měla jsem při 158cm/48kg, teď mám o 4,5kg navíc je to v pořádku? včera jsem začla pociťovat, já nevím, jak to říct...takové když sedím, šťouchance, kopance doboku🙂 je to ono? byla jsem z toho včera úplně vyprdnutá, zda to je ono:) kolik se tak může přibrat v těhotenství. je to 14dní,co jsem potkala souseda a řekl mi, že mi narostl zadek 😞 nevěděla jsem,co říct, jen jsem koukala...přítel říkal,aby mě uklidnil, že zadek néé,ale rozšiřuje se mi pánev🙂 uklidnil mě??? 😃
urtica
30. čer 2016
Všechno je ok, neboj 🙂. I to, že se trochu změní proporce, je v těhotenství normální.
Zato soused, co komentuje zadek těhotné sousedky normální není...asi bych si neodpustila poznámku o tom, že někomu se zvětšuje zadek a někomu se zmenšuje mozkovna... 🙂
matysikovad
30. čer 2016
@urtica
@janinkapusinka já jsem u prvního přibrala dokonce kilo 6 do 22tt a poznámky si užívám i ted, a to mám teprve 2 kg nahoře ... jsoou to nevychovaní blbci, kteří si nevidí do huby. a většinou mě komentují právě ti, co by schudnout potřebovali i 20 kg 😉 a pánev se opravdu rozčiřuje
ivatko0406
30. čer 2016
@janinkapusinka ja jsem ty kecy typu "a kolik uz jsi pribrala?" nebo "tys nam nakvetla..." uplne nesnasela. Debilni reci fakt. Nic lepsiho se tehotny rict neda. Panev se kapku rozjede, to jo. Ale miminku to prece obetujes. Jo a tamto stouchani jsou jiste pohyby!
messias
30. čer 2016
Buď v klidu, já mám nahoře cca 6 kg a jsem 24tt, teď vážím nějakých 58kg a všichni mě říkají, kde malou nosím a že mám hrozně malé bříško a tak. A poslouchat tyhle kecy je prostě nesmysl, jedním uchem sem, druhým tam. Ze začátku jsem to hrozně řešila, ale každá mamina je jiná. Nejdůležitější je názor tvůj a tvého přítele. Mě přítel říká jak mi to sluší a všichni z rodiny taky, takže nějaký kecy typu ty si vyrostla nebo nevyrostla vůbec neposlouchej. Vše je tak jak má být a nemá cenu se stresovat. 🙂
messias
30. čer 2016
Jinak já jsem prvorodicka a pohyby už nějakou dovu cítím. Poslední dobou si spíš myslím, že se chce prokopat ven a dokonce jak reaguje na určité věci. Třeba když si pustím hudbu, tak kope víc. Ale nejvíc intenzivní je to, když si lehnu na záda a natáhnu nohy. A opět platí to co předtím - každá mamina je jiná a pokud ti Dr. neřekne že něco není v pořádku, tak nemá cenu se něčeho obávat. Mě Dr. říkala, že holčičky jsou v bříšku aktivnější než kluci 😉
micaella23
30. čer 2016
@janinkapusinka ja mela 161cm/48kg na zacatku a ve 22tt jsem pribrala 5kg (spis hlavne prsa) a zapla jsem i svoji xs kozenou bundu na podzim😃 mam s jeji zapinanim problem spis ted:D na utz voda atd vse v poradku, uplne tabulkove, ukazkovy mimino, mrne proste bylo nekde zachumlany asi jinde. Sama jsem si rikala kde je 😃 naopak nemusis obmenovat satnik, jen jsem si u doktora prisla vtipne, kazdej buben pred sebou a ja vypadala jak kdyz tam jdu s 6tt se podivat na bijici srdicko.. Jo ale pak od 6m uz to jelo😃
lv
30. čer 2016
bych fakt chtěla vidět, jak by se změnili postavy frajerům, mít v sobě nový život 😞 ta váha je ok, zvětšuje se ti objem krve, placenta, voda, plodové obaly, není to 4.5kg tuku
texetka
30. čer 2016
@janinkapusinka Soused je blb. Komentovat vzhled a váhu je smutné.
Jinak - ano, pohyby to být mohou. Já je ze začátku cítila stejně - jen takové tukání lehounké a ted už to jsou pořádné kopanečky . A bude "hůř" 🙂 Jen se nestresuj třeba tím, že den mimčo neucítíš vůbec, ono ještě má hodně místa a nemusí být cítit jak se mrví.
Ad váha - já přibrala necelých 5 kg ( zítra začínám 25 tt ) , myslím, že jsi naprosto v normě
luciferkaklaris
30. čer 2016
Ahojky, ve 23tt máš nahoře jen 4,5 kg? To je nádhera!! Já jsem teď ve 34tt a mám nahoře 20 kg 😃 Naštěstí měřím 178 cm, takže se to malinko rozmístí, no ale i tak si přijdu jak koule. Tyhle blbý řeči znám a vím, jak dokážou (kor v těhotenství) ranit. Opravdu to nechce je brát vážně, ale zkusit se nad ně povznést. Hodně zdravíčka nám všem, to je nejdůležitější 🙂
janinkapusinka
autor
30. čer 2016
ahojte holky,moc vam dekuju za prispevky😉no,pritel je rad,ze mi "narostl zadek"pry me ma konecne za co chytit,aby si nezlomil ruce o kosti, vtipalek😉no, a krom zadku se mi zvetsily prsa z velikosti "0" tak na 1😉pry jsem jeho mala dolly buster😉))jak to mate vy, ted se ptam,kdy je nejlepsi koupit sprndu na kojeni, porostou jeste?kdy ste kupovaly podle zkusenosti?!dekuju
janinkapusinka
autor
30. čer 2016
@luciferkaklaris ahoj, zatim ano.podle tabulek bmi bych nemela pribrat vice jak 12kg,co mi rikal,ukazoval doktor...ale asi to pujde nahoru, boban se kolikrat hlasi,ze ma hlad,ikdyz ja ten pocit nemam.pribrat 20kg tak budu vic sirsi,jak delsi😉mama rikala,ze se mnou taky tak pribrala,no...tak jak pises,hlavne zdravicko vsem 😉
messias
30. čer 2016
@janinkapusinka
My máme lehkou váhu taky v rodině. Babička když vycházela z porodnice, tak měla 48 kg a máti měla taky něco kolem 50kg. Buď ráda za svoji váhu a užívej si těhu dokud zo jde 🙂 přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčko 🙂
janinkapusinka
autor
30. čer 2016
@messias moc dekuju 😉
luciferkaklaris
30. čer 2016
@janinkapusinka No to přibírání je peklo, to je pravda, ale nedá se to moc ovlivnit. A moje dr. mi říkala, že je to prý dědičné. Je pravda, že mamka i nejbližší příbůzné přibraly mezi 20 - 30 kg, takže na tom budu stejně. No, pokud budem kojit, tak by měla jít kila rychle dolů, na což spolíhám 😃
misicka1988
30. čer 2016
@janinkapusinka Na souseda se vykašli , nic mu do ničeho není. Váhu máš naprosto v pořádku 🙂 První pohyby by jsi měla pociťovat úplně dole v podbřišku , až skoro u chloupků 🙂
texetka
1. črc 2016
@janinkapusinka Já na kojení ještě nekupovala , ale ne že bych nechtěla - z hezkých C mám najednou E 😮 , ale protože kojící podprsenky v této velikosti vypadají jakoby je šili na kojné - strašné. Fakt bída a děs. Takže nosím obyč, jen větší a hledám, hledám .
prostejina
1. črc 2016
Já mám taky velký zadek, teda..mám.ho normálně velký, ale ted festovne, a boky se mi ted rozšířily o hooodne. Ale jsem rada, budeme mít alespoň lehčí porod 🙂 jinak já začínala na 58kg, ted mám 64, bříško pidi (kecy lidi už neresim - " ty nemáš pupiiiiik"" kdes nechala brichoooo") a uzivam si to 🙂 pohyby poznas, dej si na to místo ruku, a miminko te do ni kopne, to je nezamenitelny 🙂 držím palce at ma vše hezky průbeh, miluj svůj velkej zadek, protože je díky novými zivotu a miluj svy boky, protože ti usnadní porod 🙂)

Sem začni psát odpověď...

Odešli